Inglot - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 19:46   #2491
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

ja mam pytanie, najjaśnieszy podkład AMC - umie któraś porównać do odcienia buff lub ivory colorstaya revlonu?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:22   #2492
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wreszcie te cienie

paletka 3 kolorów i aplikatory
Po ile to ?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:24   #2493
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

paleta 3 cieni 29 zl
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:33   #2494
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja mam pytanie, najjaśnieszy podkład AMC - umie któraś porównać do odcienia buff lub ivory colorstaya revlonu?
Od buff jest na pewno jaśniejszy tego drugiego nie widziałam nigdy na oczy więc nie wiem, mam porównanie do LP 100 fair- są porównywalne, ten może ma odcień neutralny,nie taki chłodny.

Ale jeśli zależy Ci na kryciu jak LP czy colorstay to się rozczarujesz, on prawie nie kryje natomiast co fajne,nie zapycha (przynajmniej mnie) jak dwa wymienione powyżej
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:37   #2495
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Smile Podkład

Nie wiem czy było, ale dorzucam Od przybytku głowa nie boli

Podkład do Twarzy YSM (Young Skin Makeup). Odcień 41
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:44   #2496
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Inglot

Annabelle, a jak z kryciem tego podkładu?
YSM jest ciemniejszy trochę od AMC,ale może na lato nim pomyślę
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 14:07   #2497
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Od buff jest na pewno jaśniejszy tego drugiego nie widziałam nigdy na oczy więc nie wiem, mam porównanie do LP 100 fair- są porównywalne, ten może ma odcień neutralny,nie taki chłodny.

Ale jeśli zależy Ci na kryciu jak LP czy colorstay to się rozczarujesz, on prawie nie kryje natomiast co fajne,nie zapycha (przynajmniej mnie) jak dwa wymienione powyżej

Nie zależy mi aż tak na kryciu, ale Pani w inglocie mówiła że on świetnie kryje

Dla mnie ważne żeby był neutralny, ani różowy ani żółty. No i jaśniejszy niż buff.

A ogólnie warto? Nie powoduje świecenia? Bo po colorstay chwila moment i się świecę

A i macie jakąś podpowiedź co do nakładania zielonego korektora w tubce, żeby tak nie wysuszał? Ja nie mam wyprysków tylko mam kilka takich czerwonych punkcików (chyba to od naczynek) ale strasznie mi je wysuszył po nałożeniu.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

i że tak spytam, co to LP?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 14:30   #2498
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Inglot

Lasting Performance Max Factora, odcień 100 fair najjaśniejszy z jasnych odcieni z jedną wadą,ciemnieje na twarzy...

Inglot AMC może i kryje,ale drobne zmarszczki na twarzy On się na twarzy nie świeci,jest kremowy,rzadki dość,fajnie się rozprowadza i w miarę szybko zasycha. Wymaga wg mnie przypudrowania (np pudrem sypkim Inglota,polecam! ). Trzyma się cały dzień
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:02   #2499
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

o ja nie mogę mieć nic ciemniejącego...

Ja nie potrzebuję krycia, potrzebuję tylko wyrównania kolorytu i abym się nie świeciła. No nic, chyba wypróbuję jak skończę Revlona, colorstay jest dla mnie zbyt ciężki.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:04   #2500
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Annabelle, a jak z kryciem tego podkładu?
YSM jest ciemniejszy trochę od AMC,ale może na lato nim pomyślę
Ja tam nie mam specjalnie co kryć - To znaczy, jakiś niedoskonałości Czasem tam coś wyskoczy, ale to podkład elegancko przykryje. Ale muszę powiedzieć, że świetnie wyrównuje koloryt skóry, broń Boże nie robi żadnej maski. Fajnie mi pani w Inglocie dobrała odcień Był bodajże jeszcze o ton jaśniejszy, ale różowy (ten jest żółty). No i jest leciutki, co dla mnie jest dużym plusem.Do tej pory miałam szczęście trafiać na same jakieś ciężkie, niefajne podkłady.

