pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 19:53   #1
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Mam 19 lat i tak mysle ze czas juz cos zmienic w moim zyciu;] zaczne wiec od wygladu zewnetrznego. Czhcialabym zaczac do fryzury. hmm musze cos w niej zmienic. skrocic wlosy napewno ale jak zeby bylo dobrze i ladnie? pomozcie ;d pozdrawiam;*;*:cmok :

Mam długie wlosy, bardzo poniszczone (nie wiem dlaczego pewnie do codziennego mycia ) nie chce ich scinac na bardzo krotko. moze by je zafarbowac?! nio nie wiem pomozcie!!! chcialabym zeby to wygladalo naprawde ladnie ;p niech wszystkim szczeka opadnie ;p zalaczam najbardziej aktualne fotki pozdarwiam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-16 o 22:03 Powód: post pod postem
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:21   #2
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

no dobra, to zaczynamy!
więc po pierwsze: grzywka. Nie wiem jak wyglądasz bez niej, ale taka jest zdecydowanie za ciężka, przytłacza Twoja twarz a masz delikatne rysy, więc na bank krótsza, może wycieniowana, postrzępiona nieco, albo po skosie.
wlosy nie wyglądaja na jakoś bardzo zniszczone, tylko są przyklapniete. Może lekie cieniowanie, taz zeby je troche skrócić i optycznie podnieść, odbić od glowy.
No i kolor: dałabym coś o ton, góra 2 jaśniejszego, rozświetlić to refleksami.
No a potem dobrze i porządnie odżywiać włosy, nawilżać, itp..
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:37   #3
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

;p hmm co do grzywki to mam bardzo wysokie czolo i bez niej wygladam nieladnie;( a wlosy sa zniszczone tylko na zdjeciu nie widac ;p musialabym przynajmniej tak z 5-10 cm sciac je ;] nie zabadzo mam pomysl na ladna fryzure dla mnie moze mi cos doradzicie ? jakies fotki linki;];p byla by bardzo wdzieczna ;] mowisz tutaj o rozjasnianiu ja myslalam o przyciemnieniu jeszcze na bardziej ciemne bo nie sa czarne wbrew pozora ale boje sie sztucznego wygladu ktore farby daja hmm no nie wiem sama. Chcialabym zeby to byla kompletna przemiana i bomba poprostu (musze dac nauczke pewnemu kolesiowi ;* hehe niech zobaczy co stracil)
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:59   #4
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

a mi się podoba tak jak jest chociaż grzywka może faktycznie 'za ciężka' . ale rozumiem twoją potrzebę przemiany, więc do dzieła jesteśmy z tobą
Może najpierw sprecyzujmy twoje upodobania :
- napisałaś już, że na długości chciałbyś ściąć włosy - czyli szukamy coś krótszego
- loki ,fale? ( mogłabyś zrobić frwała etc. - tylko czy będziesz miała tyle czasu i chęci by codziennie je układać, przez co również niszczyć [?])
- czy jednak proste ?(jeżeli masz takie z natury łatwiej będzie ci je pielęgnować)
- włosy pocieniowane czy równe ?
postaraj się w miarę możliwośći odpowiedzieć na te 'pytania', a łatwiej będzie nam ci pomóc, poszukać zdjęć, linków itp.

Teraz moje zdanie co do farbowania...
jestem przeciw ! masz bardzo ładny kolor włosów, szkoda je niszczyć, zwłaszcza jeżeli piszesz, że nie są już w najlepszym stanie. w życiu nie rozjaśniaj, ew. jak bardzo się uprzesz to może trochę przyciemnić ...? jednak i tak bym zostawiła kolorek swój
to tyle na początek - 'określ się' trochę bardziej to ci z chęcią pomożemy
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:09   #5
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
;] tak szukamy cos krotszego ale nie calkiem krotkiego tak do ramion moze ;] fale bardzo mi sie podobaja na wlosach ale niestety mam je bardzo sztywne i nie daja sie nakrecic a na trwala nie zbyt sie zdecyduje poniewaz zniszcze juz calkiem wlosy nie sa az w takim tragicznym stanie, bo widzialam gorsze przypadki ale musze je podbudowac. tak wiec zostane przy prostych. a co do cieniowania to caly czas je cieniowalam ale delikatnie i mysle ze teraz tez tak zostanie chyba ze znajde naprawde ladna fryzurke w necie. musialabym cos z grzywka zrobic tak jak mowicie hmmm ale przyznam ze jest ciezka do ukladania rzadka i caly czas sie rozchodzi na dwie czesci, nie wiem jak by to bylo na bok;] ale musze cos wykombinowac i wiem ze mi pomozecie;];* a nigdy jeszcze nie farbowalam rozjasnialam itd wlosow wiec chcialam sprobowac moze cos ladnego wyjdzie ;] kupilam nawet tak na razie szamponetke : ciemny braz i czarna i zastanawiam sie ktora wybrac i uzyc i czy wogole ja uzyc ;/

