Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 15:31   #271
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianko dziekuje za zebranie postów ja ostatnio troche zajęta jestem i nie mam czasu dokladnie śledzić wszytskiego... Hmm czyli zielona glinka najlepsza? a myślicie, że jest szansa dostać ją stacjonarnie czy tylko w internetowych aptekach? a... czy zielona glinka nie będzie wyglądala na twarzy eee zielono? może trzeba ją z czymś zmieszać?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 15:36   #272
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Elianko dziekuje za zebranie postów ja ostatnio troche zajęta jestem i nie mam czasu dokladnie śledzić wszytskiego... Hmm czyli zielona glinka najlepsza? a myślicie, że jest szansa dostać ją stacjonarnie czy tylko w internetowych aptekach? a... czy zielona glinka nie będzie wyglądala na twarzy eee zielono? może trzeba ją z czymś zmieszać?
podpisuję się pod pytaniami
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 16:01   #273
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Elianko dziekuje za zebranie postów ja ostatnio troche zajęta jestem i nie mam czasu dokladnie śledzić wszytskiego... Hmm czyli zielona glinka najlepsza? a myślicie, że jest szansa dostać ją stacjonarnie czy tylko w internetowych aptekach? a... czy zielona glinka nie będzie wyglądala na twarzy eee zielono? może trzeba ją z czymś zmieszać?
Na pierwsze pytanie odpowiem- ja kupuje w stacjonarnej cefarm, a doz to tak jakby też stacjonarna apteka. Zamawiasz przez net, płacisz i odbierasz w najbliższej aptece dozu

Co do zielonej glinki nie odpowiem, bo użyłam tylko białej i tylko dziś . Pomieszałam mniej więcej pół na pół z pudrem bambusowym bo miałam akurat resztkę jednego i drugiego. Efekt mnie zadowolił. Teraz zaczynam się lekko świecić a cały dzień u mnie 30 stopni...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 16:36   #274
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Na pierwsze pytanie odpowiem- ja kupuje w stacjonarnej cefarm, a doz to tak jakby też stacjonarna apteka. Zamawiasz przez net, płacisz i odbierasz w najbliższej aptece dozu

Co do zielonej glinki nie odpowiem, bo użyłam tylko białej i tylko dziś . Pomieszałam mniej więcej pół na pół z pudrem bambusowym bo miałam akurat resztkę jednego i drugiego. Efekt mnie zadowolił. Teraz zaczynam się lekko świecić a cały dzień u mnie 30 stopni...

Dziękuje Kupie zatem białą, bo przetestowana przez ciebie a nawet jesli zielona matuje bardziej - to nic, ja jakiegos spektakularnego matu nie potrzebuje, mój Iwostin aż tak się nie świeci, więc wystarczy tylko troche Nie mam jej tylko za bardzo z czym zmieszać, bo jedyne co posiadam aktulanie jesli chodzi pudry sypkie to jakiś hean rozświetlający... ale przetestuje samą najwyżej poczeka sobie aż wreszcie zamówie coś z BU.

Jeszcze jedno pytanie: nakładasz pędzlem kabuki?


A jeszcze wróce to kwestii Acne Dermu: kupiłam przedwczoraj i wszelkie moje obawy co do wysuszania, podrażniania czy ściągania zostały rozwiane, bo jak na razie jest w porządku i całkiem przyjemnie sie go używa Tak wiec polecam tym, które też sie może bały jego drugiej - poza wybielajacą, funkcji przeciwtrądzikowej bo nic złego z cerą mi się nie dzieje.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 17:46   #275
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Margot, dziękuję bardzo za tę informację. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna Acne Dermu, ale dotąd z uwagi na swą wysuszoną, naczynkową cerę wstrzymywałam się z ostateczną decyzją.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 18:03   #276
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kwas zawarty w Acne Dermie jest na tyle delikatny, że wysuszenie/podrażnienie może pojawić się dopiero po jakimś czasie. Na pewno nie po 2 zastosowaniach. Jak nie miałaś wcześniej do czynienia z kwasami to lepiej nie ryzykować kładąc codziennie...


