Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-22, 14:46   #1171
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

Cytat:
Napisane przez meliska69 Pokaż wiadomość
jestem posiadaczką cery mieszanej, lekko przetłuszczającej się. Leczę się na trądzik. Moja cera jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o dobór podkładu. Używam od 3 lat filtru mineralnego firmy SVR , ale z racji, że ma on zbyt różowy kolor chciałabym przerzucić się na jakiś dobry, lekki podkład, który nie spowoduje wysypu podskórnych grud na mojej twarzy.

Mam na oku Bourjois Healthy Mix. Nie zależy mi na matowieniu ani na zbyt długim utrzymywaniu się podkładu. Ma być lekki, przede wszystkim odpowiedni kolorystycznie ( nie wpadający w róż) i co najważniejsze BEZPIECZNY , czyli nie powodujący pogorszenia stanu mojej kapryśnej buźki Czy sądzicie, że ten podkład na pewno nie zapycha porów ???
Chcę żeby na ten temat wypowiedziała się osoba z podobnym problemem.

Pozdrawiam
To z pewnością nie jest tyowy lekki podkład...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 15:28   #1172
meliska69
Przyczajenie
 
Avatar meliska69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

jejkuu. a byłam przekonana, że to najlepszy pod tym względem produkt. a może mógłby ktoś polecić mi lekki podkład ? może loreal true match ?
meliska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 15:57   #1173
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

Cytat:
Napisane przez meliska69 Pokaż wiadomość
jejkuu. a byłam przekonana, że to najlepszy pod tym względem produkt. a może mógłby ktoś polecić mi lekki podkład ? może loreal true match ?
Podkkład który obiecuje 16 trwałości nie może być lekkim puszkiem.... Co do loreala myślę że może nie jest super lekki ale to jeden z faj iejszych podkładów z średniej półki jaki dostępny jest na rynku.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 16:03   #1174
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

Ja proponuję poczytać opinie na KWC. Może szukaj czegoś z podkładów mineralnych?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 16:09   #1175
meliska69
Przyczajenie
 
Avatar meliska69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

brałam pod uwagę podkłady mineralne, ale jednak wolałabym jakiś płynny
meliska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:39   #1176
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

Moim zdaniem Healthy Mix nie jest ciężki... w nowej wersji krycie jest znikome przynajmniej ja tak uważam,weź sobie jakiś mały pojemniczek idź do drogerii,poproś o dwie-trzy pompki podkładu i sobie wypróbuj.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 10:45   #1177
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej Jestem na kupnie podkładu o mniejszym kryciu, takim bardziej na wiosnę. Nie mam (JUŻ, W KOŃCU, NARESZCIE <3) większych problemów z cerą i zastanawiam się nad healthy mix. Mam jednak problem z kolorem. Zawsze celowałam w light vanille 51, jako ten odcień "najjaśniejszy" jako że jestem potwornie blada (wymieszane w stosunku 1:1 rimmel stay matte 091 light ivory i 100 ivory jest dla mnie idealny, bo sam 091 jest minimalnie za jasny, a 100 jest już za ciemna, oprócz tego ma lekko beżowe tony, których brakuje mi w 091). Teraz jednak zdałam sobie sprawę, że istnieje też inny odcień, a mianowicie light beige. Zastanawiam się czy light beige będzie dobry dla takiej typowo bladej osoby, dla której 51 z testera był dość ok (minimalnie za ciemny, ale to standard i odrobinę za żółty). Czy 53 to zamiennik 51 tylko w bardziej beżowej tonacji? Na zdjęciu tutaj wygląda jaśniej niż ten light vanille, ale wiadomo jak to jest ze zdjęciami, poza tym wszędzie natrafiam na testy 51... To jak to z tym jest?
__________________
Włosy: 58 cm ----> dążymy do: 7o cm
Mała lakieromaniaczka
Po maturze zrobię wszystko!
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 09:43   #1178
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II- podkład naprawde matujący

