Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 14:14   #4441
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
teraz kolej na mnie - nie mam dużo do chwalenia się, ale co tam

starsze już trochę zakupy w dm:
- ampułki anti-age (już kolejne opakowanie, uwielbiam )
- puder mineralny sypki (kolor jaśniejszy; od razu się polubiliśmy, jest baaardzo drobny, pięknie matuje i wykańcza makijaż, stapia się z całością, czyli go nie widać, ale gęba wygląda znacznie ładniej )
- korektor mineralny zielony (zieleń nie taka ostra, faktycznie trochę czerwone, popryszczowe plamy tuszuje)
i nowsze zakupy przez internet:
- serum z mącznicą john masters organics (po dwóch próbkach zachęcona zużywałam zapasy, żeby w końcu bez wyrzutów to serum sobie sprawić )
- super kabuki lily lolo (żeby nie można było zwalić na pędzel, jak testy minerałek nie wyjdą... a nie wychodzą jeszcze do końca, więc akurat pędzel winien nie był. jednak to ja taka niezdolna... ale miziasty jest bardzo i będę się nim dalej miziać!)

brawa za zakupy
i za ich ujawnienie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 14:26   #4442
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

brawa za zakupy
i za ich ujawnienie
bałam się, że wprowadzicie kary za chowanie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 14:27   #4443
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

A co fajnego robią te kapsułki anti-age?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 15:09   #4444
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A co fajnego robią te kapsułki anti-age?
to taka nawilżająca, witaminowa ampułka. ale nie olejowa - raczej taka woda w sumie. czasem sobie ją zapodaję zamiast toniku i kremu. jedna mi starcza spokojnie na całą twarz, szyję i dekolt. wszystko się ładnie wchłania, nie klei, skóra jest gładka w dotyku.
można użyć cały pakiet w ciągu 7 dni jako kurację, ale ja używam po prostu od czasu do czasu jak mam ochotę
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 15:36   #4445
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mam coś z oczami, czy to jest ten sam krem?
tu na kalinie a tu na bioarpie ?
bo w jednym sklepie normalnie kosztuje 17,90, a w drugim w promocji 18
mam ten krem i nie wiem kiedy go zużyję, chyba z 5 lat by mi to zajęło

cloche
super zakupy
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 16:08   #4446
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Kretko myślę,że spokojnie możesz wypróbować ten oczyszczający

Ja dostałam próbkę oczyszczającego i ochronnego.Powiem szczerze,że żadnej różnicy między nimi nie zauważyłam,ale to pewnie dlatego,że jeden i drugi używałam jakieś 4 dni.To pewnie za krótko,że móc ocenić jeden i drugi.
W każdym razie mi kremy gaia bardzo służą(opieram się tylko na tych 2)

Kretko,a koktajl warzywny jak oceniasz?

kalina jeszcze nie przyszłapewnie dopiero jutro będę mogła oczy nacieszyć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 16:34   #4447
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
teraz kolej na mnie - nie mam dużo do chwalenia się, ale co tam

starsze już trochę zakupy w dm:
- ampułki anti-age (już kolejne opakowanie, uwielbiam )
- puder mineralny sypki (kolor jaśniejszy; od razu się polubiliśmy, jest baaardzo drobny, pięknie matuje i wykańcza makijaż, stapia się z całością, czyli go nie widać, ale gęba wygląda znacznie ładniej )
- korektor mineralny zielony (zieleń nie taka ostra, faktycznie trochę czerwone, popryszczowe plamy tuszuje)
i nowsze zakupy przez internet:
- serum z mącznicą john masters organics (po dwóch próbkach zachęcona zużywałam zapasy, żeby w końcu bez wyrzutów to serum sobie sprawić )
- super kabuki lily lolo (żeby nie można było zwalić na pędzel, jak testy minerałek nie wyjdą... a nie wychodzą jeszcze do końca, więc akurat pędzel winien nie był. jednak to ja taka niezdolna... ale miziasty jest bardzo i będę się nim dalej miziać!)

edit: zapomniałam dodać, że do serum i kabuki sklep dorzucił mi dwie próbki szamponu JMO honey hibiscus
aaa, i znów dorzucili 5 euro rabatu na następne zakupy! i wszystko było ładnie zapakowane, w takiej jakby słomie, jak już ostatnim razem - jak już eko, to eko! bez plastiku )
Fajne zakupy.


