DEPILACJA PACH i PROBLEM.. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 11:51   #181
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
faktycznie...jesli chodzi o pachy, to ból jest, ale jak robisz to systematycznie, to potem jest coraz lepiej jak pisała koleżanka wyżej i z czasem nie czujesz prawie nic.
ja to samo mam z nogami , tez juz nei czuje od jakiegos czasu, no moze nie dokonca nic, ale jest różnica ogromna w odczuciach
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:37   #182
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ja to samo mam z nogami , tez juz nei czuje od jakiegos czasu, no moze nie dokonca nic, ale jest różnica ogromna w odczuciach
ale peelingujesz nożki, prawda?
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:33   #183
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

tak , robię peeling na nogi i to ostry biore cukier i olej rzepakowy :P mieszam i szuru buru moje nogi lubią ostre traktowanie hehe :P nie powiem ze nie mam w ogole wrastających bo wiadomo , zdaży się ale gdybym tego nie robila to bym najpierw musiała isc na złuszczanie skóry zeby dostac się do włosków
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 21:21   #184
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Ciekawa jestem jak pachy wygladaja po laserowej depilacji? Czy sa calkiem gladziutkie, nie ma tych malutkich czarnych kropeczek?

Mojej mamy babcia nie miala w ogole owlosienia pod pachami!! Ale ja bym tez tak chciala, o matko jedyna
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 22:58   #185
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

mogę wiedzieć o jakim "ciemnym obszarze" mówiły niektore wizazanki ?
o co kaman? Chodzi o włoski które dają efekt ciemnej pachy czy o kolor skóry pod pachą?

Z moich obserwacji wynika że niektóre brunetki mają pachy takie ciemniejsze tak jak skóra pod oczami lub powieki.


A "kropki" to mega ciemne, mocne włosy który "przeswitują" przy skórze.
jak wrwiecie pęsetą lub depilatorem to kropek nie będzie.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 07:41   #186
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
A "kropki" to mega ciemne, mocne włosy który "przeswitują" przy skórze.
jak wrwiecie pęsetą lub depilatorem to kropek nie będzie.
Tak, właśnie o te "kropki" chodziło
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 22:34   #187
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

ja mam ciemniejszą skórę pod pachami i jeszcze te ciemne kropki (czyli prześwitujące przez skórę włoski) więc ich uroda nie powala.
muszę jego golić codziennie bo włoski szybko odrastają. czasami wyrywam je pęsetą, zwłaszcza jak widzę ze z jednej dziurki wyrastają 3 włosy (też tak macie?) ale od machania ta pęsetą można zeza dostać


Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
Emilia1 -tu się nie ma co smiać:P borykałąm się z tym problemem przez 3 lata! włosy po depialcji mi tak wrastały, że żaden dermatolog mi nie mógł nic poradzić wydawałam tylko kasę na prywatne wizyty i żadnego rezultatu to nie przynosiło...miałam paskudne nogi, naprawdę. Uratowała mnie dopiero depialcja laserowa, w SL byłam. Także depilacji pach nawet niw ryzykuję, bo znów czeka mnei to samo...przeczekam jeszcze trochę, odłożę trochę kasy i znów zrobię laserem.
Każdy ma jakiś problem, mnie bozia pokarała nadmiernym owłosieniem,cóż
kiedyś po depilacji nóg włosy mi tak wrosły że myślałam, że oszaleje. Nie chciały się przebijać przez skórę i wyglądało to brzydko. Zdesperowana dłubałam pęsetą scierałam skórę gąbką sizalową, aby tylko wylazły spod skóry. Raz znalazłam rekordziste pod skórą który miał z 1,5cm długości!!!
od tamtej pory intensywnie nawilżam nogi, codziennie stosuje balsamy. Depiluje nogi raz na 4 miesiące a jak zaczyna coś szybciej odrastać to golę maszynką. i teraz już nie mam takich problemów
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 09:01   #188
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
czasami wyrywam je pęsetą, zwłaszcza jak widzę ze z jednej dziurki wyrastają 3 włosy (też tak macie?) ale od machania ta pęsetą można zeza dostać
Też tak mam I zgadzam się co do zeza
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:41   #189
Shira81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 31
GG do Shira81
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