Witam Wizażanki,
na wstępie zaznaczę, że wiem, że było juz sporo dyskusji na temat podkładów matujących, przeczytalam wszystko co się dało (KWC oczywiście w pierwszej kolejności) ale nadal nie znalazłam konkretnych dla mnie informacji...
Poszukuję podkładu, który na prawdę matuje i nie robi maski na twarzy. Raczej lekkiej konsystencji, bo te cięższe wzmagają moje przetłuszczanie skóry. Zależy mi też na umiarkowanie-średnim kryciu, naturalnym efekcie, jakoś nie lubię kompaktów, zwłaszcza z dziwnymi aplikatorami typu wałek... Mam cerę mieszaną, strefa T przetłuszcza mi się bardzo, już 2-3h po nałożeniu podkładu świecę się niemiłosiernie, mimo utrwalenia podkładu pudrem sypkim. Próbowałam juz: Maybelline Afinitone matujący, Maybelline SuperStay, Bourjois 123, L'Oreal TrueMatch i Infallible, Manhattan Powder Mat, Makeup Forever MatVelvet, Sehora podkład korygujący 10h i niestety żaden sobie nie poradził...
Myślę, że czas poszukac wśród podkładów z "wyższej półki", na razie z opisów rozważalam Ideal Matte Estee Lauder albo Stay Matte Oil-Free Makeup Clinique. Niestety panie konsultantki w sephorach i douglasach w mojej okolicy bardzo nie chcą podarowac mi próbek tych podkładów, a ja z kolei bardzo nie chcę wyrzucac kasy w błoto na kolejny nietrafiony kosmetyk... Może któraś z Was ma doświadczenia z tymi podkładami? Albo podobny problem i znalazła już coś godnego polecenia?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------
DO HANAYOME
Hej,
ja też mam jasną cerę, Healthy Mix najjaśniejszy jest prawie idealny, może poł tonu za jasny, ale się dopasował (używałam go awaryjnie od siostry przez kilka dni, bo zapomniałam swojego). Ale z tego co próbowałam i co podpowiedziała mi właśnie siostra lepiej się sprawdza podkład 123 też od Bourjois- jest trwalszy, ładniej ujednolica cerę bez robienia jakiejkolwiek maski czy sztuczności i przy wiosenno-letnich temperaturach nie warzy sie ani nie spływa jak healthy mix. Ogólnie ze wszystkich Bourjois o Healthy słyszałam najmniej pochlebne opinie, wiosenno-lekki nieźle wygląda tez 10hours sleep (używałam go zanim moja cera zaczęła się przetłuszczac)- naturalny, świeży, lekki.

Edytowane przez Mrs_Hyde
Czas edycji: 2014-03-24 o 09:44
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:58   #1179
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Healthy Mix nie jest ciężki... w nowej wersji krycie jest znikome przynajmniej ja tak uważam,weź sobie jakiś mały pojemniczek idź do drogerii,poproś o dwie-trzy pompki podkładu i sobie wypróbuj.
Healthy Mix zdecydowanie jest lekki.

Wtapia sie w skore, nie tworzy maski.
I kolor 51 jest na prawde jasny.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:05   #1180
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II- podkład naprawde matujący

Cytat:
Napisane przez Mrs_Hyde Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki,
na wstępie zaznaczę, że wiem, że było juz sporo dyskusji na temat podkładów matujących, przeczytalam wszystko co się dało (KWC oczywiście w pierwszej kolejności) ale nadal nie znalazłam konkretnych dla mnie informacji...
Poszukuję podkładu, który na prawdę matuje i nie robi maski na twarzy. Raczej lekkiej konsystencji, bo te cięższe wzmagają moje przetłuszczanie skóry. Zależy mi też na umiarkowanie-średnim kryciu, naturalnym efekcie, jakoś nie lubię kompaktów, zwłaszcza z dziwnymi aplikatorami typu wałek... Mam cerę mieszaną, strefa T przetłuszcza mi się bardzo, już 2-3h po nałożeniu podkładu świecę się niemiłosiernie, mimo utrwalenia podkładu pudrem sypkim. Próbowałam juz: Maybelline Afinitone matujący, Maybelline SuperStay, Bourjois 123, L'Oreal TrueMatch i Infallible, Manhattan Powder Mat, Makeup Forever MatVelvet, Sehora podkład korygujący 10h i niestety żaden sobie nie poradził...
Myślę, że czas poszukac wśród podkładów z "wyższej półki", na razie z opisów rozważalam Ideal Matte Estee Lauder albo Stay Matte Oil-Free Makeup Clinique. Niestety panie konsultantki w sephorach i douglasach w mojej okolicy bardzo nie chcą podarowac mi próbek tych podkładów, a ja z kolei bardzo nie chcę wyrzucac kasy w błoto na kolejny nietrafiony kosmetyk... Może któraś z Was ma doświadczenia z tymi podkładami? Albo podobny problem i znalazła już coś godnego polecenia?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------
DO HANAYOME
Hej,
ja też mam jasną cerę, Healthy Mix najjaśniejszy jest prawie idealny, może poł tonu za jasny, ale się dopasował (używałam go awaryjnie od siostry przez kilka dni, bo zapomniałam swojego). Ale z tego co próbowałam i co podpowiedziała mi właśnie siostra lepiej się sprawdza podkład 123 też od Bourjois- jest trwalszy, ładniej ujednolica cerę bez robienia jakiejkolwiek maski czy sztuczności i przy wiosenno-letnich temperaturach nie warzy sie ani nie spływa jak healthy mix. Ogólnie ze wszystkich Bourjois o Healthy słyszałam najmniej pochlebne opinie, wiosenno-lekki nieźle wygląda tez 10hours sleep (używałam go zanim moja cera zaczęła się przetłuszczac)- naturalny, świeży, lekki.