U mnie minerały Lucy + Splendid z SN też dają radę w te upały, nie straszna im klima ani słońce, dopiero po ok. 10 godz. zaczynam się delikatnie błyszczeć.


Bardzo jasny jest korektor Stila, ale nie wiem czy go można dostać w Polsce, najjaśniejszy jaki do tej pory widziałam.
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 18:31   #277
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

U mnie też minerały dają radę i nie wyobrażam sobie teraz położyć na twarz coś innego...

Dziewczyny czy z tym filtrem jest coś nie tak? http://www.allegro.pl/item1068261404...ml_11629a.html

Czy to dokładnie ta Avenka, która się nie destabilizuje?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 18:33   #278
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie: nakładasz pędzlem kabuki?
Nie posiadam niestety kabuki zwykłym do pudru nakładam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:24   #279
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja teraz zastanawiam się-mineraly wyglądają na mnie dobrze,filtr (50 + fluid antek) też okej,w polaczeniu też dobrze,choć sam filtr sprawia,że moja twarz staje się różowa... ale polączenie filtr + mineraly + 30 i więcej stopni na dworze nie wygląda na mnie dobrze...(jestem posiadaczką... bardzo suchej skóry!) więc zastanawiam się nad odpuszczeniem sobie mineralów w te największe upaly... najwyżej będe straszyć moimi niedoskonalościami. Jak u was to wygląda?
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:48   #280
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no to ja mam jeszcze jedno, obiecuje ostatnie i już cie nie męcze Elianko pytanie: czy ta glinka destabilizuje filtr?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:02   #281
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
no to ja mam jeszcze jedno, obiecuje ostatnie i już cie nie męcze Elianko pytanie: czy ta glinka destabilizuje filtr?
zabij mnie nie wiem
w ogóle sie tym nie przejmuje
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 22:27   #282
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

widziałam, że pisałyście o kremie spf 50 eva natura, jak się sprawuje? widziałam go dziś w kerfurze za niecałe 11zł, zastanawiam się, czy nie kupić go na 'po domu', bo mi szkoda drogiego uriage...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 23:29   #283
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pixie już są na all
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1025823

Wiecie co, mam jakies problemy ze sobą i ogolnie tak mi się niczego nie chce, że nawet się nie filtruje w te upały. Raz, że i tak mnie słonce nie złapie(musiałabym leżec godzinę plackiem, żeby coś było widać), dwa, jestem krótko na dworzu, mam nadzieje że nie będe miala tak szybko zmarszczek, ale w sumie mam predyspozycje przez suchą skórę. Przepraszam, że smęcę, ale chyba nie mam sie komu wygadać
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 06:16   #284
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

marta- ja cię rozumiem.

Mnie słońce łapie błyskawicznie, a tez ma zwątpienie filtrowe... lepie się, świecę, pory się buntują od przepracowania nie wyglądam najlepiej. a jak się nie po filtruje to dostane plam :/
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:42   #285
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
marta- ja cię rozumiem.

Mnie słońce łapie błyskawicznie, a tez ma zwątpienie filtrowe... lepie się, świecę, pory się buntują od przepracowania nie wyglądam najlepiej. a jak się nie po filtruje to dostane plam :/
Lato powinno dostać jakiegoś bana, albo unijne ograniczenia co do temperatury

Ze mną to jest tak, że jak kilka lat temu wylegiwałam się na słońcu, walcząc o zdobycie lekkawej opalenizny przez kilka godzin... w ogóle nic mnie nie brało. A teraz? Wystarczy, że się nie pofiltruję, wyjdę na słońce, a już wieczorem widzę jakąś różnicę!!! Co jest dziewczyny? Zawsze musi być na odwrót?

Mnie póki co nic nie zapycha, Pharmaceris sprawuje się świetnie, ładnie się wchłania i w ogóle nie świeci! Ale chyba się destabilizuje... parsol + minerały... Więc kolejnym zakupem będzie Avenka...

