Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 08:15   #1441
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Gratulacje.

Melduję się po powrocie z wakacji. Miałam okazję podziwiać odrost w słońcu i mam wrażenie, że jest jaśniejszy niż go zapamiętałam. Jestem ciekawa czy to tylko moje mylne spostrzeżenie, czy po prostu świeże odrosty mogą być bardziej jasne?

Oczywiście pod koniec urlopu włosy wydawały mi się jeszcze bardziej jasne, ale to już pewnie zasługa słońca.

Ooo - piszecie o podkładach i pudrach. Ja do tej pory nic dobrego nie dobrałam, bo jestem blada z dziwnym, oliwkowym odcieniem.

Edit: jaki to kolor włosów? Blond? Brąz?
Witaj, jak sie urlop udal? Co do zdjecia - moim zdaniem zdecydowanie blond. Jesli odrost masz jasny to dobry znak - zazwyczaj wszystkim odrost wydaje sie ciemniejszy, bo nie mial kontaktu ze sloncem. Moj na przyklad wydawal mi sie na poczatku prawie czarny a teraz idzie w kierunku normalnego brazu.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ja też jestem bladzioch, a swego czasu latałam jak kretynka na solarium fakt, że nie przeginałam z tym (max na 8 min byłam, na ogół krócej i też nie za często) więc jak skwarek nie wyglądałam (z resztą przy mojej karnacji to raczej by bylo niemożliwe chyba) ale dziś wydaje mi się to kompletną głupotą moją i jeszcze stratą pieniędzy chyba się pogodziłam z tym, że jestem bladzioch.... chociaż czasem sięgam po samoopalacz, to głównie na nogi

makeupnotwar gratuluję pracy
Ooooo, solarium, naduzywanie slonca - jak bylam dzika nastolatka to tez probowalam zrobic z siebie Latynoske. Nawet mam takie jedno zdjecie, gdzie jestem opalona jak jakas nienormalna. Nie powiem - dobrze wygladam w opaleniznie, ale ciezko mi ja utrzymac. Po tegorocznym urlopie tez juz niewiele widac. Wole blada, ale ladna i przede wszystkim zdrowa skore - z wiekiem nauczylam sie ja doceniac
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 08:21   #1442
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja byłam , jestem i będę blada, latem mam masę piegów, więc twarz wygląda na opaloną, ale ciało nic a nic kiedyś martwiłam się tym, bo koleżanki miały piękną opaleniznę, a ja nic blada. teraz jestem z tego dumna! nigdy nie robiłam nic na siłe, solarium wypróbowałam z ciekawości, słonce lubię, ale i tak nie moge się opalic. nie jest tak,że jestem zupełnie blada,nie, ale mam II fototyp skóry
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:48   #1443
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Witaj, jak sie urlop udal? Co do zdjecia - moim zdaniem zdecydowanie blond. Jesli odrost masz jasny to dobry znak - zazwyczaj wszystkim odrost wydaje sie ciemniejszy, bo nie mial kontaktu ze sloncem. Moj na przyklad wydawal mi sie na poczatku prawie czarny a teraz idzie w kierunku normalnego brazu.
Całkiem sympatycznie. Mieliśmy z tż iście surwiwalowe warunki...mieszkaliśmy w totalnej głuszy w małym pokoiku wybudowanym w barakowozie.

Tż zrobił tam kurs nurkowy i jestem bardzo zadowolona, bo ja mam licencję od kilku lat i czekałam na niego. Za rok może - przy odrobinie szczęścia - mykniemy na rafkę do Egiptu. Trzeba tylko polować na oferty first minute i liczyć na to, że nie trafimy na plajtujące biuro.

Ja mam właśnie (chyba) coś takiego jak dziewczyna ze zdjęcia. Chociaż odrost wydaje się jaśniejszy i bardziej przypomina taki kolor , ale to tylko złudzenie...raczej mało prawdopodobne jest to, by mi aż tak zjaśniały...no bo niby w jaki sposób?

