mgiełki do twarzy i ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-04, 09:17   #1
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Question

mgiełki do twarzy i ciała


Chciałam zapytać, w jakiej kategorii zgłaszamy do KWC mgiełki do twarzy, a w jakiej do ciała??? Ja bym była za utworzeniem nowej kategorii tj. mgiełki do twarzy i ciała czy coś takiego, gdyż spotykam się z mgiełkiami w zapachach, w perfumach i zapachach dla kobiet, w balsamach, w dezodorantach i antyperspirantach, w tonikach, itp.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 22:56   #2
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: mgiełki do twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Chciałam zapytać, w jakiej kategorii zgłaszamy do KWC mgiełki do twarzy, a w jakiej do ciała??? Ja bym była za utworzeniem nowej kategorii tj. mgiełki do twarzy i ciała czy coś takiego, gdyż spotykam się z mgiełkiami w zapachach, w perfumach i zapachach dla kobiet, w balsamach, w dezodorantach i antyperspirantach, w tonikach, itp.
Mgiełki do buzi to nic innego jak toniki tam ich miejsce i innej kategorii nie przewidujemy

Z mgiełkami do ciała jest problem, ponieważ istnieją różne produkty, które pełnią różne funkcje:
- są mgiełki wyłącznie zapachowe, uzupełniające linię perfum ('layering')
- są mgiełki 'bajerackie' - nadające skórze połysk lub kolorek - z tymi naprawdę nie wiadomo co począć, więc nie zamknęliśmy kategorii "kosmetyki kolorowe" - w domysle do ciała też
- są mgiełki odświeżająco - dezodorujące - i niech sobie siedzą w dezodorantach
no są wreszcie mgiełki nawilżająco - pielęgnacyjne lub aromaterapeutyczne - i te póki co powinny pojawiać się w higienie lub w "kremach - mleczkach - oliwkach" jeśli mają funkcję pielęgnacyjną - byc może stworzymy kiedyś dla nich odrębną podkategorię

(ale póki co nie - żadnych zmian w kategoriach nie będzie do czasu wymiany oprogramowania)

jeszcze tylko jedna uwaga :
trzeba dobrze przemyśleć, do jakiej kategorii chce się zgłosić produkt, ponieważ nie możemy przenosić produktów pomiędzy kateroriami "zapachy" i "ozdoby do ciała" a pozostałymi "szufladkami" KWC.

__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.