Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-11, 15:05   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy


Hej Aguś!
Z nadchodzącą wiosną nabrałam ochoty na makijażowe szaleństwo i...no właśnie. Brakło mi inspiracji. WIększość modelek w czasopismach ma oczęta lazurowe!!! A piękności typu Monica Bellucci czy Penelope Cruz oczy mają obwiedzione czarną konturówką, a powieki pociągnięte brązem lub beżem. Wolałabym trochę koloru, czasem bawię się zielenią lub fioletem, ale chętnie podejrzałabym coś nowego. Może dysponujesz jakimiś fotografiami?
Pozdrawiam gorąco - zdesperowana [img]icons/icon12.gif[/img]ciemnooka AgnieszkaS
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-11, 16:45   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

Hej Droga Imienniczko [img]icons/icon7.gif[/img]
Postaram sie cos ciekawego wyszperac [img]icons/icon12.gif[/img]
Tylko prosze o wyrozumialosc , bo wlasnie przygotowuje trendy i nowosci kosmetyczne, a jest tego nie malo...

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-11, 19:14   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

Dzięki. Uzbroję się w oręż cierpliwości.
A jeśli już brązy i beże, to jakie firmy mają ładne cienie w tychże barwach? Ja niestety trafiam tylko na takie przełmane szarością, które niezbyt dobrze harmonizują z moją bledziuchną cerą...
Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 11:27   #4
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

Ja też mam ciemne oczka, najczęściej malowałam je w brązach, ale wiadomo że wszystko się może znudzić. Tak więc ostatnio odkryłam złote cienie! Naprawdę fajnie wyglądają! Są to np. podwójne Oriflame Golden Sand i potrójne Bourjois Les Bruns Cuivre.
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-18, 08:42   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

Hej Agus [img]icons/icon7.gif[/img]
POdobnie jak z Wioletta mam ten sam problem z Twoimi zdjeciami oczek [img]icons/icon9.gif[/img] To znaczy juz mam dla Ciebie kilka propozycji makijazu, ale niestety skaner mi zwariowal i strasznie zmienia kolory. Musze czekac, az moj maz to wieczorem naprawi i wtedy je zamieszcze obiecuje. Bo teraz w takiej marnej postaci to nie ma sensu. [img]icons/icon9.gif[/img]

pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-19, 10:21   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

Dobra Agus [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam juz te zdjecia. Wybralam te, ktore wydaly mi sie ciekawe. Moze Ci cos przypadnie do gustu [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zloty.jpg (16,3 KB, 467 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ziolone_awangarda.jpg (7,1 KB, 435 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zielone_delikatne.jpg (8,4 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zielone.jpg (8,7 KB, 522 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wieczorny.jpg (8,5 KB, 604 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sliwka.jpg (7,5 KB, 422 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny.jpg (6,7 KB, 567 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czern_grafit.jpg (6,2 KB, 451 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-19, 18:24   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Aga, czy moglabys mi powiedziec, gdzie ..

mozna takie fotki szukac...ale dotyczace moich opadajacych powiek?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-19, 18:39   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Dzięki Aguś!!!

Dzięki Agusiek! Uzbroiłam się już we wszystkie cienie, jakie posiadam - a akurat potrzebne kolory się znalazły - i będę próbować.
Obłędnie podoba mi się makijaż na czwartym zdjęciu od góry, ale niestety nie dla moich oczu chyba... [img]icons/icon9.gif[/img] Z tego co zauważyłam, to raczej powinnam wewnętrzne kąciki rozjaśnić, a ciemnym cieniem pociągnąć na zewnątrz. Za to ostatnia propozycja będzie świetna - lubię takie wampiki [img]icons/icon7.gif[/img] W ogóle chyba będą mi pasować makijaże od piątego do ostatniego zdjęcia [img]icons/icon7.gif[/img] Jak wypróbuję wszystkie, to napiszę, co jest najlepsze.
I jeszcze jedno - cienie jakiej firmy wydają Ci się najbardziej interesujące i trwałe? A któreś z tych modnych kolorów, o których pisałaś w ostatnim artykule mogą mi pasować? Mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy.
Dużo całusków i morze wdzięczności - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 15:20   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Dzięki Aguś!!!

Trudno jest mi cos Ci radzic. Z tych firm, ktore wymienilam w artykule to raczej wszystkie maja cienie bardzo dobrej jakosci.
Ale jeszcze nie wspomnilam o Bourjois, czy o cieniach z serii Sephora Artist. Te drugie maja naprawde niesamowite, kolory. Wspaniale do eksperymentownia [img]icons/icon7.gif[/img]

Ja osobiscie do takiego spokojniejszego makijazu najbardziej lubie cienie Diora ( ostatnio pisalam o tym w watku - Do AgiZ. pytanie ocienie) i zamiescilam tam zdjecia;
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 23:10   #10
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Dobra Agus [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam juz te zdjecia. Wybralam te, ktore wydaly mi sie ciekawe. Moze Ci cos przypadnie do gustu [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka
AgaZ

Te są prześliczne, a czy wiesz może jakimi dokładnie kolorami zostal ten makijaż wykonany?

Wydaje mi się, że to jasnozłote i zielone cienie, ale nie jestem pewna...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wieczorny.jpg (8,5 KB, 238 załadowań)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:50   #11
Catrial
Raczkowanie
 
Avatar Catrial
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

ja również mam brązowe oczy cienie które polecam to: brązowy, złoty, zgaszona żółć -(ciepłe barwy) polecam również super połączenie które stosuje na większe wyjścia: żółty w wewnętrznych kącikach oczu + szaro-czarny na zewnętrznych

Sama na co dzień maluję oczy bardzo delikatnymi cieniami (biały brokat wewnętrznie + jasny brąz na zewnętrznych), nie podkreślam ich kreską (przez czarną obwódkę oczy optycznie maleją), za to całe starania wkładam w rzęsy które maluję dobrym nadającym objętości i wydłużającym tuszem.

marzę o złotym musie do powiek hmm...


Jeśli chcecie - spróbujcie moich patentów
Catrial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 19:06   #12
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Re: Do Agi Z. - jak malować brązowe oczy

To zalezy od oczu, bo mi np kredka powieksza oczy! w szczegolnosci jak pomaluje na dole i na gorze. Zazwyczaj maluje sie tak: troche jasnego w wewn kaciki, i brazowy w zewn. To tego linia: waska przy wewn kaciku i coraz szersza. no i rzeski oprocz tego. Mi pasuje, tobie moze tez. a co do koloru, to mam prawie czarne. bardzo ciemny braz. praktycznie wszystkie kolory pasuja
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.