Wstawiłam w innym wątku zdjęcie z prośbą o pomóc w doborze fryzury, bo znowu miotam się w sobie i nie mogę podjąć decyzji czy ciąć, czy zapuszczać.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-07-25 o 09:51
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 10:09   #1444
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Całkiem sympatycznie. Mieliśmy z tż iście surwiwalowe warunki...mieszkaliśmy w totalnej głuszy w małym pokoiku wybudowanym w barakowozie.

Tż zrobił tam kurs nurkowy i jestem bardzo zadowolona, bo ja mam licencję od kilku lat i czekałam na niego. Za rok może - przy odrobinie szczęścia - mykniemy na rafkę do Egiptu. Trzeba tylko polować na oferty first minute i liczyć na to, że nie trafimy na plajtujące biuro.

Ja mam właśnie (chyba) coś takiego jak dziewczyna ze zdjęcia. Chociaż odrost wydaje się jaśniejszy i bardziej przypomina taki kolor , ale to tylko złudzenie...raczej mało prawdopodobne jest to, by mi aż tak zjaśniały...no bo niby w jaki sposób?

Wstawiłam w innym wątku zdjęcie z prośbą o pomóc w doborze fryzury, bo znowu miotam się w sobie i nie mogę podjąć decyzji czy ciąć, czy zapuszczać.
O, urlop calkiem w moim stylu bo nie lubie hoteli, a czego nienawidze to urlop typu: all inclusive. Najbardziej denerwuja mnie scisle ustalone pory posilkow Ja tam lubie jesc co chce i kiedy chce, no i lubie wedrowac, a jak tu zaplanowac dluzsza wedrowke jak obiad o drugiej, wrrr. (Poza tym nie mam zazwyczaj zaufania do higieny w kuchni - szczegolnie w obcych krajach, ale to inna bajka).
Co do fryzury - z tego, co pamietam dobrze Ci bylo w tych krotszych, ale dlugie tez Ci beda pasowaly. Byle nie jakies dlugasne do pasa bo Ty filigranowa raczej jestes. Powiem Ci tak - jesli roznica pomiedzy farbowanymi a odrostem jest znaczna - tnij, bo denerwowal Cie bedzie kontrast. Jesli jest niewielka - mozesz sprobowac zapuszczac. Jak chcesz mozesz wstawic te zdjecia i u nas - moze cos poradzimy
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 10:22   #1445
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
O, urlop calkiem w moim stylu bo nie lubie hoteli, a czego nienawidze to urlop typu: all inclusive. Najbardziej denerwuja mnie scisle ustalone pory posilkow Ja tam lubie jesc co chce i kiedy chce, no i lubie wedrowac, a jak tu zaplanowac dluzsza wedrowke jak obiad o drugiej, wrrr. (Poza tym nie mam zazwyczaj zaufania do higieny w kuchni - szczegolnie w obcych krajach, ale to inna bajka).
Co do fryzury - z tego, co pamietam dobrze Ci bylo w tych krotszych, ale dlugie tez Ci beda pasowaly. Byle nie jakies dlugasne do pasa bo Ty filigranowa raczej jestes. Powiem Ci tak - jesli roznica pomiedzy farbowanymi a odrostem jest znaczna - tnij, bo denerwowal Cie bedzie kontrast. Jesli jest niewielka - mozesz sprobowac zapuszczac. Jak chcesz mozesz wstawic te zdjecia i u nas - moze cos poradzimy
To tak jak ja!

Najbardziej uwielbiam wakacje w lesie nad jeziorem no i góry. Niestety z nurkowaniem jest nieco gorzej, bo nienawidzę termokliny w polskich jeziorach i nurkuję z reguły na ok. 3-4m. Za to w Egipcie czuję się, jakbym nurkowała w akwarium...i nie muszę naciągać na siebie grubych neoprenowych gaci.

Odrost na razie zupełnie nie rzuca się w oczy. Na początku mnie to irytowało, ponieważ nie widziałam różnicy i miałam wrażenie, że bardzo wolno rosną mi włosy.

Na wakacjach zrobiono mi dwa optymalne zdjęcia - są naturalne, niepozowane, więc najlepiej widać kształt twarzy i moje niskie czoło.

1

2

Jedna z Wizażanek zaproponowała mi taką fryzurę: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1343199180
Bardzo mi się podoba, ale mam wrażenie, że Liv ma zupełnie inny kształt twarzy.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:38   #1446
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
To tak jak ja!

