Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 10:56   #4531
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniaczek83 Pokaż wiadomość
Kupon kosztuje 299 zł na jedną partię ciała (widzę że jest możliwość wykupienia 2 partii za 499 zł) jedyny mankament to że nie obejmuje ud, łydek i pleców.
Ja mam dość ciemne i grube włosy ale jasną skórę więc liczę ze 3-4 zabiegi w zupełności wystarczą. Choć to wszystko wyjdzie pewnie w praniu
Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
dzięki bardzo tenebra o to własnie chodziło

a co do twojego pytania to mydeal jest za 299 zł na 6 miesięcy dla jednej części ciała lub 499 zl za dwie partie
A proszę bardzo

To ja kupowałam właśnie na 2 partie za 499zł, nie było ograniczenia części ciała wtedy.
Poczytałam trochę na samosi komentarzy i mam wrażenie, że większość z nich była napisana przez osoby, które dopiero co zrobiły zabieg i oczekiwały niewiadomoco i zaczęły panikować i ciskać gromami... Kilka konkretnych komentarzy jest od kobiet, które miały wcześniej robione zabiegi w innych miejscach i to podkreśliły.

Myślę, że wszystkie minusy uwzględniłam, ale wszystko oprócz dziwnej lokalizacji "mieszkankowej" można na bieżąco korygować (dokładność, odstępy itp)


Aha, jeszcze jedna ważna rzecz: czas trwania depilacji uda + przedramiona to u mnie jakaś godzina i 10 minut mniej więcej. Bez żadnych przerw, ja wytrzymała jestem
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:20   #4532
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Co do lokalizacji to w pełni się z tobą zgodzę, też bym pewnie miała zastrzeżenia jak bym zobaczyła to mieszkanie, ale można spojrzeć na to pod innym kątem – wynajęcie w centrum warszawy dużej powierzchni lokalowej kosztuje pewnie małą fortunę, co z kolej znacznie wpłynęło by na ceny zabiegów. Można też wynająć lokal gdzieś np. w Wilanowie, to z kolei generuje długie dojazdy…

Ważne żeby sprzęt był nowy i często serwisowany , a personel miał profesjonalne podejście do klienta, a nie robił zabiegi na „odwal się”.
Pozdrawiam
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:53   #4533
didi_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
... ale za to niezbyt skuteczny .
Tak jak wspomniałam każdy ma inne zdanie, na razie widać u mnie efekty i przede wszystkim najmniej mnie bolał zabieg IPL niż laserem.

Sarka a ty korzystałaś też z Ipl? w salonach No+Vello? jakie masz zdanie???
didi_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:00   #4534
didi_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

sarka:

Korzystałaś z Ipl? właśnie w tych salonach? Jakie masz zdanie?
nieskuteczny? napisz coś więcej.
didi_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:37   #4535
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez didi_87 Pokaż wiadomość
sarka:

Korzystałaś z Ipl? właśnie w tych salonach? Jakie masz zdanie?
nieskuteczny? napisz coś więcej.
było juz wielokrotnie opisywane ,wróć do wcześniejszych naszych wypowiedzi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:19   #4536
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
Ważne żeby sprzęt był nowy i często serwisowany ,
Wbrew obiegowej opinii wcale nie ma to aż takiego znaczenia jak się powszechnie sądzi... LightSheer to taki laser którego najzwyczajniej w świecie nie da się "odpalić" jeśli jakiś parametr (temp. chłodzenia, moc impulsu) odbiega od tego jaki założyła fabryka. Wynika z tego, że nawet 10 letnim sprzętem będziecie depilowane tak samo skutecznie jak tym który dopiero opóścił fabrykę.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Aha, jeszcze jedna ważna rzecz: czas trwania depilacji uda + przedramiona to u mnie jakaś godzina i 10 minut mniej więcej.

