Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 14:07   #3451
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu ten micel dawali gratis do zakupów, ale jestem tak zrażona do tej serii, że się nie pofatygowałam po niego


Welcome Przyjaciele naszych przyjaciół sa naszymi przyjaciółmi


Ja mam ten kupon(dwa w cenie jednego) ale promocja, zdaje się nie obowiązuje rzeczy opatrzonych zieloną kropką, a zarówno szampony jak i cała seria Culture Bio ją właśnie ma


Prawda???? U nas cała rodzina cierpi z powodu zapachu, choć smaruję tylko jednego pryszczyka na czole ale powiem Ci,że ta noc co Joa sędził poza domem + potem następna - kolega spał u nas więc go nie chciałam kompromitować - i już cholernik (pryszcz) się rozpanoszył


Jeśli chodzi o ten spray, to ja go używam na noc na skórę przetłuszczającą się, zamiast kremu (mowa o skórze mojego 16letniego syna ofkors Uważam,że to doskonały pomysł na nie kremowanie się )pomijając już fakt,że on się jeszcze nie zaczął kremować, więc bezkremowe noce to tylko tak teoretycznie


Pytałaś o miód manuka - wiesz, on jest w tym samym sklepie co kofeinowy krem pod oczy i ten sklep ma punkty odbioru osobistego.... nie wiem, czy akurat w Twoim mieście też....
bardzo cieszę się , że do Was Dziewczyny dołączyłam
dzięki w moim miasteczku to nie ma odbioru osobistego, ale znalazłam promocje gdzie za darmo wysyłają miody i od razu krem wezmę , jeśli jeszcze na coś się nie skuszę
Dziewczyny kusicielki
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:16   #3452
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama, ja też z alterry nigdy nic nie miałam

No to fajnie,że jednak sama nie jestem
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jaki skład mają te kapsułki?
Masz taką piękną cerę, bez żadnych syfków?!

O Cameron, zgubo, znalazłaś się
Całego składu nie pamiętam.Głównie oleje:migdałowy,jojoba chyba i olej z róży-z tego co pamiętam

Eee takiej pięknej gęby to ja znowu nie mam.Raz na jakiś czas pryszcz mi wyskoczyJak mnie coś pozapycha albo przed okresem
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wtedy jak i ja zmądrzeje
jaki problem Anusia???? a podkład alverde masz? Masz! To sobie nałóż i od razu bedzie pare powodów do uzycia sprayu
Ja chyba dzisiaj wdepne po ten olejek, bo nie mam co na łepa kłaść
Czyli nigdyNie ma dla nas nadzieji

Eee no dzięki.Do tej pory mam 2 czerwone ślady po pryszczach,które zmalował mi ten podkładPoczekam aż coś okresowego mi wyskoczy
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Stoją przy balsamach, bo to oficjalnie olejki do masażu ciała.
To zmienia postać rzeczy
Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
bardzo cieszę się , że do Was Dziewczyny dołączyłam
dzięki w moim miasteczku to nie ma odbioru osobistego, ale znalazłam promocje gdzie za darmo wysyłają miody i od razu krem wezmę , jeśli jeszcze na coś się nie skuszę
Dziewczyny kusicielki
Witam dziewczyny
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:20   #3453
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli nigdyNie ma dla nas nadzieji

nie ma!
ale dobrze, że chociaz jesteśmy we dwie - ponoć w kupie raźniej i podobno kupy nikt nie ruszy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:25   #3454
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie ma!
ale dobrze, że chociaz jesteśmy we dwie - ponoć w kupie raźniej i podobno kupy nikt nie ruszy
Mam się znowu posikać?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:31   #3455
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mam się znowu posikać?
no to juz jak uważasz ...
jakiś czas temu reklamowali takie wkładki dla pań z nietrzymaniem moczu - bedę w rossie to moge Ci wziąć

Dziewczyny trzymajcie kciuki - mam 2 godziny wolne i idę do złotych tarasów i naprawdę nic nie potrzebuję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:34   #3456
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to juz jak uważasz ...
jakiś czas temu reklamowali takie wkładki dla pań z nietrzymaniem moczu - bedę w rossie to moge Ci wziąć