zastanawialam sie w sumie nad taka fryzura ale nie wiem jak do mnie bedzie pasowac co o tym sadzicie?;]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-16 o 22:04 Powód: post pod postem
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:51   #6
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

Oo..no właśnie takie coś, lekko wycieniowane, krótsze i grzywka też nieco wystrzepiona, tak żeby nie była ciężka i się fajnie układała. No i tutaj kolor jest jaśniejszy, ja widzę Cię właśnie w takim, wystarczyłoby samą farbą rozjaśnić o ton plus lekkie reflesky. Dobry fryzjer zrobi to na cacy. Jeśli chodzi o zniszczenia, to każda farba, nawet ciemna też trochę daje popalić wlosom, więc albo nic nie rób albo coś włąsnie tak delikatnego i raczej u fryzjera, który odp. ją dobierze i doradzi pielęgnację.

ed.: tylko grzywka nie tak długa jak na fot., bo raz, że to jednak niewygodne a dwa, że lepiej byłoby ją skrócić, znad linii oczu, bo masz je bardzo ładne, wyraziste a taka grzwka je zasłoni.

Edytowane przez Naur
Czas edycji: 2010-06-16 o 21:52
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:53   #7
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

nom fryzura ta jest dobra dla mnie. rzeczywiscie grzywka by musiala byc nieco krotsza. co do farbowania to moglabym rozjasnic o ton z tymi refleksami bo sadze ze to ladnie wyjdzie;] aa te "refleksy" to wyjdzie cos takiego jak pasemka? aaa moze macie jeszcze jakies ladne fotki z fryzurami?;]
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 16:40   #8
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

Po pierwsze, od kiedy to od częstego mycia włosów się one niszczą? Myję moją czuprynę codziennie od wieeelu lat i nic takiego nie zauważyłam.

Poza tym, jeśli mówisz, że Twoje włosy nie są w najlepszej kondycji, to farbowanie nie jest dobrym pomysłem. Myślę, że powinnaś postawić na jakieś dobre odżywki, maski do włosów. Tu serdecznie polecam KWC.

Aha i widzę Cię w jaśniejszym brązie, może karmel?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:24   #9
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

witaj po pierwsze ta grzywka wyglada jak helm przytlacza cie jest gruba ciezka jesli chcesz zaszalec z wizerunkiem to polecam wycieniowac wlosy bedzie ich wiecej bo tak wisza smetnie mozna rozjasnic je refleksami o 2 tony skoro na codzien nosisz proste to moze czas sobie jakies loki fale walnac mozna zakrecac na lokowce prostownicy walki...
no i ladny makijaz to podstawa
aha ladnie ci bedzie w odcieniach brazu ciemnych jasnych wszystko co z nimi zwiazane
pokazuje przykladowe fryzury i kolory
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:01   #10
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witaj po pierwsze ta grzywka wyglada jak helm przytlacza cie jest gruba ciezka jesli chcesz zaszalec z wizerunkiem to polecam wycieniowac wlosy bedzie ich wiecej bo tak wisza smetnie mozna rozjasnic je refleksami o 2 tony skoro na codzien nosisz proste to moze czas sobie jakies loki fale walnac mozna zakrecac na lokowce prostownicy walki...
no i ladny makijaz to podstawa
aha ladnie ci bedzie w odcieniach brazu ciemnych jasnych wszystko co z nimi zwiazane
pokazuje przykladowe fryzury i kolory
zgadzam się z zupełności! bardzo fajne pomysły i na pewno będzie Ci pasować któraś z fryzur na tych zdjęciach umieszczonych przez Caskadę
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:05   #11
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

thx za rady;] bardzo mi sie spodobala ta propozycja na fotce nr2 ;] sliczna fryzurka ;] kolor tez ladny tak mysle ze wlasnie taka sobie zrobie ;] aa grzywka taka na skos nie bedzie zle wygladala na moim WYSOKIM czole??? jescze nigdy takiiej nie mialam;/ ale dziekuje za propozycje;*