Jeśli to zwykły LightSheer (9x9mm) to podejrzanie krótko... uda średnio to 2-3 godziny (jeśli całe), przedramiona 0,5 do 1 godziny.
Przy takim czasie jak u Ciebie jest duże ryzyko niedokładnego zabiegu (oczywiście nie widziałem i to tylko podejrzenia poparte praktyką).
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:20   #4537
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

to dziwne, bo ja się spotkałam z opiniami że stare lampy nie dają takich efektów jak nowe i że "wiek" sprzętu oraz jego serwisowanie ma duży wpływ na rezultat. zaznaczam jednak że się na tym nie znam i piszę tylko to co udało mi się wyczytać. Najlepiej jak by wypowiedział się jakiś ekspert

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

a ile powinna trwać depilacja bikini całkowitego ?
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 14:36   #4538
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Jeśli to zwykły LightSheer (9x9mm) to podejrzanie krótko... uda średnio to 2-3 godziny (jeśli całe), przedramiona 0,5 do 1 godziny.
Przy takim czasie jak u Ciebie jest duże ryzyko niedokładnego zabiegu (oczywiście nie widziałem i to tylko podejrzenia poparte praktyką).
hm, mialam robione niedawno uda zwyklym LS i zabieg trwal okolo godziny, moze ciut wiecej. przy czym caly czas patrzylam, jak pani mi przykladala laser z przodu ud - i nie zauwazylam, aby omijala jakies miejsca...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:45   #4539
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Wbrew obiegowej opinii wcale nie ma to aż takiego znaczenia jak się powszechnie sądzi... LightSheer to taki laser którego najzwyczajniej w świecie nie da się "odpalić" jeśli jakiś parametr (temp. chłodzenia, moc impulsu) odbiega od tego jaki założyła fabryka. Wynika z tego, że nawet 10 letnim sprzętem będziecie depilowane tak samo skutecznie jak tym który dopiero opóścił fabrykę.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------




Jeśli to zwykły LightSheer (9x9mm) to podejrzanie krótko... uda średnio to 2-3 godziny (jeśli całe), przedramiona 0,5 do 1 godziny.
Przy takim czasie jak u Ciebie jest duże ryzyko niedokładnego zabiegu (oczywiście nie widziałem i to tylko podejrzenia poparte praktyką).
hmmm no nie wiem... też mam wykonywane zabiegi LS Duet i przedramiona na pewno nie trwały godziny, a uda 2.... jest to dość szybki zabieg (ale cholernie bolesny w przypadku ud :P)
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:52   #4540
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
hmmm no nie wiem... też mam wykonywane zabiegi LS Duet i przedramiona na pewno nie trwały godziny, a uda 2.... jest to dość szybki zabieg (ale cholernie bolesny w przypadku ud :P)
Duetem jest o wiele szybciej niż zwykłym LS (9x9 mm), dużo większa głowica
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:21   #4541
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=izuuu123;31793635] Najlepiej jak by wypowiedział się jakiś ekspert
[QUOTE]

No to sie wypowiedziałem
Wiek lampy ma znaczenie przy słabych IPL'ach (ich sprawnośc bardzo szybko spada). Dobry sprzet przed każdym użyciem testuje sobie swoje parametry i jeśłi coś jest nie tak nie pozwala wykonać zabiegu.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, mialam robione niedawno uda zwyklym LS i zabieg trwal okolo godziny
Można policzyć... jak podawałem wcześniej dane producenta- całe nogi to średnio 10.000 strzałów, uda z reguły są większe więc powiedzmy 6.000, zakładając, że oddajemy strzał co sekundę daje to już ok. 1g 45 min., a wiadomo że trzeba dodać czas na rysowanie, przekładanie itp, przynajmniej 30%. Średnio powiedzmy statystycznie przez godzinę można zrobić ok 1/3 do 1/2 powierzchni całych ud u 95% osób (powtarzam "średnio" bo nie znam Twojego przypadku i nie przesądzam że było niedokładnie).
Osoba depilowana w ten sposób de facto po 9 zabiegach ma faktycznie 3-4.