Dziewczyny trzymajcie kciuki - mam 2 godziny wolne i idę do złotych tarasów i naprawdę nic nie potrzebuję
Ja w esotiq zaszalałam i mam mnóstwo nowych gaci

Nic nie kupuj,nic nie kupuj,nic nie kupuj
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:36   #3457
XoXJuSsStYnKaXoX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kochane mam pytanko...
Używała któraś z was może tego toniku:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html

Jakie efekty i ogólnie kilka słów
XoXJuSsStYnKaXoX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 14:40   #3458
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja w esotiq zaszalałam i mam mnóstwo nowych gaci

Nic nie kupuj,nic nie kupuj,nic nie kupuj

a to sikaj do woli!

nic nie kupię, nic nie kupię....... nic nie kupię?

Kurcze ta brązowa glinka logony fajna - nawet detox dużo lepiej wyglada na ryjku po tej glince
Tż wczoraj powiedzial, że jakis krem do twarzy by sie przydało kupić........ niestety nie dałam rady mu odpowiedzieć ale za to sie poryczałam ze śmiechu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:42   #3459
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja już tu nawet nie wchodzę, bo Wy ciągle coś kupujecie i innych do takiej rozpusty zachęcacie więc ja - minimalistka takie wątki omijać... aaale właśnie przeglądałam wątek wymiankowy i padłam a jak już wstałam to przybiegłam się podzielić nowym odkryciem, a mianowicie...cytuję:

"olejek jajaoba" *

któraś go ma? jak wrażenia? zapycha?

*ok, wiem, że to literówka, ale jaka piękna

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2012-01-26 o 14:44
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:00   #3460
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to juz jak uważasz ...
jakiś czas temu reklamowali takie wkładki dla pań z nietrzymaniem moczu - bedę w rossie to moge Ci wziąć

Dziewczyny trzymajcie kciuki - mam 2 godziny wolne i idę do złotych tarasów i naprawdę nic nie potrzebuję
Udanych zakupów Nie ma co się oszukiwać Anula, Tobie rzeczy same do koszyka się pchają
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:01   #3461
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Przyszła do mnie paczuszka z zakupami, a w niej m.in. olejek z nasion brokułu. W buteleczce zapach blleee gotowanych brokuł, ale na włoskach na szczęście szybciutko sie ulotnił. Skusiła mnie do zakupu informacja, że jest alternatywą dla silikonów. Zobaczymy czy zabezpieczy końcówki włosa, efekt śliskich włosów jest, ale jeszcze muszę sprawdzić solo bo teraz inne rzeczy pomagają włosiskom i mogą przekłamywać efekt.
Ma któraś ten olej, interesuje mnie opinia.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 15:14   #3462
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a to sikaj do woli!

nic nie kupię, nic nie kupię....... nic nie kupię?

Kurcze ta brązowa glinka logony fajna - nawet detox dużo lepiej wyglada na ryjku po tej glince
Tż wczoraj powiedzial, że jakis krem do twarzy by sie przydało kupić........ niestety nie dałam rady mu odpowiedzieć ale za to sie poryczałam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
"olejek jajaoba" *

któraś go ma? jak wrażenia? zapycha?

*ok, wiem, że to literówka, ale jaka piękna


O nie!umarłam
Anula pochwal się co kupiłaś?

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczuszka z zakupami, a w niej m.in. olejek z nasion brokułu. W buteleczce zapach blleee gotowanych brokuł, ale na włoskach na szczęście szybciutko sie ulotnił. Skusiła mnie do zakupu informacja, że jest alternatywą dla silikonów. Zobaczymy czy zabezpieczy końcówki włosa, efekt śliskich włosów jest, ale jeszcze muszę sprawdzić solo bo teraz inne rzeczy pomagają włosiskom i mogą przekłamywać efekt.
Ma któraś ten olej, interesuje mnie opinia.
Pierwszy raz słyszę.Mogę prosić o link?chętnie poczytam o nim.

Szukam jakiegoś nowego oleju do włosów
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:47   #3463
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Odkryłam ten wątek, więc zapytam- wszak to też wątek o zakupach.