Flower perfection.? Catrice All Matt plus.? Chyba,że jakiś puder.? Bambusowy może.?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:20   #1181
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II- podkład naprawde matujący

Cytat:
Napisane przez Mrs_Hyde Pokaż wiadomość
DO HANAYOME
[/COLOR]Hej,
ja też mam jasną cerę, Healthy Mix najjaśniejszy jest prawie idealny, może poł tonu za jasny, ale się dopasował (używałam go awaryjnie od siostry przez kilka dni, bo zapomniałam swojego). Ale z tego co próbowałam i co podpowiedziała mi właśnie siostra lepiej się sprawdza podkład 123 też od Bourjois- jest trwalszy, ładniej ujednolica cerę bez robienia jakiejkolwiek maski czy sztuczności i przy wiosenno-letnich temperaturach nie warzy sie ani nie spływa jak healthy mix. Ogólnie ze wszystkich Bourjois o Healthy słyszałam najmniej pochlebne opinie, wiosenno-lekki nieźle wygląda tez 10hours sleep (używałam go zanim moja cera zaczęła się przetłuszczac)- naturalny, świeży, lekki.
O 1,2,3 słyszałam opinię, że ma tendencję do ciemnienia na twarzy, co zresztą potwierdziłam muskając rękę testerem W moim wypadku jakiekolwiek ciemnienie nie wchodzi w grę, bo dla mnie nawet 51 jest minimalnie za ciemne
__________________
Włosy: 58 cm ----> dążymy do: 7o cm
Mała lakieromaniaczka
Po maturze zrobię wszystko!
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 06:57   #1182
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hanayome,
to chyba sie zmienia osobniczo- u nas nie bylo takiego problemu

Cos,
dzięki za sugestie Przyznam szczerze, że nie bardzo brałam pod uwagę firmy rzędu Catrice- nigdy nie używałam nic tej marki, u mnie jest dostępna tylko w jednym sklepie, w którym w dodatku nie bywam Ale przejdę się, a nuż bedzie świetny...
A puder bambusowy to biegusiem kupię zaraz! Czaiłam się ostatnio na czystą krzemionkę coby używac jako puder matujący albo zrobic z niej takowy puder, a polecony przez Ciebie puder w większości się z niej składa
A czy ktoś używał może Clinique matującego podkładu? jakoś z opisu mi się spodobał, chyba wymuszę na niechętnej ekspedientce próbkę w jakiejś Sephorze...
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 16:49   #1183
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrs_Hyde Pokaż wiadomość
Hanayome,
to chyba sie zmienia osobniczo- u nas nie bylo takiego problemu