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

to fryzure mam juz ;] nastepny etap metamorfozy to przejscie na diete. na taka po ktorej schudne (tak do 3kg) i bede wygladac promiennie i zdrowo;] znacie jakies fajne i dobre diety?? najlepiej sprawdzone ;]

nio i moze znacie jakies cwiczenia dobre na plaski brzuch, na uda i pupe takie ktore wykonujecie i ktore daja jakies rezultaty;]

ja jestem niska ale nie gruba (50kg) niestety mam nieco drube uda, łydki i niestety pupa;( ratujcie;/ juz od dawna chce przejsc na diete ale wiecie jak to jest hehe ;] od poniedzialku zero slodyczy i tak sobie powtarzalam hehe ale teraz musze sie zmobilizowac i dlatego prosze o dobre diety
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 08:44   #12
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

pomozecie mi??
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:59   #13
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

ciesze sie ze propozycja moja przypadla ci do gustu
jesli chodzi o odchudzanie i cwiczenia to musisz poszukac wiadomosci lub popytac w innym watku ...nie znam sie na dietach wiec nic nie poradze w tym kierunku
moze masz fotke calej twojej figury wiekszosc dziewczyn zawsze tak mowi ze sa grube/krzywe/chude/ a pozniej sie okazuje ze przesadzaja
zmieniajac fryzure mozna tez zmienic styl ubierania sie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:13   #14
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

;p tylko taka fotke znalazlam;]
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:50   #15
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

wiedzialam .jednak mam cos z psycholozki
nie jestes gruba niewiem skad ten pomysl nie jestes tez chuda jestes jak wiekszosc normalna proporcjonalnie zbudowana
w twoim wieku wiem ze jak sie patrzy w lustro to widzi sie same minusy echhh tez tak mialam
jak na codzien sie ubierasz na sportowo?w luzne ciuchy? jak masz styl?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 23:38   #16
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

raczej staram sie ubierac w luzne ciuchy... jeansy jakas bluza sweter ;] zadko nosze spodnice bo mi sie moje lydki nie podobaja;( sa za grube ;(a tak na codzien cos na luzie nosze takie rzeczy aby mi wygodnie w nich bylo;] ale niestety z wyglady jestem dosc mloda i zawsze np wszyscy mnie pytaja ile masz lat? pokaz dowod? itd aaa chcialabym aby mnie inaczej traktowali nie jak gowniare czy dziecko ale jak dorosla osobe;]
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:26   #17
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

wiesz co ja ci powiem ze musisz wyjsc z cienia popatrz na inne dziewczyny nie wszystkie sa idealne ale wiekszosc nadrabia wlasnie fryzura ubiorem
musisz zaczac sie malowac delikatnie ale malowac sie musisz to podstawa zeby wygladac powazniej ladniej ja maluje sie juz hmmm z 15 lat i nic mi sie nie stalo wbrew opiniom ze jak bede starsza to to i tamtonadal nie wygladam na swoj wiek(30)bo w makijazu wazne jest podkreslenie swojej urody a nie stworzenie poprzez makijaz kogos innego
lekki podklad puder chyba z cera nie masz wiekszych problemow z tego co wylukam oczy delikatna kreska zadne ciemne cienie roz na policzki wogole to polecam ci filmikina YT pod tytulem "makijaz oka" tam rozne dziewczyny maluja sie na zywo mozna wiele sie nauczyc ja czesto ogladam zeby testowac nowe makijaze na sobie
musisz tez zaczac sie ubierac bardziej dziewczeco sukienki spodniczki spodenki koszulki dopasowane a nie luzne worki z obuwia polecam ci balerinki sandalki male szpileczki na wyjscia ..musisz byc dziewczeca ale stroj i wyglad nie moze byc wulgarnypostaram sie wkleic jakies przyklady co do stroju wygladu dla ciebie...zebys wiedziala jak to wyglada z boku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:46   #18
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

znalazlam przykladowe zestawy pasuja do ciebie kolorystycznie i sa dziewczece
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:46   #19
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

a co Wy na to by zaproponowac grzywke na bok? i bardziej cieply czekoladowy kolor?
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 13:04   #20
Evangeline11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 90
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

