Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 22:01   #661
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

No tak zrobię a z tym ketchupem i przecierem zakombinuję jutro, może akurat i mnie pomoże ten specyfik ;-)))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-08-15 o 22:06
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 08:13   #662
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Właśnie siedzę z ketchupowo-przecierową mieszanką na włosach z nadzieją, że po zmyciu zielonka będzie już tylko historią. No, zobaczymy. Za chwilkę spłukuję. Podzielę się efektem finalnym. Jazzlyn, jeśli to faktycznie działa to będę Ci wdzięczna do końca życia ;-)))

Moje włoski już są prawie suche (schną mi dłuuugo, bo jednak 3 lata blondu zrobiły swoje, dlatego nie używam wcale suszarki) - efekt: zielonka zniknęła !!! Mam teraz taki beżowy blond w ciepłej tonacji - ogólnie nie preferuję ciepłych blondów, ale wolę już to niż zielone włosy - najważniejsze, że sytuacja uratowana ;-))) JAZZLYN - DZIĘKUJĘ ;-***

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-08-16 o 11:03
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:42   #663
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Super, cieszę się że pomogłam
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:28   #664
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
hej czy ktora z was stosuje lub zastosowala kolor Loreal Majirel

10 1/2.1 Super jasny blond popielaty
,

10 1/2 Super jasny blond
lub
10 Bardzo bardzo jasny blond

... brzmi ciekawie i na wzorniku tez ladnie sie prezentują.
moze macie opinie na temat tych odcieni ?

pozdrowieniaaaa!

ja robiłam jakiś czas temu odrosty własnie 10 1/2. 1 z 9%
wstawiam fotki

byłam bardzo zadowolona z kondycji włosów-miękkie i lśniące, z koloru też, choć po 2 tyg zaczął tracić juz swój chłodny połysk, no może jestem przewrażliwiona na tym punkcie,bo wczesniej robiłam głownie palette c12, po której praktycznie kolor trzymał się bez zmian do następnego farbowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (78,4 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majirel2.jpg (68,8 KB, 258 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:12   #665
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

infatuated - kolor sliczny, bardzo naturalny jasny blond... w sumie o taki mi zawsze chodzilo, ale niestety nie mam pewnosci, ze u mnie wyjdzie tak ladnie jak u Ciebie
dzieki za odzew i zdjecia... zero rudosci na odroscie... pewnie ladnie ci wloski przyjmuja wszystkie chlodne blondy ;P

ja jutro zabieram sie za nakladanie 10,21... mam stres bo po raz 1 bede robic to samodzielnie (wczesniej 2x fryzjerka, ale skoro ten sam odcien, to mam nadzieje, ze ryzyko nie jest wielkie ;P ) kolor to z nazwy Bardzo bardzo jasny blond opalizująco-popielaty - ale w praktyce wg mnie niewiele ma wspolnego z popielem... echh mam nadzieje, ze obedzie sie bez przykrych niespodzianek
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:29   #666
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
infatuated - kolor sliczny, bardzo naturalny jasny blond... w sumie o taki mi zawsze chodzilo, ale niestety nie mam pewnosci, ze u mnie wyjdzie tak ladnie jak u Ciebie
dzieki za odzew i zdjecia... zero rudosci na odroscie... pewnie ladnie ci wloski przyjmuja wszystkie chlodne blondy ;P

ja jutro zabieram sie za nakladanie 10,21... mam stres bo po raz 1 bede robic to samodzielnie (wczesniej 2x fryzjerka, ale skoro ten sam odcien, to mam nadzieje, ze ryzyko nie jest wielkie ;P ) kolor to z nazwy Bardzo bardzo jasny blond opalizująco-popielaty - ale w praktyce wg mnie niewiele ma wspolnego z popielem... echh mam nadzieje, ze obedzie sie bez przykrych niespodzianek
dziekuje ta tę majirelke się zdecydowałam, bo kilka miesięcy temu robiłam nią refleksy u fryzjerki na poziom 9 i na 6% wyszły mi czyciutko, wiec stwierdziłam, że na odrost z 9% da rade
ale nie wszystkie farby dają mi chłodny blond, np Stockholm ma przeciez barwnik opalizujący a mi wyszedł lekko złoto
a po 10,21 widziałam efekty i słyszałam, ze kiepsko sobie radzi z odrostem..
a Ty jakie masz naturalki?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 14:30   #667
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

