Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 17:26   #2911
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wink bodajze od tygodnia, a Evening Star od wczoraj, tak jak korektory i roze te ciemniejsze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:36   #2912
Prazynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie ma woreczkow, tylko samplowe sloiczki ale nie musisz brac zestawow - kazdy produkt mozesz kupic w samplu za 2,5$.
No tak, ale w Lumiere za 5 woreczków z przesyłką płaciłam 6,01 chyba, a w EDM za 5 słoików zapłacę już 12,5$ a jeszcze przesyłka, a ja chcę tylko wypróbować odcień, więc szanse że trafię są małe. Pod tym względem wolę Lumiere.
Prazynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:49   #2913
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a ja sie zastanawiam czy kupic te pojemniczki na minerały
http://www.allegro.pl/item878070744_...oby_10szt.html

moze lepiej wziasc z jakiejs firmy mineralnej? bo moje róże i podkłady o pomoc w strunach wołają, bo oddychac nie mogą

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Prazynka Pokaż wiadomość
No tak, ale w Lumiere za 5 woreczków z przesyłką płaciłam 6,01 chyba, a w EDM za 5 słoików zapłacę już 12,5$ a jeszcze przesyłka, a ja chcę tylko wypróbować odcień, więc szanse że trafię są małe. Pod tym względem wolę Lumiere.
ale edm ma większe próbki i dostajesz słoiczek
ja bym chciała, zeby lumiere tez robiło probki w słoiczkach
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:05   #2914
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja sie zastanawiam czy kupic te pojemniczki na minerały
http://www.allegro.pl/item878070744_...oby_10szt.html

moze lepiej wziasc z jakiejs firmy mineralnej? bo moje róże i podkłady o pomoc w strunach wołają, bo oddychac nie mogą

Ja zaopatrzyłam się w pojemniczki z allegro i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czy mogę (i czy chcesz) wkleić linka do aukcji zaufanego sprzedawcy? Jak co to przeniosę odp. do odpowiedniego wątku.

Czy to możliwe żeby po ciemnym cieniu zafarbował
Angled Brow & Liner Brush ? Oczywiście wyprałam go, ale do końca nie schodzi kolor...

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:33
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:17   #2915
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Ja zaopatrzyłam się w pojemniczki z allegro i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czy mogę (i czy chcesz) wkleić linka do aukcji zaufanego sprzedawcy?
Nie ten wątek dziewczyny

Dziś na francuskim doznałam olśnienia

Carina o swoim mężu mówi na Fun Clubie mr.beau co znaczy piękny, przystojny. I dopiero skojarzyłam to dzisiaj i szczerze mówiąc dziwie jej się

Ja rozumiem że może i on ładny ale żeby aż tak...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:18
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:35   #2916
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny podsumowałam powyższe uwagi i dodałam co nieco od siebie , takie grubsze błędy znalezione na szybko
Jak uznacie że się gdzieś czepiam to wybaczcie, zboczenie zawodowe

na czerwono to co poprawiane, na zielono poprawna wersja


Actually, I am not sure how I should start this letter… I’ve got some questions but I do not know if you won't get offended by them. So perhaps I will do it in the some other way. I'll just write how fantastic you are and why I think so and you will correct me if I will be if I'm wrong, ok? So:

1.As your customer I have the right to ask some questions (in my opinion everyone does, not only customers, but maybe I am wrong), right?

2.As your customer I can expect the answer because it’s just a sign of good manners to answer the asked questions, isn’t it?

3. As your client I am treatened treated by you seriously no matter how much money I spend (1$ or 100$) because the respect for a customer is one thing and thanks for the big shopping is the other, right? This rule is obvious, especially for such a big, fantastic, well-known company as EDM. Respect for all, right?

4. As your customer I can be sure, that you will do your best to help me (touch wood!) with any cosmetic problems (allergy etc.). I know I do not have to ask about it, especially because you are a cosmetic company and you have to be prepared for such situation, right? Of course I do not have to remind you about informing clients about any changes in chemical composition of your products, because it is so obvious, especially for such an experienced, nice and responsible company like EDM, right?

