Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 19:17   #1
Myńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31

Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?


Witajcie dziewczyny. Nie moglam znalesc podobnego watku. Przepraszam jezeli cos przeoczylam i sie powtarzam. Ja i moj tz nie mamy za duzego budzetu na nasze wesele i zastanawiam sie gdzie zaoszczedzic byle by nie wygladalo tandetnie Znazlam takie dekoracje na stol. Sa to sztuczne kwiaty. I o to pytanie. Czy sztuczne kwiaty nie beda wygladac tandetnie? A dwa juz sama nie wiem czy to by sie bardziej oplacalo. Mieszkam obecnie za granica . Wesele mamy w Polsce i ciezko jest mi obecnie chodzic po kwiaciarniach. Co o tym sadzicie? Moj bukiet bylby z prawdziwych kwiatow. Poradzcie prosze .

Dzieki

il_fullxfull.259344619.jpg

il_570xN.244809425.jpg
Myńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:47   #2
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Ja nie przepadam za sztucznymi kwiatami w ogóle.
A sala nie zapewnia dekoracji kwiatowych na stoły??
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:10   #3
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Sztuczne kwiatki do mnie nie bardzo przemawiają, ale jeśli już, to w formie właśnie takiego stroika. Byle nie "bukiet" zakończony pojedynczym drutem w zielonym, obskubanym plastiku, albo osobne gałązki z materiałowymi płatkami co parę cm. Co do żywych kwiatów, to wszystko zależy...w kwiaciarniach dość drogo, zwłaszcza przy centrach handlowych. Na giełdach można kupić kwiaty taniej. Do wazonu wkładasz luźno kwiaty, nie będzie problemu z przybraniem, więc może się opłacać To zależy, ile kosztują te stroiki i ile ich potrzebujesz...
__________________
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 07:01   #4
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Żeby sztuczne kwiaty nie wyglądały tandetnie to musiałyby być tak wysokiej jakości, żeby nawet nie odróżnić od żywych. A takich nie kupisz tanio, więc i tak lepsze żywe.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 12:07   #5
aga512152
Rozeznanie
 
Avatar aga512152
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zdolny Śląsk!
Wiadomości: 693
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Moja znajoma miała na weselu właśnie sztuczne kwiaty, ponieważ ona jest alergikiem na pyłki jak i pół jej rodziny . Miała właśnie porobione takie stroiki jak umieściłaś w pierwszym poście, kupiła je dość tanio (bardzo ładne nie do odróżnienia od żywych w hurtowni Centrum Hurtu we Wrocławiu, wychodziło tanio, brała dużą ilość, i przede wszystkim nie brała typowej tandety, w rażących kolorach.Ona kupowała je zimą/koncowka jesieni wtedy nie ma za dużego zainteresowania takimi kwiatami, więc i sprzedawcy nie szaleją z cenami
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba!
aga512152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:30   #6
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

A może goździki albo inne kwiaty, które są tanie? Albo z "ogródka babci/cioci itp"?
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:28   #7
marianna27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 10
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

a moze wlasnie kwiaty z ogródka babci roznokolorowe i rozne rodzaje moze to ciekawie wygladac i bedzie darmowe ewentualnie kup sobie same kwiatki np margaretki i zielenine podkradnij z ogródka liscie piwoni sa fajne do dekoracji i to tez zalezy kiedy bedziecie miec wesele bo jesli jesienia czy wczesna wiosna to bedzie ciezko o zywe kwiatki z ogródka
a sztuczne czemu nie tez fajnie wygladaja tylko zastanow sie nad wazonami wysokimi nie takie niskie jak przedstawiłas na zdjeciu bedzie lepiej wyglac
marianna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 17:57   #8
emi_2508
Raczkowanie
 
Avatar emi_2508
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 365
GG do emi_2508
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Ja ogolnie dekoracje na stoly bede miec z zywych kwiatkow ale ze sztucznych bede miala takie kule do powieszenia czy polozenia. Sa swietnym rozwiazaniem i wygladaja bardzo efektownie. Tym bardziej ze samemu mozna je zrobic i ja wlasnie sama je zrobie
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-65661.png
Razem 19.08.2007
Zaręczeni 19.08.2008

Edytowane przez emi_2508
Czas edycji: 2012-08-26 o 23:54
emi_2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 00:05   #9
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Jeśli są dobrej jakości, to jak najbardziej mogą być. Tandetne odpadają. Już lepiej wcale. Jak patrzysz na kwiaty i do złudzenia przypominają żywe, to można kupić, ale obawiam się, że takie będą kosztować więcej niż żywe i o ile komuś, kto będzie z nich korzystał wiele razy (np. właściciel sali) zakup takich się opłaca, to na jeden raz już nie bardzo. Jeśli uda Ci się kupić niedrogo, to weź. Jak nie, to wybierz tańsze żywe. Ewentualnie na stoły dekoracje z organzy i świece, a sztuczne kwiaty, np. w formie kuli gdzieś powiesić. Nie postawione na stołach nie będą się rzucać swoją "sztucznością", bo nikt nie będzie im się przyglądał z bardzo bliska.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 22:42   #10
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

nie oplaca sie na jedną noc kupować...lepiej jedną żywą róże lub gerber włożyć do wąskiego flakonu jesli takie zapewnia sala
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:18   #11
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Też myślę, że lepsza od sztucznych kwiatów jest jedna róża w wąskim flakonie na każdym stole
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 16:52   #12
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dekoracja sali - sztuczke kwiaty - wypada?

Ja też za sztuczniakami nie przepadam, nie wyglądają wg mnie zbyt elegancko no i brakuje im tego czegoś
Ja miałam w wązkich wazonikach udostępnionych przez salę jedną długą kremową różę, jedną długą niebieską ostróżkę (kolor przewodni) i taki drewniany zawijas pomalowany na niebiesko, też wysoki. Wyglądało elagancko i prosto(ale nie tanio i tandetnie) - po cenach hurtowych wyszło naprawdę niedrogo
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.