mi wlasnie ta 10,21 wybrala fryzjerka... moje naturalne to szatyn, taki poziom ok 8.
jak dotad odrosty po nim wygladaja ok... kolor jest dosc specyficzny, dopiero po ok 2 tyg robi sie bardziej naturalny, taki typowy blond jeszcze tym razem poloze na 10 min na reszte wlosow, ale juz nast farbowania zamierzam robic tylko odrost... aby dac odpoczac wlosom
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 08:42   #668
arty1024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Vea, pokaż efekty po tej ketchupowej masce.
arty1024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:04   #669
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny

jestem po farbowaniu 10,21... kolor wyszedl identycznie jak na wzorniku, ale bardzo bardzo jasny blond to nie jest... farba przyciemnila mi moje wlosy, a podobno fryzjerka stosowala ten wlasnie odcien ;P ale generalnie jest bardzo ladnie - kolor naturalnty i w popielach

zastosowalam oxydant 9% i mam do was pytanie - czy nast razem jest sens zastosowac do 10,21 - 12% aby byly w tym samym odcieniu ale jasniejsze ? czy to cos da ?

dziekuje za rady
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:09   #670
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arty1024 Pokaż wiadomość
Vea, pokaż efekty po tej ketchupowej masce.
Bardzo proszę ;-))))
Foto 1 - bez flesza
Foto 2 - tutaj najwierniej udało mi się uchwycić faktyczny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Po ketchupie.jpg (58,1 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wypłukany majirel 8.0 z 6%.jpg (56,7 KB, 142 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-08-26 o 12:17
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:22   #671
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

jestem po farbowaniu 10,21... kolor wyszedl identycznie jak na wzorniku, ale bardzo bardzo jasny blond to nie jest... farba przyciemnila mi moje wlosy, a podobno fryzjerka stosowala ten wlasnie odcien ;P ale generalnie jest bardzo ladnie - kolor naturalnty i w popielach

zastosowalam oxydant 9% i mam do was pytanie - czy nast razem jest sens zastosowac do 10,21 - 12% aby byly w tym samym odcieniu ale jasniejsze ? czy to cos da ?

dziekuje za rady
pokaż zdjęcie

jak dasz 12% to na pewno wyjdą trochę jasniejsze
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 22:28   #672
LuzMariaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, chciałam Was prosić o radę

postanowiłam zacząć farbować włoski w domu profesjonalnymi farbami, dotąd używałam farb drogeryjnych, co odbiło się na stanie moich włosów więc poszłam do salonu - 3 razy farbowałam u fryzjera goldwellem - jednak nigdy nie byłam zadowolona.. taka kasa, że hoho, a na dodatek jeszcze bardziej namieszali i mam teraz 3 pasy kolorków na głowie..

zaczynając od końcówek aktualnie mam stan włosów taki, że:
- końcówki - ciemny brąz,
- im wyżej tym więcej takich złotych refleksów (efekt tego, ze za pierwszym razem pani fryzjerka zrobiła goldwella na poziomie 4 z oksy 6%, jakoś wypłukało się potem do czegoś takiego)
- ok. 4 cm zimnego brązu - farba nałożona juz z 3% oksy lecz, nie udało jej się w całości pokryć refleksów i tylko na odrostach wyszło tak jak powinno być..
no i na samym czubku dumny odrost - naturalny średni blond.