Jestem za grzywką, bo ładnie Ci w niej, jednak w ramach metamorfozy proponuję grzywkę na skos. Włoski ścięłabym prosto do ramion, a jeśli chodzi o kolor, to zgadzam się z Wizażanką z góry - również jak najbardziej widzę Cię w cieplejszym, czekoladowym kolorze.
Powodzenia!
__________________
nie wierzyłam, nie czekałam,
nie przeczułam
w głębi snu,
że jeżeli gdzieś jest niebo,
to tu...
Evangeline11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:25   #21
Prili
Raczkowanie
 
Avatar Prili
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

Myślę że mogłabyś trochę kolor rozjaśnić, delikatne jasne pasemka (nie takie tandetne, bardzo widoczne) tylko jakieś rudawe, może coś w kolorze olchy. Nie musisz farbować, zainwestuj w rozjaśniające szampony, posiedź trochę na słońcu. Pozdrawiam.
Prili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:06   #22
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

cascada, dziekuje za przykladowe zestawy ubioru ;] wezme sobie do serca wszystkie rady wasze ;] ;] włosy sobie rozjasnie tak o ton i pocieniuje i sproboje z grzywka na bok;] taka odmiana bedzie;] a teraz moja najlepsza kumpela wyjezdza do niemiec i jak wroci (15lipca) to mnie nie pozna hehe a nie sadziie ze jestem za blada? na twarzy i wogole? mi sie tak wydaje siedze na slooncu jak nadarza sie okazja i nic ;( caly czas blada jak sciana ;/ nie chce uzywac samoopalaczy bo straszne plamy po nich mam nie wiem co zrobic z tym.;/ szukalam ostatnio karmelu brazujacego z dax cosmetics perfecta body ale nigdzie go nie moge dostac ;/ a podobno stopniowo nadaje brazowy kolorek. Moze macie dla mnie jakies rady w tej sprawie;]
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:16   #23
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

Cytat:
Napisane przez oooAnnOooo Pokaż wiadomość
cascada, dziekuje za przykladowe zestawy ubioru ;] wezme sobie do serca wszystkie rady wasze ;] ;] włosy sobie rozjasnie tak o ton i pocieniuje i sproboje z grzywka na bok;] taka odmiana bedzie;] a teraz moja najlepsza kumpela wyjezdza do niemiec i jak wroci (15lipca) to mnie nie pozna hehe a nie sadziie ze jestem za blada? na twarzy i wogole? mi sie tak wydaje siedze na slooncu jak nadarza sie okazja i nic ;( caly czas blada jak sciana ;/ nie chce uzywac samoopalaczy bo straszne plamy po nich mam nie wiem co zrobic z tym.;/ szukalam ostatnio karmelu brazujacego z dax cosmetics perfecta body ale nigdzie go nie moge dostac ;/ a podobno stopniowo nadaje brazowy kolorek. Moze macie dla mnie jakies rady w tej sprawie;]
wiesz co cialko powinnas teraz na lato smarowac jakims balsamem brazujacym ja przetestowalam rozne narazie mam mleczko z garniera podobno ziaja ma niezlyzeby dobrze rozprowadzic balsam trzeba zrobic piling na ciele a pozniej dobrze kolistymi ruchami rozprowadzac balsam powtorzyc na 2 dzien ...twarzy nie musisz smarowac wyglada to tandentnie.;
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:30   #24
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

tak myslama nad kupnem tabletek S

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

aaa tak myslalam o zakupie

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

mi sie nigdy nie udawalo dobrze rozprowadzic samoopalacza mimo tego ze robilam peeling ;/ aaa tak myslalam o zakupie tabletek wspomagajacych opalanie SOLARIN MAX. podobno sa dobre i moze nabralabym jakiegos ladnego kolorku co wy na to?;]
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:53   #25
oooAnnOooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

hej wam .;] jutro ide do fryzjera zrobic ładna fryzure taka jak polecalyscie ;] zaczelam teraz robic porzadek w szafie ;] moze doradzicie mi jakie przykladowe zestawy ciuchow beda do mnie pasowac kolorystycznie. Wiecie, takie na codzien, na uczelnie, do kościola na impreze, na babskie spotkania?!;] pojde jutro na zakupy i postaram sie wybrac podobne zestawy;] czekam wiec na wasze propozycje;];*
oooAnnOooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:13   #26
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: pomozecie mi w mojej metamorfozie?!;p;]

mam nadzieję, że się nam jutro pokażesz) co prawda nie doradzałam, ale uwielbiam oglądać metamorfozy)
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.