Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 13:47   #301
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Te mniejsze pigmenty rowniez kosztuja 90 zł? Ogladalam na stronie NeVady nowa kolekcje All ages... i jest podana cena 90zł. Oszaleli czy co?
no przecierz piszemy o tym, waga w dół o 40%, cena bez zmian
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 13:56   #302
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja jestem Diesel, dopiero teraz zaskoczylam. Nie wiem gdzie, ale gdzies widzialam ceny 60 zł za te mniejsze pigmenty i bylam swiecie przekonana, ze tak jest!

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Heh sorry!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:19   #303
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Te mniejsze pigmenty rowniez kosztuja 90 zł? Ogladalam na stronie NeVady nowa kolekcje All ages... i jest podana cena 90zł. Oszaleli czy co?
Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja jestem Diesel, dopiero teraz zaskoczylam. Nie wiem gdzie, ale gdzies widzialam ceny 60 zł za te mniejsze pigmenty i bylam swiecie przekonana, ze tak jest!

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Heh sorry!
niestety - cena bez zmian...

pewnie w nowej Urodzie, tam jest cena 60zł przy tych cake'ach pigmaczowych z wiosennej kolekcji która (cena, nie kolekcja) jest swoją drogą z palca wyssana... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 15:47   #304
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Cienie, cienie i jeszcze raz cienie!!! Co do podkładu zgadzam się z Martą, w salonie firmowym bez problemu dadzą Ci próbkę do przetestowania. Błyszczyki też są niezłe, ale niestety uważam że stosunkowo za drogie!!!!
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Róże, cienie, błyszczyki i szminki to na pewno dobry wybór, podkłady lepiej potestować przed zakupem
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Studio Fix mam,mnie nie zapycha. ale podkład to kwestia bardzo indywidualna więc podpisuję się pod dziewczynami - weź najpierw próbkę


pigmenty przecież też! można odsypki na allegro u sprawdzonych sprzedawców kupić (uwaga na podróby!!!) przetestować i gra ! U mnie się od pigmentów zaczęło... z takich co trzeba mieć to polecam Naked a co do reszty będę mogla doradzić jak napiszesz jaką kolorystykę lubisz
No i cienie MACa - naprawde jak dla mnie pierwszorzędne cienie, dobrze się na nich pracuje, nawet niewprawną ręką możesz zrobić cudny makijaż trzeba tylko uważać na rodzaj wykończenia, najsłabsze, sypiące są Lustre... reszta to bajka
POlecam też Slimshiny! Lepsze od tradycyjnych szminek

Dziękuję za odpowiedź. Wybiorę się w któryś dzień po próbkę, przy okazji zobaczę te róże i inne. A właśnie co do kolekcji takie pytanie mam, jak wchodzi nowa to stara znika czy ten asortyment się cały czas powieksza i można stare kolekcje tez znaleźć?

Kolorystykę? Ja praktycznie wszystko lubię. Może oprócz pomarańczy i tych tonacji. Lubię ciemne makijaże w stylu smoky, jakieś głębokie brązy, ogólnie takie kolory którymi oku można nadac wyrazistości, granaty, fiolety. Coś w tych tonacjach. Choc czasem jakies bardziej kolorowe też, jasniejsze róże, zielenie z tym, że mniej.Bardziej zależy mi na tych wcześniejszych.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:14   #305
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16784542]Dziękuję za odpowiedź. Wybiorę się w któryś dzień po próbkę, przy okazji zobaczę te róże i inne. A właśnie co do kolekcji takie pytanie mam, jak wchodzi nowa to stara znika czy ten asortyment się cały czas powieksza i można stare kolekcje tez znaleźć?

