Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 21:49   #3331
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
a mnie hialuron, w przeciwienstiwe do Irji oraz wielu wielbicielek zelu, mi nie podpasowal(sciagal skore, lepil sie- nie moja bajka) wiec to jest kwestia bardzo indywidualna. Za to moge polecic CethapilTak sobie mysle, ze skoro po wspomnianym przez Ciebie kremie wzmocnilo sie przetluszczenie to moze jednak pewne partie twarzy byly zbyt malo nawilzone i skora reagowala nadmiernym wydzielaniem sebum?
Perlowy mozna stosowac nawet na noc jako pielegnacje wiec warto przyblizyc temat
Mysle, ze zakupo pedzla to dobry pomysl. Nawet jesli okaze sie, ze pixie Ci nie podpasuje to pedzel przyda sie do innych mineralkow. Osobiscie testowalam edm, blusche i pixie i wlasciwie wszystkie byly ok. Za to teraz mam maly problem z poziomem. Mam breena 1, ale wydaje mi sie, ze jest jednak za jasny. Myslalam, zeby wziac 2, ale ponoć neutrale(breena i calista, te mnie interesuja) roznia się minimalnie, wiec moze 3?Cere mam typowo polska, jasna, bez opalenizny. Co byscie radzily?
Ja używam Ayperi, latem 3, teraz zimą i póki nie złapię opalenizny 2. Jeśli chcesz mogłabym zrobić porównanie.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 00:18   #3332
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A który Cetaphil polecacie? Widzę na KWC że jest kilka rodzajów kremów o tej nazwie. Czy jest to typowy tłuścioch w stylu ziaji oliwkowej albo kremu bambino? Jakieś trzy dni temu miałam piekące placki na twarzy i bambino poszedł w ruch- pomógł. Problem mam spory, bo szukam kremów zarówno na dzień jak i na noc.Na dzień kupiłam Olay w buteleczce, ale tragedia. Sporo dobrego wyczytałam o eva natura na noc z masłem shea w składzie, ale właśnie on chyba mnie podrażnił. Tak więc moja cera ma kryzys a lekarstwa na to oczywiście brak
nAtaL!a- Breena2 moim zdaniem jest dość jasna, niewiele ciemniejsza niż próbki jedynek które mam. Jest na tym samym poziomie co Calista 2. Ta moim zdaniem wypada dość blado (dosłownie -dziś ją testowałam) Ja też się zastanawiam nad trójkami a sądziłam że mam na tyle jasną skórę, że dwójki to max na chwilę obecną.

Ignorantka007 ja bardzo chętnie zobaczyłabym różnicę między tymi odcieniami. Ciekawa jestem jaka jest trójeczka