A chciałam się zapytać o błyszczyk z Inglota w kolorze cielistym. Numerek, cenę, wszystko! Fajny jest?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:07   #2501
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

a jeszcze spytam, a amc lub ten drugi wygladzaja skore tak ze pory nie sa tak widoczne?


O - wiem co mam do ukrycia, wągry ;( AMC mam nadzieje ze nie zapycha dodatkowo...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 19:09   #2502
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam specjalnie co kryć - To znaczy, jakiś niedoskonałości Czasem tam coś wyskoczy, ale to podkład elegancko przykryje. Ale muszę powiedzieć, że świetnie wyrównuje koloryt skóry, broń Boże nie robi żadnej maski. Fajnie mi pani w Inglocie dobrała odcień Był bodajże jeszcze o ton jaśniejszy, ale różowy (ten jest żółty). No i jest leciutki, co dla mnie jest dużym plusem.Do tej pory miałam szczęście trafiać na same jakieś ciężkie, niefajne podkłady.

A chciałam się zapytać o błyszczyk z Inglota w kolorze cielistym. Numerek, cenę, wszystko! Fajny jest?
Mam błyszczyk sleeks cream nr 92, jest to ładny bezdrobinkowy beż. Ja go uwielbiam, ślicznie karmelowo pachnie, nie klei się, nie spływa z ust, ogólnie mówiąc jest bardzo przyjemny w użytkowaniu Nie pamiętam już ile za niego płaciłam, ale chyba coś około 20 zł.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 19:44   #2503
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anusiaa15 Pokaż wiadomość
mogłabyś napisać jakie numerki są tych cieni ?, bardzo takie lubię
1 - 134
2 - 456
3 - 409
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:54   #2504
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Inglot

sabbatha, AMC ani nie ciemnieje ani nie zapycha (przynajmniej mnie ), delikatnie rozświetla, widać to już na buteleczce i lekko na twarzy. Nie włazi w pory, u mnie byłoby to widoczne
Z początku się zastanawiałam czy LW100 nie będzie dla mnie za jasny, po nałozeniu na twarz prawie jak gejsza w buteleczce wyglada na beżyk,ale jest jaśniejszy
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:33   #2505
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

jak jeszcze nie wysusza to spróbuję. Ja bym chciała taki który maskuje te nieszczęsne pory, Revlon tylko je powiększa bo jest tłuuusty :/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:52   #2506
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

a ja dzis dostalam w prezencie dwa lakiery po 18 zl .. czerwien nr 21 i czern nr 953 .. ponawiam pytanie czy ktoraz z was uzywa paskowego brazera za 39 zl .. boje sie troche,ze bd pomaranczowy na twarzy
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:55   #2507
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez MarilynMonroePL Pokaż wiadomość
a ja dzis dostalam w prezencie dwa lakiery po 18 zl .. czerwien nr 21 i czern nr 953 .. ponawiam pytanie czy ktoraz z was uzywa paskowego brazera za 39 zl .. boje sie troche,ze bd pomaranczowy na twarzy
juz o tym chyba 2 razy pisałam
mialam ten brazer, numerka nie pamietam.,bylam bardzo zadowolona dopoki mi nie spadl na ziemie i sie w drobny mak nie rozsypal;/
Fajne bylo to,ze mozna sobie efekt brazowienia dawkowac przez te jasniejsze i ciemniejsze paseczki
Mysle, ze go keidys jeszcze kupie,ale narazie poluje na inne cudenka
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:10   #2508
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
juz o tym chyba 2 razy pisałam
mialam ten brazer, numerka nie pamietam.,bylam bardzo zadowolona dopoki mi nie spadl na ziemie i sie w drobny mak nie rozsypal;/
Fajne bylo to,ze mozna sobie efekt brazowienia dawkowac przez te jasniejsze i ciemniejsze paseczki
Mysle, ze go keidys jeszcze kupie,ale narazie poluje na inne cudenka

dzieki mysle jescze nad takim rozem .. tez paski tyle, ze rozowe ... ie wiem jakby sie takie cos sprawdzalo ..
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 12:32   #2509
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Inglot