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2012-01-23 o 18:00
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 21:56   #4542
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Jeśli to zwykły LightSheer (9x9mm) to podejrzanie krótko... uda średnio to 2-3 godziny (jeśli całe), przedramiona 0,5 do 1 godziny.
Przy takim czasie jak u Ciebie jest duże ryzyko niedokładnego zabiegu (oczywiście nie widziałem i to tylko podejrzenia poparte praktyką).
Nigdy nie twierdziłam, że zabieg był dokładny, a napisałam nawet, że chyba był wykonany niedokładnie nie jestem oczywiście z tego zadowolona, ale...
nie wiem wg jak dużego człowieka były wyliczane ilości strzałów, o których piszesz, a to przecież jest ogromna różnica. Może być kobieta wysoka i przy kości, a także malutka i chudziutka - różnica w powierzchni skóry duża.

Ja jestem co prawda wysoka ale szczupła, przedramiona oglądałam jak były robione i nawet jakby mi pani 3 razy nakładała na siebie strzały to by godzina nie wyszła, pół to może, jakbym się ociągała przy zmianach i robiła przerwy na drapanie po nosie U mnie przemieszczenia nie trwały łącznie na obu partiach dłużej jak 5 minut wiem co i jak więc od razu wiem jak się układać.

Co do ilości strzałów - nie twierdzę że nie masz racji - ba, nawet wierzę Ci że masz jednak niestety nie spotkałam się z miejscem, które by robiło zabieg na uda przez 2-3 godziny itd...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 22:19   #4543
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Można policzyć... jak podawałem wcześniej dane producenta- całe nogi to średnio 10.000 strzałów, uda z reguły są większe więc powiedzmy 6.000, zakładając, że oddajemy strzał co sekundę daje to już ok. 1g 45 min., a wiadomo że trzeba dodać czas na rysowanie, przekładanie itp, przynajmniej 30%. Średnio powiedzmy statystycznie przez godzinę można zrobić ok 1/3 do 1/2 powierzchni całych ud u 95% osób (powtarzam "średnio" bo nie znam Twojego przypadku i nie przesądzam że było niedokładnie).
Osoba depilowana w ten sposób de facto po 9 zabiegach ma faktycznie 3-4.
hm, to ja juz nie wiem sama... bo liczby nie klamia, a ud jak Anja Rubik nie mam . no, nic, zobacze jak bedzie z efektami, na razie jestem 10 dni po zabiegu.

Gobo, a co do Duetu tez masz takie dane?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:05   #4544
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mariolk Pokaż wiadomość
didi_87, musze ci powiedziec, ze na tym forum nie znajdziesz przychylnych opinii o IPL, moge tylko podejrzewac dlaczego. Mi wlasni mija 2 tyg od pierwszego zabiegu i jestem zadowolona, po prostu widac, ze wlosow jest mniej. Tylko, ze z tymi IPLami jest roznie bo kolezanka byla w nomasvelo i po 7 zabiegach byla zalamana, ze nie ma efektow, wiec ja znalazlam inny gabinet tez IPL ale jak zesmy przedyskutowaly z kolezanka i pozniej w tym gabinecie mi robily zabieg to maszyna byla inna, bo IPL nie rowna sie innemu IPLowi i technika wykonania zabiegu calkiem inna. Jak jestes z okolic Opola to idz do Yasoda bo ja widze po zabiegach u nich konkretne efekty, ta kolezanka co byla w nomasvelo tez poszla do nich i ma mi dac znac jaki skutek u nich wiec dam znac jak bedziesz chciala. Teraz bede sie umawiac na kolejne IPL bo bezbolesnie i duzo taniej.
Zrobilam tez male poszukiwania: wpisz w wyszukiwarke: "czy depilacja IPL nie działa" to moze znajdziesz odpowiedz skad sie biora opinie, ze ten IPL nie dziala.
mariolk, w przypadku IPL - a czy zabieg bedzie wykonany lepiej/lepszym sprzetem, czy gorzej/gorszym sprzetem, nigdy efekty nie beda takie jak po laserze, bo przeciez to inny rodzaj depilacji. zreszta, popatrz chocby na roznice w cenach zabiegow.
gdyby wszystko mialo jeno zalezec od jakosci sprzetu, to nie byloby rozroznienia na IPL i laser.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:38   #4545
didi_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mariolk Pokaż wiadomość
didi_87, musze ci powiedziec, ze na tym forum nie znajdziesz przychylnych opinii o IPL, moge tylko podejrzewac dlaczego. Mi wlasni mija 2 tyg od pierwszego zabiegu i jestem zadowolona, po prostu widac, ze wlosow jest mniej. Tylko, ze z tymi IPLami jest roznie bo kolezanka byla w nomasvelo i po 7 zabiegach byla zalamana, ze nie ma efektow, wiec ja znalazlam inny gabinet tez IPL ale jak zesmy przedyskutowaly z kolezanka i pozniej w tym gabinecie mi robily zabieg to maszyna byla inna, bo IPL nie rowna sie innemu IPLowi i technika wykonania zabiegu calkiem inna. Jak jestes z okolic Opola to idz do Yasoda bo ja widze po zabiegach u nich konkretne efekty, ta kolezanka co byla w nomasvelo tez poszla do nich i ma mi dac znac jaki skutek u nich wiec dam znac jak bedziesz chciala. Teraz bede sie umawiac na kolejne IPL bo bezbolesnie i duzo taniej.
Zrobilam tez male poszukiwania: wpisz w wyszukiwarke: "czy depilacja IPL nie działa" to moze znajdziesz odpowiedz skad sie biora opinie, ze ten IPL nie dziala.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