5. As your client, I can expect understanding, kindness and patience in situations which I am worried about, like this presented above. I do not suspect you of any malice, ignoring or offending me as your service is based on politeness to client, right?

6. As your customer, person who can write and read as you see, I suppose you treat and perceive me as pretty intelligent person, as well as the rest of your clients. I cannot even imagine that you could possibly assume that we are sitting at our homes or work offices, not contacting each other, sharing experience, either good or bad. So how is it possible that you do not care about your clients and let them go away dissatisfied? You - a company based on internet and realizing how powerful it is? Do you really do not know how much could one does,a dissatisfied client?Don't you really know how much one dissatisfied client could do ? I do not know the world of economy and trading but I know the world of Internet and clear logic. It is obvious for me. I am sure it is also obvious for EDM, managed by so intelligent and likeable people, isn’t it?

I have just placed an order, and…I know you are busy, and do not have time for customers. Especially that reading letters is so exhausting, I can imagine. But on the other hand, I am spending my money in your shop, so you could spend some time on me. I understand that you have got this message of for the world, love, peace etc. but in fact, you are just a cosmetic company, aren’t you? Also the fact is that I am not sure why I am writting this letter… normally I would ask all these questions on your forum. Nowadays, every person know knows that discussions and requests online should be placed on forums. Any respected company has got a forum, especially internet companies… Have you got a forum?

Finally, something personal:
1. I dream about not having ambiguous feelings about you…
2. I dream about having my own company that would never receive a letter like this…
3. I hope that I am not wrong about you, and you will realize the facts and repair correct your mistakes and listen to people…

Sincerely,
xyz

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2010-01-13 o 20:40
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 21:46   #2917
Ondyna
Raczkowanie
 
Avatar Ondyna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Dziś na francuskim doznałam olśnienia
Carina o swoim mężu mówi na Fun Clubie mr.beau co znaczy piękny, przystojny. I dopiero skojarzyłam to dzisiaj i szczerze mówiąc dziwie jej się
Ja rozumiem że może i on ładny ale żeby aż tak...
nie do końca
beau to również chłopak, partner, towarzysz, dandys, wielbiciel, adorator i kawaler
/ten staroświecki "twój kawaler", czyli np. każdy z wzdychulców Scarlett O'Hara w "Przeminęło z wiatrem"/.
Co nie zmienia faktu, że mnie wywraca z lekka, bo żeby sprawdzić, czy będzie coś nowego,
muszę przedrzeć się przez kolejne wynurzenia Cariny na temat jej faceta, dzieciństwa albo porad cioci Mani
Ondyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 21:46   #2918
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

co z tymi pedzlami? w kulki se leca...
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:29   #2919
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
dziewczyny podsumowałam powyższe uwagi i dodałam co nieco od siebie , takie grubsze błędy znalezione na szybko
xyz
Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Wersja udoskonalona przez Eirenn i sprawdzona, przez moją mamę:
Sincerely,
xyz


Mama powiedziała, że wyszły trochę takie flaki z olejem
ale właśnie o to chodziło żeby ten list nie był jakiś oficjalny i mi się podoba
do wszystkich dziewczyn
wielkie dzięki za waszą pracę .... nie wtrącałam sie bo nie podejmowałam sie tłumaczenia (właściwie podepnę się pod wypowiedź Cathy .... ja bym to spotoczniła )
poza tym prawda jest taka, że nawet jak nie przeczytają za pierwszym razem ... to za którymś .... na pewno

a co do pędzli ... szkoda gadać, naprawdę ....

__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:00   #2920
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wchodzi wam strona EDM? U mnie "error 404"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:02   #2921
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wchodzi wam strona EDM? U mnie "error 404"
u mnie też
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 16:02   #2922
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wchodzi wam strona EDM? U mnie "error 404"
U mnie to samo
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:44   #2923
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wchodzi wam strona EDM? U mnie "error 404"
już działa, ale żadnych zmian nie widzę .. pędzle dalej w większość out of stock ...
liczylam po cichu, że może coś aktualizują i uzupełniają zapasy i stąd przerwa w działaniu, ale chyba nie...

