Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 08:33   #31
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

W kwestii świecącej się skóry i poszukiwania nawilżającego kremu bym nie wyglądała jak bombka na choince przeszłam długa drogę aż pewnej jesieni trafiłam przez przypadek na cudo. Polecam każdej osobie. Jest to krem apteczny, cena ok 10 zł. Wchłania się do matu ma witaminę A, E, C i niby jest do skóry suchej ale takiego matu to ja nie miałam po niczym. A bym zapomniała napisać co to za krem xD Rombalsam krem. Witamina A + E. Na noc można grubsza warstwe dać, na dzień nie radzę bo podkład może nie współgrać.
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:54   #32
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez TakaSobieDziewuszka Pokaż wiadomość
W kwestii świecącej się skóry i poszukiwania nawilżającego kremu bym nie wyglądała jak bombka na choince przeszłam długa drogę aż pewnej jesieni trafiłam przez przypadek na cudo. Polecam każdej osobie. Jest to krem apteczny, cena ok 10 zł. Wchłania się do matu ma witaminę A, E, C i niby jest do skóry suchej ale takiego matu to ja nie miałam po niczym. A bym zapomniała napisać co to za krem xD Rombalsam krem. Witamina A + E. Na noc można grubsza warstwe dać, na dzień nie radzę bo podkład może nie współgrać.
znalazłam jego skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Cetearyl Alcohol Acetate, Olea Europaea Oil, Propylene Glycol, Isopropylmyristate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Ceteareth-20, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol.

Nie ma parafiny i tróglicerydów może się skuszę
__________________

Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:04   #33
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Ja polecam Sylveco lekki krem brzozowy. Lekki krem, szybko się wchłania, dobrze nawilża, nie zapycha i naturalny skład
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:24   #34
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja polecam Sylveco lekki krem brzozowy. Lekki krem, szybko się wchłania, dobrze nawilża, nie zapycha i naturalny skład
ja tez.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:29   #35
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
ja tez.
A polecicie coś, co można też dostać za granicą? Mam już całą listę, co kupić jak będę w Polsce, ale na razie muszę sobie radzić z kosmetykami dostępnymi w Niemczech.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:34   #36
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja polecam Sylveco lekki krem brzozowy. Lekki krem, szybko się wchłania, dobrze nawilża, nie zapycha i naturalny skład
Hm, nie mój wątek, no ale zaciekawił mnie ten krem. Podpowiecie gdzie mogę go dostać?
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:34   #37
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
A polecicie coś, co można też dostać za granicą? Mam już całą listę, co kupić jak będę w Polsce, ale na razie muszę sobie radzić z kosmetykami dostępnymi w Niemczech.
..
hmm... nie wiem co tam mozna u ciebie dostać,raczej napewno w aptece Bepanthen-Krem <w tubce> doraźnie ładnie nawilża i regeneruje .
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 21:45   #38
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
hmm... nie wiem co tam mozna u ciebie dostać,raczej napewno w aptece Bepanthen-Krem <w tubce> doraźnie ładnie nawilża i regeneruje .
Tak, jest ten krem. Ale mogę go używać do codziennej pielęgnacji/ jako krem nawilżający?
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:56   #39
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Tak, jest ten krem. Ale mogę go używać do codziennej pielęgnacji/ jako krem nawilżający?
.........
spokojnie możesz.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 10:51   #40
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

A coś niezapychającego dla skóry suchej? Nivea soft mnie nie zapychał ale teraz zaczął, poza tym jest mało treściwy.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 11:02   #41
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
A coś niezapychającego dla skóry suchej? Nivea soft mnie nie zapychał ale teraz zaczął, poza tym jest mało treściwy.
...
Sylveco tylko te w słoiczkach o treściwszej konsystencji np brzozowo-rokitnikowy ,równiez Fitomed..np tradycyjny krem półtłusty z lawendą
z tanszych i do kupienia wszędzie zwłaszcza przy wyższych temperaturach bo nie daje tłustej warstwy;ziaja -krem naprawczy z ceramidami 50+,tylko nie przestrasz sie cyferek,nie ma tam niczego aktywnego,oprócz większej ilosci lipidów>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 16:54   #42
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Hm, nie mój wątek, no ale zaciekawił mnie ten krem. Podpowiecie gdzie mogę go dostać?
Na stronie internetowej sylveco są napisane miejsca gdzie są sklepy stacjonarne z produktami tej firmy