A dzisiaj znowu "piękna" pogoda...
Spadam do Emiratów bo tam mają nawet klimatyzowane przystanki

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-06-11 o 08:47
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 09:00   #286
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zamówiłam Pixie juz śa u mnie

Miałyście może filtr Kolastyny z faktorem50? Szukam czegoś na ciało, bo się przy 30 opaliłam Niedrogie zby było.a Kolastyna w promocji za17,99 złhttps://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1276026677
Szit, jak się chciałam opalic i smarowałam olwika zamiast filtra, to się nigdy nie opaliłam,a teraz sie filtruje i co
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 09:31   #287
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Zamówiłam Pixie juz śa u mnie

Miałyście może filtr Kolastyny z faktorem50? Szukam czegoś na ciało, bo się przy 30 opaliłam Niedrogie zby było.a Kolastyna w promocji za17,99 złhttps://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1276026677
Szit, jak się chciałam opalic i smarowałam olwika zamiast filtra, to się nigdy nie opaliłam,a teraz sie filtruje i co
A może Ziajka? Kiedyś jak sprawdzałam to miała taką fajną konsystencję...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 09:55   #288
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Właśnie się zastanawiam nad Ziajką albo Kolastyną-z faktorem50.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 10:06   #289
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a jest Ziajka 50SPF? Ja ostatnio szukalam w Rossmanie, ale byla tylko 25 i 30 SPF. Ja smaruje cialo babydreamem, jest teraz w promocji za 11 zł, wiec naprawde oplaca sie, ale zrezygnowalam ze smarowania nim twarzy, bo ostatnio zaczela mnie troszke piec skora twarzy po nalozeniu. Dziwne, przez pierwsze 2-3 tyg stosowania nic takiego mi sie nie dzialo...
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 13:10   #290
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Glinka nie destabilizuje filtrów. Robią to talk, mika i tlenki. Jeżeli krem oprócz Parsolu zawiera dodatkowe filtry, nie zostaje on zdestabilizowany (albo wcale, albo tylko w części, nie wiem). Filtry Ziai nie są fotostabilne.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 13:48   #291
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja dzisiaj bylam zmuszona nalozyc filtr pod minerały, bo spędzilam 6 godzin w samochodzie (nauka jazdy) i wolałam nie ryzykowac z samymi minerałkami- no i wlasnie bez rewelacji, swiecę się i ogolnie brzydko to wygląda. U mnie znowu ponad 30 stopni, litości...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:23   #292
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Lato powinno dostać jakiegoś bana, albo unijne ograniczenia co do temperatury

Ze mną to jest tak, że jak kilka lat temu wylegiwałam się na słońcu, walcząc o zdobycie lekkawej opalenizny przez kilka godzin... w ogóle nic mnie nie brało. A teraz? Wystarczy, że się nie pofiltruję, wyjdę na słońce, a już wieczorem widzę jakąś różnicę!!! Co jest dziewczyny? Zawsze musi być na odwrót?

Mnie póki co nic nie zapycha, Pharmaceris sprawuje się świetnie, ładnie się wchłania i w ogóle nie świeci! Ale chyba się destabilizuje... parsol + minerały... Więc kolejnym zakupem będzie Avenka...

A dzisiaj znowu "piękna" pogoda...
Spadam do Emiratów bo tam mają nawet klimatyzowane przystanki
też mogłam kiedyś leżeć godzinę na słońcu i nie widzieć właściwie prawie żadnego efektu, teraz mimo SPF50 opalają mi się ręce i kark (ughh, kark mi się spalił). A nogi, które wolałabym mieć lekko opalone, mimo braku filtra po paru godzinach wystawiania ich na pełne słońce, pozostają białe, właściwie biało czerwone

a z tym parsolem to się nie przejmuj. ktoś jakiś czas temu wrzucił link o filtrach. w owym artykule i jeszcze paru innych wyczytałam, że Parsol wcale nie jest niestabilny, że to jakieś nieudolne badania były czy coś zwłaszcza, ze Parsol nigdy nie występuje w filtrach sam, a obecność innych filtrów dodatkowo go stabilizuje


kupiłam sobie jakąś białą glinkę. szczerze mówiąc, jestem trochę sceptycznie nastawiona, ale jutro bedę testować w ekstremalnych warunkach (upał, jazda autobusem, parę godzin w hipermarkecie, a co za tym idzie i stres, bo nie cierpię takich miejsc). zobaczymy

