Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 23:23   #3481
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Revlon colorstay do codziennego makijażu?

Czy waszym zdaniem revlon colorstay nadaje się na podkład "na co dzień"? Obecnie używam mac studio fix jednak chciałam się przerzucić na revlona ze względu na to, że kosztuje 1/4 tego co mac a dla studenckiej kieszeni to duuża różnica. Wybrałam colorstay ze względu na to, że jest beztłuszczowy, dobrze kryjący i ma dobry odcień, ale naczytałam się że nie nadaje się do stosowania dzień w dzień i że zapycha, chętnie poznam wasze zdanie
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:18   #3482
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Revlon colorstay do codziennego makijażu?

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
Czy waszym zdaniem revlon colorstay nadaje się na podkład "na co dzień"? Obecnie używam mac studio fix jednak chciałam się przerzucić na revlona ze względu na to, że kosztuje 1/4 tego co mac a dla studenckiej kieszeni to duuża różnica. Wybrałam colorstay ze względu na to, że jest beztłuszczowy, dobrze kryjący i ma dobry odcień, ale naczytałam się że nie nadaje się do stosowania dzień w dzień i że zapycha, chętnie poznam wasze zdanie
Twój wątek łączę z odpowiednim tematycznym.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:24   #3483
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: podkład się wysusza

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
witam
z góry zaznaczam że nie jest to wina podkładku - używam Vichy Dermablend, gęsty i dość tłusty, jednak na mojej skórze po krótkim czasie daje się go zauważyć. Nie zespala się ze skórą tylko zbija sie w niewielkie grudki podobnie miałam przy innych podkladach. Czy mam przerzucać się na coraz to bardizej tluste podkłady czy problem tkwi gdzieś indziej ?
Może w tym wątku ktoś ci pomoże.
W zasadzie sama sobie odpowiedziałaś na swoje pytanie. Problem raczej nie tkwi w podkładzie, tylko w stanie skóry. Możesz jednak dla pewności sprawdzić, czy problem pozostanie jak zmienisz podkład.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:03   #3484
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mineralny mac , meteoryty Guerlain. Pryzmy Givenchy
Który to dokładnie ten mineralny mac? On ma jakieś odcienie czy to puder bez koloru?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 19:57   #3485
marysiazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
podkład jaki wybrac?

czesc zaczne od tego ze cere mam naczynkowa + tradzik no i slady po nim..
chcialam zapytac jaki podklad bylby dla mnie dobry zastanawiam sie nad nizej wymienionymi
1 bourjois flower perfection
2 bourjois healthy mix (przezroczysta zakretka)
3 Maybelline, Affinitone
4 revlon colourstay
taki zeby kryl troche, ale nie obciazal i nie zapychal, z racji ze lecze tr mam suche skorki wiec aby ich nie podkreślał i twarz zeby byla fajna taka gładka i świeża
marysiazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 06:14   #3486
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: podkład jaki wybrac?

Cytat:
Napisane przez marysiazz Pokaż wiadomość
czesc zaczne od tego ze cere mam naczynkowa + tradzik no i slady po nim..
chcialam zapytac jaki podklad bylby dla mnie dobry zastanawiam sie nad nizej wymienionymi
1 bourjois flower perfection
2 bourjois healthy mix (przezroczysta zakretka)
3 Maybelline, Affinitone
4 revlon colourstay
taki zeby kryl troche, ale nie obciazal i nie zapychal, z racji ze lecze tr mam suche skorki wiec aby ich nie podkreślał i twarz zeby byla fajna taka gładka i świeża
Ciężko powiedzieć. Radziłabym Ci wziąć jakieś próbki, albo kupować po kolei z listy te podkłady. Z podkładami jest tak, że spora grupa osób będzie chwalić dany produkt, a inna grupa uzna że podkład jest ok ale bez rewelacji, jeszcze inne nazwą go bublem. Ja z tych podkładów co wymieniłaś używam Bourjois Healthy Mix i uważam, że kryje dobrze, nie obciąża i nie zapycha, ale na KWC widziałam opinie o nim, że podkreśla skórki, obciąża, albo że beznadziejnie kryje - co jest sprzeczną opinią do mojej. Może zacznij od Affinitone, bo jest chyba najtańszy z tego i jak nie podpasuje to będzie mniejszy ból za wydane pieniądze.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 09:19   #3487
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: podkład jaki wybrac?