edit:
jednak nie działa tak jak powinna chyba, bo jakaś okrojona jest.. ani promocji ani tych wszystkich obrazków nie ma .. może jednak cos robią..
Miałam zamówienie składać, ale może poczekam do wieczora w takim razie...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-14 o 16:46
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:05   #2924
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

jak Wy to robicie, ze try me free jest free? mi nabija 5 dolcow od razu rozumiem, ze naliczaja za przesylke, ale w koszyku powinno sie chyba wyswietlac, ze TMF kosztuje 0$?
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:09   #2925
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
jak Wy to robicie, ze try me free jest free? mi nabija 5 dolcow od razu rozumiem, ze naliczaja za przesylke, ale w koszyku powinno sie chyba wyswietlac, ze TMF kosztuje 0$?
Odliczają później od kosztów wysyłki to 5$
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:15   #2926
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
jak Wy to robicie, ze try me free jest free? mi nabija 5 dolcow od razu rozumiem, ze naliczaja za przesylke, ale w koszyku powinno sie chyba wyswietlac, ze TMF kosztuje 0$?
Klania sie lektura pierwszych postow, a konkretnie drugiego
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:20   #2927
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

klania, klania, ale jakos zaczelam czytac od 48 strony:P
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:22   #2928
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

mi tez nie wchodzi strona EDM;/
a chciałam jak zwykle poślinić się do ekranu
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:52   #2929
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

maja wtykę na naszym forum .... zobaczyli co knujemy .... przestraszyli się i uciekli

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

już naprawili ... głupio im sie zrobiło, że ich tak szybko rozgryzłam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 17:58   #2930
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Aljaka - tajna bron Wizazu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:05   #2931
GrRoxy
Raczkowanie
 
Avatar GrRoxy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Paryż / Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Nie wiem czy to może mieć z tym jakiś związek ale w FanClubie na faceeboku też usunęli wszystkie notatki. A niedawno jeszcze były.
__________________
Je veux te dévorer ton cœur
GrRoxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:12   #2932
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

mi tam działa EDM
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:31   #2933
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aljaka - tajna bron Wizazu


za kilka godzin zapragnę LHK .... bo stary (LHK) łaził po nocach i już sflaczały był stał się ... to za kilka godzin będzie aut of stock (przy moim szczęściu)
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:08   #2934
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny,

ja bym list ten troszke inaczej przetlumaczyla - obawiam sie, ze polslowek EDM nie zrozumie. Cos tam przed chwilka wyskrobalam (moja wersja ponizej), reszte dopisze za sekundke. Nie wiem co Wy na to ale moim zdaniem im mniej tym lepiej.

At the very beginning I would like to point out that I have doubts how should I start this letter… I have few questions, few issues to be mentioned but I am not sure if they may offend you somehow. So I will bring up the subject differently . I'll just jot down a list of elementary rules that are the standard ones in each company and please correct me if I’m wrong:

1.I am your customer. I have a right to rise questions

2.As your customer I can expect prompt answers from your side

3. As the customer of your products I should be treated equally with the others – no matter how much money do I spend

4. As your customer I can be sure that you will do your best in order to help me with any kind of cosmetic problems. You as the supplier should inform me about all changes that occur in the compositions of your products.

5. I am your customer so I can expect understanding, patience and politeness from your side every time I have to contact with your representatives

6. I am sure that I am treated as a wise human being

Thus, please tell me how is it possible that you do not care about your clients and let them go away dissatisfied? As this is the last impression I had.

po edit'cie:

Everyday Minerals is a powerful , web-based company. And this company has probably the awareness of the links between economy and Internet power of consumers. If not, I really hope you will “regain your consciousness” and restart providing good customer service to your clients.