myślicie, że jeśli w dwa tygodnie zużyłam 3/4 tubki (100ml) filtra, to jest już jakaś obsesja? przecież zbankrutuję w te wakacje to jeszcze nic w porównaniu do tego, jak mój organizm dziwnie reaguje na tę pogodę, to jakaś anomalia jest. To by było normalne, gdybym niewiele jadła, mnóstwo piła, a po powrocie ze szkoły kładła się spać, i oczywiście jęczała i marudziła za każdym razem, kiedy ktoś mnie słuchał. A ja mało śpię, zmuszam się do picia, a jem naprawdę dużo, więcej niż zwykle, mam ogromną ochotę na słodycze. ewidentnie coś jest ze mną nie tak.... Czyżbym się zakochała?

wiecie, opanowałam sztukę dyskretnego smarowania się filtrem do perfekcji. na matematyce chociażby siedzę na patelni (w pierwszej ławce, stykającej się z biurkiem nauczyciela), obok mnie koleżanka, za mną dwie kolejne, posmarowałam na lekcji całe ręce i kark filtrem, nikt nie zauważył(za to matematyk oskarżył mnie o wyłączenie mu komputera poprzez kopnięcie kabli)

macie jakieś niezbyt chemiczne sposoby na komary? usłyszałam ostatnio teorię, że komary intensywniej gryzą osoby o jasnej karnacji. a ja chcę być biała, nie biała w czerwone plamy!
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:29   #293
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ile kosztuje filtr sun ozon 50+ w rossmannie? jedna z Was pisała, że go kupiła
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:32   #294
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ile kosztuje filtr sun ozon 50+ w rossmannie? jedna z Was pisała, że go kupiła
jakieś 15 zł, wydaje mi się, ze zapłaciłam 13,99 , ale głowy nie dam. Używam do ciała, na twarzy zapycha mnie koszmarnie.

W ogóle to kupiłam sobie podkład miss sporty, bo natrix chwaliła,a le niestety do kitu. W ogóle nie ma koloru na twarzy :/ popróbuję w wolne dni jako krem tonujący, ale coś czarno widzę. Ale kolor rzeczywiście jest spoko.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:36   #295
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
jakieś 15 zł, wydaje mi się, ze zapłaciłam 13,99 , ale głowy nie dam. Używam do ciała, na twarzy zapycha mnie koszmarnie.
o, dziękuję właśnie z myślą o ciele chcę go kupić, bo wydaje się być najtańszy. a ile go jest? babrze się bardzo? jesteś zadowolona?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:40   #296
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
też mogłam kiedyś leżeć godzinę na słońcu i nie widzieć właściwie prawie żadnego efektu, teraz mimo SPF50 opalają mi się ręce i kark (ughh, kark mi się spalił). A nogi, które wolałabym mieć lekko opalone, mimo braku filtra po paru godzinach wystawiania ich na pełne słońce, pozostają białe, właściwie biało czerwone

kupiłam sobie jakąś białą glinkę. szczerze mówiąc, jestem trochę sceptycznie nastawiona, ale jutro bedę testować w ekstremalnych warunkach (upał, jazda autobusem, parę godzin w hipermarkecie, a co za tym idzie i stres, bo nie cierpię takich miejsc). zobaczymy

myślicie, że jeśli w dwa tygodnie zużyłam 3/4 tubki (100ml) filtra, to jest już jakaś obsesja? przecież zbankrutuję w te wakacje to jeszcze nic w porównaniu do tego, jak mój organizm dziwnie reaguje na tę pogodę, to jakaś anomalia jest. To by było normalne, gdybym niewiele jadła, mnóstwo piła, a po powrocie ze szkoły kładła się spać, i oczywiście jęczała i marudziła za każdym razem, kiedy ktoś mnie słuchał. A ja mało śpię, zmuszam się do picia, a jem naprawdę dużo, więcej niż zwykle, mam ogromną ochotę na słodycze. ewidentnie coś jest ze mną nie tak.... Czyżbym się zakochała?


macie jakieś niezbyt chemiczne sposoby na komary? usłyszałam ostatnio teorię, że komary intensywniej gryzą osoby o jasnej karnacji. a ja chcę być biała, nie biała w czerwone plamy!
Też próbowałam opalić sobie nogi i nie da rady. Siedziałam dzisiaj z 2 h pod sceną, w pełnym słońcu i nic Za to wiem, że Soraya 45 działa bez zarzutu. Zakupiłam dziś balsam brązujący z Lirene do jasnej cery. Może się uda

Glinkę kupowałaś gdzieś w Kielcach? Gdzie?
Moja mama (najbledsza osoba jaką znam) smaruje skórę aromatem waniliowym do gotowania, twierdzi, że intensywny zapach zniechęca komary.