Najbardziej uwielbiam wakacje w lesie nad jeziorem no i góry. Niestety z nurkowaniem jest nieco gorzej, bo nienawidzę termokliny w polskich jeziorach i nurkuję z reguły na ok. 3-4m. Za to w Egipcie czuję się, jakbym nurkowała w akwarium...i nie muszę naciągać na siebie grubych neoprenowych gaci.

Odrost na razie zupełnie nie rzuca się w oczy. Na początku mnie to irytowało, ponieważ nie widziałam różnicy i miałam wrażenie, że bardzo wolno rosną mi włosy.

Na wakacjach zrobiono mi dwa optymalne zdjęcia - są naturalne, niepozowane, więc najlepiej widać kształt twarzy i moje niskie czoło.

1

2

Jedna z Wizażanek zaproponowała mi taką fryzurę: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1343199180
Bardzo mi się podoba, ale mam wrażenie, że Liv ma zupełnie inny kształt twarzy.
To fajnie, ze nurkujesz, ja tez nawet kupilam neopren ale jakos... zarzucilam ten sport
Masz bardzo slodka, dziewczeca twarzyczke Kurcze - podobasz mi sie w tych krotkich wloskach, ale wydaje mi sie, ze w dlugich i postrzepionych tez bedzie Ci bardzo ladnie. Wyobrazam sobie Ciebie w jakichs fryzurach z "pazurkami" na policzkach. A jesli uznasz, ze to nie ten klimat to zaswsze mozesz ciachnac i po sprawie. A nosilas kiedykolwiek dlugie? Cos mi sie wydaje, ze w naturalkach bedziesz wygladala baaardzo korzystnie
P.S. Zalaczam zdjecie jak sobie te "pazurki" wyobrazam
P.S.2 A gdzie reszta towarzystwa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joasia-04.jpg (57,7 KB, 11 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-07-25 o 12:44
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:07   #1447
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To fajnie, ze nurkujesz, ja tez nawet kupilam neopren ale jakos... zarzucilam ten sport
Masz bardzo slodka, dziewczeca twarzyczke Kurcze - podobasz mi sie w tych krotkich wloskach, ale wydaje mi sie, ze w dlugich i postrzepionych tez bedzie Ci bardzo ladnie. Wyobrazam sobie Ciebie w jakichs fryzurach z "pazurkami" na policzkach. A jesli uznasz, ze to nie ten klimat to zaswsze mozesz ciachnac i po sprawie. A nosilas kiedykolwiek dlugie? Cos mi sie wydaje, ze w naturalkach bedziesz wygladala baaardzo korzystnie
P.S. Zalaczam zdjecie jak sobie te "pazurki" wyobrazam
P.S.2 A gdzie reszta towarzystwa?
No właśnie ta "słodkość" i "popitaśność" mnie dobija. Chciałabym wyglądać bardziej kobieco i dostojnie. Czuję się jak pyzaty kartofelek.

Fryzurka ze zdjęcia fajna.

Długie włosy nosiłam wiele lat temu i ciężko mi się do tego odnieść, bo miałam nieco inne rysy.

Edit: wrzuciłam zdjęcie bez grzywki. Nie mam opaski, ale udało mi się je ułożyć do tyłu po myciu.

klik!

Jak widać mam niskie czoło. :pała:

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-07-25 o 16:25
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 13:48   #1448
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Proszę Was o radę. Mam w domu coś takiego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html , czy nadaje się to na odżywkę, lub składnik mgiełki pod olej?? Proszę o pomoc
nie za bardzo, przerabiałam to już i mnie nie spasiło ale spróbować możesz