Przede wszystkim chodzi mi kondycję włosów i żeby kolor był jednolity, lecz nie czarny. ciemny brąz może być, a jakby był zimny to już wspaniale
Zakupiłam właśnie kolor 5.0 - głęboki jasny brąz iiii oksy 3%.
Nie jestem biegła w farbowaniu, wiec czytam i czytam i nabrałam wątpliwości czy dobrze zrobiłam, kupując 3% utleniacz..
W sklepie kierowałam się tym, że przedkładam dobrą kondycję włosów nad trwałość.. po drugie przyciemniam (no ale z drugiej strony tylko trochę). Teraz się zastanawiam, czy nie bedzie z tego czerni.. no ale z 6% te zółte refleksy mnie straszą..

aaha.. i jeszcze jedno - jeśli 3% jest okej - to dalej mam mieszać w proporcji 1 - 1,5?

pomóżcie.
LuzMariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 13:05   #673
arty1024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Vea masz teraz łany kolorek)) Fajny pomysł z tym ketchupem, moje włosy też mają skłonność do zielonkawych barw (długoletnie rozjaśnianie), może skorzystam.
arty1024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:59   #674
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam. jakieś 4-5 miesięcy temu zeszłam z włosów ciemny brąz prawie czarny do blondu. Nie była to dekoloryzacja tylko hardkorowe rozjaśnianie chyba. Widziałam jak fryzjerka używała rozjaśniacza Welli Blondor, stąd doszłam do takiego wniosku. Włoski mimo wszystko są w dobrym stanie. W poniedziałek idę do fryzjera ściąć. Marzy mi się również nowy kolor. Chcę go osiągnąć sama z pomocą farb majirel. Zlepek 4 zdjęć poniżej to moje włosy. To pierwsze i najzimniejsze nie wiem jakim cudem tak wyszło bo moje włosy wcale takiego kolorku nie przypominają Taki chcę uzyskać, reszta zdjęć oddaje ich prawdziwy kolor. Czyli żółtawy blond. Chcę mieć ładny popiel ale nie mega jasny. Zastanawiam się nad majirel 10.1 ale na różnych próbnikach różnie wychodzi. Czy ktoś miał przygodę z tym kolorem i jest w stanie określić czy ten kolor jest jaśniejszy czy ciemniejszy od próbnika na tej stronie: http://sklepfryzjerski.pl/loreal-majirel-p-1805.html? I czy chwyciłby na moich włosach? I z jakim oxydantem połączyć 6 czy 9 %? czy mogę zmieszać odcień np 10.1 z 10 1/2.1 i do tego oxydant 6% z 9%?. Chcę kolor o poziomie jasności zbliżonym do tego co mam ale odcień ma byc popielaty. Patrząc na próbniki waham się między 10.1 a 9.1. Macie może zdjęcia które dobrze oddają te kolorki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (33,6 KB, 142 załadowań)
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:41   #675
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

czesc ponownie

chcialam zapytac was o oxydanty. zafarbowalam wlosy odcieniem 10,21 i wyszedl kolor dokladnie jak na probniku... jednak odrost jest lekko rudawy, nie wyglada to tragicznie, ale jednak... zastosowalam oxydant 9%, czy jest sens uzyc 12% i to spowoduje, ze odrost rozjasni sie ladnie, a wlosy beda jasniejsze niz obecnie? czy nie ma to wiekszego wplywu na odcien odrostu po farbowaniu? nie chodzi mi jedynie o 10,21, ogolnie chcialam dopytac jaki wplyw przy blond farbowaniu ma oxydant 12%

dziekuje za wasze rady
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:28   #676
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

mam pytanko. obecnie mam wlosy ciemny braz (przeswituja niektore pasemka rozjasniane). chcialabym rozjasnic nieco wlosy i nie wiem co wybrac: ciemny blond miedziano-mahoniowyi oxydant 9%lub 6% czy jasny brąz mahoniowo-opalizujący i oxydant 9%? mam wlosy z tendencja do ciemnienia farb
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 06:30   #677
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paraqua Pokaż wiadomość
mam pytanko. obecnie mam wlosy ciemny braz (przeswituja niektore pasemka rozjasniane). chcialabym rozjasnic nieco wlosy i nie wiem co wybrac: ciemny blond miedziano-mahoniowyi oxydant 9%lub 6% czy jasny brąz mahoniowo-opalizujący i oxydant 9%? mam wlosy z tendencja do ciemnienia farb
z tego co wiem farbą farby nie rozjaśnisz, wiec najpierw trzeba by zrobić jakąś dekoloryzacje. Jaki masz obecnie poziom na głowie?
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:59   #678
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
czesc ponownie