Cos,
dzięki za sugestie Przyznam szczerze, że nie bardzo brałam pod uwagę firmy rzędu Catrice- nigdy nie używałam nic tej marki, u mnie jest dostępna tylko w jednym sklepie, w którym w dodatku nie bywam Ale przejdę się, a nuż bedzie świetny...
A puder bambusowy to biegusiem kupię zaraz! Czaiłam się ostatnio na czystą krzemionkę coby używac jako puder matujący albo zrobic z niej takowy puder, a polecony przez Ciebie puder w większości się z niej składa
A czy ktoś używał może Clinique matującego podkładu? jakoś z opisu mi się spodobał, chyba wymuszę na niechętnej ekspedientce próbkę w jakiejś Sephorze...
Ja też nie byłam przekonana,ale jestem zadowolona z niego i przypudrowywuję właśnie pudrem bambusowym i jest w porządku
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:53   #1184
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Mam podkład Revlon CS do cery tłustej i mieszanej kolor 180. Jednak jest troszkę za ciemny. Czy kolor 150 jest w takiej samej tonacji (BEZ różowych tonow) tylko troszkę jaśniejszy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:27   #1185
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Mam podkład Revlon CS do cery tłustej i mieszanej kolor 180. Jednak jest troszkę za ciemny. Czy kolor 150 jest w takiej samej tonacji (BEZ różowych tonow) tylko troszkę jaśniejszy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Na pewno jest bez różu, czysty beż Co do jasności się nie wypowiem, bo nie miałam porównania, ale 150 musi być jaśniejszy niż kolejny odcień.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:22   #1186
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Mam podkład Revlon CS do cery tłustej i mieszanej kolor 180. Jednak jest troszkę za ciemny. Czy kolor 150 jest w takiej samej tonacji (BEZ różowych tonow) tylko troszkę jaśniejszy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poprzednią wersje miałam 180, ale po zmianie składu i zwiększeniu SPF okazał się za ciemny. Kupuje teraz 150 i faktycznie jeden i drugi są w żółtych tonacjach, ale Buff wydaje mi się, że jest bardzo bardzo żółty, podczas kiedy 180 to taki neutralny kolor. No i jest jaśniejszy, ale jakieś dużej różnicy nie ma.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 18:04   #1187
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
Poprzednią wersje miałam 180, ale po zmianie składu i zwiększeniu SPF okazał się za ciemny. Kupuje teraz 150 i faktycznie jeden i drugi są w żółtych tonacjach, ale Buff wydaje mi się, że jest bardzo bardzo żółty, podczas kiedy 180 to taki neutralny kolor. No i jest jaśniejszy, ale jakieś dużej różnicy nie ma.
Hmmm
Dziś próbowałam coś wybrać dla siebie i ciapalam na ręce dla porównania za jakiś czas.
150 jasny beż. Ale 180 zamiast lekko ciemniejszy tylko, top strasznie "czerwony" się na mojej ręce zrobił. Kolejny kolor, nie pamiętam, chyba 220 był praktycznie tak samo ciemny jak 180, tylko bardziej żółty niż czerwony. I zwatpilam. Boję się ze 150 będzie za jasny, ale 180 jest...no czerwony :-D

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 18:06   #1188
koala996
Raczkowanie
 
Avatar koala996
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 323
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej potrzebuję waszej pomocy.. jaki krem możecie polecić pod pokład dla cery suchej ? Wcześniej używałam z nivea, ale ostatnimi czasy zaczęły mi się pojawiać plamy i nie wiem co zrobić ..
koala996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 20:10   #1189
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Hmmm
Dziś próbowałam coś wybrać dla siebie i ciapalam na ręce dla porównania za jakiś czas.
150 jasny beż. Ale 180 zamiast lekko ciemniejszy tylko, top strasznie "czerwony" się na mojej ręce zrobił. Kolejny kolor, nie pamiętam, chyba 220 był praktycznie tak samo ciemny jak 180, tylko bardziej żółty niż czerwony. I zwatpilam. Boję się ze 150 będzie za jasny, ale 180 jest...no czerwony :-D

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
dość się tak dopasowuje do cery, ja też myślałam, ze będzie za żółty i za jasny, ale bardzo ładnie wygląda i nie odcina się od koloru. Mówię o 150 oczywiście. A jakie inne podkłady testowałaś? Dla porównania koloru
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm

Edytowane przez milk_choocoolate
Czas edycji: 2014-03-27 o 20:11
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 06:29   #1190
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Koala,
trochę zależy z jakiej "półki" cenowej... Rewelacyjny jest Clinique Moisture Surge- jest niesamowicie lekki, świetnie nawilża ale zupełnie nie natłuszcza, używam go co prawda co kilka dni i na noc (mam mieszana skore i bardzo mi się prztłuszcza strefa T, ale policzki mam suche) jak moja skóra woła pic. Dodatkowo ogólnie kosmetyki Cliniqe są bardzo hypoalergiczne i nie powodują podrażnień.
Jeśli szukasz czegoś tańszego to może zamiast podładu krem BB nawilżający? Fajny jest ponoc z Vichy (koleżanka z suchą cerą używa i bardzo sobie chwali). Sporo jest też BB marek popularnych w drogeriach typu Bourjois czy Maybelline, ale w tym temacie doświadczenia nie mam, więc może inne dziewczyny pomogą
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:33   #1191
koala996
Raczkowanie
 
Avatar koala996
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 323
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrs_Hyde Pokaż wiadomość
Koala,
trochę zależy z jakiej "półki" cenowej... Rewelacyjny jest Clinique Moisture Surge- jest niesamowicie lekki, świetnie nawilża ale zupełnie nie natłuszcza, używam go co prawda co kilka dni i na noc (mam mieszana skore i bardzo mi się prztłuszcza strefa T, ale policzki mam suche) jak moja skóra woła pic. Dodatkowo ogólnie kosmetyki Cliniqe są bardzo hypoalergiczne i nie powodują podrażnień.
Jeśli szukasz czegoś tańszego to może zamiast podładu krem BB nawilżający? Fajny jest ponoc z Vichy (koleżanka z suchą cerą używa i bardzo sobie chwali). Sporo jest też BB marek popularnych w drogeriach typu Bourjois czy Maybelline, ale w tym temacie doświadczenia nie mam, więc może inne dziewczyny pomogą

Dzięki wielkie, napewno wypróbuje
koala996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:58   #1192
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez koala996 Pokaż wiadomość
Hej potrzebuję waszej pomocy.. jaki krem możecie polecić pod pokład dla cery suchej ? Wcześniej używałam z nivea, ale ostatnimi czasy zaczęły mi się pojawiać plamy i nie wiem co zrobić ..
Od kiedy skóra zaczęła mi się przesuszać używam Physiogelu kremu do cery suchej. Nie kosztuje majątku a jest wyjątkowo dobry. W dodatku jest b.delikatny! Dobrze się wchlania nie ma zapachu polecam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-03-28 o 13:59
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 19:25   #1193
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Szukam podkładu dla siebie. Cera wrażliwa (wiecznie zaczerwienienia), niby mieszana, ale wiecznie sucha, łuszczy mi się pomimo ciągłego nawilżania i używania peelingów (wybieram się z tym do dermatologa, bo wydaje mi się to już przesadą, że pomimo stosowania kosmetyków aptecznych , tak polecanych jak Nanobase, nadal się łuszczę). Dotychczas używałam Revlona Colorstay do cery mieszanej i tłustej, kolor 220 Natural Beige. Szukam czegoś nowego, krycie i kolor chyba jest ok, ale szukam czegoś, co będzie się lepiej nakładało (Revlon często zostawia smugi).

Pomożecie?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Od kiedy skóra zaczęła mi się przesuszać używam Physiogelu kremu do cery suchej. Nie kosztuje majątku a jest wyjątkowo dobry. W dodatku jest b.delikatny! Dobrze się wchlania nie ma zapachu polecam.
A używałaś żelu do mycia Physiogel? Bo ja mam i mnie podrażnia, nie chciałabym znów ryzykować podrażnieniem
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 04:04   #1194
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Szukam podkładu dla siebie. Cera wrażliwa (wiecznie zaczerwienienia), niby mieszana, ale wiecznie sucha, łuszczy mi się pomimo ciągłego nawilżania i używania peelingów (wybieram się z tym do dermatologa, bo wydaje mi się to już przesadą, że pomimo stosowania kosmetyków aptecznych , tak polecanych jak Nanobase, nadal się łuszczę). Dotychczas używałam Revlona Colorstay do cery mieszanej i tłustej, kolor 220 Natural Beige. Szukam czegoś nowego, krycie i kolor chyba jest ok, ale szukam czegoś, co będzie się lepiej nakładało (Revlon często zostawia smugi).