a tym co mi robili, dowiedzialam sie, ze ma 12x45 wiec o niebo szybciej


Mariolk

Daj znać jakie efekty, jestem ciekawa...
Widzę że są różne zdania na temat no+vello ,mnie jednak kusi ich cena,
Ja jestem z Krakowa więc do Opola daleko
Są różne sprzęty, to wiem, ale efekty powinny być podobne skoro tu i tu Ipl!
didi_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:41   #4546
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez didi_87 Pokaż wiadomość
Mariolk

Daj znać jakie efekty, jestem ciekawa...
Widzę że są różne zdania na temat no+vello ,mnie jednak kusi ich cena,
Ja jestem z Krakowa więc do Opola daleko
Są różne sprzęty, to wiem, ale efekty powinny być podobne skoro tu i tu Ipl!
o efektach z mariolk to za rok porozmawiaj .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:25   #4547
koti6789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bardzo proszę o radę:
kilka dni temu byłam na depilacji laserowej (laser diodowy), od razu po depilacji zauważyłam (kobieta robiąca zabieg też na pewno to widziała i mimo to kontynuowała zabieg, robiąc kolejne kropki), że pojawiły się czerwone (teraz już brązowe) kropki - nie punkciki, ale raczej "ala" kółka o średnicy ok. 0,2 cm - ewidentnie w miejscu przyłożenia lasera. Z tego co pamiętam pani nie tylko przykładała, ale jeszcze dociskała końcówkę do mojej skóry. Podrażnienie na reszcie depilowanych miejsc normalnie zniknęły, ale te "plamy" zostały. Wydaje mi się, że nie jest to poparzenie, bo nic mnie to nie boli i gdyby nie kolor to pewnie bym tego w ogóle nie zauważyła (w miejscu plamek nie ma też żadnych strupów, ani wypukłości). Może panikuje na zapas, ale moja chora wyobraźnia już kreuje wizje, że te "plamy" nie znikną mi nigdy, a widok nie jest za fajny ...

czy ktoś spotkał się z czymś takim?
wie co to jest? czy to mi zniknie - po jakim okresie?
czy to czymś smarować?

mogę przesłać też zdjęcie jeśli to pomoże
koti6789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:39   #4548
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zniknie, a po jakim czasie to jest zależne od organizmu.

