Metamorfoza ksniezki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 19:21   #1
09fc571f2ea3fd877e21d64bc9eece8269970318
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1

Metamorfoza ksniezki


Witajcie,
Od lat mam tą samą fryzurę i nie wiem co w niej zmienić
Potrzebuję porady w kwestii koloru, cięciu i najlepiej od razu w kwestii makijażu.
Zdjęcie jedyne sensowne jakie miałam we włosach związanych za to z makijażem

Odpowiadam na pytania :

1. opalam się dość szybko, w dzieciństwie nawet baardzo szybko na czerwono, teraz jakoś wolniej i na róż który później przechodzi na złoto.

2. Kolor oczu - jasne, niebiesko - szare w ciapy, oprawa oczu ciemna.

3. Piegi są, ciepłe brązowe plamki.

4. Cera - wydaje mi się ze mam raczej ciepły zimny kolor, porcelanowy. Rumieniec jest różowy.

5. Naturalny kolor włosów mam średni blond, złotawo- brązowy,

6. Kolor ust dość wyraźny, raczej koral.

7. Lubię kolory - błękity, granat, biel, ale i czarny.
Potwornie źle wyglądam za to w czerwieni.
09fc571f2ea3fd877e21d64bc9eece8269970318 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:07   #2
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Metamorfoza ksniezki

Zamieść zdjęcie z włosami rozpuszczonymi, bo na razie ciężko coś powiedzieć. Ten blond, który masz jest dla ciebie zbyt jasny. Wydaje mi się, że jesteś typ urody lato :
Skórę lato ma cienką i wrażliwą, bladą o odcieniu porcelanowym czy lekko różowawym. Może mieć tendencję do rumienienia się.
Oczy są niebieskie, szare, szaroniebieskie, zielone lub czasem piwne, bywa, że z domieszką zielonego. Cyli podobnie jak u kobiety-wiosny.
Usta mają odcień delikatnego, bladego różu.
Wyróżnia lato kolor włosów. Są one jasne w odcieniu chłodnego blondu. Gama jest bardzo szeroka – od barw bardzo jasnych, niemal białych, poprzez ciemniejsze, popielate, szarawe (tzw. kolor mysi), aż po delikatne brązy nadal utrzymane w chłodnym odcieniu.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Podkład powinien mieć lekko różowawe zabarwienie. Szminki mogą być we wszelkich odmianach różu, od bladego po fuksję. Czerwienie też serdecznie witamy, ale te chłodne. Róż na policzki również w odcieniach zimnych i stonowanych. Lato świetnie wygląda w przydymionych powiekach i tzw. smoky eyes.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:48   #3
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Metamorfoza ksniezki

Widac, ze masz kwadratowa twarz, polecalabym fryzure na prosto, bez cieniowania i tej lichej grzywki ktora masz na zdjeciu, lub ścięcie asymetryczne i totalne jej pogrubienie w opcji drugiej.
Lub zapuszczenie wlosow do bardzo dlugich.
Podobno komsyki wlosow, cieniowane w okolicach policzkow, moga optycznie zmiejszyc twarz.

Kolor wlosow czekoladowy braz, jasny, masz zielone oczy, mysle ze nawet rudosci tobie by pasowaly.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27535.jpg (43,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gwyneth-paltrow-hairstyle-bob.jpg (22,3 KB, 6 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:15   #4
muszka_julituszka
Raczkowanie
 
Avatar muszka_julituszka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk-Białystok
Wiadomości: 62
GG do muszka_julituszka
Dot.: Metamorfoza ksniezki

Mało jest osób pasujących tylko do jednego typu urody. Wg mnie ksniezka2 jest mieszanką lato-wiosna(żywy odcień skóry)-może lekko jesieni i nie zgadzam się z tym, że powinna wybrać podkład z lekko różowatym zabarwieniem, jeśli już o podkładzie mowa to polecałabym matujący o beztłuszczowej formule w tonacji Ivory, a może lepiej lekki puder ? Naturalny, nie kryjący bo cera jest zdrowa. Róż na policzki jeśli już to niewyrazisty, tylko do nadaniu twarzy formy, zaznaczenia kości. Zgadzam się co do makijażu przydymionego, smoky eyes na wieczór ładnie będzie wyglądał przy twoim atucie oczach, zwróci na nie uwagę i powiększy, powinien też wydobyć głębię. Radziłabym tak nie skubać brwi, przy środku nosa zaczynać od niego później. Zgadzam się z kształtem twarzy, najprawdopodobniej jest formą kwadratową i zastąpieniem lichej grzywki bardziej konkretną, zakrywającą czoło, jak tą z fryzury pierwszej (super) wysłanej przez Talanteę. Co do rudości moim zdaniem nie - podkreśliłyby różowaty odcień cery. Ciekawe i rzucające się w oczy masz usta-polecam wyeksponować je.

Fryzura: na pewno nie balejażom; są sztuczne i niemodne, poza tym nie pasuje ten kolor do brwi. Średni blond złotawo-brązowy jak to ujęłaś pewnie pasowałby, zwykle naturalne włosy najlepiej pasują do osoby, ale nie mówię, że zawsze więc nie wiem, jak byłoby w twoim przypadku. Jednak polecam powrót do naturalnego koloru włosów żeby to sprawdzić, nadanie im puszystości żeby nie były oklapnięte (pianka?) i blasku (jedwab). Teraz jest tendencja w stronę naturalności.

Odcienie perłowe cieni-nie, matowe-tak. Makijaże dla błękitnych oczu. Sama mam takie jeśli chodzi o naszyjniki to moim zdaniem nie tak krótkie i ciężkie będą lepsze. Pozdrawiam.
__________________
Bądź sobą! Wszyscy inni są już zajęci.
muszka_julituszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:30   #5
magdaolimpia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ksniezki

na moje oko blond totalnie NIE!wyglądasz w nim jak stara baba bez urazy... a jeżeli blond to ciemny nie tak jasny giniesz gdzieś w nim ! proponuję Ci kolor ciemy blond z garniera ewentualnie bardzo jasny brąz do tego ta czerwona szmintka jest straszna!na fotce!kolory ust bardziej delikatne jasne róże w odcieniu skóry tzw nude..... grzywka totalny nie wypał!zapuśc ją...
magdaolimpia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.