Też cierpie na nadmierny apetyt zwłaszcza pochłaniam słodycze. Zjadłam chyba całe zapasy jakie były w domu i chcę jeszcze
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:53   #297
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
o, dziękuję właśnie z myślą o ciele chcę go kupić, bo wydaje się być najtańszy. a ile go jest? babrze się bardzo? jesteś zadowolona?
nie babrze się, jest rzadki, mocno alkoholowy, ale czuć potem lepką warstwę na ciele. Jakoś nie zastanawiam się nad filtrami do ciała w kategorii zadowolenia. Dużo i tanio

aalleeee chwilunia. ja mam sun ozon 50 + dla dzieci z hipopotamem. O tym samym mówimy..?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:16   #298
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
nie babrze się, jest rzadki, mocno alkoholowy, ale czuć potem lepką warstwę na ciele. Jakoś nie zastanawiam się nad filtrami do ciała w kategorii zadowolenia. Dużo i tanio

aalleeee chwilunia. ja mam sun ozon 50 + dla dzieci z hipopotamem. O tym samym mówimy..?
już nie ważne, kupiłam inny, ale nie, nie ten miałam na myśli ten ma złe recenzje z tego co pamiętam na KWC i odrzuciłam go od razu. miałam na myśli tę 'normalną' serię, ten kosztuje 23 zł/200ml, ale kupiłam za to kolastynę w promocji w mniejszym, poręczniejszym opakowaniu
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 18:20   #299
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny drogie, ja już wariuję od tego upału... w ogóle nie jestem odporna na wysokie temperatury i moje obrzęki limfatyczne mi żyć nie dają, ale za to Manhattan trzyma mi się do teraz dzielnie na gębuli Jak jechałam w autobusie, to miałam tak upoconą twarz, że czułam, iż będę wyglądać jak utłuszczone czupiradło, jednak moje obawy były nieuzasadnione, puder nienaruszony na miejscu siedział a w dodatku wcale się nie zważył

I ten upał motywuje mnie na masę do odchudzania! Takie Pulcheryje jak ja mają przewalone jak się ubrania kleją do cielska, ale bluzek/sukienek bez rękawów to nie ubieram, bo raz, że nie lubię, a dwa - ramiona mam jak u monstrum jakiegoś

Aj, i przykro mi Elianko, że pod moim wpływem zakupiłaś niesatysfakcjonujący Cię Miss Sprorty U mnie akurat sprawdza się b. dobrze i najbardziej mi odpowiada z niskopółkowych., zwłaszcza przez wzgląd na kolor. Nie chciałam wprowadzać w błąd!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-11 o 18:39
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 18:31   #300
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
macie jakieś niezbyt chemiczne sposoby na komary? usłyszałam ostatnio teorię, że komary intensywniej gryzą osoby o jasnej karnacji. a ja chcę być biała, nie biała w czerwone plamy!
Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Moja mama (najbledsza osoba jaką znam) smaruje skórę aromatem waniliowym do gotowania, twierdzi, że intensywny zapach zniechęca komary.

Też cierpie na nadmierny apetyt zwłaszcza pochłaniam słodycze. Zjadłam chyba całe zapasy jakie były w domu i chcę jeszcze
To jakaś bujda, bo mnie komary w ogole nie lubią
Oprócz waniliowego zapachu slyszałam o gozdzikowym i lawendowym
Co najmniej 50% mojej diety to slodycze, także hmm nawet upal mnie nie zniechęca całe szczeście, że jestem szczupla, bo na serio nie mogę życ bez cukru...
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.