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2011-03-30 o 00:26 Powód: dopisek
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:51   #3333
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Na suchość skóry polecam ekologiczny olej z róży piżmowej solo lub z kroplę ha mieszane na dloni. Rewelacja no i naturalne. Nie tylko na noc pod minerały też sie sprawdza.
Dziewczyny tez dodają mocznik do tzw. gotowców. Gliceryna jest pomocna, ale niektóre cery zapycha. Dodanie do hydrolatu pantenolu i niacynamidu tez może rozwiązać problem
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:50   #3334
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ignorantka007, jesli to nie problem to bede bardzo wdzieczna
Madie, ja mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35458,galderma-cetaphil-md-dermoprotektor-do-skory-twarzy-i-calego-ciala.html&next=26 , inne to chyba stare wersje
Kurcze, to teraz sama nie wiem. Kiedys tez myslalam, ze mam jasna cere, ale okazuje sie, że sie mylilamMadie, a czy widoczna jest róznica w odcieniu breena 2 i calista 2? Chodzi mi głownie o to czy ktoras jest bardziej rozowa/ zolta?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 21:00   #3335
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Ignorantka007, jesli to nie problem to bede bardzo wdzieczna
Madie, ja mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35458,galderma-cetaphil-md-dermoprotektor-do-skory-twarzy-i-calego-ciala.html&next=26 , inne to chyba stare wersje
Kurcze, to teraz sama nie wiem. Kiedys tez myslalam, ze mam jasna cere, ale okazuje sie, że sie mylilamMadie, a czy widoczna jest róznica w odcieniu breena 2 i calista 2? Chodzi mi głownie o to czy ktoras jest bardziej rozowa/ zolta?
na mojej skórze calista wpada w róż. Breena jest cieplejsza, raczej nie widzę różowych tonów na skórze a przynajmniej nie odznacza się na tle szyi a calista tak.
Tak w ogóle to testowałam dziś tinkerbell 2 z odrobinką tinkerbell3 (która jest dla mnie zbyt zielona) i na chwilę obecną jest to mój typ. Tylko ciekawe jak będzie kiedy twarz trochę przyciemni się od słońca. Czy wystarczy dodawać więcej trójki i czy nie będę coraz bardziej zielona
Tobie tinkerbell nie pasuje?
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 21:53   #3336
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo - cera jasna z różowymi tonami od rumieńców, a szyja ma wyraźnie żółte tony i jest odrobinę ciemniejsza od twarzy Dziś, po rzuceniu w kąt testów paskowych, ponownie testowałam breenę 1 i byłam bardzo zadowolona
u mnie też skóra na twarzy różni się od tej na szyi ale..twarz ma różowawą ale ciemniejszą od szyi- coś w typie 2 ( calisty) a na szyję to powinnam 0 nakładac ehh..i jak dobiore podkład do twarzy to już mam takie złudzenie maski bo szyja blada jak trup, a kolor twarzy lekko wzmocniony, al ejak rozjaśnię twarz tow wyglądam na chorą, niezależnie od odcienia i tak jestem skazana na używanie pudru brązującego od września do maja na szyję i dekolt
a co do pixie to żółty korektor świetnie maskuje cienie pod oczami jestem zachwycona jego kryciem
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 11:24   #3337
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Do mnie jedzie korektor beżowy 04. Próbka się sprawdziła. Nie mam specjalnej potrzeby stosowania korektora kładę go tylko pod oczy, żeby prochów tam nie kłaść (tylko ciuńkę na zmatowienie) kolor korektora ładnie się stapia z podkładem. Jeszcze nęci mnie różowy, któraś z dziewczyn pisała, że tak pięknie coś robi dookoła oczu
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 12:04   #3338
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Jakieś trzy dni temu miałam piekące placki na twarzy i bambino poszedł w ruch- pomógł. Problem mam spory, bo szukam kremów zarówno na dzień jak i na noc.Na dzień kupiłam Olay w buteleczce, ale tragedia. Sporo dobrego wyczytałam o eva natura na noc z masłem shea w składzie, ale właśnie on chyba mnie podrażnił. Tak więc moja cera ma kryzys a lekarstwa na to oczywiście brak


Ignorantka007 ja bardzo chętnie zobaczyłabym różnicę między tymi odcieniami. Ciekawa jestem jaka jest trójeczka
Madie, a może frakcja sojowa? Genialny tłuścioch, niby tłusty a wchłania się do matu i dziewczyny polecają pod minerały
Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Ignorantka007, jesli to nie problem to bede bardzo wdzieczna
Przepraszam, że tak późno, ale dopadło mnie wstrętne choróbsko i brak mi chęci do życia
Dodaję obiecane swatche, zdjęcia są podpisane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,0 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,3 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,2 KB, 113 załadowań)
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:55   #3339
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Madie, a może frakcja sojowa? Genialny tłuścioch, niby tłusty a wchłania się do matu i dziewczyny polecają pod minerały