Ile masz lat? może nie warto obciążać cery ciężkim podkładem. Podstawa to dobry krem nawilżający, lekki podkład i dobry korektor. Podobnie jak Ty zmagam się z niedoskonałościami i u mnie sprawdza się Lirene City Matt oraz nowy podkład Rimmela Nude (w białej tubce).
Bourjois Flower Perfection nie polecam, u mnie zupełnie się nie sprawdził. Ważył się na twarzy i tworzył maskę.
Healthy mix i Afinnitone nie próbowałam, ale z tego co wiem słabo kryją.
Revlona także nie polecam, nowa wersja Colorstaya to kompletna klapa jak dla mnie, nie kryje, nie matuje, po chwili spływa, obciąża cerę.

Używałaś już jakiś podkładów? Może wystarczyłby Ci krem tonujący/BB i korektor albo korektor i puder? Warto rozejrzeć się wśród produktów aptecznych.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699993&page=112 - zajrzyj tutaj, ten wątek to kopalnia wiedzy na temat podkładów
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2015-04-21 o 09:21
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 09:55   #3488
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: podkład jaki wybrac?

Cytat:
Napisane przez marysiazz Pokaż wiadomość
czesc zaczne od tego ze cere mam naczynkowa + tradzik no i slady po nim..
chcialam zapytac jaki podklad bylby dla mnie dobry zastanawiam sie nad nizej wymienionymi
1 bourjois flower perfection
2 bourjois healthy mix (przezroczysta zakretka)
3 Maybelline, Affinitone
4 revlon colourstay
taki zeby kryl troche, ale nie obciazal i nie zapychal, z racji ze lecze tr mam suche skorki wiec aby ich nie podkreślał i twarz zeby byla fajna taka gładka i świeża
Jest wątek zbiorczy i tam proszę zadawać pytania.
Przesuwam zatem we właściwe miejsce.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:09   #3489
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dot.: podkład jaki wybrac?

Cześć! Szukam dla siebie jakiegoś nowego podkładu, jako że mój stary jest już na wykończeniu i chcę spróbować czegoś nowego. Zacznę od tego, że moja skóra jest ekstremalnie jasna i żaden podkład drogeryjny nie jest w stanie się z nią stopić. Próbowałam Bourjouis Healthy Mix i Pharmaceris nawilżający, najjaśniejsze odcienie i o ile w sklepie wszystko było super o tyle w domu była już marchewka na twarzy, która ciemniała z każdą godziną :/ Cerę mam suchą, trochę naczynek i wągrów, raczej bez większych problemów. Lat mam 22. Mój obecny podkład (od 4 lat z przerwami) to FM advanced kolor alabaster. Używam go w zasadzie tylko dlatego, że kolor jest idealny. Poza tym okropnie mi się go nakłada, niemiłosiernie podkreśla skórki i wchodzi w każdą zmarszczkę, a na nosie w ogóle nie mogę go rozsmarować , bo się nie trzyma Postanowiłam więc go porzucić i wybrałam się do Sephory. W kolorze dla mnie pani znalazła tylko Marca Jacobsa, wzięłam próbkę i niestety nie to. Po pomalowaniu wyglądam jak przed - żadnej różnicy. Podobają mi się podkłady o lejącej albo aksamitnej konsystencji, tych gęstych mam już dosyć. Zastanawiałam się nad minerałami albo jakimiś koreańskimi specyfikami dla bladolicych, ale jestem w tym kompletnie zielona.Pomoże ktoś? Z góry dziękuję!
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 13:47   #3490
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Który to dokładnie ten mineralny mac? On ma jakieś odcienie czy to puder bez koloru?
Jest chyba tylko jeden mineralny puder od mac chodzi mi dokładnie o ten
http://www.maccosmetics.pl/product/s...DER/index.tmpl
Ja używam koloru light plus