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kretko myślę,że spokojnie możesz wypróbować ten oczyszczający

Ja dostałam próbkę oczyszczającego i ochronnego.Powiem szczerze,że żadnej różnicy między nimi nie zauważyłam,ale to pewnie dlatego,że jeden i drugi używałam jakieś 4 dni.To pewnie za krótko,że móc ocenić jeden i drugi.
W każdym razie mi kremy gaia bardzo służą(opieram się tylko na tych 2)

Kretko,a koktajl warzywny jak oceniasz?

kalina jeszcze nie przyszłapewnie dopiero jutro będę mogła oczy nacieszyć
Pewnie w długofalowej pielęgnacji byłaby różnica...,albo i nie. Mam nadzieję, że moja paczuszka dotrze
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 16:45   #4448
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy.




Pewnie w długofalowej pielęgnacji byłaby różnica...,albo i nie. Mam nadzieję, że moja paczuszka dotrze
też tak myślę.

czekamy razem na kremiki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 16:54   #4449
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kretko myślę,że spokojnie możesz wypróbować ten oczyszczający

Ja dostałam próbkę oczyszczającego i ochronnego.Powiem szczerze,że żadnej różnicy między nimi nie zauważyłam,ale to pewnie dlatego,że jeden i drugi używałam jakieś 4 dni.To pewnie za krótko,że móc ocenić jeden i drugi.
W każdym razie mi kremy gaia bardzo służą(opieram się tylko na tych 2)

Kretko,a koktajl warzywny jak oceniasz?

kalina jeszcze nie przyszłapewnie dopiero jutro będę mogła oczy nacieszyć
Mi też służył leczniczo-kojący, ale czymś musiałabym i tak nawilżać dodatkowo, bo mało po 2,5 miesiąca mojej skórze było. Cóż, nie ma kosmetyków idealnych chyba

Koktajlu raz czy dwa użyłam i oczywiście takie same wrażenia jak przy leczniczo-kojącym Może bym zobaczyła różnicę przy dłuższym używaniu, ale wtedy mi się twarz popsuła, a koktajl poszedł w inne ręce, żeby się nie zmarnował.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 18:39   #4450
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

hej laseczki,
Tak mnie długo nie było, myślałam, że nie nadrobię, a tu proszę-grzecznie za dużo nie pisałyście

Troszkę się zaczynam odkopytwać z papierologii i wracam powoli do żywych .
Póki co nic nie kupiłam, ale czję się na podkłąd mineralny (prawdopodobnie lily lolo) i zielony korektor (mel, naprawdę mi się spodobał-dziękuję za próbasa

mel, a gdzie u fryzjera byłaś w końcu?

anula
, współczuję muszkowych akcji.A czeko to moja ulubiona obok takiej samej tylko w wersji z orzechami laskowymi
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 19:37   #4451
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Evi
pasta cynkowa z kwasem salicylowym mi pomogła na ryjka juz jest duzo lepiej.

Mam dziwne włosy. Strasznie mi sie elektryzują, sa klapniete i pomimo porannego mycia takie se......
Podejrzewam odżywke NS nawilżenie i objetość a podejrzewam ją dlatego, że strasznie niefajne włosy mam tam, dokąd ją nałozyłam na czubku głowy są w miarę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 21:42   #4452
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie daj sie złamać! A czym olejowałaś?
Nie zauwazyłas stopniowego pogarszania włosów?
CO do częstotliwości - to kwestia potrzeb i możłiwości włosów.
olejowałam na zmianę Alterrą (limonka z oliwą) i olejem wspaniałym Alepii przez dwa tygodnie na wakacjach, żeby uchronić włosy przed słońcem i wodą. Myłam wtedy kofeinowym Alterry. Pogorszenia nie zauważyłam. Jak wróciłam i umyłam włosy pokrzywowym to były piękne, miękkie, błyszczące, nawilżone i odstawały ode łba
Potem olejowałam Sesą kilka razy i raz potraktowałam Captivitem Herbapolu na skalp.
Może za dużo tego było w krótkim czasie? Bo jeszcze wypróbowałam próbkę lawendowego szamponu JMO (jak dla mnie szajs, skołtunił mnie tak, że myślałam, że się popłaczę - ich odżywka Detangler ledwo dała radę), no i też ten Detangler.
Sama nie wiem - wczoraj w ataku rozpaczy machnęłam znowu Sesę i rano po umyciu Urtekramem z glinką włosy jeszcze wymęczone, ale już dużo ładniejsze i bardziej miękkie. Tyle, że ciągle lekko oklapnięte
Może spróbuję 2 razy w tygodniu jeden rodzaj oleju (Sesa lub jojoba lub wspaniały) i szampon Urtekram (muszę myć codziennie). Jeśli będzie konieczna odżywka, to nałożę. I stopniowo wprowadzać nowości.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Fryne, w sumie zależy od włosów... moim raz na tydzień w zupełności wystarcza. i dobrze im też robi raz na tydzień porządne mycie anty-tłuszczowe, to jest peeling albo glinka. a na codzień to obchodzę się z nimi bardzo delikatnie i na długość leci nawilżająca odżywka. i jest dobrze
co do gul i zaskórników - przy takim wielkim nalocie to ja bym się wkurzyła, rzuciła wszystko w kąt i używała tylko czegoś złuszczającego na noc + nawilżającego na dzień. i żadnych eksperymentów. a jak mnie dopadną okresowo jakieś pryszczole, to leci spray alvy na całą gębę co noc. małż musi jakoś wytrzymać, trudno
mam za Twoja radą YR pokrzywowy - myję raz na tydzień/dwa. Kupiłam też białą Lavaerde do pyska, ale szampon mam z glinką Rhassoul to nie wiem, czy to aby za dużo glinki już nie będzie