witam Was,
właśnie wróciłam z salonu kosmetycznego, do którego wybrałam się, żeby po raz pierwszy wydepilować swoje pachy i co? i nic okazało się, że mam za krótkie włoski i muszę czekać co najmniej do piątku :/
nie wiem, czy to aż taka rewelacja, skoro najpierw muszę mieć busz
__________________
Life is a tale told by an idiot...
Shira81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:41   #190
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

a to tak można codziennie pachy golic?
przeciez to podraznia skore... za 10 lat zamiast pachy bedzie jedna wielka zmarcha xD

ja zimą nie golę pach... zapuszczam - depiluje. zapuszczam- depiluje... i tak do wiosny. latem mam tak słabe włosy że przejade 2 razy /tydzien maszynką i jest spoko.

jakos pod pachami nie zauwazylam nigdy wrastania wlosow (a mam z tym OGROMNY problem na nogach )
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:13   #191
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
Napisane przez Shira81 Pokaż wiadomość
witam Was,
właśnie wróciłam z salonu kosmetycznego, do którego wybrałam się, żeby po raz pierwszy wydepilować swoje pachy i co? i nic okazało się, że mam za krótkie włoski i muszę czekać co najmniej do piątku :/
nie wiem, czy to aż taka rewelacja, skoro najpierw muszę mieć busz
Ale to jest oczywiste, ze trzeba zapuscic, zeby wosk dobrze chwycil... Teraz w zimie to busz nie przeszkadza, gorzej jak są upaly po 40 stopni, a ty zapuszczac musisz A czy rewelacja to sie przekonasz jak w koncu tego sprobujesz
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 19:12   #192
nika12065
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Mam takie pytanie bo chce depilowac paszki depilatorem a nigdy tego nie robiłam, na opakowaniu pisze że depilator do nóg to czy moge nim depilowac równiez pachy ??
nika12065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:26   #193
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
Napisane przez nika12065 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie bo chce depilowac paszki depilatorem a nigdy tego nie robiłam, na opakowaniu pisze że depilator do nóg to czy moge nim depilowac równiez pachy ??
mozesz, przeciez nikt Ci nie zabroni, sama musisz przetestowac czy zniesiesz ból.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:16   #194
oth7
Przyczajenie
 
Avatar oth7
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Ja obecnie używam maszynki Na depilator skusiłam się raz... krew się polała i łzy też Czarne kropki mam bardzo rzadko, ale denerwuje mnie ciemne miejsce pod pachą (w miejscu gdzie rosną włoski, po ich zgoleniu jest ciemniejsza skóra). Jak się tego pozbyć? Nie przeszkadza mi to zbytnio ale wolałabym mieć normalną, jasną skórę pod pachami. Dodam że peeling cukrowy (używam ujędrniającego limonkowego ) usuwa czarne kropki (przynajmniej u mnie) ale skóra jest dalej taka sama :/
oth7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:31   #195
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Wydaje mi sie, ze tego sie nie zmieni. Tak jest genetycznie uwarunkowane i juz mam ten sam problem, pomimo woskowania na szczescie wloski juz sa rzadkie i dlugo odrastaja!
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:46   #196
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

A ja powykupywałam kupony na wszystkim mozliwych dealach na depilację laserem (i to klasycznym laserem, a nie jakimiś IPL) i teraz chodzę na pachy i głębokie bikini. Dzięki kuponom mam nadzieję, że będę gładziutka na długo za niewielkie pieniądze (niewielkie w stosunku do kosztów takiej depilacji bez zniżek).
Na razie byłam drugi raz, ale już po pierwszym zabiegu była widoczna różnica w gęstości owłosienia. Jakieś 20-30% mniej włosków w stosunku do niedepilowanych fragmentów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:34   #197
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
A ja powykupywałam kupony na wszystkim mozliwych dealach na depilację laserem (i to klasycznym laserem, a nie jakimiś IPL) i teraz chodzę na pachy i głębokie bikini. Dzięki kuponom mam nadzieję, że będę gładziutka na długo za niewielkie pieniądze (niewielkie w stosunku do kosztów takiej depilacji bez zniżek).
Na razie byłam drugi raz, ale już po pierwszym zabiegu była widoczna różnica w gęstości owłosienia. Jakieś 20-30% mniej włosków w stosunku do niedepilowanych fragmentów.
A powiedz, czy taka depilacja laserem boli?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:35   #198
myszka_2011
Raczkowanie
 
Avatar myszka_2011
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 122
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Witam,
jestem tutaj nowa i zastanawiam się nad kupnem plastrów do depilacji albo kremu depilującego... Nie wiem jaką wybrać firmę i ile kosztuje...
Czytałam przed chwilą na innym forum same krytyczne wypowiedzi o plastrach veet natomiast same wypowiedzi na plus były o firmie Joanna. Którą z tych firm byście mi poleciły i który z produktów? Chodzi mi o depilację szczególnie pach i nóg.