Przepraszam, że tak późno, ale dopadło mnie wstrętne choróbsko i brak mi chęci do życia
Dodaję obiecane swatche, zdjęcia są podpisane
Muszę poczytać o tych rzeczach, które mi proponujecie. (a co to znaczy "frakcja"?)
Widzę, że ayperi3 jest znacznie ciemniejszy prawda? Między jedynką a dwójką chyba nie ma aż takiej różnicy. Myślę, że wypróbuję trójeczkę
Powrotu do zdrowia życzę
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 14:58   #3340
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Muszę poczytać o tych rzeczach, które mi proponujecie. (a co to znaczy "frakcja"?)
Widzę, że ayperi3 jest znacznie ciemniejszy prawda? Między jedynką a dwójką chyba nie ma aż takiej różnicy. Myślę, że wypróbuję trójeczkę
Powrotu do zdrowia życzę
3 jest sporo ciemniejsza niż 2, jaka jest różnica między 2 a 1 nie wiem, bo nie miałam 1
Frakcja sojowa dostępna jest na mazidłach i w naturalisie

Dziękuję za życzenia, przydadzą się
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:23   #3341
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
na mojej skórze calista wpada w róż. Breena jest cieplejsza, raczej nie widzę różowych tonów na skórze a przynajmniej nie odznacza się na tle szyi a calista tak.
Tak w ogóle to testowałam dziś tinkerbell 2 z odrobinką tinkerbell3 (która jest dla mnie zbyt zielona) i na chwilę obecną jest to mój typ. Tylko ciekawe jak będzie kiedy twarz trochę przyciemni się od słońca. Czy wystarczy dodawać więcej trójki i czy nie będę coraz bardziej zielona
Tobie tinkerbell nie pasuje?
teraz to mam totalny metlik, bo wczoraj wyczytalam, dokladnie na odwrot, ze breena jest rozowa, a calista bardziej neutralna chociaz sama mam breene 1 i nie zauwazyla rozowosciTinkerbella nie probowalam, te oliwki w opisie mnie przerazaja, bo wydaje mi sie, ze potrzebuje czego calkiem neutralnego, moze z odrobina bezu/zolci dla koloru.
Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak późno, ale dopadło mnie wstrętne choróbsko i brak mi chęci do życia
Dodaję obiecane swatche, zdjęcia są podpisane
Ogromnie dziekujeW takim razie wiem, ze 3 nie dla mnie, przynajmniej w tym odcieniu. Czy moglabys napisac jeszcze, czy z 2wyraznie wybija sie zółć/ bez czy jest to bardziej stonowany kolor?Na zdjeciu wyglada obiecująco Masz moze porownanie ayperi do edm, blusche?
Zdrówka życzę

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2011-03-31 o 18:25
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 18:50   #3342
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
teraz to mam totalny metlik, bo wczoraj wyczytalam, dokladnie na odwrot, ze breena jest rozowa, a calista bardziej neutralna chociaz sama mam breene 1 i nie zauwazyla rozowosciTinkerbella nie probowalam, te oliwki w opisie mnie przerazaja, bo wydaje mi sie, ze potrzebuje czego calkiem neutralnego, moze z odrobina bezu/zolci dla koloru.
Jeszcze jutro w świetle dziennym przetestuję obie próbki dla pewności. Dziś nałożyłam więcej tinkerbell3 z odrobiną 2 (czyli odwrotnie niż wczoraj) i widzę, że zieleń wcale nie przebija ale starannie wtarłam podkład pędzlem. Tylko raz matowiłam pudrem bambusowym (czyli moja cera ma dziś dobry dzień).
Ja sądziłam, że neutrale będą dla mnie, ale widzę, że przybierają na mojej twarzy chłodny odcień, przynajmniej dwójki. Zaskoczeniem dla mnie jest tinkerbell. Przy cienkiej warstwie jest dobre krycie i nie wybija się ta zieleń. Może mi przypasował bo mam taki bardziej ziemisty odcień skóry.
No właśnie z tą odrobinę żółci, której oczekujesz ma moim zdaniem breena, nie calista. Zastanawiam się czy na taki obiór ma wpływ kolor skóry każdego testującego Jutro zrobię ponownie testy czy aby na pewno dobrze godom