Czy ktoś planuje zakup olejku Trilogy (na ich stronie)?. Chciałam zamówić z Polski, ale niestety, jedyny sklep, w którym on jest dostepny, nie planuje odpisać na moje 2 e-maile odnośnie daty ważności. Wcześniej pytałam o balsam do ust i również cisza. Tak więc, prosić się nie będę, aby zechcieli mi coś sprzedać...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:47   #3464
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O Cameron, zgubo, znalazłaś się
Melduje obecność Jak widać nie zaginęłam

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
hola,hola koleżankoSkładałaś mi podobną ofertę zdaje się,co?

Margoltka nie wierz Cameronikowi,bo u mnie jak wanna nie umyta tak nie umyta
Aa składałam, oczywiście, że pamiętam i się z tego nie wycofuje Mam już spakowaną nawet torbę na wyjazd Masz dobre środki do sprzątania czy przywieźć swoje?

Margoltka spokojnie wierz Cameronikowi

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie.

Mi też helfy myliło się z iherbem i nawet teraz czasem źle wpisuję adres.

Korah parę stron temu opisywała swój patent: przez cały tydzień używa tylko nawilżających toników lub miceli (zamiast kremu), a tylko raz w tygodniu nakłada krem czy serum. Oczywiście poza tym maski itp. To podobno najlepszy patent na cerę mieszaną/tłustą, skłonną do zapychania porów.
To nie tylko mi się tak pomyliło

Dzięki Jakoś z tym dniem nie załapałam Kurcze, to w ogóle niczego przez cały dzień nie używa? Tylko toników, hm.. nie dałabym chyba rady
Korah kochana a jaki patent wymyśliłabyś dla skóry skłonnej do zapychania ale łatwo przesuszającej się? Bez kremowa noc + dzień z kremem mógłby być? A powiedz mi jeszcze, czy jeśli robisz w danym dniu maseczke algowa to ten olejek pod maseczke traktujesz już jako ten wieczór z kremem czy oprócz tego kładziesz krem? Przepraszam jeśli już to tłumaczyłaś ale musiałam nie doczytać

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No to fajnie,że jednak sama nie jestem


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki - mam 2 godziny wolne i idę do złotych tarasów i naprawdę nic nie potrzebuję
Wrzuć fotki zakupów jak wrócisz

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczuszka z zakupami, a w niej m.in. olejek z nasion brokułu. W buteleczce zapach blleee gotowanych brokuł, ale na włoskach na szczęście szybciutko sie ulotnił. Skusiła mnie do zakupu informacja, że jest alternatywą dla silikonów. Zobaczymy czy zabezpieczy końcówki włosa, efekt śliskich włosów jest, ale jeszcze muszę sprawdzić solo bo teraz inne rzeczy pomagają włosiskom i mogą przekłamywać efekt.
Ma któraś ten olej, interesuje mnie opinia.
Rany, serio? Chyba żadna z nas go nie miała, koniecznie daj znać jak działa, strasznie jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
"olejek jajaoba" *

któraś go ma? jak wrażenia? zapycha?

*ok, wiem, że to literówka, ale jaka piękna
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:58   #3465
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31864609]Odkryłam ten wątek, więc zapytam- wszak to też wątek o zakupach.

Czy ktoś planuje zakup olejku Trilogy (na ich stronie)?. Chciałam zamówić z Polski, ale niestety, jedyny sklep, w którym on jest dostepny, nie planuje odpisać na moje 2 e-maile odnośnie daty ważności. Wcześniej pytałam o balsam do ust i również cisza. Tak więc, prosić się nie będę, aby zechcieli mi coś sprzedać...[/QUOTE]
Nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna za to,że napisałaś o tym olejku.Na śmierć nazwy zapomniałam i tak myślę od miesiąca jak ta firma się nazywa
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:06   #3466
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczuszka z zakupami, a w niej m.in. olejek z nasion brokułu. W buteleczce zapach blleee gotowanych brokuł, ale na włoskach na szczęście szybciutko sie ulotnił. Skusiła mnie do zakupu informacja, że jest alternatywą dla silikonów. Zobaczymy czy zabezpieczy końcówki włosa, efekt śliskich włosów jest, ale jeszcze muszę sprawdzić solo bo teraz inne rzeczy pomagają włosiskom i mogą przekłamywać efekt.
Ma któraś ten olej, interesuje mnie opinia.

