Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 01:33   #1411
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mozesz uzywac kremow na since i korektora ktory je ukryje.

Sprobuj z zelem arnikowym od Flos Leku, albo z kremem pod oczy tej samej firmy z serii dla cery naczynkowej. Krem od YR i od Nivea Aqua Sensation( czy jakos tak sie w PL nazywa) tez sa fajne. Pod oczy regularnie uzywa trzech ostatnich produktow( zel anikowy mnie zniechecil, bo ja juz potrzebuje czegos kremowego z tluszczem, a po zelu skora mi sie sciagala, mozliwe ze tobie on wystarczy). Jestem po 30-tce i mam male nabyte since. Przy regularnym uzywaniu plus makijaz( tobie wystarczy sam korektor, jestes mloda, wiec nie musisz sie jeszcze az tak zamalowywac, tylko te newralgicne miejsca) widze poprawe. Zdecydowanie po zmyciu makijazu, wygladam swiezej. Nie wiem czy ty po miesiacu czy dwoch zauwazych roznice. Po twoim poscie domyslam sie, ze to wrodzona przypadlosc i pewnie since sa mocniejsze niz u mnie, jednak warto sprobowac. Powinnas szukac w kosmetykach wyciagu z arniki i kasztanowca, to podstawa przy walce z sincami.
Moze okazac sie, ze mimo kilkumiesiacznego uzywania kremow z tymi ziolami, nadal nic sie nie zmienilo( z dziedzicznymi sincami ciezko sie walczy), wtedy zostanie ci tylko dobry korektor pod oczy. Oczywiscie dbac o skore pod oczami i tak powinnas, bo tam skora najszybciej sie starzeje, a na dobrze nawilzonej skore, korektor lepiej wyglada, lepiej stapia sie ze skora i go nie widac.
niestety , ale muszę powiedzieć że krem z Nivea Aqua Sensation to niestety ale niewypał, sporo kosztuje i nie działa, próbowałam na moje cienie i nic nie pomógł, nie widziałam żadnej róznicy przed używaniem i po, więc jeśli o niego chodzi to według mnie strata kasy
teraz używam Retin-ox multicorrection i jest o niebo lepszy od Nivei, oczywiście nie niweluje całkowicie cieni, ale rozjaśnia je i są mniej widoczne dzięki niemu (warunek: regularne stosowanie - jak z resztą w przypadku wszystkich preparatów)

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dla mnie to bez sensu leczyć zewnętrznie coś co wynika z tego co się dzieje wewnątrz organizmu. Chociaż wiele osób liczy, że wszelkie kremy mają cudowną moc. One tymczasowo zamaskują tylko defekt którzy ma swoją przyczynę wewnątrz organizmu, ale nie wyleczą go na dłużej.
Skóra pod oczami jest bardzo dzienka, więc absolutnie żadnych peelingów w tej strefie się nie robi
kasia14440
Jakie masz ciśnienie? wysokie, czy niskie?
Jak się odżywiasz?
Nie masz problemów z nerkami? J
aką masz skórę? Suchą, czy tłustą/mieszaną.
Ile czasu spędzasz na świeżym powietrzu?

Żadne kremy ani inne mazidła nie pomogą, jeżeli tryb życia jest niewłaściwy. Po za tym podkrążone oczy to sygnał, żeby się przebadać. Możliwe, że masz początki anemii, lub innej choroby.
Zgadzam się całkowicie z oblabobla, powinnaś porobić dokładne badania krwi i moczu, może dzieje się coś w organiźmie o czym nie wiesz.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 10:59   #1412
kasia14440
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Wink Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dla mnie to bez sensu leczyć zewnętrznie coś co wynika z tego co się dzieje wewnątrz organizmu. Chociaż wiele osób liczy, że wszelkie kremy mają cudowną moc. One tymczasowo zamaskują tylko defekt którzy ma swoją przyczynę wewnątrz organizmu, ale nie wyleczą go na dłużej.
Skóra pod oczami jest bardzo dzienka, więc absolutnie żadnych peelingów w tej strefie się nie robi
kasia14440
Jakie masz ciśnienie? wysokie, czy niskie?
Jak się odżywiasz?
Nie masz problemów z nerkami? J
aką masz skórę? Suchą, czy tłustą/mieszaną.
Ile czasu spędzasz na świeżym powietrzu?