sprayu Alvy nie kupiłam szlag, ale mam krem oczyszczający i POMAGA!!! chociaż lekko ściąga, hmmm. no i też - jak powyżej z włosami - w planach ograniczenie specyfików na pysku i cierpliwość (a te próbki i wszystkie cudeńka wołają do mnie i błagaja o użycie ).

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
teraz kolej na mnie - nie mam dużo do chwalenia się, ale co tam

starsze już trochę zakupy w dm:
- ampułki anti-age (już kolejne opakowanie, uwielbiam )
- puder mineralny sypki (kolor jaśniejszy; od razu się polubiliśmy, jest baaardzo drobny, pięknie matuje i wykańcza makijaż, stapia się z całością, czyli go nie widać, ale gęba wygląda znacznie ładniej )
- korektor mineralny zielony (zieleń nie taka ostra, faktycznie trochę czerwone, popryszczowe plamy tuszuje)
i nowsze zakupy przez internet:
- serum z mącznicą john masters organics (po dwóch próbkach zachęcona zużywałam zapasy, żeby w końcu bez wyrzutów to serum sobie sprawić )
- super kabuki lily lolo (żeby nie można było zwalić na pędzel, jak testy minerałek nie wyjdą... a nie wychodzą jeszcze do końca, więc akurat pędzel winien nie był. jednak to ja taka niezdolna... ale miziasty jest bardzo i będę się nim dalej miziać!)
no i w ten oto sposób dopisałam do swojej wish-listy ampułki anti-age i serum JMO. A ten puder jeszcze testuj plis i donoś, bo ja w przyszłym miesiącu będę walczyć z doborem kolorówki
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 06:29   #4453
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

melduje powort na watek z ulga odetchnelam widzac jeszcze stara czesc watkuza produktywne to nie bylyscie na szczescie ide troche odespac. Nadrobie zaleglosci i sie odezwe stesknilam sie za wami strasznieeeeeeeeeeeeee:cm ok:
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:22   #4454
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje powort na watek z ulga odetchnelam widzac jeszcze stara czesc watkuza produktywne to nie bylyscie na szczescie ide troche odespac. Nadrobie zaleglosci i sie odezwe stesknilam sie za wami strasznieeeeeeeeeeeeee:cm ok:



Fryne ja myslę, że na słońcu włoski wysuszyłas trochę, a oleje jednak działają bardziej odzywczo niż nawilżająco. No i chyba jednak za dużo dla Ciebie ich było, a na koniec umyłas szamponem jmo, który pewnie źle je oczyścił (tez go nie lubię ).
Pomysł z rzadszym olejowaniem myslę, że dobry. I ja bym sobie darowała alterrę - nie wiem ile ma w sobie limonki, ale cytrusy wysuszają włosy.
I dołóż do tego jeszcze koniecznie jakąś maskę nawilżającą włosy bo chyba o to proszą. Spróbuj olej raz na tydzień a w zamian za to maska nawilżająca z 1-2 razy na tydzień (na poczatek).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:35   #4455
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje powort na watek z ulga odetchnelam widzac jeszcze stara czesc watkuza produktywne to nie bylyscie na szczescie ide troche odespac. Nadrobie zaleglosci i sie odezwe stesknilam sie za wami strasznieeeeeeeeeeeeee:cm ok:
Effa mistrzu dziękuje za polecenia pomady i spraya do kręconych z iherba - oba genialne
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:19   #4456
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Effa mistrzu dziękuje za polecenia pomady i spraya do kręconych z iherba - oba genialne
A które to są, któree? *.*
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:23   #4457
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
teraz kolej na mnie - nie mam dużo do chwalenia się, ale co tam

starsze już trochę zakupy w dm:
- ampułki anti-age (już kolejne opakowanie, uwielbiam )
- puder mineralny sypki (kolor jaśniejszy; od razu się polubiliśmy, jest baaardzo drobny, pięknie matuje i wykańcza makijaż, stapia się z całością, czyli go nie widać, ale gęba wygląda znacznie ładniej )
- korektor mineralny zielony (zieleń nie taka ostra, faktycznie trochę czerwone, popryszczowe plamy tuszuje)
i nowsze zakupy przez internet:
- serum z mącznicą john masters organics (po dwóch próbkach zachęcona zużywałam zapasy, żeby w końcu bez wyrzutów to serum sobie sprawić )
- super kabuki lily lolo (żeby nie można było zwalić na pędzel, jak testy minerałek nie wyjdą... a nie wychodzą jeszcze do końca, więc akurat pędzel winien nie był. jednak to ja taka niezdolna... ale miziasty jest bardzo i będę się nim dalej miziać!)