makeupnotwar gratulacje za otrzymanie wymarzonej pracy
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:55   #1449
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To fajnie, ze nurkujesz, ja tez nawet kupilam neopren ale jakos... zarzucilam ten sport
Masz bardzo slodka, dziewczeca twarzyczke Kurcze - podobasz mi sie w tych krotkich wloskach, ale wydaje mi sie, ze w dlugich i postrzepionych tez bedzie Ci bardzo ladnie. Wyobrazam sobie Ciebie w jakichs fryzurach z "pazurkami" na policzkach. A jesli uznasz, ze to nie ten klimat to zaswsze mozesz ciachnac i po sprawie. A nosilas kiedykolwiek dlugie? Cos mi sie wydaje, ze w naturalkach bedziesz wygladala baaardzo korzystnie
P.S. Zalaczam zdjecie jak sobie te "pazurki" wyobrazam
P.S.2 A gdzie reszta towarzystwa?
reszta towarzystwa jest wykończona pracą to znaczy ja głównie nie mam siły nawet siedzieć na kompie leżę i śpię i jem non stop tylko
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:45   #1450
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
nie za bardzo, przerabiałam to już i mnie nie spasiło ale spróbować możesz
ale na włosy to dawałaś? czy na skórę? ja wczorajpo opalaniu się posmarowałam tym balsamem i fajny na ciało
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:56   #1451
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
reszta towarzystwa jest wykończona pracą to znaczy ja głównie nie mam siły nawet siedzieć na kompie leżę i śpię i jem non stop tylko
No ja już mam ten okres chwilowo za sobą także dzisiaj pije za zdrowie naszych włosów Niech nam rosną zdrowe, piękne..i szybko ;d
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 20:11   #1452
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
No ja już mam ten okres chwilowo za sobą także dzisiaj pije za zdrowie naszych włosów Niech nam rosną zdrowe, piękne..i szybko ;d
ja wakacje dopiero we wrześniu to dobrze, napij się i niech nam rosną!
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:19   #1453
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja wakacje dopiero we wrześniu to dobrze, napij się i niech nam rosną!
no już się napiłam No ja we wrześniu raczej nie powakacjuje.. od nowa szkoła. Także wiele się wakacjami nie naciesze niestety
Teraz pomagałam rodzicom. Wieś, pole itd. Także trochę popracowałam
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:28   #1454
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dawno mnie tu nie było ale byłam na małych wakacjach moje włosy rosną dalej w spokoju, oczywiście miałam fazę na rudzielce jak w avatarze ale powstrzymał mnie fakt, że już po dwóch tyg widać by było odrosty no nic rudzielce zawsze będą moim niespełnionym marzeniem i będę je podziwiać na innych ale life is brutal w dodatku dziś odkryłam miłość do moich naturalek, mają niesamowity kolor i od słońca (codziennie śmigam 40km na rowerze) dostały złotych nitek hehe
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:33   #1455
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hej dawno mnie tu nie było ale byłam na małych wakacjach moje włosy rosną dalej w spokoju, oczywiście miałam fazę na rudzielce jak w avatarze ale powstrzymał mnie fakt, że już po dwóch tyg widać by było odrosty no nic rudzielce zawsze będą moim niespełnionym marzeniem i będę je podziwiać na innych ale life is brutal w dodatku dziś odkryłam miłość do moich naturalek, mają niesamowity kolor i od słońca (codziennie śmigam 40km na rowerze) dostały złotych nitek hehe
Najwazniejsze, że nie uległaś swojej pokusie i udało Ci się nie pomalować włosów No i świetna wiadomośc z natualkami misisz koniecznie się nimi pochwalić
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:37   #1456
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Najwazniejsze, że nie uległaś swojej pokusie i udało Ci się nie pomalować włosów No i świetna wiadomośc z natualkami misisz koniecznie się nimi pochwalić
Jasne jutro pokaże bo u mnie słońce więc będzie ładnie widać, chociaż z moją nokią to nie wiadomo nie uległam bo mi szkoda jeszcze się namaluje ale póki co sobie myślę jaka głupia byłam, że malowałam tyle lat chociaż ... wydaje mi się, że są jaśniejsze niż kiedyś ale to mnie cieszy
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:42   #1457
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Jasne jutro pokaże bo u mnie słońce więc będzie ładnie widać, chociaż z moją nokią to nie wiadomo nie uległam bo mi szkoda jeszcze się namaluje ale póki co sobie myślę jaka głupia byłam, że malowałam tyle lat chociaż ... wydaje mi się, że są jaśniejsze niż kiedyś ale to mnie cieszy
Najważniejsze, że jesteś zadowolona No i póki nie trzeba, to faktycznie szkoda męczyć włosy
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:51   #1458
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hej dawno mnie tu nie było ale byłam na małych wakacjach moje włosy rosną dalej w spokoju, oczywiście miałam fazę na rudzielce jak w avatarze ale powstrzymał mnie fakt, że już po dwóch tyg widać by było odrosty no nic rudzielce zawsze będą moim niespełnionym marzeniem i będę je podziwiać na innych ale life is brutal w dodatku dziś odkryłam miłość do moich naturalek, mają niesamowity kolor i od słońca (codziennie śmigam 40km na rowerze) dostały złotych nitek hehe
byłam ruda kiedyś, bo kocham ten kolor, ale powstrzymuje mnie własnie to, że kolor się wypłukuje szybko i odrosty widac
40 km to dużo, brawo ja sobie na stacjonarnym jeżdżę trochę, co 2 dni ćwiczę i tak leci jakoś
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 08:14   #1459
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
byłam ruda kiedyś, bo kocham ten kolor, ale powstrzymuje mnie własnie to, że kolor się wypłukuje szybko i odrosty widac
40 km to dużo, brawo ja sobie na stacjonarnym jeżdżę trochę, co 2 dni ćwiczę i tak leci jakoś
Duzo, nie duzo obracam w godzinke, pupa sie unosi tylko wydaje mi sie ze nogi mam grubsze i nie wiem co z tym zrobic moj jedyny kompleks nogi Co do wlosow no wlasnie pamietam ze wspominalas o rudzielcach i tym ze kolor szybko sie robi nijaki w dodatku jak ma sie wlosy od ciemnego blondu w ciemniejsze to to wyglada smiesznie gdy juz po dwoch tyg na wlosach widnieje czarna sciezka