Żadne kremy ani inne mazidła nie pomogą, jeżeli tryb życia jest niewłaściwy. Po za tym podkrążone oczy to sygnał, żeby się przebadać. Możliwe, że masz początki anemii, lub innej choroby.



cisnienie mam niskie,
mysle ze dobrze sie odzywiam
nie mam problemow z nerkami
mieszana
spedzam bardzo malo od czasu kiedy mieszkam w miescie w Niemczech


jednak pujde sie przebadac i mam nadzieje ze cos z tym zrobie jezeli nie nie moge jechac do Polski
kasia14440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:31   #1413
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Cytat:
Napisane przez kasia14440 Pokaż wiadomość
cisnienie mam niskie,
mysle ze dobrze sie odzywiam
nie mam problemow z nerkami
mieszana
spedzam bardzo malo od czasu kiedy mieszkam w miescie w Niemczech



jednak pujde sie przebadac i mam nadzieje ze cos z tym zrobie jezeli nie nie moge jechac do Polski
Mam takie same cechy więc coś w tym musi byc.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:09   #1414
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Cytat:
Napisane przez kasia14440 Pokaż wiadomość
cisnienie mam niskie,
mysle ze dobrze sie odzywiam
nie mam problemow z nerkami
mieszana
spedzam bardzo malo od czasu kiedy mieszkam w miescie w Niemczech


jednak pujde sie przebadac i mam nadzieje ze cos z tym zrobie jezeli nie nie moge jechac do Polski
Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Mam takie same cechy więc coś w tym musi byc.
Zdarza się, że przy niskim ciśnieniu można mieć podkrążone oczy. Badania rozwieją wszystkie wątpliwości I oczywiście więcej ruchu Trzeba się dotlenić i poruszać, żeby poprawić krążenie.
Pod oczami robią się sińce, ponieważ jest zaburzone mikrokrążenie i skóra jest niedotleniona. Lepiej eliminować przyczynę niż walczyć ze skutkami
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:28   #1415
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Zdarza się, że przy niskim ciśnieniu można mieć podkrążone oczy. Badania rozwieją wszystkie wątpliwości I oczywiście więcej ruchu Trzeba się dotlenić i poruszać, żeby poprawić krążenie.
Pod oczami robią się sińce, ponieważ jest zaburzone mikrokrążenie i skóra jest niedotleniona. Lepiej eliminować przyczynę niż walczyć ze skutkami
Ale ja miałam badania i wszystko ze mna ok. Ale wiesz.. zrobie je jeszcze raz. Jestem leniem ale chyba masz racje, wiecej ruchu obowiązkowo.

Ale przynajmniej jak uzyje korektora to juz nic nie widac
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:35   #1416
kasia14440
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ale ja miałam badania i wszystko ze mna ok. Ale wiesz.. zrobie je jeszcze raz. Jestem leniem ale chyba masz racje, wiecej ruchu obowiązkowo.

Ale przynajmniej jak uzyje korektora to juz nic nie widac

bede musiala sie zaopatrzyc w korektory dopoki te pokrazone oczy sie usunano ale ja tak nie chce do konca zycia..od 2 dni cwicze w domu i wiecej chodze po dworze, a dzisiaj bola mnie miesnie nogno ale sie nie poddam:Pdziekuje wszystkim za interweniowanie mnie:cm ok:i mam nadzieje ze moj stan sie poprawi
kasia14440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:24   #1417
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Powodzenia
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 16:49   #1418
kasia14440
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: podkrazone oczy, a nawet since