Dziewczyny, czy 5-tka kwadratów nadal jest po 54 zł?
Czy są w ogóle większe kasetki z kwadratami niż 5-tki?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 13:13   #2510
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;15870264]Dziewczyny, czy 5-tka kwadratów nadal jest po 54 zł?
Czy są w ogóle większe kasetki z kwadratami niż 5-tki?[/QUOTE]

Sa jeszcze dziesiatki z kwadratami i kosztuja 100pln.

A tak nawiasem dzis odwiedzalam inglota i w koncu kupilam upragniony matowy bialy cien, do tego baze inglota wiec bede porownywala z duraline i pedzelek skosny do brwi 31 T(tzn jest do linera, ale mi do wypelniania brwi potrzbny jakis).
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:40   #2511
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot

a czy któraś z Was stosowała bazę pod makijaż? Testowałam ją tylko na dłoni, ładnie wygładziła mi skórę... ale zastanawiam sie jak z trwałością? I czy zapycha?
Chodzi mi o taką bazę w tubce, taki wodnisty-żel... mała tubka kosztowala 19 zł i zastanawiam sie czy się nie skusić. Jeśli któraś ja miała, stosowała także pod cienie?
Chciałabym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:51   #2512
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was stosowała bazę pod makijaż? Testowałam ją tylko na dłoni, ładnie wygładziła mi skórę... ale zastanawiam sie jak z trwałością? I czy zapycha?
Chodzi mi o taką bazę w tubce, taki wodnisty-żel... mała tubka kosztowala 19 zł i zastanawiam sie czy się nie skusić. Jeśli któraś ja miała, stosowała także pod cienie?
Chciałabym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
Ja ja mialam, teraz przeszla w spadku do mojej mamy. Na twarz uzywalam okazyjnie tzn. kiedy mialam jakies wazniejsze wyjscie. Tak jak to baza silikonowa, wygladza, daje poslizg podkladowi, matuje cere i przedluza trwalosc makijazu. Nie zauwazylam zapychania, ale jak juz pisalam od czasu do czasu to krzywdy nie zrobi.
Jako baze pod cienie tez zdazylo mi sie stosowac, za to gdzies czytalam ze nie powinno sie tego robic...
Ale mniejsza z tym. Po nalozeniu na powieki musialam ja prypudrowac i dopiero nakladac cienie. Niestety nie wzmacnia koloru cieni co najwyzej przedluza trwalosc. Nie wiem czy u kazdego sie sprawdzi, bo badz co badz nadaje poslizgu i cienie nie za bardzo maja sie do czego przyczepic.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:31   #2513
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot

dziekuje bardzo
na tak obszerną opinię liczyłam ^^
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 19:17   #2514
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was stosowała bazę pod makijaż? Testowałam ją tylko na dłoni, ładnie wygładziła mi skórę... ale zastanawiam sie jak z trwałością? I czy zapycha?
Chodzi mi o taką bazę w tubce, taki wodnisty-żel... mała tubka kosztowala 19 zł i zastanawiam sie czy się nie skusić. Jeśli któraś ja miała, stosowała także pod cienie?
Chciałabym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
To ja tez odpowiem .
Mam ta baze pod makijaz, stosuje hmmm no pare razy w tygodniu (sa dni kiedy sie wcale nie maluje, sa takie co maluje sie minerałami to wtedy mam inna baze)- powiedzmy ze srednio 3 razy w tygoniu.
Wygladza ładnie buzie, fajnie naklada sie podkład, wszystko sie dobrze trzyma, ale musze tu zaznaczyc ze z tym nigdy nie miałam jakis wiekszych problemów.
Na pewno nie zapycha- ja mam cere tłusta i jakby cos zapychało to bym juz to na pewno widziała.
Jest dosc wydajna, ale o ile dobrze pamietam duze opakowanie (30) wychodziło lepiej cenowo.