edit: zapomniałam dodać, że do serum i kabuki sklep dorzucił mi dwie próbki szamponu JMO honey hibiscus
aaa, i znów dorzucili 5 euro rabatu na następne zakupy! i wszystko było ładnie zapakowane, w takiej jakby słomie, jak już ostatnim razem - jak już eko, to eko! bez plastiku )
śliczności nakupowałaś- ja chcę te ampułki
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:12   #4458
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dzisiaj umyłam włosy szamponem australian organics od Beets
no fajny podoba mi się - bardzo dobrze oczyszcza, troche plącze , ale nie powoduje przyklapu a wlosy skrzypią
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:20   #4459
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A które to są, któree? *.*

prosze

http://www.iherb.com/product-reviews...-ml/29758/?p=1

i jeszcze pomada

http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...-oz-56-g/29756

świetne zakupy dziewczyny
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 11:21   #4460
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No nie . Kolejna osoba mnie wyprzedziła z moimi must havami (niewypróbowanymi wcześniej) .
Dam znać jak się sprawują na dłuższą metę. Może nie będą takie wow

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zakupy Ja jestem ciekawa tego serum na pory, bo chcę TŻ-towi kupić. Jak poużywasz to koniecznie zdaj relację czy faktycznie działa na nie
Na razie jeszcze poczekam z osądami ale jedno jest pewne - przyjemnie się je stosuje

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

:



Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość


margoltka i iivii - cudnie, cudnie BRAWO



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja tez wole jak tonik nawilża, nie lubie uczucia sciągnięcia skóry. Napięcie po kremie mi nie przeszkadza, ale ściągniecie już tak.

Myślę, że tonik mogą polubić tłuściochy bo rzeczywiście matowi... przynajmniej moją twarz.


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje powort na watek z ulga odetchnelam widzac jeszcze stara czesc watkuza produktywne to nie bylyscie na szczescie ide troche odespac. Nadrobie zaleglosci i sie odezwe stesknilam sie za wami strasznieeeeeeeeeeeeee:cm ok:
Siemka! Witamy

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-09-07 o 11:23
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:41   #4461
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
teraz kolej na mnie - nie mam dużo do chwalenia się, ale co tam

starsze już trochę zakupy w dm:
- ampułki anti-age (już kolejne opakowanie, uwielbiam )
- puder mineralny sypki (kolor jaśniejszy; od razu się polubiliśmy, jest baaardzo drobny, pięknie matuje i wykańcza makijaż, stapia się z całością, czyli go nie widać, ale gęba wygląda znacznie ładniej )
- korektor mineralny zielony (zieleń nie taka ostra, faktycznie trochę czerwone, popryszczowe plamy tuszuje)
i nowsze zakupy przez internet:
- serum z mącznicą john masters organics (po dwóch próbkach zachęcona zużywałam zapasy, żeby w końcu bez wyrzutów to serum sobie sprawić )
- super kabuki lily lolo (żeby nie można było zwalić na pędzel, jak testy minerałek nie wyjdą... a nie wychodzą jeszcze do końca, więc akurat pędzel winien nie był. jednak to ja taka niezdolna... ale miziasty jest bardzo i będę się nim dalej miziać!)

edit: zapomniałam dodać, że do serum i kabuki sklep dorzucił mi dwie próbki szamponu JMO honey hibiscus
aaa, i znów dorzucili 5 euro rabatu na następne zakupy! i wszystko było ładnie zapakowane, w takiej jakby słomie, jak już ostatnim razem - jak już eko, to eko! bez plastiku )
Cudne zakupy!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
hej laseczki,
Tak mnie długo nie było, myślałam, że nie nadrobię, a tu proszę-grzecznie za dużo nie pisałyście

Troszkę się zaczynam odkopytwać z papierologii i wracam powoli do żywych .
Póki co nic nie kupiłam, ale czję się na podkłąd mineralny (prawdopodobnie lily lolo) i zielony korektor (mel, naprawdę mi się spodobał-dziękuję za próbasa

mel, a gdzie u fryzjera byłaś w końcu?

anula
, współczuję muszkowych akcji.A czeko to moja ulubiona obok takiej samej tylko w wersji z orzechami laskowymi
W końcu udało Ci się wyjrzeć zza góry papierów. Cieszę się, że korektor się spodobał.