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Powodzenia

dzieki, teraz to chyba otworze nowe forum i napisze jakiego najlepiej fluiduu zywac:P
kasia14440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:35   #1419
bebucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Podkrązone oczy + worki

chyba raczej nikt mi tutaj nie powie co mam robić ....
bebucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:51   #1420
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Podkrązone oczy + worki

nie jestesmy lekarzami, wymienamy sie spostrzezeniami, proponujemy cos od siebie, w zasadzie po to jest to forum.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:54   #1421
bebucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Podkrązone oczy + worki

no dobrze, ;p ale najgorsze jest to za lekarze tesh nie widza co to jest ./.. i do kogo mam sie zglosic ?
bebucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 07:24   #1422
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Podkrązone oczy + worki

Cytat:
Napisane przez bebucho Pokaż wiadomość
no dobrze, ;p ale najgorsze jest to za lekarze tesh nie widza co to jest ./.. i do kogo mam sie zglosic ?
tak sobie myślę, że takie duże worki z niewyspania moga być też spowodowane przez ogólne zakwaszenie organizmu, prawdopodobnie jak robiłeś badanie moczu to ph miałeś w okolicach 5.0, lekarze mówią że to normalne - ale nie tak do końca, ponieważ przez zakwaszenie spowodowane złym odżywianiem - za dużo mięsa, coli, kawy, słodyczy, białego chleba makaronu - organizm próbuje sam wyrównac to, ponieważ krew musi mieć środowisko zasadowe bardziej, więc związki tworzące odczyn zasadowy np wapno pobierane są z na przykład kości a wiadomo ze prowadzi to do osteoporozy i inny niedomagan takze raka, czy tez powstawania worów pod oczami.
Poki co to moze sprobuj pic wapno i brac magnez, oprocz tego warto na przyklad wieczorem zjesc ziemniaki - wiem ze to moze smiesznie brzmiec ale sama sie przekonalam ze jedzac ziemniaki czy tez winogron -ktory odkwasza, albo kapuste na wieczor ph moczu wzroslo - do ok 6.5-7.0 podobne wlasciwosci odkwaszajace ma tez burak, np sok z buraka albo starty jako "salatka". Teraz za bardzo nie mam czasu pisac, ale wieczorem jeszcze cos dodam i poszukam materialow na ten temat zebys mogl sobie przeczytac.
dobra jest tez serwatka z mleka, jak nie wiesz jak ja zrobic to potem napisze Ci co i jak.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:37   #1423
bebucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Podkrązone oczy + worki

to jak mozesz napisz mi co mam zrobić ;]
bebucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 11:18   #1424
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Podkrązone oczy + worki

Cytat:
Napisane przez bebucho Pokaż wiadomość
to jak mozesz napisz mi co mam zrobić ;]
przepraszam ze nie odpisalam przedwczoraj wieczorkiem, wciaz walcze ze zdawaniem egzaminow - ta sesja jest wyjatkowa. Dzisiaj porobie troche fotek materiałow jaki mam na ten temat i Ci podam linka zebys mógł sobie ściągnąć, myślę ze watro spróbowac tym bardziej że inne rzeczy zawiodły, nie ma nic do stracenia
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:46   #1425
1405
Raczkowanie
 
Avatar 1405
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Smile Dot.: Podkrązone oczy + worki

krem garniera NutrDermist Regenerujacy krem pod oczy(przeciw cieniom,prezciw opuchnieciom) takie czarne pudelko a w srodu zilona cienka tubka...okolo 40zl



MI POMAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
1405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:55   #1426
justanika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Podkrązone oczy + worki