Nie stosowalam jej nigdy jako baze pod cienie i nie sadze szczerze mowiac zeby był to dobry pomysł. Szczegolnie ze Inglot ma w swoim asortymencie baze pod cienie i to przy zakupie jakiegos produktu wychodzi około 19zł. Ta tez uzywam i polecam, testuje ja równolegle z osławiona tu na wizazu baza z Artdeco i nie widze róznicy, tyle ze Artdeco kosztuje koło 45zł
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 19:35   #2515
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
To ja tez odpowiem .
Mam ta baze pod makijaz, stosuje hmmm no pare razy w tygodniu (sa dni kiedy sie wcale nie maluje, sa takie co maluje sie minerałami to wtedy mam inna baze)- powiedzmy ze srednio 3 razy w tygoniu.
Wygladza ładnie buzie, fajnie naklada sie podkład, wszystko sie dobrze trzyma, ale musze tu zaznaczyc ze z tym nigdy nie miałam jakis wiekszych problemów.
Na pewno nie zapycha- ja mam cere tłusta i jakby cos zapychało to bym juz to na pewno widziała.
Jest dosc wydajna, ale o ile dobrze pamietam duze opakowanie (30) wychodziło lepiej cenowo.

Nie stosowalam jej nigdy jako baze pod cienie i nie sadze szczerze mowiac zeby był to dobry pomysł. Szczegolnie ze Inglot ma w swoim asortymencie baze pod cienie i to przy zakupie jakiegos produktu wychodzi około 19zł. Ta tez uzywam i polecam, testuje ja równolegle z osławiona tu na wizazu baza z Artdeco i nie widze róznicy, tyle ze Artdeco kosztuje koło 45zł
ja sie tak przyznam, bez bicia.... chcialabym ja wyprobowc na jeden dzien (noc w sumie) pod mineraly i sie wlasnie zastanawiam czy by to wypalilo. boje sie, ze mineraly zjada mi na 'naturalnym' primerze w trakcie tanczenia (chodzi o takie typowe zgrzanie sie). a tachanie ze soba pedzla i proszku, to nie jestt szczyt moich marzen
ja mam wlasnie cere sucha w kierunku lekko mieszanej w strefie T z tendencja do zapychania, brzmi jak star trek...
a pytalam sie czy mozna ja na oczy z czystego lenistwa. na ta impreze, zostałam zaproszona na studniowke , musze dojechac (70km) i juz teraz odhaczam rzeczy, które są zbedne a które nie.
z resztą Artdeco musze dorwać, aktualnie mam Joko i się nie polubiłyśmy chyba. a szkoda, bo konsystencją bardzo mi odpowiada.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:02   #2516
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
ja sie tak przyznam, bez bicia.... chcialabym ja wyprobowc na jeden dzien (noc w sumie) pod mineraly i sie wlasnie zastanawiam czy by to wypalilo. boje sie, ze mineraly zjada mi na 'naturalnym' primerze w trakcie tanczenia (chodzi o takie typowe zgrzanie sie). a tachanie ze soba pedzla i proszku, to nie jestt szczyt moich marzen
ja mam wlasnie cere sucha w kierunku lekko mieszanej w strefie T z tendencja do zapychania, brzmi jak star trek...
a pytalam sie czy mozna ja na oczy z czystego lenistwa. na ta impreze, zostałam zaproszona na studniowke , musze dojechac (70km) i juz teraz odhaczam rzeczy, które są zbedne a które nie.
z resztą Artdeco musze dorwać, aktualnie mam Joko i się nie polubiłyśmy chyba. a szkoda, bo konsystencją bardzo mi odpowiada.
Oj nie wiem czy mineraly na bazie nie zjada? Ja nie ufam mineralom jesli chodzi o trwalosc podczas wysilku fizycznego i tanca. Zawsze mam niemile niespodzianki.