I hope you don’t mind loosing your precious time reading this letter. Especially that during those few minutes you have received lots of new orders that should be organized. FYI, one of these orders is mine. I would probably set-up such a topic on an EDM forum (such a useful tool nowadays) but I think you don’t have one. That’s why I have decided to write to you directly. If you have any doubts, I mean - what is this letter about, do not hesitate to ask me or give me your feedback.
I would like to say in the near future that EDM is my favorite company, which provides me with good products (I really do think so!) and last but not least - offering excellent customer service…

Edytowane przez 6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:40
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 21:20   #2935
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

karasiczku, Twoja wersja podoba mi się bardziej. Jest czytelna i dobitna, ale nie rzuca na oślep oskarżeń. Poza tym jest "mniej polska" - mam na myśli kalki językowe, które były głównym minusem poprzedniej wersji, i jak już pisałam, mogłyby być niezrozumiałe dla niewyczulonego na drobne aluzje Amerykanina.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 21:29   #2936
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;16469347]karasiczku, Twoja wersja podoba mi się bardziej. Jest czytelna i dobitna, ale nie rzuca na oślep oskarżeń. Poza tym jest "mniej polska" - mam na myśli kalki językowe, które były głównym minusem poprzedniej wersji, i jak już pisałam, mogłyby być niezrozumiałe dla niewyczulonego na drobne aluzje Amerykanina.[/QUOTE]

Eirenn jestem w stanie jeszcze bardziej ja "ztuningowac" przy czym nie mam dzisiaj do tego glowy jutro jade ze zwierzakiem na operacje wiec zeby o tym za bardzo nie myslec sklecilam to tlumaczenie, ale doslownie w kilkanascie minut.. jakby istniala potrzeba jej polepszenia, w ogole pomocy w tlumaczeniu to pukac i stukac do karasiczka

Edytowane przez 6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f
Czas edycji: 2010-01-14 o 21:30
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 21:32   #2937
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

[1=6f000f86acc05487417ad38 db744a7fd3f3da099_5e4dcc0 23b14f;16469593]Eirenn jestem w stanie jeszcze bardziej ja "ztuningowac" przy czym nie mam dzisiaj do tego glowy jutro jade ze zwierzakiem na operacje wiec zeby o tym za bardzo nie myslec sklecilam to tlumaczenie, ale doslownie w kilkanascie minut.. jakby istniala potrzeba jej polepszenia, w ogole pomocy w tlumaczeniu to pukac i stukac do karasiczka [/QUOTE]
Wiesz, szczerze mówiąc, nie wyłapywałam błędzików, bo nie mam do tego już dziś głowy (a może ich nie ma? ). Ale jeśli chodzi o styl - zdecydowanie na plus.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 21:48   #2938
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wlasnie siedzimy z Jamesem nad tym listem. Prosil, zebyscie sie nie obrazily, ale pierwsza wersja jego zdaniem nie ma zadnego sensu, nie jest stylistycznie spojna i ogolnie za dluga. Wersja karasiczka podoba mu sie bardziej, ale to tez jeszcze nie to. Eirenn on uwaza, ze lepsze byloby jednak rzucenie kilku oskarzen, bo amerykanie sa dosc specyficzni i sarkazmu moga nie zrozumiec. Zaraz postara sie cos dla nas napisac, najpozniej jutro to wrzuce, zebyscie sobie przeczytaly. Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilismy
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 06:39   #2939
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

W poniedziałek pojawi się Wiosenna Kolekcja.

Ciekawe co z zimową... Chciałabym bollywood dorwać w bigu.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:33   #2940
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny.. pomocy..

Chcę zrobić listę następnego zamówienia.. i nie wiem co mam wybrać..

chciałabym jakis proszek jako primer i wykańczający..
Jeżeli chodzi o spływanie podkładu, to mam średnią do tego skórę.. Calość utrzymuje się na buzi spokojnie z 8- 9 godzin..
Gorzej bedzie wiosna i latem
jako primer myslałam Kaolin Powder Sunlight (zwłaszcza ze jets teraz w promockji - 9$ )
a jako wykończeniówkę.. Finishing Dust, lub Sunlight Finishing Dust (też promo 9$ )
i tu mam problem...
bo trochę sobie podczytałam biochemie.. ( ) i tak sie zastanawiam czy nei lepiej byłoby zamówić puder bambusowy.. lub inne tego typu wymalazki...???
Jeżeli któraś z Was ma porównanie.. do tego co napisałam powyzej.. (jak sie sprawują na twarzy, jak z efektami, co się bardzioej opłaca..) to bardzo bym prosiła o kontakt..

Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.