Na odkwaszenie ogranizmu jest PROSZEK ZASADOWY - tyle w nazwie i nic więcej. Łyżkę proszku mieszasz z połową szklanki wody raz dziennie. Kosztuje około 25 zł - wystarcza na miesiąc-półtora.
Na mnie działa URARTHONE - pisałam o ty w innym wątku. Bardzo polecam!
Badania moczu wszystkiego nie wykazują i lekarze zazwyczaj rozkładają ręce. Mi pomogła homeopatyczka.
justanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:40   #1427
bebucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Podkrązone oczy + worki

ale można powiedzieć ze ja mam to od urodzenia , a mama ma tylko podkrazone ale , nie ma sinych a ja mam ...
bebucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 20:09   #1428
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Podkrązone oczy + worki

tez mam wory OD URODZENIA. Tzn jak ja to mowie- nie sa to cienie, nie wory (bo takowe maja babcie) tylko DOLY (sa ciemne i jest takie 'wglebienie; pod oczami). Tez uzywalam zelu ze swietlika i nic nie dalo. Korektory? Coz, na DOLY nic nie poradza jestem zdrowa itp a jednak przeszkadzaja one w zyciu... Proboje je po prostu polubic, bo latwiej sie zyje z takim poczuciem. Nie da sie w 95% tego zmienic wiec trzeba to zaakceptowac. A naprawde wiele nocy przeplakalam z tego powodu.

mowi sie ze 'taka nasza uroda'
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 21:00   #1429
bebucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Podkrązone oczy + worki

ta dupa blada i banany jaka nasza uroda tak naprawde tacy polscy lekarze sa do bani
bebucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 11:47   #1430
issa1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Podkrązone oczy + worki

Witam , też mam ten problem od dziecka. Walczę z nim pod zawsze z efektem miernym choć wydaje mi się że jak nie zastosuje żadnego żelu do oczu czy okładu z lodówki z rana to jest jeszcze gorzej a może to po prostu taka auto sugestia. Przerobiłam sporo kremów i żeli z niższej półki cenowej a mających dobre oceny na kwc np. Flok-lek , był tez Eris , Iwostin , Garnier . Wkońcu przy okazji zakupów w Sephorze poprosiłam o próbki czegoś na te worki i sińce w jednym. Pani dała mi próbki dwóch kremów : rexelaine-oparty na kwasie hialuronowym i eliplex-2. I tu spotkała mnie ciekawa przygoda : otóż poraz pierwszy w życiu nie moglam wyczymać z jakimś kremem -rexeline nie tyle mnie uczulił(nie jestem alergikiem) co poprostu podczas stosowania w dzień( w nocy było ok.) oczy mnie bolały ,drazniły-więc współpraca skończyła się po dwóch dniach. Natomiast co do eliplexu to jest przyjemny w użyciu i po ok tygodniu stosowania- WYDAJE MI SIE -że sińce się rozjasniły (mojemu mężowi też) . Co do opuchnięć to zmian niestety nie widze choć czytałam że żeby zobaczyć działanie jakiego kolwiek kremu potrzeba minimum 3 tygodni. Zobaczymy. Acha jeżeli ktoś miał do czynienia z tymi kremami to bardzo proszę o opinie -przeszukałam neta ale niczego się nie moge dowiedzieć-nawt nie wiem kto jest producentem. pozdrawiam
issa1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 13:34   #1431
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Podkrązone oczy + worki

bebucho a jak inaczej nazwiesz to, ze nie jestes chory a masz te cienie, ktore za wszelka cene nie chca zniknac? Niektorzy rodza sie np z piegami i to nie jest choroba, taka ich urodaCo nie znaczy ze nie uwazam worow pod oczami za zlo^^;/
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:24   #1432
bebucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Podkrązone oczy + worki

haha dobrze... : ;] solarka i znika ;d ;d 2x dni ;d 15 min ;d i nie widac;]
bebucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:31   #1433
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Podkrązone oczy + worki