Stacjonarny? Tez chce

EDIT: moje kłaczki sa w takim kolorze jak w zalaczniku ale zaraz gdzies wyskocze jak tylko wyjdzie slonko i wam pokaze prawdziwe a wgl jaki to kolor?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-06 o 20:10
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 08:51   #1460
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Jestem przeszczęśliwa, bo tak mi się od słoneczka włosy rozjaśniły, że to już prawie mój kolorek !
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:22   #1461
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Jestem przeszczęśliwa, bo tak mi się od słoneczka włosy rozjaśniły, że to już prawie mój kolorek !
Śliczne włosy

EDIT: Wstawiam swoje kłaczki wybaczcie jakość ale ... to tylko nokia w dodatku foto robione "od ręki"
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-06 o 20:10
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 10:39   #1462
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Jestem przeszczęśliwa, bo tak mi się od słoneczka włosy rozjaśniły, że to już prawie mój kolorek !
Świetnie! Czyli jeszcze trochę promieni i będziesz miała swój kolor

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Świetnie! Czyli jeszcze trochę promieni i będziesz miała swój kolor
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Śliczne włosy

EDIT: Wstawiam swoje kłaczki wybaczcie jakość ale ... to tylko nokia w dodatku foto robione "od ręki"
sliczny kolor. I jaki już odrost duuuży
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 10:40   #1463
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Duzo, nie duzo obracam w godzinke, pupa sie unosi tylko wydaje mi sie ze nogi mam grubsze i nie wiem co z tym zrobic moj jedyny kompleks nogi

Stacjonarny? Tez chce
bo nogi najwięcej pracują i Ci się mięśnie robią dlatego po rowerku mam zawsze takie łydki, że
tak, stacjonarny, mama mi w sumie kupiła na prezent ale przyznam się, że stał długo, bo w roku akademickim jestem w Pń, a w weekendy mi się zwykle ćwiczyć nie chce albo czasu nie mam. ale o wiele bardziej wolę zwykły rower, nie nudzi się tak na nim tylko obecnie żadnego nie mam.
Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Jestem przeszczęśliwa, bo tak mi się od słoneczka włosy rozjaśniły, że to już prawie mój kolorek !
a widzisz bo słońce nadaje włosom kolor
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
EDIT: Wstawiam swoje kłaczki wybaczcie jakość ale ... to tylko nokia w dodatku foto robione "od ręki"
o, ładny odrościk i tak trzymać
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 10:40   #1464
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
EDIT: Wstawiam swoje kłaczki wybaczcie jakość ale ... to tylko nokia w dodatku foto robione "od ręki"
jak sie pozbedziesz farbowanych to naturalki beda sie bardzo ladnie prezentowac

kiedy farbowalas ostatni raz?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 10:43   #1465
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Śliczne włosy

EDIT: Wstawiam swoje kłaczki wybaczcie jakość ale ... to tylko nokia w dodatku foto robione "od ręki"
wow, zazdraszczam ile czasu zajęło Ci dochowanie się naturalek?