201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:14   #43
NeskaPe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

A ja polecam Intensywnie Nawilżający Flos Lek Happy Aqua. Genialny!
NeskaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 15:35   #44
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Ja mam cerę mega skłonną do zapychania. Parabeny, silikony i gliceryna w jakiejkolwiek postaci odpadają... Nie wspomnę o innych parafinach.

Co do Sylveco, mam lekki krem z rokitnika i mam podejrzenia, że również mnie zapycha...

Nivea to zapychacze nr 1. Tymczasem odpada także masełko shea, krem Clarins Multi Active Day (Jour).

Kiedyś Tołpa miała świetny lekki krem. Teraz już niestety niedostępny. Ja szukam dalej.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 16:03   #45
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

[QUOTE=HerbADKA;41304917]Ja mam cerę mega skłonną do zapychania. Parabeny, silikony i gliceryna w jakiejkolwiek postaci odpadają... Nie wspomnę o innych parafinach.

Co do Sylveco, mam lekki krem z rokitnika i mam podejrzenia, że również mnie zapycha...

....
rokitnikowy ma wyciąg olejowy ...a brzozową wersje próbowałaś? lun Bepanthen-Krem w tubie,tam to juz zupełnie nie ma co zapchać.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 16:10   #46
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mega skłonną do zapychania. Parabeny, silikony i gliceryna w jakiejkolwiek postaci odpadają... Nie wspomnę o innych parafinach.

Co do Sylveco, mam lekki krem z rokitnika i mam podejrzenia, że również mnie zapycha...

Nivea to zapychacze nr 1. Tymczasem odpada także masełko shea, krem Clarins Multi Active Day (Jour).

Kiedyś Tołpa miała świetny lekki krem. Teraz już niestety niedostępny. Ja szukam dalej.
Mam tak samo

Co krem mi podejdzie to przestają go produkować a reszta zapycha.
Używam obecnie wyłącznie filtru Uriage spf50 i on jest właśnie parabenów pozbawiony
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...n-spf-50-.html
Na początku lekko tłusty, po wklepaniu ok.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 07:54   #47
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mega skłonną do zapychania. Parabeny, silikony i gliceryna w jakiejkolwiek postaci odpadają... Nie wspomnę o innych parafinach.

Co do Sylveco, mam lekki krem z rokitnika i mam podejrzenia, że również mnie zapycha...

Nivea to zapychacze nr 1. Tymczasem odpada także masełko shea, krem Clarins Multi Active Day (Jour).

Kiedyś Tołpa miała świetny lekki krem. Teraz już niestety niedostępny. Ja szukam dalej.
A przeanalizowałaś wszystkie swoje maseczki, peelingi, podkłady? Z tego co wiem gliceryna naturalnego pochodzenia nie zapycha. Silikony są we wszystkich podkładach. Parafina często jest w maseczkach, nawet tych oczyszczających.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 11:14   #48
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
A przeanalizowałaś wszystkie swoje maseczki, peelingi, podkłady? Z tego co wiem gliceryna naturalnego pochodzenia nie zapycha. Silikony są we wszystkich podkładach. Parafina często jest w maseczkach, nawet tych oczyszczających.
...
dokładnie,nawet to czym myjemy może pogarszac stan cery,często też krostki i inne niedoskonałości są powodem odpowiedzi alergicznej na dany składnik a nie typowego zapchania..warto na to zwrócic uwage.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 23:20   #49
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Podbijam. Próbowałam kilku kremów i wciąż nie mogę znaleźć takiego, który by mnie nie zapchał :/ W miarę dobry był Iwostin Puritin do przesuszonej trądzikowej skóry ale... No właśnie, niby do przesuszonej, ale jakoś rewelacyjnie jej nie nawilżał. Nie mam problemów ze ściągniętą buzią po kremie nawilżającym do cery wrażliwej z Flos Leku, ale ten z kolei mnie zapycha. W składzie unikam parafiny, trójglicerydów, silikonów i parabenów, nie wiem na co jeszcze zwracać uwagę, żeby było dobrze .Ostatnio kupiłam krem pielęgnacyjny z Hippa, bo ma krótki i nieskomplikowany skład i znowu, 4 dni i krosty na całej twarzy.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 05:09   #50
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Żel aloesowy z gorvity? Tam już naprawdę nie ma nic co może zapchać... Sylveco brzozowy, ale on ma olejki więc ryzykowne... Nic więcej nie stosowałam
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 06:12   #51
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Żel aloesowy z gorvity? Tam już naprawdę nie ma nic co może zapchać... Sylveco brzozowy, ale on ma olejki więc ryzykowne... Nic więcej nie stosowałam
....
Sylveco...lekki krem brzozowy lub lekki krem rokitnikowy...oba godne polecenia jak najbardziej... czasami tak zwane zapychanie to nie zapychanie,a alergia lub poprostu wadliwe fizjologiczne złuszczanie naszego naskórka...często wtedy skóra nawet tłusta jest mocno odwodniona.