Ooo, ciekawe. Zdaj relacje po dłuższym używaniu. Mi wprawdzie silikonów nie brakuje, ale ładniejsze włosy czemu nie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:09   #3467
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Korah kochana a jaki patent wymyśliłabyś dla skóry skłonnej do zapychania ale łatwo przesuszającej się? Bez kremowa noc + dzień z kremem mógłby być? A powiedz mi jeszcze, czy jeśli robisz w danym dniu maseczke algowa to ten olejek pod maseczke traktujesz już jako ten wieczór z kremem czy oprócz tego kładziesz krem? Przepraszam jeśli już to tłumaczyłaś ale musiałam nie doczytać

Taki sam patent, to kremy Cię zapychają. Patent polega na dobrym toniku, takim żeby dobrze nawilżał. Dzień z kremem zawsze lepszy niz dizen i noc, ale na mnie to nie działa. Tak jak pisałam, nakładam krem raz w tygodniu i serum lub olejek raz w tygodniu, zawsze na noc. Pamiętaj, że lepiej żeby cera powoli dochodzila do odpowiedniego poziomu nawilżenia, a nie żeby ją zatykać dzien w dzień, bo wtedy w ogóle nie ma czym oddychac, nie dajesz jej szansy, żeby zaczęła funkcjonowac sama.

Jak kłade serum pod maskę, to juz potem nic nie nakładam absolutnie, traktuję to jako właśnie wieczór z kremem, ale jeśli czuję, że maska mi mimo wszystko sćiągnęła skórę, to pryskam lub przemywam tonikiem właśnie.

Grunt, żeby nie używać ostrych detergentów. Nawet taki żel babydream czy alverde, które zawierają substancje pieniace mnie niestety wysuszały, odstawiłam zupelnie żele do mycia na rzecz mydeł, które dla mnie są duzo lepsze.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:11   #3468
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Doprowadziłby Cię ja jestem w stanie przeżyć różne naturalne smrody, ale sesa jest silna i dłuuugo się utrzymuje. Ja musiałam pół butelki puścić w świat, bo nie dawałam rady może ktoś z forum podeśle Ci próbasa?
To chyba żeby dziewczynę wykończyć, nie?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ZETUZETIA, MHMM, przygotowałam już paczuszki, wyślę albo jeszcze dziś, jeśli zdążę, albo dopiero jutro.
A cóż Ty mi Kobieto chcesz wysyłać ???

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w rosie i nie widziałam żadnych olejków alterryJak one wyglądają?:
teraz przy promocji u mnie stoją one jakby u szczytu swojej półki, na wyeksponowanym miejscu

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Małgosiu, nie tylko Ty, ja na początku przez jakiś czas też myślałam, że helfy to sklep zagraniczny.. pomyrdało mi się z iherb.. przecież takie te nazwy podobne
Tak samo, jakaś zbiorowa hipnoza nas dopadła
U mnie wTKMaxie też pełno tanich schellerów, ale opisane po niemiecku są a na każdym jednym kosmetyku wszystkich firm polska metka: balsam do ciała

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31864609]Odkryłam ten wątek, więc zapytam- wszak to też wątek o zakupach.
[/QUOTE]Witojcie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:11   #3469
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Proszę bardzo http://www.ecospa.pl/olej-nasion-brokulu-p-326.html
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 16:15   #3470
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A cóż Ty mi Kobieto chcesz wysyłać ???

Nie mogłam już spac po nocach przez Ciebie i tą Twoją za przeproszeniem piep....ą skromność. Przynajmniej będę mieć spokój i pozbedę się wyrzutów sumienia, nawet jeśli Ci sie nie spodoba moja przesyłka. Choć liczę na to, że jednak zaspokoiłam choć w połowie Twój gust
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:18   #3471
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna za to,że napisałaś o tym olejku.Na śmierć nazwy zapomniałam i tak myślę od miesiąca jak ta firma się nazywa


Nie lubię zbytnio zamawiać z zagranicy bo zawsze wtedy trzęsę się, czy aby w Polsce ktoś się na to nie połakomi i zostanę z pustymi rękoma... A jednak pieniądze piechotą nie chodzą, zostaje wtedy ręce rozłożyć.