Jednak byłam u mojego fryzjera w rodzinnym mieście, bo udało mi się wreszcie umówić, gdy odwiedzałam rodziców.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam dziwne włosy. Strasznie mi sie elektryzują, sa klapniete i pomimo porannego mycia takie se......
Podejrzewam odżywke NS nawilżenie i objetość a podejrzewam ją dlatego, że strasznie niefajne włosy mam tam, dokąd ją nałozyłam na czubku głowy są w miarę.
Uu, to by była szkoda, jeśli to wina odżywki NS. Wczoraj też miałam oklapnięte włosy, znowu po odżywce GPB. Używam jej raz na jakiś czas i to loteria - raz włosy są świetne, a innym razem zbyt wygładzone i obciążone.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje powort na watek z ulga odetchnelam widzac jeszcze stara czesc watkuza produktywne to nie bylyscie na szczescie ide troche odespac. Nadrobie zaleglosci i sie odezwe stesknilam sie za wami strasznieeeeeeeeeeeeee:cm ok:
Kolejna Ewa do nas wróciła. Heeeej! Wyśpij się i dołączaj do gadania. Trzeba trochę rozkręcić wątek, skoro tak ślamazarnie idzie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:45   #4462
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Uu, to by była szkoda, jeśli to wina odżywki NS. Wczoraj też miałam oklapnięte włosy, znowu po odżywce GPB. Używam jej raz na jakiś czas i to loteria - raz włosy są świetne, a innym razem zbyt wygładzone i obciążone.
kurde, ciężko im dogodzić, tym naszym włosom...
będę jeszcze testować odżywkę, ale tak jakoś

a może wczoraj był dzień kiepskich włosów?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:59   #4463
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
olejowałam na zmianę Alterrą (limonka z oliwą) i olejem wspaniałym Alepii przez dwa tygodnie na wakacjach, żeby uchronić włosy przed słońcem i wodą. Myłam wtedy kofeinowym Alterry. Pogorszenia nie zauważyłam. Jak wróciłam i umyłam włosy pokrzywowym to były piękne, miękkie, błyszczące, nawilżone i odstawały ode łba
Potem olejowałam Sesą kilka razy i raz potraktowałam Captivitem Herbapolu na skalp.
Może za dużo tego było w krótkim czasie? Bo jeszcze wypróbowałam próbkę lawendowego szamponu JMO (jak dla mnie szajs, skołtunił mnie tak, że myślałam, że się popłaczę - ich odżywka Detangler ledwo dała radę), no i też ten Detangler.
Sama nie wiem - wczoraj w ataku rozpaczy machnęłam znowu Sesę i rano po umyciu Urtekramem z glinką włosy jeszcze wymęczone, ale już dużo ładniejsze i bardziej miękkie. Tyle, że ciągle lekko oklapnięte
Może spróbuję 2 razy w tygodniu jeden rodzaj oleju (Sesa lub jojoba lub wspaniały) i szampon Urtekram (muszę myć codziennie). Jeśli będzie konieczna odżywka, to nałożę. I stopniowo wprowadzać nowości.

mam za Twoja radą YR pokrzywowy - myję raz na tydzień/dwa. Kupiłam też białą Lavaerde do pyska, ale szampon mam z glinką Rhassoul to nie wiem, czy to aby za dużo glinki już nie będzie

sprayu Alvy nie kupiłam szlag, ale mam krem oczyszczający i POMAGA!!! chociaż lekko ściąga, hmmm. no i też - jak powyżej z włosami - w planach ograniczenie specyfików na pysku i cierpliwość (a te próbki i wszystkie cudeńka wołają do mnie i błagaja o użycie ).

no i w ten oto sposób dopisałam do swojej wish-listy ampułki anti-age i serum JMO. A ten puder jeszcze testuj plis i donoś, bo ja w przyszłym miesiącu będę walczyć z doborem kolorówki
a może ta sesa ci się nadbudowała? wiesz, ona na kokosie, więc mogła przeciążyć... ja lubię sesę, ale max raz w tygodniu mogę sobie na nią pozwolić. fajnie zmiękcza włosy, ale ... no właśnie. na takie liche, klapnięte włosy jak moje to lepiej z nią nie przesadzać. więc stosuję ją zamiennie z jojoba/lnianym/krokoszowym.
jak już masz szampon z glinką, to powinno być ok dawaj znać, jak się spisuje, bo też mam na liście
aaa, i jak Anulka pisała, zapodaj jeszcze coś nawilżającego. maska z granatem alterra? tania, a dobrze nawilża nie przeciążając. też muszę myć codziennie kłaczki, i mimo że są ładne, błyszczące, to tyle szamponowania to jednak sporo dla nich... i po myciu taka kapka maski roztarta w dłoniach i wgnieciona na długość na choćby minutkę sprawia, że końcówki są miękkie i nie fruwają