Hippa zdecydowanie bym odradziła,flos lek tez się nie spisuje....właściwie Sylvco to teraz numer jeden a potem długo długo nic...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-08-17 o 06:13
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 10:57   #52
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Podbijam. Próbowałam kilku kremów i wciąż nie mogę znaleźć takiego, który by mnie nie zapchał :/ W miarę dobry był Iwostin Puritin do przesuszonej trądzikowej skóry ale... No właśnie, niby do przesuszonej, ale jakoś rewelacyjnie jej nie nawilżał. Nie mam problemów ze ściągniętą buzią po kremie nawilżającym do cery wrażliwej z Flos Leku, ale ten z kolei mnie zapycha. W składzie unikam parafiny, trójglicerydów, silikonów i parabenów, nie wiem na co jeszcze zwracać uwagę, żeby było dobrze .Ostatnio kupiłam krem pielęgnacyjny z Hippa, bo ma krótki i nieskomplikowany skład i znowu, 4 dni i krosty na całej twarzy.
A jesteś pewna, że to wina kremów, to zapychanie? Może krosty wyskakują z innego powodu?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 13:04   #53
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
A jesteś pewna, że to wina kremów, to zapychanie? Może krosty wyskakują z innego powodu?
Zimą przesuszyłam sobie twarz, zaczęłam ładować na nią kremy do suchej skóry i zaczęła się jazda. Wstrętne podskórne gule z których po kilku dniach robią się cysty i milion zamkniętych zaskórników na policzkach i brodzie czyli klasyczna kaszka. Nijak nie wiedziałam jak z tym walczyć, bo wszystkie kosmetyki do skóry z problemami jeszcze bardziej mnie wysuszały. Zaczęłam myć buzię płynem micelarnym a potem stosowałam OCM, kupiłam tego Flos Leka i buzia wróciła do normy jeśli chodzi o nawilżenie, ale syfy zostały. Co więcej, gdy na tydzień odstawiłam Flos Lek i znowu do niego wróciłam, to wróciły i gule. Poszłam do apteki i poprosiłam o coś nawilżającego do tłustej, ale wrażliwej skóry. Farmaceutka poleciła mi krem do przesuszonej, trądzikowej cery z Iwostinu. I tu na odwrót - już mnie nie wysypywało, ale nawilżenie było kiepskie. Krem się skończył, wróciłam znowu do tego Flos Leku bo jeszcze mi został i bach, pryszcze, witajcie z powrotem. A co do Hippa to nie mam żadnych wątpliwości, dawno mnie tak nie wysypało malutkimi, ropnymi krostkami. W ogóle ich nie mam, jak już to "poważne sprawy" jak te obrzydliwe gule, więc to musi być wina Hippa. Sama nie wiem już co mam z tą buzią robić, kremy do tłustej skóry nie nawilżają jak trzeba, a od całej reszty mam pryszcze i zaskórniki :/
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:57   #54
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