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ola930430 Pokaż wiadomość
Cześć! Szukam dla siebie jakiegoś nowego podkładu, jako że mój stary jest już na wykończeniu i chcę spróbować czegoś nowego. Zacznę od tego, że moja skóra jest ekstremalnie jasna i żaden podkład drogeryjny nie jest w stanie się z nią stopić. Próbowałam Bourjouis Healthy Mix i Pharmaceris nawilżający, najjaśniejsze odcienie i o ile w sklepie wszystko było super o tyle w domu była już marchewka na twarzy, która ciemniała z każdą godziną :/ Cerę mam suchą, trochę naczynek i wągrów, raczej bez większych problemów. Lat mam 22. Mój obecny podkład (od 4 lat z przerwami) to FM advanced kolor alabaster. Używam go w zasadzie tylko dlatego, że kolor jest idealny. Poza tym okropnie mi się go nakłada, niemiłosiernie podkreśla skórki i wchodzi w każdą zmarszczkę, a na nosie w ogóle nie mogę go rozsmarować , bo się nie trzyma Postanowiłam więc go porzucić i wybrałam się do Sephory. W kolorze dla mnie pani znalazła tylko Marca Jacobsa, wzięłam próbkę i niestety nie to. Po pomalowaniu wyglądam jak przed - żadnej różnicy. Podobają mi się podkłady o lejącej albo aksamitnej konsystencji, tych gęstych mam już dosyć. Zastanawiałam się nad minerałami albo jakimiś koreańskimi specyfikami dla bladolicych, ale jestem w tym kompletnie zielona.Pomoże ktoś? Z góry dziękuję!
Sprawdz w wątku o jasnych podkadach
Najjaśniejszy jaki mi się trafił to rozświetlający D&G ale też jest lekko kryjący tZn moim zdaniem średnio ale nie bardziej niż żelkowy Jacobs
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 14:47   #3491
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Potrzebuje pomocy przy wyborze koloru podkładu By Terry - Sheer expert *____* ktoś ma?
Z innych podkładów mam:
Armani Maestro 4,5
Bobbi Brown 3.25
Chanel Aqua lumiere 20
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 14:55   #3492
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy przy wyborze koloru podkładu By Terry - Sheer expert *____* ktoś ma?
Z innych podkładów mam:
Armani Maestro 4,5
Bobbi Brown 3.25
Chanel Aqua lumiere 20
Ja miałam ale jestem dużo jaśniejsza od Ciebie ( 0 u Bobbi , 10 uChanel) więc nie orientuje się jak to wygląda z ciemniejszyki kolorami.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:01   #3493
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja miałam ale jestem dużo jaśniejsza od Ciebie ( 0 u Bobbi , 10 uChanel) więc nie orientuje się jak to wygląda z ciemniejszyki kolorami.
A ktory kolor by terry mialas?
I gdzie polecasz go kupic? i w ogole jakie masz zdanie na jego temat?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:08   #3494
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

On jak dla mnie trochę za mocno kryje, niby lekki a nie lekki.Swój jak to często u mnie bywa zakupiłam na lotnisku w kolorze natural beige jasny dość neutralny bez wyraźnych podtonw

Miałam dokładnie ten
http://uk.spacenk.com/sheer-expert/MUK200008115.html
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-04-22 o 15:10
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:12   #3495
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
On jak dla mnie trochę za mocno kryje, niby lekki a nie lekki.Swój jak to często u mnie bywa zakupiłam na lotnisku w kolorze natural beige jasny dość neutralny bez wyraźnych podtonw

Miałam dokładnie ten
http://uk.spacenk.com/sheer-expert/MUK200008115.html
To tylko mi powiedz, na ktorym lotnisku
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 16:27   #3496
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Z tego co pamiętam to było to lotnisko JfK w Nowym Jorku ale mogę się mylić... Na bank w stanach na 100% nie w UK bo pamiętam że była wielka akcja w perfumeriach... Coś takiego. Nie kupowałam go w Londynie..chociaż może.. Nie pamiętam. Generalnie sporo podróżuje a on nie przykuł mojej uwagi na dłużej
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-04-22 o 16:29
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 16:44   #3497
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Jaki kolor będzie odpowiadał mac pro longwear nc20 ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 20:09   #3498
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Revlon colorstay do codziennego makijażu?

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
Czy waszym zdaniem revlon colorstay nadaje się na podkład "na co dzień"? Obecnie używam mac studio fix jednak chciałam się przerzucić na revlona ze względu na to, że kosztuje 1/4 tego co mac a dla studenckiej kieszeni to duuża różnica. Wybrałam colorstay ze względu na to, że jest beztłuszczowy, dobrze kryjący i ma dobry odcień, ale naczytałam się że nie nadaje się do stosowania dzień w dzień i że zapycha, chętnie poznam wasze zdanie
tak jak pisałam wyżej, mnie zapchał strasznie. Szkody jakie poczynił - dramatyczne. Podkład fajny, ale od czasu do czasu.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 08:58   #3499
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Revlon colorstay do codziennego makijażu?