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2011-03-31 o 18:56
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:03   #3343
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

i pomyslec, ze kiedys wchodzilam do drogerii, bralam najjasniejsy odcien i bylam zachwycona
Przypomnialam sobie dzisiaj Twoje makijaze () i stwierdziłam, że skoro Tobie odpowiada 3, to ja skupiłabym się raczej ku 2 lub ewentualnie 3, bo mam resztke zbyt jasnego bluscha w razie czego
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:40   #3344
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Została wznowiona aukcja Natural Finish
Ostatnim razem czekałam do samego końca i... przegapiłam
Teraz klikam od razu bo nie będę miała czym się malować
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:56   #3345
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

przypominam się, mam do wymiany big Natural Finish, odcień Tinkerbell 2

mogę się wypowiedzieć że dla tłustych cer lepiej pasuje NF, Cdl często mi robił ciasto, i też łatwo można było przesadzić z ilością proszku.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:05   #3346
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny a czy możecie mnie oświecić dlaczego Pixie wycofuje NF skoro tak wiele dziewczyn chwali tę formułę i uważa za lepszą od CDL?
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:43   #3347
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy możecie mnie oświecić dlaczego Pixie wycofuje NF skoro tak wiele dziewczyn chwali tę formułę i uważa za lepszą od CDL?
Szczerze mówiąc, to ja nie mam pojęcia
Już wcześniej ta formuła miała zostać wycofana, ale dziewczyny napisały do Pani Sylwii i wyglądało na to, że jednak zostanie w ofercie.
Może ta nowa będzie porównywalna, a nawet lepsza i dlatego Pani Sylwia nie chcę dwóch podobnych? Nie wiem
Mam tylko nadzieję, że ta nowa będzie mi pasować, bo jeżeli nie, to nie wiem co zrobię
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 00:10   #3348
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy możecie mnie oświecić dlaczego Pixie wycofuje NF skoro tak wiele dziewczyn chwali tę formułę i uważa za lepszą od CDL?
No właśnie dlatego, że my tu chwalimy NF na forum, a tłumy i tak kupują CdL, bo lecą na to mocne krycie

Ja nie lepsza byłam - też kupiłam najpierw CdL, przekonałam się, że robi mi się na twarzy ciastowate coś i dopiero się przeprosiłam z NF, który naprawdę niewiele mniej kryje, a wykończenie jest dość matowe, ale jednak takie zdrowo-satynowe (nie tak błyszczące jak EDM semi-matte)

Poza tym w KWC formułę CdL oceniło 47 osób, a NF tylko 4! Na pewno co po niektórym to przeważa szalę wyboru na CdL...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:10   #3349
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja wczoraj kliknęłam w biga Calisty 1 i beżowy korektor, nie chce mi się już dłużej testować...a skoro Calista była moim faworytem to…mam nadzieje, że tak pozostanie i mi się nie odwidzi
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 10:36   #3350
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zrobiłam test breeny2 i calista2.
Musiałam pół twarzy pomalować jednym kolorem i drugie pół drugim, bo maźnięcie paska koloru nic nie wnosiło do mojej obserwacji .Co stwierdzam:
-breena 2 nie ma moim zdaniem wcale różowych tonów (no i jest dla mnie zbyt jasny)
- albo calista 2 ma ociupineczkę różu albo po prostu na mojej skórze twarzy przyjmuje taki odcień (również jest za jasna dla mnie). Chyba jest nieco ciemniejsza od breeny2
Próbowałam robić zdjęcia na twarzy ale nic z tego nie wyszło.
Wklejam próbki na rękach i na pokrywce od pudru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg próba1.jpg (35,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próba2.jpg (35,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbki.jpg (53,0 KB, 73 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:17   #3351
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czytam, oglądam i nic mi z tego nie wychodzi. Mam totalny mętlik i kołomuję . Poddaję sie i pytam grzecznie, czy któraś z dziewczyn ma porównanie do EM koloru Multi-Tasking Neutral, ten kolor bardzo mi pasi i chciałabym znaleźć odpowiednik w Pixie, formuła FN. Plisssssssss
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:26   #3352
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Madie, co za profesjonalne podejscie do sprawy, spisałaś sie na medal
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:29   #3353
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego, że my tu chwalimy NF na forum, a tłumy i tak kupują CdL, bo lecą na to mocne krycie
niekoniecznie... ja testowałam 2 formuły i NF kompletnie mi nie leży a CDL to obecnie mój ulubiony podkład mineralny
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:31   #3354
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
teraz to mam totalny metlik, bo wczoraj wyczytalam, dokladnie na odwrot, ze breena jest rozowa, a calista bardziej neutralna chociaz sama mam breene 1 i nie zauwazyla rozowosciTinkerbella nie probowalam, te oliwki w opisie mnie przerazaja, bo wydaje mi sie, ze potrzebuje czego calkiem neutralnego, moze z odrobina bezu/zolci dla koloru.

