Co wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 15:27   #1
tissable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25

Co wybrać?


Chciałam iść na dietetykę na SGGW, ale się nie dostałam. Wybrałam jeszcze dietetykę na SUM, ale tam wyniki będą we wtorek. Teraz zastanawiam się co robić. Czy iść do SUM jak się dostanę czy próbować na SGGW w drugim naborze na żywienie człowieka i ocenę żywności? Jeszcze mogłabym próbować na turystykę i rekreację na SGGW (też brałam pod uwagę ten kierunek, wydaje mi się ciekawy) i poprawiać maturę z biologii za rok. Potem próbować na dietetykę i robić te dwa kierunki. Zależy mi na SGGW i stąd te moje wątpliwości. Chciałam na dietetykę, ale nie wyszło, a jest dużo kandydatów nawet na liście rezerwowej. Może ktoś wie coś na temat żywienia człowieka i oceny żywności? Można po tym iść na drugi stopień na dietetykę?
tissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 19:53   #2
karis1502
Raczkowanie
 
Avatar karis1502
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 475
Dot.: Co wybrać?

Można, jeżeli podstawa programowa obu kierunków jest zgodna w 60% Swoją drogą serio nie ma już szans na kolejne tury? Poszukaj informacji na ten temat z lat poprzednich
karis1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 19:55   #3
Jusiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 41
Dot.: Co wybrać?

Zawsze mozesz zlozyc papiery na SUM, a jesli dostaniesz sie w drugim naborze na SGGW toje po prostu wycofasz z SUMu

A na ktorym miejscu jestes na rezerwowej?

Edytowane przez Jusiq
Czas edycji: 2014-07-11 o 19:56
Jusiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:26   #4
tissable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Co wybrać?

Na liście rezerwowej jestem teraz 136. Dzisiaj parę osób się wypisało z rezerwowej, bo jeszcze rano byłam 141. Szanse są niewielkie, chyba że dużo osób zrezygnuje. Jest tylko 60 miejsc. Też tak myślałam, że jak się dostanę na SUM to złożę tam papiery. Zawsze mogę zrezygnować, ale chociaż będę miała pewne miejsce.
tissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 20:26:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.