Kolorystykę? Ja praktycznie wszystko lubię. Może oprócz pomarańczy i tych tonacji. Lubię ciemne makijaże w stylu smoky, jakieś głębokie brązy, ogólnie takie kolory którymi oku można nadac wyrazistości, granaty, fiolety. Coś w tych tonacjach. Choc czasem jakies bardziej kolorowe też, jasniejsze róże, zielenie z tym, że mniej.Bardziej zależy mi na tych wcześniejszych. [/QUOTE]

Nie, jak kolekcja się "kończy" to produkty można znaleźć tylko na ebayu, w sklepach internetowych i outletach. Czasem w innej kolekcji niektóre produkty są repromowane, pojawiają się jeszcze raz, albo czasem pojawiają się jako regularne.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:17   #306
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie, jak kolekcja się "kończy" to produkty można znaleźć tylko na ebayu, w sklepach internetowych i outletach. Czasem w innej kolekcji niektóre produkty są repromowane, pojawiają się jeszcze raz, albo czasem pojawiają się jako regularne.
Aprpos ebay to jest wpis 1165Cheryl ze specktry z dn: 09.01.2010
cytuję:
I too have that batch number but like many others have mentioned it can still be a fake. What some fakes sellers do is buy empty MAC jars and put fake pigment in them. A month ago a gal wrote ask for mulitple empties of the same colors, around 10 different colors in all and 2-3 jars of each. I could tell by the colors she asked for and the request in general she most likley was going to use them for fakes. I asked her where she lived and is was China. I asked her why she wanted multiple of the same colors and mentioned I'm highly against fake sellers, well guess what, she never wrote back. So the moral of the story is the jar can be real but whats inside can be fake. If someone seems fishy to me I won't sell them my empties....

Pictures would help a lot if you can get a chance to post them.


link do tematu:
http://www.specktra.net/forum/f257/m...8/#post1848884

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-28 o 16:19
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:20   #307
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Aprpos ebay to jest wpis 1165Cheryl ze specktry z dn: 09.01.2010
cytuję:
I too have that batch number but like many others have mentioned it can still be a fake. What some fakes sellers do is buy empty MAC jars and put fake pigment in them. A month ago a gal wrote ask for mulitple empties of the same colors, around 10 different colors in all and 2-3 jars of each. I could tell by the colors she asked for and the request in general she most likley was going to use them for fakes. I asked her where she lived and is was China. I asked her why she wanted multiple of the same colors and mentioned I'm highly against fake sellers, well guess what, she never wrote back. So the moral of the story is the jar can be real but whats inside can be fake. If someone seems fishy to me I won't sell them my empties....

Pictures would help a lot if you can get a chance to post them.


link do tematu:
http://www.specktra.net/forum/f257/m...8/#post1848884
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 16:23   #308
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Forum Specktry o podróbach
http://www.specktra.net/forum/f257/

stronka o podróbach cieni - sporo zdjęć

http://www.darktide.net/~jrm/suspici...unterfeit-mac/
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:35   #309
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Aprpos ebay to jest wpis 1165Cheryl ze specktry z dn: 09.01.2010
cytuję:
I too have that batch number but like many others have mentioned it can still be a fake. What some fakes sellers do is buy empty MAC jars and put fake pigment in them. A month ago a gal wrote ask for mulitple empties of the same colors, around 10 different colors in all and 2-3 jars of each. I could tell by the colors she asked for and the request in general she most likley was going to use them for fakes. I asked her where she lived and is was China. I asked her why she wanted multiple of the same colors and mentioned I'm highly against fake sellers, well guess what, she never wrote back. So the moral of the story is the jar can be real but whats inside can be fake. If someone seems fishy to me I won't sell them my empties....

Pictures would help a lot if you can get a chance to post them.


link do tematu:
http://www.specktra.net/forum/f257/m...8/#post1848884
Cudownie!

Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219

Quadzik mi przeszedł Ale szminiorki...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:43   #310
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cudownie!

Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219

Quadzik mi przeszedł Ale szminiorki...
A swatche cały czas podglądam i coraz bardziej podobają mi się pojedyncze cienie
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:47   #311
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie, jak kolekcja się "kończy" to produkty można znaleźć tylko na ebayu, w sklepach internetowych i outletach. Czasem w innej kolekcji niektóre produkty są repromowane, pojawiają się jeszcze raz, albo czasem pojawiają się jako regularne.

Czyli istnieje cos takiego jak stały, podstawowy asortyment, oprócz tego, żekolekcje się zmieniają? Bo jakos nie wyorażam sobie, że nie mogłabym drugi raz kupić np. tej samej pomadki albo różu.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 16:49   #312
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16784542]

Kolorystykę? Ja praktycznie wszystko lubię. Może oprócz pomarańczy i tych tonacji. Lubię ciemne makijaże w stylu smoky, jakieś głębokie brązy, ogólnie takie kolory którymi oku można nadac wyrazistości, granaty, fiolety. Coś w tych tonacjach. Choc czasem jakies bardziej kolorowe też, jasniejsze róże, zielenie z tym, że mniej.Bardziej zależy mi na tych wcześniejszych. [/QUOTE]
polecam MACowe
*fiolety - można się zakochać z wyrazistszych: Push The Edge, Violet, Deep Purple
* brązy - Chocolate Brown, Deep Brown, Tan, Tea Time
* z zieleni piekny jest np Antique Green albo pastelowa Pastorale


Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cudownie!

Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219

Quadzik mi przeszedł Ale szminiorki...
co do Specktry - masakra, właśnie czytam...
a co do linków - juz się ślinię a jeszcze linka nie otwarłam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:51   #313
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cudownie!
Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219

Quadzik mi przeszedł Ale szminiorki...
Quadzior fioletowy wart grzechu.....
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:02   #314
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219
a miałam się odkochać, ale nie wyszło
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:13   #315
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A mnie przeszło ha ha I pigmenty i quad, co nie znaczy, że nie pojdę pomacać na żywo Na razie trzymam gotówkę na wyjazd Dziewczyn do outletu, bo mam większe niż zwykle zamówienie

Miucci, tak mają kolekcje stała, duży wybór kolorów, ale te najpiękniejsze i tak zwykle są Limited Edition (Sweet Siena, Push the Edge, czy nieodżałowany przeze mnie Softwashed Gray i cień Thunder )

Jak napisała Kasia MAC ma niesamowite fiolety i niebieskości, jak dla mnie cień Nocturnelle wygrywa, ale nie jest to jedyny fiolet, który uwielbiam

Uprzedzamy lojalnie, to wciąga niczym chodzenie po bagnach i niezależnie od tego ile już masz zawsze chcesz więcej

Fraise czy dostałaś moją przesyłeczkę ??
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:32   #316
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a miałam się odkochać, ale nie wyszło

jak to zwykle z MACiem bywa...
Ja też wpadłam... moja wishlista na nowo otwarta... jest na niej róż (im dłużej patrze tym bardziej mi się podoba), trzy cienie (Very Violet, Perky, Nanogold) i 6 szminek... no co ja na to poradzę no... mam nadzieję, że jak się więcej swatchy pojawi to metodą eliminacji ze dwie-trzy odpadną...

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość

Jak napisała Kasia MAC ma niesamowite fiolety i niebieskości, jak dla mnie cień Nocturnelle wygrywa, ale nie jest to jedyny fiolet, który uwielbiam

Uprzedzamy lojalnie, to wciąga niczym chodzenie po bagnach i niezależnie od tego ile już masz zawsze chcesz więcej
Nocturnelle jest jednym z piekniejszych fioletów, to fakt ehhh te MAcowe fiolety!
hahahha tekst dobry aczkolwiek to ta przyjemniejsza wersja, no powiedzmy borowinka w SPA
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:02   #317
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cudownie!

Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219

Quadzik mi przeszedł Ale szminiorki...
A ja napiszę herezję ale patrząc na swatche to mnie tak kolekcja jakoś nie porywa Może jedynie róże bo ciekawie wyglądają ale nic z reszty nie jest takiego żebym musiała to mieć. Kolekcja bogata, ładnie skomponowana ale jakoś do mnie specjalnie nie przemawia. Pozostaje mi czekanie na Give me Liberty of London
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:05   #318
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cudownie!

Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219

Quadzik mi przeszedł Ale szminiorki...
Martaaaaaaaaaaaaaaaa sumienia nie masz ???

pigmenty mi sie podobają
brazowy quad też
cienie też
brazowy róż też
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:49   #319
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cudownie!

Z tych lepszych wieści, to zaineresowanym polecam swatche najnowsze kolekcji wiosennej:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...8/#post1861219

Quadzik mi przeszedł Ale szminiorki...
fioletowy quad
pigmenty
brązowy i fioletowy róz
lawendowy lipglass
aaaaaaaaaa... a mialam oszczedzac

Kiedy Spring wchodzi do PL ?

Zdecydowanie musze złożyć podanie o podwyżkę
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 19:01   #320
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nadal się ślinie na brązowy róż i na koralowy cień

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Zdecydowanie musze złożyć podanie o podwyżkę
Ja złożyłam wczoraj
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:05   #321
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
polecam MACowe
*fiolety - można się zakochać z wyrazistszych: Push The Edge, Violet, Deep Purple
* brązy - Chocolate Brown, Deep Brown, Tan, Tea Time
* z zieleni piekny jest np Antique Green albo pastelowa Pastorale



co do Specktry - masakra, właśnie czytam...
a co do linków - juz się ślinię a jeszcze linka nie otwarłam
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A mnie przeszło ha ha I pigmenty i quad, co nie znaczy, że nie pojdę pomacać na żywo Na razie trzymam gotówkę na wyjazd Dziewczyn do outletu, bo mam większe niż zwykle zamówienie

Miucci, tak mają kolekcje stała, duży wybór kolorów, ale te najpiękniejsze i tak zwykle są Limited Edition (Sweet Siena, Push the Edge, czy nieodżałowany przeze mnie Softwashed Gray i cień Thunder )

Jak napisała Kasia MAC ma niesamowite fiolety i niebieskości, jak dla mnie cień Nocturnelle wygrywa, ale nie jest to jedyny fiolet, który uwielbiam

Uprzedzamy lojalnie, to wciąga niczym chodzenie po bagnach i niezależnie od tego ile już masz zawsze chcesz więcej

Fraise czy dostałaś moją przesyłeczkę ??


Dobrze,że mi czesto brakuje pieniedze na wszystko ,co bym chciała.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:28   #322
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16786017]Czyli istnieje cos takiego jak stały, podstawowy asortyment, oprócz tego, żekolekcje się zmieniają? Bo jakos nie wyorażam sobie, że nie mogłabym drugi raz kupić np. tej samej pomadki albo różu. [/QUOTE]

Jest kolekcja regularna - stała, a oprócz tego comiesięczne limitowanki.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja napiszę herezję ale patrząc na swatche to mnie tak kolekcja jakoś nie porywa Może jedynie róże bo ciekawie wyglądają ale nic z reszty nie jest takiego żebym musiała to mieć. Kolekcja bogata, ładnie skomponowana ale jakoś do mnie specjalnie nie przemawia. Pozostaje mi czekanie na Give me Liberty of London
dokładnie tak LoL będzie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Martaaaaaaaaaaaaaaaa sumienia nie masz ???

pigmenty mi sie podobają
brazowy quad też
cienie też
brazowy róż też
Ja nigdy nie mam sumienia, jeśli w grę wchodzi kuszenie Taka fajna jestem A pigmiaki wyglądają cudnie, mokry połysk (coś jak nowa paletka Stili - Jewels), ale jak dla mnie za drogie, więc po sprawie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Ale fakt - cień Perky jest fajny
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-01-28 o 19:32
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:32   #323
lena_magda
Przyczajenie
 