chcialam zapytac was o oxydanty. zafarbowalam wlosy odcieniem 10,21 i wyszedl kolor dokladnie jak na probniku... jednak odrost jest lekko rudawy, nie wyglada to tragicznie, ale jednak... zastosowalam oxydant 9%, czy jest sens uzyc 12% i to spowoduje, ze odrost rozjasni sie ladnie, a wlosy beda jasniejsze niz obecnie? czy nie ma to wiekszego wplywu na odcien odrostu po farbowaniu? nie chodzi mi jedynie o 10,21, ogolnie chcialam dopytac jaki wplyw przy blond farbowaniu ma oxydant 12%

dziekuje za wasze rady
Nie uzywac 12 % wody na odrost tymbardziej sama, jest to takie stezenie ktorego nie aplikujemy na skore glowy z prostej przyczyny ze moze ci zrobic rane w postaci poparzenia

Cytat:
Napisane przez paraqua Pokaż wiadomość
mam pytanko. obecnie mam wlosy ciemny braz (przeswituja niektore pasemka rozjasniane). chcialabym rozjasnic nieco wlosy i nie wiem co wybrac: ciemny blond miedziano-mahoniowyi oxydant 9%lub 6% czy jasny brąz mahoniowo-opalizujący i oxydant 9%? mam wlosy z tendencja do ciemnienia farb
Farba farby nie rozjasni - podstawowa zasada koloryzacji, mozesz wykonac lekkie mycie rozjasniajace, ewentualnie sciaganie koloru ( najlepiej wstaw foto bedzie latwiej doradzic).
Jezeli nalozysz sobie na wloski farbe z 9 % to dlugosci gdzie jest inna farba sie napewno nie rozjasnia, osadzi sie na wlosie tylko refleks (czyli ta miedz i mahon np), jednak twoj odrost naturalny jak najbardziej sie rozjasni )
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 17:00   #679
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

zamowilam 6% ciemnego blondu mahoniowego. zobaczymy co wyjdzie j
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 12:19   #680
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Necia84, jak tam Twój kolorek po 9.22???? Fiolet zszedł???? Może wstawisz foteczki??
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 16:20   #681
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

To moze ja pokaze efekt po 9,22 robionym ostatnio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7309a.jpg (37,0 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7296a.jpg (24,8 KB, 383 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:04   #682
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Bardzo ładny
---

Widziałam na blogu blond bunny że odcień 9.11 został wycofany i teraz widzę że nigdzie nie ma także 8.11 i 7.11, czy oni całkowicie wycofali wszystkie głębokie popiele?

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2011-08-26 o 19:20
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:27   #683
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

buahhot - bardzo ladny popielaty efekt, ale wloski jednak dosc ciemne
stosowalas tez londe, czy teoretycznie londa rozjasnilaby rowno ten kolorek?

ja sie troche zawiodlam na majirelach ;/ chcialabym ladny jasny naturalny popielaty blond, a przy tej farbie odrost zazwyczaj zawsze sie rozni. obenie jestem po 10,21 i odrost jest jakis rudawy, a kolor nierowno sie zmywa. mysle nad londa ale boje sie ze moze zolknac i nieladnie sie spierac...
ciekawia mnie tez inne odcienie majirela np 10 1/2.1, ale co jak ponownie zrudzieje mi odrost...
tak samo Stockholm Loreala... ciekawe jak radzi sobie z odrostem, ale skoro to tez loreal to pewnie na podobnej zasadzie co majirel...

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2011-08-27 o 09:31
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:36   #684
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To moze ja pokaze efekt po 9,22 robionym ostatnio
Buahhot, a mogłabyś wrzucić jakieś foteczki tego swojego aktualnego majirela 9.22 W ŚWIETLE DZIENNYM???

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-08-27 o 11:14
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:40   #685
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

justevi ->(...) Patrząc na próbniki waham się między 10.1 a 9.1. Macie może zdjęcia które dobrze oddają te kolorki?