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
Czy waszym zdaniem revlon colorstay nadaje się na podkład "na co dzień"? Obecnie używam mac studio fix jednak chciałam się przerzucić na revlona ze względu na to, że kosztuje 1/4 tego co mac a dla studenckiej kieszeni to duuża różnica. Wybrałam colorstay ze względu na to, że jest beztłuszczowy, dobrze kryjący i ma dobry odcień, ale naczytałam się że nie nadaje się do stosowania dzień w dzień i że zapycha, chętnie poznam wasze zdanie
Skończyłam jedno opakowanie i póki nie potrzebuję aż tak jasnego podkładu - nie wrócę do niego. Nie zapchał mnie jakoś dramatycznie, ale niesamowicie wysuszył mieszaną cerę do tego stopnia, że strefa T wydziela dwa razy więcej sebum, żeby się nawilżyć, a policzki były suche na wiór, łuszczyły się i swędziały. Nie przepadam też za jego bardzo szybko zastygającą konsystencją, mało z którym kremem współpracuje, ale jeśli twoja skóra wszystko dzielnie znosi i nie wybrzydza to można spokojnie spróbować. Sama znam wiele osób, które malują się tym podkładem codziennie i sobie chwalą.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 09:42   #3500
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jutro zaczyna się(wedle reklam w internecie) promocja na podkłady,pudry,róże korektory w drogeriach Rossman. -49%! Zastanawiam się,czy warto skorzystać z tej promocji. I czy znajdzie się coś odpowiedniego,nie zapychającego porów w tej drogerii? Mam cerę mieszaną Czy mogłybyście coś doradzić?
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 09:45   #3501
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Jutro zaczyna się(wedle reklam w internecie) promocja na podkłady,pudry,róże korektory w drogeriach Rossman. -49%! Zastanawiam się,czy warto skorzystać z tej promocji. I czy znajdzie się coś odpowiedniego,nie zapychającego porów w tej drogerii? Mam cerę mieszaną Czy mogłybyście coś doradzić?
Ja biorę albo rimmel LF albo astor ps
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 10:00   #3502
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

o.Myślałam właśnie o Rimmel LF ma dużo dobrych opinii.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:04   #3503
jus10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Żaden podkład mi nie pasuję!

mam cerę jasną z piegami, używałąm kremów bb, podkładów kryjących, matujących, kremów tonujących. i wszystkie źle wyglądają na mojej buzi, tak samo pudry... może jeszcze nie trafiłam na odpowiedni dla mojej twarzy. szukam natępnego do wypróbowania. może dostanę jakieś propozycje?
jus10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 22:47   #3504
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Uu to niedobrze właśnie jedynie zapychania się obawiam, ciężko mi znaleźć podkład, który byłby dobrze kryjący, poniżej tak +-70zł i miał naturalne jasne kolory. Zastanowię się jeszcze nad tym revlonem, póki co przekopuję internet szukając czegoś w tym stylu
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 08:15   #3505
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Żaden podkład mi nie pasuję!

Ciężko będzie Ci cokolwiek zaproponować dopóki nie wiemy jaki masz typ cery i oczekiwania.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 08:52   #3506
Trendsetter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: aktualnie Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja niestety albo stety mam cerę tłustą (niby dłużej młoda będę!). Ale czy to lato czy to zima błyszczę się niczym gwiazda na niebie, choć efekt odmienny - nie wygląda to tak estetycznie jak w przypadku gwiazdy... Próbowałam już wielu podkładów, ale większość z nich jest dla mnie za ciężka. Ostatnio jedna znajoma poleciła mi Revlon - długo byłam zadowolona, ale moja cera ma chyba tendencję do przyzwyczajania się do kosmetyków. Metodą prób i błędów odkryłam Matt Forever marki Delia (kolor 41) - po prostu makijaż bez makijażu Nie czuć, że mam coś na twarzy i o taki efekt mi chodziło - pielęgnacja + efekt gładkiej i świeżej skóry przez większość dnia. A że lubię sport - moje kosmetyki powinny nadążać za moim rytmem A Wy już próbowałyście? Jakie jeszcze inne typowo do cery tłustej i błyszczącej się byście poleciły?
Trendsetter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 09:45   #3507
zbrpau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Jutro zaczyna się(wedle reklam w internecie) promocja na podkłady,pudry,róże korektory w drogeriach Rossman. -49%! Zastanawiam się,czy warto skorzystać z tej promocji. I czy znajdzie się coś odpowiedniego,nie zapychającego porów w tej drogerii? Mam cerę mieszaną Czy mogłybyście coś doradzić?
Ja dokładnie z tym samym pytaniem! Dziś początek promocji -49% w rossmannie i oczywiście trzeba iść i zaopatrzyć się w jakiś dobry podkład- tylko jaki?