Jesli nie chcesz kupowac poki co bazy pod ciene to polecam wyprobowac nakladanie na mokro - ale to dziala tylko z perlowymi cieniami(tylko ostrzegam zeby uwazac, bo mozna cienie zniszczyc). Nakladane cienie na mokro utrzymuja mi sie tak samo dlugo jakbym stosowala baze. Wyprobuj moze podziala.

P.S. Bazy artdeco nie polecam!! Nie to ze jest zla, ale bardzo szybko zasycha w pojemniczku i 1/3 zawsze musialam wyrzucic bo byla skamieniala.
Ja wlasnie od dzis testuje baze pod cienie inglota i bardziej podoba mi sie konsystencja niz artdeco. O trwalosci jeszcze sie nie wypowiem.

Mam wrazenie ze i na bazie i przy duraline matowe cienie mi plowieja. Macie jakis pomysl co z tym zrobic??
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:40   #2517
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Inglot

Podobno bardzo jest dobra baza pod cienie z Guerlain.
Takie nakladane pędzelkiem.
Podobno slicznie zakrywaja niedoskonalosci powieki i cienie idealnie sie na Niej trzymaja
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:47   #2518
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
ja sie tak przyznam, bez bicia.... chcialabym ja wyprobowc na jeden dzien (noc w sumie) pod mineraly i sie wlasnie zastanawiam czy by to wypalilo. boje sie, ze mineraly zjada mi na 'naturalnym' primerze w trakcie tanczenia (chodzi o takie typowe zgrzanie sie). a tachanie ze soba pedzla i proszku, to nie jestt szczyt moich marzen
ja mam wlasnie cere sucha w kierunku lekko mieszanej w strefie T z tendencja do zapychania, brzmi jak star trek...
a pytalam sie czy mozna ja na oczy z czystego lenistwa. na ta impreze, zostałam zaproszona na studniowke , musze dojechac (70km) i juz teraz odhaczam rzeczy, które są zbedne a które nie.
z resztą Artdeco musze dorwać, aktualnie mam Joko i się nie polubiłyśmy chyba. a szkoda, bo konsystencją bardzo mi odpowiada.
Nie testowalam mnerałów w takich warunkach, tzn na impreze to tak, ale bez szalenstw na parkiecie. Uzywam w kazdym razie pod ten puder innej bazy- z Bare Minerals (smierdziel jeden ).

Edyt nie mam pojecia co zrobic na płowiejace cienie, nie zauwazyłam tego u siebie
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:50   #2519
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość

Mam wrazenie ze i na bazie i przy duraline matowe cienie mi plowieja. Macie jakis pomysl co z tym zrobic??
Ja mam wogole problem z matami Inglotowymi (ale tymi z wyprzedazy - starej kolekcji).
Mam matowa czerwien, niebieski i za cholere nie umiem z nimi pracowac. Moze maty to jakas wyzsza szkola jazdy czy jak ?
Edyt, jak juz bedziesz wiedzic co z tym zrobic to sie pochwal mi sie przyda
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:59   #2520
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot

no nic, najwyżej zaszaleję i wypróbuję. najpierw przed imprezą. ktoś musi przetrzeć szlaki
szkoda, że kolorystycznie tylko mi minerałki podchodzą, tylko ta ich trwałość...
a powiedzcie mi jeszcze, czy jest jakaś reguła w Inglocie, co do doboru kosmetyku taniej jak po standardowej cenie? Chodzi mi czy muszę wydać pewną określoną kwotę, by kupic kolejny kosmetyk taniej? Mam nadzieje, że to nie wychodzi tylko z dobrej woli Pani Inglotowej W zamierzchłej przeszłości (może z 5 lat do tyłu) kupując Integrę plus szminkę, takim sposobem dobrałam sobie taniej jakiegoś błystka, tylko własnie nie moge sobie przypomnieć ile ja w tedy mogłam za to dac.
a wlasnie planuje sobie wieksze zakupy z okazji Nowego Roku (kazda okazja jest dobra )
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.