[Odnośnie polskiego]
Niestety, jak widać nie każdemu zależy na sprzedaży, skoro klientów z pytaniami olewają... A szkoda, bo to jedyny sklep, który ma te kosmetyki :/ Nawet na Allegro nie mają Chyba sobie póki co odpuszczę :/.

A Wy lubicie zamawiać z zagranicy?

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-01-26 o 16:20
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:49   #3472
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Zaraz sobie poczytam.
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31865455]
Nie lubię zbytnio zamawiać z zagranicy bo zawsze wtedy trzęsę się, czy aby w Polsce ktoś się na to nie połakomi i zostanę z pustymi rękoma... A jednak pieniądze piechotą nie chodzą, zostaje wtedy ręce rozłożyć.

[Odnośnie polskiego]
Niestety, jak widać nie każdemu zależy na sprzedaży, skoro klientów z pytaniami olewają... A szkoda, bo to jedyny sklep, który ma te kosmetyki :/ Nawet na Allegro nie mają Chyba sobie póki co odpuszczę :/.

A Wy lubicie zamawiać z zagranicy?[/QUOTE]
Ja nigdy nic nie zamówiłam z zagranicy.Ze strachu oczywiście.W Pl na niczym się nigdy nie nacięłam.Choć raz moja przesyłka do Małgosi zaginęła

A co oni w tym sklepie takiego ignora mają na klientów?dzwoniłaś czy napisałaś maila?ja to zawsze dzwonię jak mam pytanie.

Ja też kupię ten olej,ale to nieprędko.Dopiero otworzyłam swój różany alepia.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:53   #3473
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Taki sam patent, to kremy Cię zapychają. Patent polega na dobrym toniku, takim żeby dobrze nawilżał. Dzień z kremem zawsze lepszy niz dizen i noc, ale na mnie to nie działa. Tak jak pisałam, nakładam krem raz w tygodniu i serum lub olejek raz w tygodniu, zawsze na noc. Pamiętaj, że lepiej żeby cera powoli dochodzila do odpowiedniego poziomu nawilżenia, a nie żeby ją zatykać dzien w dzień, bo wtedy w ogóle nie ma czym oddychac, nie dajesz jej szansy, żeby zaczęła funkcjonowac sama.

Jak kłade serum pod maskę, to juz potem nic nie nakładam absolutnie, traktuję to jako właśnie wieczór z kremem, ale jeśli czuję, że maska mi mimo wszystko sćiągnęła skórę, to pryskam lub przemywam tonikiem właśnie.

Grunt, żeby nie używać ostrych detergentów. Nawet taki żel babydream czy alverde, które zawierają substancje pieniace mnie niestety wysuszały, odstawiłam zupelnie żele do mycia na rzecz mydeł, które dla mnie są duzo lepsze.
A jakie toniki nawilżające polecasz ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:11   #3474
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja nigdy nic nie zamówiłam z zagranicy.Ze strachu oczywiście.W Pl na niczym się nigdy nie nacięłam.Choć raz moja przesyłka do Małgosi zaginęła

A co oni w tym sklepie takiego ignora mają na klientów?dzwoniłaś czy napisałaś maila?ja to zawsze dzwonię jak mam pytanie.

Ja też kupię ten olej,ale to nieprędko.Dopiero otworzyłam swój różany alepia.
Mi raz zaginęla z ebay'a, na szczęście to była mała kwota (chyba 30zł), ale zależało mi bardzo na tym produkcie, a nikt juz tego nie mial.


A bo ja wiem? Zawsze mnie to zadziwia, przecież każdemu sprzedającemu powinno zależeć, aby jego "interes" się krecil, a pytanie o date ważności jest czymś normalnym. Niektórzy przeciez kupują coś na prezent lub "na zapas", więc data jest do tego potrzebna. Pisalam maile (z 2 różnych kont). Przy balsamie do ust, po tygodniu czekania na odp, kupilam inny (w innym sklepie oczywiście), teraz też sobie odpuścilam ten olejek, pytałam o niego prawie miesiąc temu, w efekcie kupiłam krem. Teraz znowu zapragnęłam ten olejek, ale odpuszczę sobie, może za miesiąc np w innym sklepie pojawi się w ofercie. Odnośnie jeszcze takiego nie odpisywania na maile, to strasznie tego nie lubię (pewnie jak 99% innych osób), bo czuję się wtedy jak jakis intruz, który zawraca głowę, chcąc coś (za pewne) kupić i zakłoca spokój. Gdy bardzo mi na czymś zależy i wysyłam drugiego maila, wtedy to czuję się jak jakis upierdliwiec...