Ja miałam kilka takich śladów (ze 3?) na przedramionach tam gdzie mam bardzo delikatną skórę, niczym nie smarowałam, teraz jest jedynie taka "poświata". Jakbym nie wiedziała, że to miałam to bym nie zauważyła.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:42   #4549
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam! Dawno mnie tu nie było.. ojj dużo jak widzę mam do nadrobienia w lekturze

Teraz do sedna... Piszę, żeby skonsultować swoje efekty i prosić o poradę. Otóż minęło właśnie 3 miesiące od moje 5tego zabiegu na bikini LS (odstępy miedzy zabiegami odpowiednie, moc 40).. Kosmetyczka w trakcie ostatniego zabiegu mówiła, że 5 zabieg powinein już wystarczyć... a tu neispodzianka -mijają 3 miesiące a tu pojawiły się włosy.. :/ na caęłj depilowanej powierzchni. owszem delikatniejsze i cieńsze, ale są.. ;/ zacznę je zgalać to isę znów wzmocnią i problem od nowa... W związku z tym mam pytanie, jak uważacie - jestsens dalej w to brnąć i wydawać kolejne setki złotych czy sobie odpuśćić, bo to może nic nie daje ;/
z tego co pamiętam któraś z Was już była po 6 zabiegach bikini - chyba siarka40, o ile dobrze pamietam.. Jak u Ciebie? robiąłś kolejne zabiegi? Lepsze efekty??
Nie wiem co robić... jak pomysle o tych prawie 3 tys, ktore juz wydaje, to mnie skręca... ;/
pozdrawiam i życze wszytskim z WAs lepszych efektów niż u mnie
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 10:43   #4550
koti6789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ale powiedz po jakim czasie u ciebie zniknęło ?

troszkę mnie uspokoiłaś chodź chore myśli jeszcze gdzieś tam są ...
koti6789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:49   #4551
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez koti6789 Pokaż wiadomość
ale powiedz po jakim czasie u ciebie zniknęło ?

troszkę mnie uspokoiłaś chodź chore myśli jeszcze gdzieś tam są ...
Jestem ok 4 tygodnie po zabiegu, a kiedy przestało być widoczne to nie wiem, nie sprawdzałam tego
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:00   #4552
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez EwaEwita Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam któraś z Was już była po 6 zabiegach bikini - chyba siarka40, o ile dobrze pamietam.. Jak u Ciebie? robiąłś kolejne zabiegi? Lepsze efekty??
Nie wiem co robić... jak pomysle o tych prawie 3 tys, ktore juz wydaje, to mnie skręca... ;/
Ewo, dobrze kojarzysz, to ja jestem ta weteranka^^.
zabiegi na bikini zaczelam w pazdzierniku 2010 roku, pierwsze dwa mialam robione zwyklym LS, cztery kolejne - Duetem. porownujac bikini np. z udami (wprawdzie robionymi o 1 zabieg mniej), to bikini jest o wiele lepsze, w sensie efektow. na wzgorku praktycznie wlosy nie odrastaja w ogole, nizej cos tam jeszcze zostalo, ale i tak jest ich sporo mniej niz bylo. najmniej chwycilo wargi, ale tutaj pewnie bedzie problem do konca, z uwagi na trudnosci z usuwaniem wlosow akurat z tej czesci ciala (pisalam o tym wyzej). moja kolezanka jest po 5. zabiegach na bikini i jest juz naprawde zadowolona z efektow, ale ma jeszcze jeden w ramach groupona.

Ewo, a jaka masz "kolorystyke" skory? wlosy ciemne? i rzeczywiscie Ci WSZYSTKIE odrosly?