tez to mam... worek+ siniec od zawsze na zawsze juz pewnie,
z korektorem nie moge przesadzic bo jest jeszcze gorzej, jak przyłoze cos zimnego to sie az taka kieszonka robi, pada cien i siniec jak po bójce jakiejs
jakos wyrosłam z solarium, ale krem brązujący troszke pomaga, róznica sine-blade troszke sie zaciera. a z tym odkwaszaniem to bardzo ciekawe, przeczytałam z ogromną uwaga
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:51   #1434
Madzia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 65
Unhappy wory pod oczami

mam problem juz od dawna..pod oczami mam cienie pod oczami i sa bardzo ciemne nawet gdy przypudruje sie to i tak sa dosc widoczne..czy sa jakies sposoby procz drogich kremow??
Madzia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:03   #1435
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: wory pod oczami

krem ze świetlikiem
korektor
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:46   #1436
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: wory pod oczami

Przede wszystkim korektor. Wyprobowalam baaardzo duzo glownie wysokopolkowych-estee lauder, clinique, shiseido, kanebo, ale nie opdowiadaly mi. Najlepszy jest zwykly meybelline ever fresh. Z gornopolkowych odkrylam oststnio helene rubinstein magic concealer i on jest super, ale na cienie odcien 2 bo 1 nie zakrywa tak dobrze. Jesli chodzi o kremy-malo ktory pomoze. Tak naprawde musisz mocno nawilzac okolice oka bo na takiej ladniej wyglada korektor a i cienie sa mniej widoczne. Ja mam ten problem od zawsze. Ostatnio wykryto u mnie anemie, z ktorej juz sie wyleczylam. Cere mam rozswietlona, cienie o polowe mniej widoczne. Radze zrobic badania Mam tez dylemat poniewaz rownoczesnie z zaczeciem leczenia anemii zaczelam stosowac ponoc rewelacyjny krem na cienie skin doctors eyecirce. I teraz nie wiem czy cienie zbladly od kremu czy od wyleczenia anemii. Rozpoczelam 2 opakowanie kremu i zdam relacje za jakis miesiac czy zlikwidowal cienie. Wydaje mi sie ze on tez jednak dziala
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:51   #1437
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: wory pod oczami

Ja słyszałam gdzieś kiedyś żeby łyżkę taką do zupy do oka przykładać Czy pomaga i czy nie jest inwazyjne nie mam pojęcia.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:32   #1438
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: wory pod oczami

Hehehe zgadza się, łyżka pomaga Sama czasem wstaję rano, łyżeczki wkładam na trochę do lodówki i siup pod oczy Po zarwanej nocy czy dwóch coś tam zawsze pomoże. Potem oczywiście jak zwykle korektor na sińce Polecam Magika Heleny Rubinstein, naprawdę całkiem niezły a przetestowałam ich już sporo.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:37   #1439
ankabp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: wory pod oczami

ja to na swoje oczy juz patrzec nie moge ;( mam je tak sine ze wyglada jakby byly podbite... nie moge patrzec na siebie w lusterku przez to!!! probowalam wszytkiego: kremy ze swietlikiem, zimne łyżeczki, ogorki, korektory i nic. zalamka
ankabp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:43   #1440
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: wory pod oczami

Ja tez tak mialam jeszcze 1,5 miesiaca temu. Doslownie-podbite oczy. Strasznie to wygladalo. Na dodatek przesuszylam korektorem okolice oczy i zrobily mi sie zmarszczki. Postanowilam ze zabiore sie za te oczy Po pierwsze i chyba najwazniejsze-wyleczylam anemie-robilam badania i przez przypadek dowiedzialam sie ze jestem na nia chora. Z lekow polecam sorbifer durules na recepte. Zwykle witaminkowe zelazo nic nie da. Cienie mam mniejsze o polowe. No i jeszcze ten krem o ktorym pisalam wyzej. Wysuszona skore ratowalam stosujac codziennie na noc krem do rak-taki bardzo tresciwy. Pomoglo-zmarszczki wyprasowane Teraz moge sie pokazac bez korektora

Slyszalam jeszcze o tabletkach na cienie pod oczami-OENOBIOL- podobno dziala
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.