No cóż, zamówię sobie jakis krem pod oczy .


A odnośnie olejków, to niedawno uzyłam po dość długim czasie abstynencji (ok 2 tygodnie) i dziwnie się z tym czułam na twarzy. Może dałam o kroplę za dużo, a może przywyklam do kremu po niedawnym powrocie do nich. Odpukać, póki co służą dobrze. Wcześniej co chcialam jakis krem naturalny to mial alkohol lub aloes, albo masło kakaowe, które jest dla mnie za bogate na twarz, algi. Dałam więc spokój i celowalam w oleje.

Musialam się wygadać, dawno nie rozmawialam z kimś o kosmetykach.



Mhmo8o8
- dziękuję za powitanie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:28   #3475
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Taki sam patent, to kremy Cię zapychają. Patent polega na dobrym toniku, takim żeby dobrze nawilżał. Dzień z kremem zawsze lepszy niz dizen i noc, ale na mnie to nie działa. Tak jak pisałam, nakładam krem raz w tygodniu i serum lub olejek raz w tygodniu, zawsze na noc. Pamiętaj, że lepiej żeby cera powoli dochodzila do odpowiedniego poziomu nawilżenia, a nie żeby ją zatykać dzien w dzień, bo wtedy w ogóle nie ma czym oddychac, nie dajesz jej szansy, żeby zaczęła funkcjonowac sama.

Jak kłade serum pod maskę, to juz potem nic nie nakładam absolutnie, traktuję to jako właśnie wieczór z kremem, ale jeśli czuję, że maska mi mimo wszystko sćiągnęła skórę, to pryskam lub przemywam tonikiem właśnie.

Grunt, żeby nie używać ostrych detergentów. Nawet taki żel babydream czy alverde, które zawierają substancje pieniace mnie niestety wysuszały, odstawiłam zupelnie żele do mycia na rzecz mydeł, które dla mnie są duzo lepsze.
Dziękuje Ci bardzo za rady Kurcze no nie wiem czy dam rade tak się nie smarować na dzień w ogóle, kiedyś próbowałam to przez pierwszą godzinę mówić nie mogłam taka ściągnięta byłam Ale gdyby tak zacząć małymi krokami, najpierw przyzwyczaić skóre do bezkremowych nocy a potem powoli do dni.. ciekawe co by z tego wyszło Bo bardziej się martwię o suchość skóry, niespodzianki (odpukać!) na razie w dużej mierze opanowałam, większy problem jest z zaskórnikami

Ja też już w ogóle zrezygnowałam z mycia twarzy żelami, próbowałam olejem z BU na początku było super a potem skóra się zbuntowała bo to było dla niej za delikatne mycie, cały czas moim numerem jeden jest mydło z glinką Miałam z zieloną a teraz z żółtą.. na zime lepsze z żółtą Poluje też na różową

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak samo, jakaś zbiorowa hipnoza nas dopadła
U mnie wTKMaxie też pełno tanich schellerów, ale opisane po niemiecku są a na każdym jednym kosmetyku wszystkich firm polska metka: balsam do ciała
to coś w tych helfach musi być
Haha, a to dobre- balsam do ciała.. no u mnie w obawie przed wpadką ograniczyli się do ceny
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:38   #3476
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja z zagranicznych sklepów zamawiałam tylko z iherba i paczka doszła bez żadnych problemów. Dopiero niedawno czytałam, że był okres, kiedy dziewczyny miały jakieś straszne problemy z iherbowymi paczkami, ale nie wiem jak to się skończyło. Mimo wszystko mam zamiar ponownie złożyć zamówienie na iherbie, tylko czekam aż kurs dolara trochę spadnie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:50   #3477
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja mam henną czarną na włosach.Nie wytrzymałam i musiałam zafarbować.W trakcie nakładania jej przypomniało mi się,że należałoby założyć rękawiczki,ale oczywiście nie wiedziałam gdzie sąTeraz mam piękne łososiowe pazurki ze skórkami dookoła zafarbowanymi na zielonoNo to się nazywa maniciure,któraś chętna?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 18:24   #3478
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Ja mam ten kupon(dwa w cenie jednego) ale promocja, zdaje się nie obowiązuje rzeczy opatrzonych zieloną kropką, a zarówno szampony jak i cała seria Culture Bio ją właśnie ma