co do twarzy - rozumiem twój ból! straszne to, a kosmetyki patrzą na mnie i patrzą...
puder już jakieś dwa tygodnie stosuję i w dalszym ciągu jestem bardzo zadowolona
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:28   #4464
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Donoszę, że wreszcie podcięłam włosy. Poleciało 8 cm. Planowałam 5, ale trudno, odrosną.
OMG ja to bym chyba rozpaczala przez pol roku. Ale przy Twojej dlugosci te 8 cm to i tak pewnie nie robi az takiej roznicy Trza bylo spakowac w koperte i mi wyslac

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ale na pewno u niektórych wzbudzą szybsze bicie serca i po to między innymi tu zaglądamy

dziewczyny, proszę o owację na stojąco - nadrobiłam ponad dwa tygodnie Waszego pisania w trakcie moich wakacji - serio serio, wszystko doczytałam;
i historia rycynowa oraz bandyci kałowi jak na razie są hiciorem w moim domu

czy Wy też tak drepczecie niespokojnie po zrobieniu zakupów? no straaaaaaaasznie długo trwają te dostawy, uuuuuuch (dodam tylko, że zamówienie niedzielne 'raptem')
ja na szczescie mialam tylko tydzien do nadrobienia a dziewczyny sie tu obijaly wiec za duzo nie bylo
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sekretny, Ciebie perfumy zapychają to chyba szczyt wszystkiego... ale serio, nie wiem, ale najpewniej coś Ci jednak szkodzi.... może alkohol w dużym stężeniu?

Wrzucam fotkę rzeczy, które przyszły wczoraj i dziś;
Ikarov olejek antycellulitowy; deo EcoCosmetics (ma alkohol) w mojej ulubionej formule - sztyft;sunlotion mineralny spf 20 sensitive (jak kto szuka filtra dla siebie to pisać!!! Będę odlewać
he he peeling Coslys (ostatnio coś się mądrowałam o peelingach chyba kolejny ze sprajów alvy - tym razem do stóp
za zakupy ciekawa jestem olejku takze prosze o relacje na biezaco czy to cudo dziala

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Piękne zakupy margoltko
Możesz napisać jak mocny jest zapach wanilii w maśle do ciała?
Jestem też ciekawa porównania maski figowej i jaśminowej.

Ja też się pochwalę dzisiejszą dostawą . Wszystko już oczywiście wypróbowałam
- szampon chili
- tonik Organic Therapy (efekt ściągający i matujący, ja chyba jednak wolę nawilżenie i po skończeniu OT powrócę do aoxa)
- serum zwężające pory (ślicznie pachnie, trochę napina i delikatnie nawilża, efekty zwężania porów będę obserowoać)
Czekam na relacje jak sprawuje sie duet tonik i serum bo tez mnie kusza moze do konca przyszlego roku zuzyje swoje zapasy i bede mogla zakupic cos do biezacego stosowania

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
margoltka

Cudne nowości. Ładne testowanko się szukuję. Zastanawiam się nad tą maską - figa. Dziewczyny chwaliły i nęciły . Póki co jestem b. zadowolona ze złotej maski.
Nie zastanawiaj sie zbyt dlugo maska z figa jest cudna Z reszta twoja zlota maska do wlosow to moj kolejny hit mialam ja na wakacjach, gdzie wlosy byly dosc mocno eksploatowane i spisywala sie na 6 z ogromnym +

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
teraz kolej na mnie - nie mam dużo do chwalenia się, ale co tam

starsze już trochę zakupy w dm:
- ampułki anti-age (już kolejne opakowanie, uwielbiam )
- puder mineralny sypki (kolor jaśniejszy; od razu się polubiliśmy, jest baaardzo drobny, pięknie matuje i wykańcza makijaż, stapia się z całością, czyli go nie widać, ale gęba wygląda znacznie ładniej )
- korektor mineralny zielony (zieleń nie taka ostra, faktycznie trochę czerwone, popryszczowe plamy tuszuje)
i nowsze zakupy przez internet:
- serum z mącznicą john masters organics (po dwóch próbkach zachęcona zużywałam zapasy, żeby w końcu bez wyrzutów to serum sobie sprawić )
- super kabuki lily lolo (żeby nie można było zwalić na pędzel, jak testy minerałek nie wyjdą... a nie wychodzą jeszcze do końca, więc akurat pędzel winien nie był. jednak to ja taka niezdolna... ale miziasty jest bardzo i będę się nim dalej miziać!)