Mam cerę mieszaną (policzki suche, czasem jakieś drobne skórki, strefa T delikatnie tłustawa z widocznymi porami na nosie, rzadko pojedyncze zaskórniki ) + naczynka w skrzydełkach nosa (ciężkie do zatuszowania samym podkladem).

Do tej pory stosowałam:
Jak mnie stać lub jest promocja- Max Factor Skin Luminizer odcień 55 beige: Do tej pory najlepiej mi służył. Delikatnie nawilża, ale nie zostawia efektu świecącej twarzy, nie wysusza skórek, ładnie wyrównuje koloryt, jest lekki i nie robi efektu maski. Pory kryje powiedzmy w 80%- prawie że nie są widoczne Tak samo z naczynkami- coś tam kryje ale nie do końca. Dla mnie minusem jest to że dość szybko się ściera. Po ok. 4-5h już w zasadzie nie ma po nim śladu. Jeżeli nie polecicie mi czegoś fajniejszego to zdecyduje się właśnie na niego

L'oreal True Match - Dla mnie niestety porażka, strasznie wysusza i uwidacznia każdą nawet najmniejszą skórkę. Być może byłby lepszy dla cer tłustych. Plus: całkiem dobrze maskował niedoskonałości.

Najczęściej stosuję Lirene City Matt z powodu jego ceny oczywiście.
Nie jest cudowny- widać suche skórki, ogólnie twarz wygląda zbyt sucho i matowo, ale po godzince kiedy już skóra twarzy delikatnie sie nawilży jest ok Plusem jest że całkiem ładnie kryje naczynka i inne niedoskonałości oraz dość długo się utrzymuje

Zastanawiam się nad:
Rimmel Wake Me Up, Bourjois Healthy Mix- co o nich wiecie? Czytałam dość dobre recenzje ale coś tam zawsze do końca nie było ok...
Proszę o dużo szybkich odpowiedzi! Wiadomo- promocja nie trwa wiecznie
zbrpau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:06   #3508
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wake me up bardzo lubię, podkład nie wysusza i cera wygląda promiennie, niestety jego minusem są ciemne odcienie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 12:57   #3509
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej
Przychodzę z pytaniem o podkład L'Oreal INFALLIBLE 24H - MATTE. Czy któraś z Was stosowała? Jak się sprawdził?
Interesuje mnie ten produkt, ale nie wiem czy będę z niego w pełni zadowolona. Moja skóra wytwarza dużo serum (wiosna-lato), dlatego zależy mi na długotrwałym macie, jednak borykam się ze zmianami trądzikowymi i pozostałościami po nich, które chciałabym ukryć.

Edit: Czy może lepiej wypróbować Bourjois 123?

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Wake me up ma w sobie drobinki, warto zwrócić na to uwagę przy wyborze podkładu.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog

Edytowane przez Ilike_it
Czas edycji: 2015-04-24 o 13:18
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:44   #3510
gosiaczek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Infallible 24-Matte jest rewelacyjny jeśli chodzi o zmatowienie twarzy. Mimo, że jego konsystencja wydaje się być lekka na twarzy natychmiast daje mocno pudrowy i "suchy" efekt bez błysku i klejenia. Jest to najmocniej matujący podkład jaki znam, do tego daje cudowny efekt gładkiej i aksamitnej cery - aż przyjemnie dotykać twarzy. Wymaga jednak porządnego nawilżenia bo lubi podkreślać suche skórki. Poza tym nie jest aż tak rewelacyjnie kryjący. Jednak dla osób z nadprodukcją sebum będzie idealny.
Co do Bourjois 123 to nie polecam jeśli ktoś ma więcej rzeczy do ukrycia. Na początku niby rewelacyjnie kryje, ma też ładne kolorki wpadające w żółte odcienie, ale potrafi stworzyć niezłą maskę, a poza tym z czasem schodzi z twarzy nierównomiernie jak chyba większość podkładów Bourjois, które rano prezentują się cudownie ale po paru godzinach efekt znika.
gosiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.