Avatar lena_magda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
GG do lena_magda
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczeta mam pytanie, byłam dzisiaj w Macu wydalam "tylko" 100zl i poprosilam o probke pigmentu. Wiem, że kupilam malo jak na ich ceny, ale kiedys nie kupilam nic a dostalam vanille. nie wiecie czy zmienili polityke firmy czy trafilam na podla dziewczyne??
lena_magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:35   #324
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie mam sumienia, jeśli w grę wchodzi sumienie Taka fajna jestem A pigmiaki wyglądają cudnie, mokry połysk (coś jak nowa paletka Stili - Jewels), ale jak dla mnie za drogie, więc po sprawie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Ale fakt - cień Perky jest fajny
pigmaki zawsze mozna podzielić, ale reszty nie bardzo.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lena_magda Pokaż wiadomość
dziewczeta mam pytanie, byłam dzisiaj w Macu wydalam "tylko" 100zl i poprosilam o probke pigmentu. Wiem, że kupilam malo jak na ich ceny, ale kiedys nie kupilam nic a dostalam vanille. nie wiecie czy zmienili polityke firmy czy trafilam na podla dziewczyne??
raczej kiedyś musiałaś trafić na wyjatkowo dobrą, ogólnie nie dają próbek pigmentów.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:44   #325
lena_magda
Przyczajenie
 
Avatar lena_magda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
GG do lena_magda
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

raczej kiedyś musiałaś trafić na wyjatkowo dobrą, ogólnie nie dają próbek pigmentów.[/QUOTE]


o szkoda, to jest wkurzające, ze w Polsce nie daja a jak byłam w USA to wyszłam z cała torbą
lena_magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:49   #326
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
raczej kiedyś musiałaś trafić na wyjatkowo dobrą, ogólnie nie dają próbek pigmentów.
No co Ty, Krakowianki częstują próbkami pigmentów, albo może z racji tego żem stała klientka to dostaje???
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:52   #327
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy w outletach można dostać pędzelki??
Muszę, no po prostu muszę mieć 217 i 239
(ale nie aż tak, żeby zapłacić za nie regularną, polską cenę )
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 20:37   #328
lena_magda
Przyczajenie
 
Avatar lena_magda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
GG do lena_magda
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No co Ty, Krakowianki częstują próbkami pigmentów, albo może z racji tego żem stała klientka to dostaje???

no ból - jeszcze musialam sie zapytać i uslyszeć, że nie bo nie.Może wpadne do Kakowa na zakupy w takim razie
lena_magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 20:53   #329
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez lena_magda Pokaż wiadomość
o szkoda, to jest wkurzające, ze w Polsce nie daja a jak byłam w USA to wyszłam z cała torbą
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No co Ty, Krakowianki częstują próbkami pigmentów, albo może z racji tego żem stała klientka to dostaje???
Cytat:
Napisane przez lena_magda Pokaż wiadomość
no ból - jeszcze musialam sie zapytać i uslyszeć, że nie bo nie.Może wpadne do Kakowa na zakupy w takim razie
ale tak jest oficjalnie próbek pigmentów nie można dawać, zabronili kilka lat temu po tym jak ludzie brali próbki i sprzedawali na Ebay

próbki robia ludzie, a czynnik ludzki jest rózny - zalezy na kogo się trafi, w Londynie kiedys chciałem kupić pigment Grape, nie było go akurat więc poprosiłem o próbkę - też uzyskałem odmowną odpowiedż mimo że robiłem zakupy za mniej więcej 7000PLN, a w Madrycie przy sporo mniejszych zakupach dostałem dwa pigmenty w próbce i to takie dość hojne z tego co zauważyłem to kwestia kontaktu ze sprzedawcą
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:00   #330
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mnie tez powiedziano, ze nie moga dawac probek, ale za ladny usmiech dostalam cala garsc. Wszystko zalezy od czlowieka!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.