Uwaga na buty Carini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 09:56   #1
Kingab2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1

Uwaga na buty Carini


Witam chciałabym przestrzec przed kupowaniem obuwia marki Carini, Ja kupiłam swoje - model 1918 i nawet jednego sezonu nie przechodziłam. Regularnie, co miesiąc psuły się w nich po kolei zamki tak że wydałam prawie 300 zł w błoto :/ Czy któraś z WAS miała podobne problemy?
Kingab2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:51   #2
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Uwaga na buty Carini

nie strasz mnie, własnie w zeszłym tygodniu kupiłam botki ale jeszcze w nich nie chodziłam
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 13:47   #3
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: Uwaga na buty Carini

ja mialam kiedys od nich buty i nic sie nie dzialo... ale slabo trafilas, zglaszalas im co sie dzialo?
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:01   #4
MariannaOko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Uwaga na buty Carini

Jak odpowiedzieli na reklamację?
MariannaOko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:25   #5
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Uwaga na buty Carini

Ja mam botki z tamtego roku. Nic się nie działo. Może złotym ozdobnym zamkiem niepotrzebnie ruszyła.
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 09:48   #6
majeczka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Uwaga na buty Carini

Musialas miec pecha.w ubiegłym roku czarne kozaczki,w tym roku botki ze srebrnym czubkiem.sa pikne i zadnych problemow

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Musialas miec pecha.w tamtym roku kupilam czarne kozaczki,w tym botki ze srebrnym czubkiem.sa pikne i wygodne
majeczka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 11:55   #7
Ivamela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Uwaga na buty Carini

Kupiłam buty Carini,wizualnie ok.Natomiast po przymierzeniu okazało się ,ze but jest źle skrojony.Bok jednego jest niższy od drugiego i strasznie uwiera.Na moje nieszczęście kupiłam przez eobuwie-kolejny dramat.Dwa razy mi buty odsyłano-producent nie uznał reklamacji.Przecież to jego wina i niedopatrzenie ,źle skrojony but to nie wada mechaniczna jak mi odpisano.Napisałam do producenta i co? Odesłał mnie do eobuwie.Mało tego -w reklamowanych butach zmieniono obcas ,ze niby całe wymieniono tak dla niepoznaki -jak je odesłałam to powiedzieli ,że nie przyjmują reklamacji ..Jakaś paranoja.Nigdy wiecej ani jeden ani drugi sklep nie zarobi na mnie grosza!!!
Ivamela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-24, 15:04   #8
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Uwaga na buty Carini

dziwne... ja mam chyba z 5 par botków Carinii i jak dla mnie wszystko super , mega wygodne, dobrze wykonane... hhmmm..... wczoraj zamowiłam sobie czarne na jesień




a tak w ogóle to dziwne... że osoby którym cos się działo z butami tej firmy maja po 1 poście ....
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2018-08-24 o 15:07
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 15:37   #9
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Uwaga na buty Carini

Cytat:
Napisane przez Ivamela Pokaż wiadomość
Kupiłam buty Carini,wizualnie ok.Natomiast po przymierzeniu okazało się ,ze but jest źle skrojony.Bok jednego jest niższy od drugiego i strasznie uwiera.Na moje nieszczęście kupiłam przez eobuwie-kolejny dramat.Dwa razy mi buty odsyłano-producent nie uznał reklamacji.Przecież to jego wina i niedopatrzenie ,źle skrojony but to nie wada mechaniczna jak mi odpisano.Napisałam do producenta i co? Odesłał mnie do eobuwie.Mało tego -w reklamowanych butach zmieniono obcas ,ze niby całe wymieniono tak dla niepoznaki -jak je odesłałam to powiedzieli ,że nie przyjmują reklamacji ..Jakaś paranoja.Nigdy wiecej ani jeden ani drugi sklep nie zarobi na mnie grosza!!!

eee, Ty tak serio? po przymierzeniu jak buty nie pasują, to po prostu odsyłasz i nie musisz się tłumaczyć z niczego
eobuwie przetestowałam na zwrotach - 5 razy w ostatnim czasie odsyłałam buty i nigdy nie robili problemów z przyjęciem zwrotu i oddaniem kasy
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 13:05   #10
Ivamela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Uwaga na buty Carini

Tak wyszło.W swojej garderobie mam rzeczy różnych firm a akurat Carini okazały się bublem.Co do jednego komentarza..w przeszukiwaniu opinii o tej firmie trafiłam na Wizaż i dodałam komentarz.Niestety nie mam czasu aby udzielać sie na każdym portalu i tworzyć kilka tysięcy komentarzy i przemyśleń.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Owszem przymierzyłam,były ładne i leżały dobrze.Niestety kupiłam końcem kwietnia i nie miałam okazji w nich pochodzić dalej.Po domu na dywanie nic się nie działo.Nie przyszło mi do głowy żeby zmierzyc but kiedy go przysłali.W trakcie chodzenia mnie uwierały ale myslalam ,ze to moja anatomia szwankuje.Dopiero wtedy zauważyłam różnice w wysokosci.Jednym słowem producent ma gdzieś swój bład i eobuiwe też.Czekam po raz 3 na zwrot butów,kilka tygodni przepychanek.A w eobuwiu tez kupowałam.Jest ok,ale tylko dlatego ze nie wymieniałam butów.
Ivamela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-27 13:05:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.