Pomożecie?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------



A używałaś żelu do mycia Physiogel? Bo ja mam i mnie podrażnia, nie chciałabym znów ryzykować podrażnieniem
Używałam,nie u mnie nic się nie działo chociaż nie jest to mój ulubiony żel.
Jeżeli masz tak duży problem ze skórą to lepiej jednak odstawić Revlona... Z pewnością nie pomaga.
Nie wiem co mogę poradzić przy tak wrażliwej skórze żeby nie zrobić Ci niedźwiedziej przysługi.
Napiszę tylko że prawie wszystko nakłada się lepiej od revlona.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-03-29 o 04:06
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 09:08   #1195
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Używałam,nie u mnie nic się nie działo chociaż nie jest to mój ulubiony żel.
Jeżeli masz tak duży problem ze skórą to lepiej jednak odstawić Revlona... Z pewnością nie pomaga.
Nie wiem co mogę poradzić przy tak wrażliwej skórze żeby nie zrobić Ci niedźwiedziej przysługi.
Napiszę tylko że prawie wszystko nakłada się lepiej od revlona.
Czemu nie jest ulubiony? Co Ci nie pasowalo? Ja rzadko sie maluje, wiec nie lacze tego z podkladem, ale i tak chce kupic inny. Licze, ze ktos cos doradzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 10:15   #1196
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Czemu nie jest ulubiony? Co Ci nie pasowalo? Ja rzadko sie maluje, wiec nie lacze tego z podkladem, ale i tak chce kupic inny. Licze, ze ktos cos doradzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Był super i wracam do niego ale co jakiś czas zmieniam krem( zwykle z pojawieniem się dna w poprzednim) i znalazłam inny ulubiony. Niemniej physiogel jest super i nie ma niczego co może mi w nim nie pasować.
Może BB? Skin79 ? Są baaaaaaaaardzo fajne, mają wysoki filtr, dobre krycie , nie zapychają. Używałam 3 różnych i każdy był jednakowo fajny ( choć inny).
Bardzo fajnym podkładem jest Skin Ilusion z Clarinsa lub Extra Comfort tej samej marki.
Nieco droższy ale świetny jest Guerlain de Peau.
Tańszy a fajny jest la roche posay dla cery suchej. Bardzo fajny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-03-29 o 10:16
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 12:31   #1197
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Dziewczyny, Wy tu jesteście ekspertkami, więc może mi doradzicie Dotychczas używałam odcienia 300 dla skóry tłustej i mieszanej, teraz mi się kończy. Chciałabym teraz kupić podkład odrobinę ciemniejszy - ten był bardzo fajny, ale bez różu wyglądałam trochę blado. Który odcień najlepiej kupić?
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:17   #1198
tysiulka992
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 397
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Mam Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej 150, jednak chce wymienic na taki sam tylko do cery suchej, moze ktoras z Was bedzie zainteresowana? Jak cos to priv bo pewnie nie bede zagladac juz do watku
__________________
ZAPRASZAM DO OBU WĄTKÓW:
kosmetyki i bizu:https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post47769300

ciuchy stary - ale dużo rzeczy wciąż na wymiane: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776125


NOWY:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post51932623
tysiulka992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:49   #1199
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

A właśnie apropo koloru 150 - mam go w wersji dla cery tłustej i jest dobry tylko odrobinkę zbyt żółty. Wiem że revlon do cery suchej różni się kolorami i mam pytanie - który kolor revlona do cery suchej jest najbardziej podobny odcieniem i tonacją do koloru 150 z serii do cery tłustej? Czy też jest tak odporny na ścieranie i spływanie?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 19:17   #1200
maaadzia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Pomozecie...???:-)

Hej dziewczyny. Mam taki problem ze ciezko mi wybrac odpowiedni podklad do mojej buziuni ;P testowalam juz wielu produktow, tych drozszych i tych tanszych. Niestety zaden jeszcze nie okazal sie idealny. Zglaszam sie do was bo moze wy macie swoj ,,numer 1 `` i sie ze mna tym podzielicie. Szukam czegos lekkiego, co nie zapycha a jednoczesnie pokrywa niedoskonałości i fajnie ujednolica kolor skóry. Najlepiej zeby cena miescila sie w granicy 20 zl . Dodam ze mam cere mieszana ze sklonnoscia do wyprysków, i niestety przesuszajaca sie w niektorych miejscach. Macie cos do polecenia????

Wysłane z mojego A13-MID przy użyciu Tapatalka
maaadzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.