edit: zapomniałam dodać, że do serum i kabuki sklep dorzucił mi dwie próbki szamponu JMO honey hibiscus
aaa, i znów dorzucili 5 euro rabatu na następne zakupy! i wszystko było ładnie zapakowane, w takiej jakby słomie, jak już ostatnim razem - jak już eko, to eko! bez plastiku )
jasne Ty nie masz sie czym chwalic pol watku bys obdarowala i jeszcze by zostalo



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Anula widze pod moja nieobecnosc grzeczna byla
Czas to zmienic co tam nam szykujesz w zanadrzu

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Effa mistrzu dziękuje za polecenia pomady i spraya do kręconych z iherba - oba genialne
alez prosze bardzo. Ciesze sie ogromnie, ze Ci podpasowaly bo obawialam sie troche tego. Sa tanie w porownaniu do JMO a mysle, ze jakoscia duzo od siebie nie odbiegaja. Ja niebawem bede znowu zamawiac spray takze moze wezme na probe tez krem do lokow z tej serii


Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Siemka! Witamy
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Cudne zakupy!


W końcu udało Ci się wyjrzeć zza góry papierów. Cieszę się, że korektor się spodobał.

Jednak byłam u mojego fryzjera w rodzinnym mieście, bo udało mi się wreszcie umówić, gdy odwiedzałam rodziców.


Uu, to by była szkoda, jeśli to wina odżywki NS. Wczoraj też miałam oklapnięte włosy, znowu po odżywce GPB. Używam jej raz na jakiś czas i to loteria - raz włosy są świetne, a innym razem zbyt wygładzone i obciążone.


Kolejna Ewa do nas wróciła. Heeeej! Wyśpij się i dołączaj do gadania. Trzeba trochę rozkręcić wątek, skoro tak ślamazarnie idzie.

No strasznie sie opieprz....lyscie:brzydal : myslalam, ze jak wroce to kolejna czesc watku bedzie a tu tylko 6 stron do nadrobienia i prawie w ogole kuszenia Zaczynam sie martwic, czy aby wszystko z wami w porzadeczku:hahah a:
kotwilka ja mam balsam pod oczy z Bee Ceuticals i bardzo sobie chwale, czasem tez uzywam jako balsam do ust i mazidla do skorek
Odzywke z Madre labs tez uwielbiam i bede zamawiac ponowanie, mam jeszcze kapke od Anuli stosuje oszczednie jako najwiekszy rarytas wlosowy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:32   #4465
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość



Anula widze pod moja nieobecnosc grzeczna byla
Czas to zmienic co tam nam szykujesz w zanadrzu



eeeeeee.....
yyyyyyy......
oj poza drobiazgami z kaliny (olej do łba, maseczka z serum i róż NS) nic nie kupiłam
a szykuje się tylko na drobiazgi z zsk
Byłam bardzo grzeczna!
aaaa... no jeszcze jedno masło do ciała z bioarpu.....

Wypoczęłaś? Fajnie było?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:46   #4466
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani;36376771


Nie zastanawiaj sie zbyt dlugo maska z figa jest cudna:ehem: Z reszta twoja zlota maska do wlosow to moj kolejny hit mialam ja na wakacjach, gdzie wlosy byly dosc mocno eksploatowane i spisywala sie na 6 z ogromnym +:ehem:


:dziekuje-kwiatek: alez prosze bardzo. Ciesze sie ogromnie, ze Ci podpasowaly bo obawialam sie troche tego. Sa tanie w porownaniu do JMO a mysle, ze jakoscia duzo od siebie nie odbiegaja. Ja niebawem bede znowu zamawiac spray takze moze wezme na probe tez krem do lokow z tej serii;)




[B
kotwilka[/B] ja mam balsam pod oczy z Bee Ceuticals i bardzo sobie chwale, czasem tez uzywam jako balsam do ust i mazidla do skorek
Odzywke z Madre labs tez uwielbiam i bede zamawiac ponowanie, mam jeszcze kapke od Anuli stosuje oszczednie jako najwiekszy rarytas wlosowy
Effa dziękuje za polecenie tych kosmetyków spray genialnie działa, pomada na włosy i wsmarowuje w skórki

którą maskę z figa chwalisz? i która madare labs odzywka?

hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 13:47   #4467
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jasne Ty nie masz sie czym chwalic pol watku bys obdarowala i jeszcze by zostalo
fajnie, że już jesteś
no wiesz... może na pół wątku z mniej rozpieszczonymi dziewczynami to by wystarczyło a te to widzisz jakie są... kosmetyki w szafach, lodówkach... ba, w łóżkach chowają! a moje mieszczą się póki co w łazience
a tak w ogóle moje drogie, to strasznie mnie kusi dużo rzeczy... ale z drugiej strony mam jakąś blokadę kosmetyczną. zaczynam się martwić o te moje smarowidła, bo mimo, że się staram, to one tak wolno schodzą...
no, ale! nie byłabym sobą, gdybym jednak się nie skusiła. idą do mnie 3 kosmetyki, ale tylko dlatego, że chciałam dobić do darmowej wysyłki z apteki, bo koniecznie musiałam kupić tam coś na moje gardło wiem, że są też apteki stacjonarne, ale wysyłkowo jednak zaoszczędziłam parę eurusiów (które, z ogromną nawiązką, wydałam na kosmetyki )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 13:51   #4468
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Effa dziękuje za polecenie tych kosmetyków spray genialnie działa, pomada na włosy i wsmarowuje w skórki

którą maskę z figa chwalisz? i która madare labs odzywka?

odżywka madre labs truskawkowa z iherba
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
fajnie, że już jesteś
no wiesz... może na pół wątku z mniej rozpieszczonymi dziewczynami to by wystarczyło a te to widzisz jakie są... kosmetyki w szafach, lodówkach... ba, w łóżkach chowają! a moje mieszczą się póki co w łazience
a tak w ogóle moje drogie, to strasznie mnie kusi dużo rzeczy... ale z drugiej strony mam jakąś blokadę kosmetyczną. zaczynam się martwić o te moje smarowidła, bo mimo, że się staram, to one tak wolno schodzą...
no, ale! nie byłabym sobą, gdybym jednak się nie skusiła. idą do mnie 3 kosmetyki, ale tylko dlatego, że chciałam dobić do darmowej wysyłki z apteki, bo koniecznie musiałam kupić tam coś na moje gardło wiem, że są też apteki stacjonarne, ale wysyłkowo jednak zaoszczędziłam parę eurusiów (które, z ogromną nawiązką, wydałam na kosmetyki )

ta ... w łazience się mieszczą...... a łazienka ma 20 metrów, z czego 3/4 to szafki z kosmetykami
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 14:00   #4469
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Witajcie! Przyszłam pochwalić się tylko moimi ostatnimi zakupami. Zapewniam was, że od ostatnich moich zdjęć na wątku nie robiłam żadnych kosmetycznych zakupów. Tym większa była moja radość jak wczoraj i dzisiaj dostałam paczki Mimo to nadal mam stosy zapasów i nie wiem jak się tego pozbyć

Kupiłam tylko polecane rzeczy. Nie testowałam jeszcze nic oprócz sprayu. Użyłam go kilka razy na twarz i jak na razie jestem zadowolona. Od razu przywrócił kolor mojej cerze, która ostatnio jest jakaś taka szara. Fajnie nawilża, nie klei się. Można użyć pod krem. Całkiem ładnie pachnie. Włosów nie obciąża.

Od lewej:

- olejek łopianowy z kiełkami pszenicy i jojobą
- pianka do mycia twarzy Baikal
- szampon do włosów gęste i kuszące włosy, Organic Shop
- szampon do włosów neutralny, Natura Siberica
- oczyszczający tonik do twarzy, Organic Therapy
- serum zwężające pory, Organic Therapy
- spray do włosów i ciała, Natura Siberica

Zapomniałam wziąć do zdjęcia jeszcze tkaninowej maseczki Dizao nawilżająco - rewitalizującej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4740.jpg (133,9 KB, 56 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 14:03   #4470
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witajcie! Przyszłam pochwalić się tylko moimi ostatnimi zakupami. Zapewniam was, że od ostatnich moich zdjęć na wątku nie robiłam żadnych kosmetycznych zakupów. Tym większa była moja radość jak wczoraj i dzisiaj dostałam paczki Mimo to nadal mam stosy zapasów i nie wiem jak się tego pozbyć

Kupiłam tylko polecane rzeczy. Nie testowałam jeszcze nic oprócz sprayu. Użyłam go kilka razy na twarz i jak na razie jestem zadowolona. Od razu przywrócił kolor mojej cerze, która ostatnio jest jakaś taka szara. Fajnie nawilża, nie klei się. Można użyć pod krem. Całkiem ładnie pachnie. Włosów nie obciąża.

Od lewej:

- olejek łopianowy z kiełkami pszenicy i jojobą
- pianka do mycia twarzy Baikal
- szampon do włosów gęste i kuszące włosy, Organic Shop
- szampon do włosów neutralny, Natura Siberica
- oczyszczający tonik do twarzy, Organic Therapy
- serum zwężające pory, Organic Therapy
- spray do włosów i ciała, Natura Siberica

Zapomniałam wziąć do zdjęcia jeszcze tkaninowej maseczki Dizao nawilżająco - rewitalizującej.
sama rosyjska śmietanka
miłego uzywania.
I strasznie fajnie Cię tu widzieć , bo ostatnio mocno nam dawkujesz swoje towarzystwo .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.