Bardzo proszę o jakieś rady
myszka_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:44   #199
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

A co sądzicie o paście cukrowej na pachy?!
Na jak długie włoski nakładać by było skutecznie?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 09:02   #200
Bizonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 54
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Hej,

proszę o poradę. Szykuję się do ślubu. Jestem brunetką i moje czarne włoski pod pachami są zawsze widoczne nawet po zgoleniu, tzn mam ciemne ślady po włoskach. Nie chce depilować pach bo obawiam się bólu. Czy są jakieś kosmetyki, kremy, które mogą zamaskować te ciemniejsze miejsca?
Bizonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 17:13   #201
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Cytat:
Napisane przez Bizonia Pokaż wiadomość
Hej,

proszę o poradę. Szykuję się do ślubu. Jestem brunetką i moje czarne włoski pod pachami są zawsze widoczne nawet po zgoleniu, tzn mam ciemne ślady po włoskach. Nie chce depilować pach bo obawiam się bólu. Czy są jakieś kosmetyki, kremy, które mogą zamaskować te ciemniejsze miejsca?
Nie bądź dziecko. Bierzesz ślub, później pewnie będziesz rodzic dzieci... a to będzie z pewnością bardziej boleć niż depilacja. Depilacja straszna nie jest, zagryzasz zęby i już.

Jedyne co mi przychodzi do głowy jak zamaskować ciemne włosy to... przefabrować je;p


xxxxxxxxxxxxxxxx

ja mam dziewczyny inne pytanie, jak dbacie o skórę po depilacji depilatorem? Ja zawsze po przemywam delikatnym tonikiem bezalkoholowym i wklepuje krem alantal plus. Ale czasem i tak mi jakiś taki "pryszcz" wyskoczy - jak im zapobiec?
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 11:15   #202
kobietka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Osobiście polecam depilację pach woskiem ,ze wgledu na to ze własnie znika problem tych czarnych kropek po goleniu a włosy jeszcze nie odrosły i pachy i tak nie pokazesz;/
po deplacji włoski odrastaja mi słabsze jasniejsze , ciensze i jest ich juz bardzo mało włosy pod pachami przestały być problemem z którym nie mogłam sobie poradzć Ja trafiłam do salonu, który zajmuje sie tylko depilacja, woskowaniem ciała, Waxing Time przy Promenadzie( w-wa), polecam
kobietka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 21:42   #203
greenberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

tak sie balam, tak sie psychicznie przygotowywalam...kilka miesiecy sie zbieralam, az wczoraj sie obudzialam i powiedzialam ze dzis to zrobie. i zrobilam, kilka minut, bol jakis straszny nie byl, wiadomo, do najmilszych depilacja depilatorem nie nalezy, ale jakos z bolu nie wylam. i ciesze sie teraz gladziutkimi pachami, bez tych czarnych cebulek przeswitujacych przez naskorek. mam nadzieje ze nic mi nie bedzie wrastac teraz...
greenberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 13:02   #204
lamboo
Raczkowanie
 
Avatar lamboo
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 62
Dot.: DEPILACJA PACH i PROBLEM..

Oczywiście depilacja pach woskiem jest odczuwalna, ale z każdym razem coraz mniejszy jest dyskomfort. Dodatkowo zauważyłam, że odrastające włoski są cieńsze i słabsze (stąd mniejszy ból). Sprawdza mi się EasyWax ze specjalnym wkładem pod pachy. Efekt utrzymuje mi się długo bo około 4 tygodnie - na letnie wyjazdy jak znalazł. Ja się cieszę, że się odaważyłam i spróbowałam.
lamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-26 14:02:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.