Ogromnie dziekujeW takim razie wiem, ze 3 nie dla mnie, przynajmniej w tym odcieniu. Czy moglabys napisac jeszcze, czy z 2wyraznie wybija sie zółć/ bez czy jest to bardziej stonowany kolor?Na zdjeciu wyglada obiecująco Masz moze porownanie ayperi do edm, blusche?
Zdrówka życzę
Wydaje mi się, że to neutralny kolor z odrobiną oliwkowych tonów, tak jak jest opisany na aukcji. Blusche w ogóle nie używałam, a EDM tylko próbki, także nie porównam.

Testowałam i Caliste, i Breene, no i wg mnie one są właśnie takie ziemisto-neutralne, Breena ma ciupkę oliwki w sobie. Ayperi jest już bardziej oliwkowa, ale w dalszym ciągu to taki dość neutralny kolor, Tinkerbell ma już sporo oliwkowych tonów.

Dziękuję Teraz męczy mnie "tylko" straszliwy katar

Edytowane przez ignorantka007
Czas edycji: 2011-04-01 o 13:33
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:05   #3355
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Madie, co za profesjonalne podejscie do sprawy, spisałaś sie na medal
starałam się jak mogłam, ale można --> jak się tak człowiek wpatruje w te kolory i wywróżyć coś próbuje "różowy? nie różowy? eee chyba różowy...choć właściwie to może nie różowy?"
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:57   #3356
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
A ja wczoraj kliknęłam w biga Calisty 1
Ja też skusiłam się na Calista, ale 0 chcodział za mną i chodziła aż się wreszcie zdecydowałam

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Zrobiłam test breeny2 i calista2.
Moim zdaniem one wcale nie są za jasne
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:40   #3357
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem one wcale nie są za jasne
No zależy dla kogo. Dla mnie są
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 23:19   #3358
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
niekoniecznie... ja testowałam 2 formuły i NF kompletnie mi nie leży a CDL to obecnie mój ulubiony podkład mineralny
Absolutnie nie chciałam nic ujmować formule CdL Po to są różne formuły, żeby na różne ludki pasowało - po prostu uważam, że formuła NF jest niedoceniana

madie ja używam Calista 3, bo 2 poziom też dla mnie za jasny był, a jestem dość blada oliwkowo-neutralna. Breena i Calista na tym samym poziomie różnią się nieco jasnością tak, że Calista jest ciut ciemniejsza. Na mojej cerze Breena robi się różowawa, a Calista nie Tak naprawdę najlepiej odpowiada mojej naturalnej kolorystyce Tinkerbell, ale robię się taka "woskowa" po nim :/

Edytowane przez kawa.
Czas edycji: 2011-04-01 o 23:23
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 10:17   #3359
serenitasi
Przyczajenie
 
Avatar serenitasi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Czytam, oglądam i nic mi z tego nie wychodzi. Mam totalny mętlik i kołomuję . Poddaję sie i pytam grzecznie, czy któraś z dziewczyn ma porównanie do EM koloru Multi-Tasking Neutral, ten kolor bardzo mi pasi i chciałabym znaleźć odpowiednik w Pixie, formuła FN. Plisssssssss
Ja używałam z EDM Multi-Tasking Neutral, z Pixie mam Aubrey i Ailive 1, nie mogłam się zdecydować, a oba kolory pasują. mam nadzieję, że trochę pomogłam .
serenitasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:39   #3360
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Serenitasi dzięki, dzięki. Bardzo pomogłaś
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.