Patrząc na włoski Buahhot (mam nadzieję, że się nie obrazi za to, że wykorzystałam jej zdjęcie w celu weryfikacji koloru z próbnika z otrzymanym efektem), chyba najbardziej wiarygodne odzwierciedlenie kolorków przedstawiają te próbniki w załączeniu (10.1 nie udało mi się znaleźć, ale 10.01 jest bardzo zbliżony dlatego załączyłam), choć wiadomo - na każdych włosach wychodzi inaczej.
W załączeniu również włoski Buahhot i kolorek na wzorniku - wg mnie prawie identyczny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.1.jpg (46,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.01.jpg (4,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buahhot.jpg (25,9 KB, 114 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-08-28 o 19:26
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:59   #686
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Vea fajny ten 10,1 ... ciekawe jak radzi sobie z odrostem.
fajnie by bylo zobaczyc jakies zdjecia ukazujace efekt farbowania

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2011-08-27 o 10:24
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:00   #687
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Vea fajny ten 10,1 ... ciekawe jak radzi sobie z odrostem.
fajnie by bylo zobaczyc jakies zdjecia ukazujace efekt farbowania
Wyobraź sobie, że ja - rok temu - używałam Majirel 10.01 (nie 10.1) z wodą 9% (pisałam o tym tutaj -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60044&page=12 -> post #359). Wkleję Ci tutaj foteczkę z tamtego okresu po farbowanku

************************* ************************* ****************
Wiecie co, dziewczynki, wkleję Wam tutaj całą tę paletę z Majirela, którą dysponuję, najbardziej wiarygodną wg mnie i moich obserwacji Waszych włosków - wybaczcie mi "nierówności" w odstępach na paletkach, ale ja każdy kolorek miałam zapisany jako samodzielny obraz - w celu przejrzystości poszczególne odcienie posegregowałam obok siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majirelka 10.01 z 9%.jpg (26,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAJIREL PALETA.jpg (140,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAJIREL PALETA (1).jpg (78,0 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAJIREL PALETA BLONDY.jpg (99,8 KB, 195 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-08-28 o 11:14
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:36   #688
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
buahhot - bardzo ladny popielaty efekt, ale wloski jednak dosc ciemne
stosowalas tez londe, czy teoretycznie londa rozjasnilaby rowno ten kolorek?

ja sie troche zawiodlam na majirelach ;/ chcialabym ladny jasny naturalny popielaty blond, a przy tej farbie odrost zazwyczaj zawsze sie rozni. obenie jestem po 10,21 i odrost jest jakis rudawy, a kolor nierowno sie zmywa. mysle nad londa ale boje sie ze moze zolknac i nieladnie sie spierac...
ciekawia mnie tez inne odcienie majirela np 10 1/2.1, ale co jak ponownie zrudzieje mi odrost...
tak samo Stockholm Loreala... ciekawe jak radzi sobie z odrostem, ale skoro to tez loreal to pewnie na podobnej zasadzie co majirel...
wydaje mi się, że rozjasniłaby trochę ten 9,22
Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Buahhot, a mogłabyś wrzucić jakieś foteczki tego swojego aktualnego majirela 9.22 W ŚWIETLE DZIENNYM???
pewnie, proszę 9,22 w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7292a.jpg (22,3 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7225.jpg (34,2 KB, 211 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 14:18   #689
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, proszę 9,22 w świetle dziennym
Dzięki śliczne - kolorek masz BOSKI!!!! Ja w przyszłym tygodniu zamierzam się nim farbnąć (już zamówiłam ten 9.22, wodę także), bo mega mi się podoba - liczę, że u mnie wyjdzie podobnie jak u Ciebie Efekty "po" oczywiście zamieszczę (niezależnie od poziomu mojego zadowolenia)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-08-28 o 14:23
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:04   #690
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Vea dzieki za zdjecia

dlaczego odeszlas od 10.01? bardzo spodobal mi sie ten odcien - jest jasny i popielaty, zero zólci i rudosci a jak radzi sobie z odrostem?

mysle nad tym aby uzyc go przy nast farbowaniu...ciekawe czy u mnie wyjdzie rowiez tak jasno jak u Ciebie

jesli chodzi o oxydant 12% to chyba do majireli nie stosuje sie go, tym bardziej aby trzymac na odroscie ok 40min... ? mam poziom 6,7 - jestem szatynka, boje sie zeby odrost nie byl rudawy... a Ty Vea jakie masz naturalne wloski?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.