.
Małgosiu Culture Bio JUŻ NIE MA zielonego punktu. Na ten kupon wzięlam bez problemu 2x płyn do demakijażu oczu właśnie z tej serii.
Jest całkiem fajny
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Magi, czy według Ciebie ta glinka smierdzi?
Rzobroiło mnie to pytanie
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość

Btw jestem po użyciu oleju Alterra pomarańcza&brzoza
WŁOSY CUDO Sypkie, puszyste, ułożyły się i pofalowały tak jak lubię (nie suszę) , nic a nic nie obciążaaa <3 Kupujcie koniecznie, zwłaszcza, że teraz w promocji
Kupiłam go dzisiaj, nałożę wieczorem na włosy. Wziełam też te wersję z papają i chcę kupić limonkę.I olejować jak szalona, bo włosy coraz ładniejsze
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Masz taką piękną cerę, bez żadnych syfków?!
Żeby tylko cerę Anakazar ma wszystko ładne ( a najbardziej dziecko )
Cytat:
Napisane przez XoXJuSsStYnKaXoX Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanko...
Używała któraś z was może tego toniku:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html

Jakie efekty i ogólnie kilka słów
Proponuję zadać o pytanie na podforum biochemia w wątku o produktach z BU. Tam uzyskasz więcej informacji
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 18:34   #3479
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Żeby tylko cerę Anakazar ma wszystko ładne ( a najbardziej dziecko )

Kochana Gajusia
Dzisiaj to mam najładniejsze dłonie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 18:38   #3480
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że lepiej żeby cera powoli dochodzila do odpowiedniego poziomu nawilżenia, a nie żeby ją zatykać dzien w dzień, bo wtedy w ogóle nie ma czym oddychac, nie dajesz jej szansy, żeby zaczęła funkcjonowac sama.

Jak kłade serum pod maskę, to juz potem nic nie nakładam absolutnie, traktuję to jako właśnie wieczór z kremem, ale jeśli czuję, że maska mi mimo wszystko sćiągnęła skórę, to pryskam lub przemywam tonikiem właśnie.

Grunt, żeby nie używać ostrych detergentów. Nawet taki żel babydream czy alverde, które zawierają substancje pieniace mnie niestety wysuszały, odstawiłam zupelnie żele do mycia na rzecz mydeł, które dla mnie są duzo lepsze.
Bardzo mnie to frapuje.
Ale mam raczej suchawą dojrzałą skórę, ładuję na noc olejki+ żel hialu-peptydowy ew. zamiast żelu daję lekutki, prosty krem.... i co dzień rano mam bardziej pomiętą twarz
Ale to może starość nadchodzi

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie mogłam już spac po nocach przez Ciebie i tą Twoją za przeproszeniem piep....ą skromność. Przynajmniej będę mieć spokój i pozbedę się wyrzutów sumienia, nawet jeśli Ci sie nie spodoba moja przesyłka. Choć liczę na to, że jednak zaspokoiłam choć w połowie Twój gust
Człowiek chce komuś coś dobrego i go wpędza w bezsenność
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31865455]
Nie lubię zbytnio zamawiać z zagranicy bo zawsze wtedy trzęsę się, czy aby w Polsce ktoś się na to nie połakomi i zostanę z pustymi rękoma... A jednak pieniądze piechotą nie chodzą, zostaje wtedy ręce rozłożyć.
[/QUOTE]
Ja właśnie pierwszy raz zamówiłam (w pażdzierniku) z USA ale sklep polski, płaciłam w pln i od razu wtopa nie dość, że paczki nie dostałam, to mnie ewidentnie sklep olewa a "kupiłam" za około stówkę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.