EDIT no i przypominam, ze jestem 11 dni po 7. zabiegu na bikini, zwyklym LS. czekam na efekty .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-01-24 o 11:01
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:29   #4553
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mala_mi28 Pokaż wiadomość
Dużo na ten temat ostatnio czytałam, bo tak jak mówiłam - chciałabym ten zabieg powtórzyć, a większość z was poleca jednak laser, więc zaczęłam się interesować.
Ten IPL Ellipse, który ma Dermamed to jakieś najnowsze urządzenie, dlatego jest takie skuteczne. No i w jakiś badaniach wyszło, że jednak lepsze niż Light Sheer.
Aha, ja w ogóle nie czułam zapachu "spalonego włosa", dlatego strasznie dziwią mnie te komentarze
ponieważ IPL nie niszczy,nie pali cebulki,a tylko jąś lekko uszkadza
wróć do nas za rok i opowiedz o skuteczności tego zabiegu

ja nadal zrzucam z siebie włosy po LS duet -10 dni po zabiegu

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-01-24 o 12:32
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:04   #4554
lorelai89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczynki

czytam sobie własnie ten wątek i mam ochote płakac i wskoczyc pod łóżko po prostu sie zalamałam. jak glupia kupilam "swietna okazje" na grouponie, depilacja lydek 6 zabiegow za 255 zł... i oczywiscie salon nie sprawdzony i pierwsza "opinia" tez średnia...moze jak sie odwaze skorzystac to polecę/odradze salon, zebyscie nie popelnily mojego błędu...

klinika nazywa sie La Beaute Clinique i kiedy zadzwonilam Pani powiedziala doslownie "tylko lydeczki? 30 min"...hmmm to troche krótko...wydaje mi sie ze nie bedzie wczesniej zadnej konsultacji ani nic bo jak to ona stwierdzila "bedzie szybciutko". nigdy takiego zabiegu nie mialam. jestem brudnetka, rosna mi ciemne włoski, nie jakies bardzo nadmierne, ale codziennie wieczorem muszę golić jesli chce miec gładkie nóżki.

na stronie poczytalam ze zalecana przerwa miedzy zabiegami to 4 tygodnie, i tak mam zamiar sie umowic, ale jak wy uwazacie? i czy teraz przed zabiegiem mam nie golić włosków? zawsze gole zwykla maszynka, a zabieg mam w sobote. pomocy
lorelai89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:22   #4555
koti6789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jestem ok 4 tygodnie po zabiegu, a kiedy przestało być widoczne to nie wiem, nie sprawdzałam tego
mam nadzieje że u mnie też zejdzie w tym czasie (jak nie krócej), bo jak nie

pozdrawiam i dziękuje za szybką odpowiedź
koti6789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:41   #4556
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!! byłam na 4 zabiegu na LH na łydki bikini i pupa. Maja teraz nowa głowicę XS czy XC jakos tak. Miałam moc na łydkach 36 a na kolanach 30 (podobno mniejsza niż przy 3 zabiegu) i tak mnie poparzyli że nie wiem co robić!!! mam 3/4 nogi w masakrycznych plamach (czyli dokładnym odbiciu głowicy - kwadracika). Wygląda to okroponie i boli. To chyba nie są przebarwienia tylko poparzenie bo przebarwienia nie bolą! Boje sie tego że o ile przebarwienie zejdzie po pół roku (tak miałam oststnio) to po poparzeniu może zostac mi blizna i w trakcie opalania będę miała białe plamy - co mam robić????????????????
Czy to w ogóle możliwe że przy mocy 36 mogło dojść do poparzenia i jak to rozpoznac co to jest??????????? Miała któraś z was taki przypadek?????