kup delikatny żel do mycia dla dzieci babydream z rosmana,do tego lekki krem brzozowy-na noc lekki rokitnikowy Sylveco i nic więcej na początek,jak zrestetujesz pielęgnacje skóra się unormuje...potem mozna zacząc dodawac inne kosmetyki typu peeling enzymatyczny a najlepiej w tym celu czarne mydło savon noir...hydrolaty roslinne itd....ale narazie zacznij od podstawowych rzeczy...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 22:03   #55
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
kup delikatny żel do mycia dla dzieci babydream z rosmana,do tego lekki krem brzozowy-na noc lekki rokitnikowy Sylveco i nic więcej na początek,jak zrestetujesz pielęgnacje skóra się unormuje...potem mozna zacząc dodawac inne kosmetyki typu peeling enzymatyczny a najlepiej w tym celu czarne mydło savon noir...hydrolaty roslinne itd....ale narazie zacznij od podstawowych rzeczy...
Też bym postawiła na takie "zresetowanie" pielęgnacji, możesz nawet spróbować na trochę nie używać wody, tylko płynu micelarnego, który Ci odpowiada + lekkie kremy - ja nic z nich nie polecę, ale już któryś raz czytam pozytywne opinie o Sylveco. Jak miałam kłopoty ze skórą to też najpierw ją uspokoiłam, unormowałam, a potem zajęłam się krostami i przebarwieniami.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:28   #56
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Kupiłam kilka dni temu ten lekki krem brzozowy i jestem zachwycona W ogóle nie zapycha, nawet mam wrażenie, że pryszczy wyskakuje mniej niż zwykle. Wszystkie krostki, ranki i strupki szybciej się goją, buzia jest jakby jaśniejsza, no rewelacja! Krem strasznie szybko się wchłania do matu i podkład wygląda na nim bardzo dobrze, nie robią się plamki, nie roluje się itd. Jedyne co, to mógłby bardziej nawilżać. Przymierzam się do kupienia jeszcze jednego kremu na noc, tylko nie wiem na co się zdecydować, bo podobno jeden z nich (nagietkowy albo rokitnikowy) trochę... barwi twarz na żółto
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 13:10   #57
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Kupiłam kilka dni temu ten lekki krem brzozowy i jestem zachwycona W ogóle nie zapycha, nawet mam wrażenie, że pryszczy wyskakuje mniej niż zwykle. Wszystkie krostki, ranki i strupki szybciej się goją, buzia jest jakby jaśniejsza, no rewelacja! Krem strasznie szybko się wchłania do matu i podkład wygląda na nim bardzo dobrze, nie robią się plamki, nie roluje się itd. Jedyne co, to mógłby bardziej nawilżać. Przymierzam się do kupienia jeszcze jednego kremu na noc, tylko nie wiem na co się zdecydować, bo podobno jeden z nich (nagietkowy albo rokitnikowy) trochę... barwi twarz na żółto
...
rokitnikowy ma nieco żółtawy odcien,ale nie barwi on skóry na stałe,ja najbardziej z sylveco własnie lubię lekki rokitnikowy,nawilża lepiej niż brzozowy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 13:24   #58
eliza_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Szukam kremu nawilżającego- takie, który nie zapycha i jednocześnie matuje. Mem niewielkie skłonności do niedoskonałości)
Proszę o rady
eliza_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 13:26   #59
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez eliza_1986 Pokaż wiadomość
Szukam kremu nawilżającego- takie, który nie zapycha i jednocześnie matuje. Mem niewielkie skłonności do niedoskonałości)
Proszę o rady
...
sylveco Lekki krem brzozowy np.... matowienie z jednoczesnym nawilżaniec mimo wszystko się wyklucza,wbrew temu co wmawiają nam koncerny kosmetyczne.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 14:36   #60
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
sylveco Lekki krem brzozowy np.... matowienie z jednoczesnym nawilżaniec mimo wszystko się wyklucza,wbrew temu co wmawiają nam koncerny kosmetyczne.

trzeba by bylo uzywac 2 oddzielnych kremow, najpierw nawilzajacy, a potem matujacy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 13:15:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.