Dziewczyny, stosujecie jakąś suplementacje?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 10:44   #1466
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Śliczne włosy

EDIT: Wstawiam swoje kłaczki wybaczcie jakość ale ... to tylko nokia w dodatku foto robione "od ręki"
Dziękuję!
Odrościk ładniutki

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina
a widzisz bo słońce nadaje włosom kolor
I za to bardzo dziękuję słoneczku

Cytat:
Napisane przez ludwila
Świetnie! Czyli jeszcze trochę promieni i będziesz miała swój kolor


Oby
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 11:28   #1467
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
wow, zazdraszczam ile czasu zajęło Ci dochowanie się naturalek?

Dziewczyny, stosujecie jakąś suplementacje?
Wlasnie mi przypomnialas, zeby polknac moje tabletki... Ja lykam cos z biotyna i innymi sprzyjajacymi elementami, pewnie dzialanie ma tylko "psychologiczne" , ale co tam. Mialam pic pokrzywe i skrzyp ale... ciagle zapominam. Mam tyle postanowien kosmetyczno-pielegnacyjnych, ze o polowie zapominam P.S. Fajny podpis To cytat?

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
reszta towarzystwa jest wykończona pracą to znaczy ja głównie nie mam siły nawet siedzieć na kompie leżę i śpię i jem non stop tylko
A co Tobie kochana? Masz prace wakacyjna czy jak?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 11:36   #1468
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Świetnie! Czyli jeszcze trochę promieni i będziesz miała swój kolor

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------





sliczny kolor. I jaki już odrost duuuży
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
bo nogi najwięcej pracują i Ci się mięśnie robią dlatego po rowerku mam zawsze takie łydki, że
tak, stacjonarny, mama mi w sumie kupiła na prezent ale przyznam się, że stał długo, bo w roku akademickim jestem w Pń, a w weekendy mi się zwykle ćwiczyć nie chce albo czasu nie mam. ale o wiele bardziej wolę zwykły rower, nie nudzi się tak na nim tylko obecnie żadnego nie mam.

a widzisz bo słońce nadaje włosom kolor

o, ładny odrościk i tak trzymać
Dziekuje a co do nog moje mi sie wydaja grube nie mam pomyslu jak je wyszczuplic zreszta zaraz foto wstawie no fakt na zwyklaku sie tak nie nudzi ale w zimie stacjonarny lepszy jaki wniosek? Lepiej miec dwa rowery

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jak sie pozbedziesz farbowanych to naturalki beda sie bardzo ladnie prezentowac

kiedy farbowalas ostatni raz?
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
wow, zazdraszczam ile czasu zajęło Ci dochowanie się naturalek?

Dziewczyny, stosujecie jakąś suplementacje?
Dzieki dziewczyny odrost ma 6miesiecy lykam sobie dopel herza i zakola sie zarastaja ale mnie podbudowalyscie

Kokaina moje grubasy dla Ciebie
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-06 o 20:10
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 11:46   #1469
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

pin up - przecież ty masz chude nogi! musiałabys moje uda widzieć i tyłek - galareta, takie cellulit mam ale teraz ćwiczę, balsamuję, więc może coś pomoże
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 12:15   #1470
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
pin up - przecież ty masz chude nogi! musiałabys moje uda widzieć i tyłek - galareta, takie cellulit mam ale teraz ćwiczę, balsamuję, więc może coś pomoże
Nie mozna tak brzydko mowic o nozkach sa wakacje ruszasz sie i zobaczysz ze poleci szybko i o cellulicie tez zapomniesz
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.