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2012-01-25 o 07:42
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:38   #4557
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!! byłam na 4 zabiegu na LH na łydki bikini i pupa. Maja teraz nowa głowicę XS czy XC jakos tak. Miałam moc na łydkach 36 a na kolanach 30 (podobno mniejsza niż przy 3 zabiegu) i tak mnie poparzyli że nie wiem co robić!!! mam 3/4 nogi w masakrycznych plamach (czyli dokładnym odbiciu głowicy - kwadracika). Wygląda to okroponie i boli. To chyba nie są przebarwienia tylko poparzenie bo przebarwienia nie bolą! Boje sie tego że o ile przebarwienie zejdzie po pół roku (tak miałam oststnio) to po poparzeniu może zostac mi blizna i w trakcie opalania będę miała białe plamy - co mam robić????????????????
Czy to w ogóle możliwe że przy mocy 36 mogło dojść do poparzenia i jak to rozpoznac co to jest??????????? Miała któraś z was taki przypadek?????
a mozesz podeslac zdjecie? oczywiscie ze jest mozliwe poparzenie, powiedz mi czy bralas jakies leki,/suplementy diety ostatnio?kiedy ostatnio wystawialas sie na slonce?przy glowicy LightSheer ET i XC mozna poparzyc tez niewlasciwie wykonujac zabieg-niedokladnie przykladajac glowice, nie przecierajac jej co pare strzalow... poza tym oprocz tego ze byla dawka 36j/cm2 wazna jest tez jaka byla ustawiona szybkosc przeplywu impulsu.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:10   #4558
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nic nie brałam - choc chciałam, wacik Pani przecierała tak co 10 strzałów, przepływu nie znam - widziałam tylko to co wyświetla monitorek czyli 36.... zasady znam - na słońce wystawiałam sie w październiku, na solarium nie byłam ze 3 miesiące, leków nie biorę nic a nic.... zreszta chyba te wszystkie leki i itd to bardziej chyba mają wpływ na przebarwienie niz na poparzenie? mi w każdym razie tak mówiono na 1 zabiegu żeby sie nie opalac nie brac leków nie pic herbatek odchudzających itd bo mogą wyjść przebarwienia. Fotkę Ci wyślę bo jestem załamana... dzisiaj zrobię i podeśle bo jestem ciekawa opinii kogos kto się zna... mam nadzieje że to jednak przebarwienie a boli bo po prostu boli - na zabiegu byłam w poniedziałek. Na bikini nic nie mam żadnych śladów tylko na kolanach i jednej łydce.....

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

myślę o tym żeby tam pojechac i pokazać to - wiem że juz nikt nic nie zrobi ale szlag mnie trafi jak okaże sie że tyle kasy człowiek wydał żeby móc pokazywac bogi latem, tyle sie nacierpiał a teraz mogłoby sie okazac że koniec z opalaniem bo będę miała w tych miejsach plamy!!!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:21   #4559
koti6789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez koti6789 Pokaż wiadomość
bardzo proszę o radę:
kilka dni temu byłam na depilacji laserowej (laser diodowy), od razu po depilacji zauważyłam (kobieta robiąca zabieg też na pewno to widziała i mimo to kontynuowała zabieg, robiąc kolejne kropki), że pojawiły się czerwone (teraz już brązowe) kropki - nie punkciki, ale raczej "ala" kółka o średnicy ok. 0,2 cm - ewidentnie w miejscu przyłożenia lasera. Z tego co pamiętam pani nie tylko przykładała, ale jeszcze dociskała końcówkę do mojej skóry. Podrażnienie na reszcie depilowanych miejsc normalnie zniknęły, ale te "plamy" zostały. Wydaje mi się, że nie jest to poparzenie, bo nic mnie to nie boli i gdyby nie kolor to pewnie bym tego w ogóle nie zauważyła (w miejscu plamek nie ma też żadnych strupów, ani wypukłości). Może panikuje na zapas, ale moja chora wyobraźnia już kreuje wizje, że te "plamy" nie znikną mi nigdy, a widok nie jest za fajny ...

czy ktoś spotkał się z czymś takim?
wie co to jest? czy to mi zniknie - po jakim okresie?
czy to czymś smarować?

mogę przesłać też zdjęcie jeśli to pomoże

czyli to co ja mam to są przebarwienia?
nawet do pół roku

czy jest jakiś sposób, żeby to skrócić, albo, żeby uniknąć tego w przyszłości
koti6789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:32   #4560
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mariolk Pokaż wiadomość
widze najnowsze wiesci z lasera, poparzenia i brak efektow, a tak bylo milo dopuki sie okazalo, ze ten wasz laser nie jest taki cudowny :P
juz naprawde jestes nudna z ta reklama IPL- a.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.