Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 12:31   #1
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221

Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???


Chce kupic plaszcz pikowany. Znalazlam na allegro taki:http://allegro.pl/cieply-taliowany-p...921032347.html

Czy wg was jest ok? Ma moze ktoś z was taki? Warto kupic? W sumie nie male to sa pieniadze.. Jak z rozmiarowka?? Widze, ze jest chodliwy na allegro, wiec moze ktos z was ma taki. Licze na opinie.
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 13:13   #2
clacksed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

męskim okiem, nawet spoko wygląda, musi w nim być ciepło, tylko zależy jaki masz rozmiar, wg mnie świetnie by wyglądał na szczupłej brunetce, z brązowymi oczami..., blondynka tez może być..., generalnie jak ci się podoba bierz, teraz to jest standart, dużo kobiet takie nosi, ja na twoim miejscu to bym coś poszukał naturalnego skóra + bawełna, lub bawełna bawełna, to tez zależy czy też jesteś zmarźluchem czy nie, bo jeśli wolisz ciepło to w sam raz, jeśli wolisz mniej ciepła i wolisz by skóra oddychała wybierż cos naturalnego. Pozdrawiam
clacksed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 13:31   #3
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

ja mam bardzo podobny kupiony na targu. tak samo pikowany, ta sama długośc, ten sam pasek, zapinany na suwak i zatrzaski, ściągacze. tylko kaptur ma inne obszycie a od pasa w góre ma dodatkowo 2 rzędy po 3 guziki z tego materiału co kurtka. może to ta sama firma tylko inny model.
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 14:00   #4
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
ja mam bardzo podobny kupiony na targu. tak samo pikowany, ta sama długośc, ten sam pasek, zapinany na suwak i zatrzaski, ściągacze. tylko kaptur ma inne obszycie a od pasa w góre ma dodatkowo 2 rzędy po 3 guziki z tego materiału co kurtka. może to ta sama firma tylko inny model.
A w jakiej cenie byl? I czy wygodny?

A moze masz taki? : http://allegro.pl/nowy-plaszcz-zimow...915479002.html
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 14:27   #5
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

nie, moj jest bardziej podobny do tego 1. wygodny jest i ciepły. mimo ze wydaje sie dosc nabity nie wyglądam w nim jak bombka
i ma "wcięcia" pod pachami, bo wiekszosc kurtek które przymierzałam miała coś w stylu "nietoperza"(jesli wiesz o czym mówie) i wygladało to nie ładnie jak sie rece podniosło. jest dopasowana i ten pasek ładnie zaznacza talie. jak znajde link na allegro takiej kurtki to ci podesle
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 14:31   #6
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
nie, moj jest bardziej podobny do tego 1. wygodny jest i ciepły. mimo ze wydaje sie dosc nabity nie wyglądam w nim jak bombka
i ma "wcięcia" pod pachami, bo wiekszosc kurtek które przymierzałam miała coś w stylu "nietoperza"(jesli wiesz o czym mówie) i wygladało to nie ładnie jak sie rece podniosło. jest dopasowana i ten pasek ładnie zaznacza talie. jak znajde link na allegro takiej kurtki to ci podesle
Super dzieki! A.. w jakiej cenie takie plaszcze chodza na targu? Tzn.. czy ta cena z allegro jest atrakcyjna?
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 14:34   #7
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

dałam 150, i tak mysle ze nie duzo bo byly drozsze a patrzac na to co jest w sieciówkach i po ile wole ta bo jest ładniejsza i dwa razy tansza
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 14:43   #8
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
dałam 150, i tak mysle ze nie duzo bo byly drozsze a patrzac na to co jest w sieciówkach i po ile wole ta bo jest ładniejsza i dwa razy tansza
A w sieciowkach po ile takie plaszczyki sa? Myslalam ze nie drogie bo w sumie to juz okres obnizek cenowych..
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:07   #9
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

teraz moze sa tansze. ale jak byłam w top secret to tak od 250 w góre, w reserved-ie od 300 takie w miare dłuższe, ale ogólnie krój brzydki. wejdz sobie na ich strony
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 20:35   #10
Myszeczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszeczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 292
Dot.: Czy ktoś może ma ten płaszcz pikowany z allegro? Czy wg was jest ok???

Patrzyłam w Carry i w Caymannie to ok. 280 aż... Także cena na targu jest super ale ja jeśli sobie pozwolę to najprędzej w styczniu przy obniżkach hehe
__________________

A do lata piechotą też se pójdę, a co mi tam...
Myszeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.