Pierwsza wizyta u dermatologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 17:57   #1
Alice007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3

Pierwsza wizyta u dermatologa


Witam serdecznie wszystkie panie
Mam problem, otóż trzy dni temu byłam na oczyszczaniu ultradźwiękami i efekt...cóż, właśnie w tym cały problem, że efektu nie bardzo widać , chociaż zmiany trądzikowe są jakby mniej widoczne.
Kosmetyczki powiedziały mi, że najlepsza dla mnie będzie wizyta u dermatologa, ponieważ mam stan zapalny...W gruncie rzeczy nie wygląda to tak źle, ale mam już serdecznie dość korektorów i pudrów, chciałabym coś z tym zrobić.
Dlatego umówiłam się na czwartek do pani dermatolog, ale muszę przyznać, że nieco się boję. Mam czternaście lat i nie wiem czy na wizytę mam przyjść bez podkładu na buzi...Będe strasznie skępowana bez tych kosmetyków, a jednak nie wiem co robić. Dlatego jeśli któraś z wizażystek już ma wizytę u dermatologa za sobą to chętnie o tym poczytam...
Dziękuję i pozdrawiam
Alice007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:01   #2
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Pierwsza wizyta u dermatologa

Ja jutro idę na pierwsza wizytę

Ale raczej z włosami (troche wypadaj mi), choc z buzi tez nie jestem za bardzo zadowolona
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:03   #3
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: Pierwsza wizyta u dermatologa

Najlepiej byś nie używała podkładu ani korektora, gdyż wtedy dermatolog oceni najlepiej stan Twojej skóry, ale jeśli już musisz to zabierz ze sobą chusteczki do demakijażu i w toalecie przed wizytą zmyj wszystko z twarzy. Tak czy inaczej dla najlepszego sprecyzowania rodzaju trądziku itp. najlepiej mieć czystą buźkę. Jeśli lekarz zaleci Ci zbyt drogie kosmetyki spytaj się czy nie ma innych odpowiedników. Troche się przeraziłam czytając, iż masz dopiero 14 lat wchodzisz w wiek dojrzewania i nie masz ustabilizowanego typu cery a chodzisz na oczyszczanie mechaniczne, ale jeśli widzisz tego pozytywne efekty to chyba najważniejsze. Zwróć uwagę czy lekarz dokładnie Cię ogląda czy raczej pobieżnie i o nic nie pyta. I przede wszystkim bądź cierpliwa, gdyż jedna, dwie wizyty jeszcze nie przyczynią się do gwałtownych zmian. Dermatolog może Ci nie tylko przepisać leki, ale także poradzić Tobie czym powinnaś myć twarz, czy nie masz ograniczyć jedzenia danych produktów itp.
nadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.