Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 12:46   #241
ivysmall
Przyczajenie
 
Avatar ivysmall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

ja nigdy sie u Migdala nie ścinałam.. ale byłam tam dwa razy na ścięcie mojego faceta.. (jako obserwator) i byłam zszokowana kiedy to dzien przed studniówką na którą mieliśmy iśc razem wstał u Migdala z fotela...
chcieliśmy zeby był ścięty na półdługo, po męsku..nie zadne włosy do ramion i tez nie zgolone maszynką..
zawsze w innych salonach radzili sobie z naszymi oczekiwaniami.. a Migdal, chyba zbyt bardzo przekombinował bo zrobił z mojego faceta... pedała. Już nawet nie geja, a pedała. Jeszcze nałożył mu jakieś świństwo (żel?) na włosy i wyglądały jak tłuste. Pierwsze co zrobiliśmy po przyjściu do domu to łazienka i mycie tych jego paskudnych włosów. Kiedy ułożyły się same po myciu, już nie wyglądały tak źle.

natomiast mam jeszcze pytanie. Dziewczyny (moje kochane gorzowianki) doradźcie mi jak moge domowym sposobem z ciemnego blondu czasem rudawego ciemnego blondu zrobić naturalny blond?
ale nie plastic fantastic ; )
ivysmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:45   #242
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Dziewczyny powiedzcie mi coś więcej o salonie Naomi - warto tam iść i czy wogóle jeszcze istnieje?
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:02   #243
agisz007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 10
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Gdzie teraz można znaleźć p. Bartka, w jakim salonie pracuje? No i jak z cenami? Pozdrawiam.
agisz007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:45   #244
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Ja też jestem chętna na jakieś namiary na dobrego, potrafiącego doradzić, nie przesadzającego z cenami fryzjera/fryzjerkę

Edytowane przez rock_and_roll_queen
Czas edycji: 2010-07-09 o 19:50
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:05   #245
alexandraEn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Smile Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Witam!
Przegladam, czytam i jestem w czarnej d...pie
Wiekszosc poleca MAXIMA ale czy naprawde to najlepszy salon w Gorzowie?
Chodzi mi o ciecie, chcialabym cos do ramion(mam teraz poldlugie wloski), ladnie wycieniowane, zeby nabraly objetosci, bo sa mega cienkie i nijakie.
chodzi mi o fryzurke w tym stylu
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura690065.htm,
to tez jest niezle
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura676944.htm
ale ta Pani ma chyba grube wloski ???
Moze ktoras z Was robila gdzies cos podobnego i jest mega zadowolona z uslug?
Bede bardzo wdziecznaza odpowiedz, bo jak narazie to jestem lekko zagubiona co, gdzie, do kogo...
Ciecie to przeciez najwazniejsza rzecz, wiadomo-odrosna!
Jednak nie chce wygladac jak postrach na wroble ze strzepami zamiast wlosow!
POzdrawiam Was serdecznie !!!!
alexandraEn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 09:25   #246
agisz007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 10
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Maxima kiedyś była godna polecenia, jak jest teraz nie mam pojęcia. Sama chodziłam, kiedy pracował tam p. Bartek. Później zaczęły tam pracować dziewczyny, których ja nie znam, nie wiem, co robią z włosami. Polecić mogę p. Bartka, ale sama bym się chętnie dowiedziała, gdzie teraz przyjmuje. Powyżej podany jest numer do niego, ale nie wiem czy aktualny.
agisz007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 06:52   #247
UlciaR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

A co powiecie dziewczyny o panu Przemku, fryzjerze z salonu na Matejki?
UlciaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 22:51   #248
1iwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Angry Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Cześć dziewczyny,
byłam ostatnio w Laurencie w Panoramie, przeczytawszy wcześniejsze dość pochlebne opinie na forum. Trafiłam na młodziutką najprawdopodobniej początkującą panią, niestety nie pamiętam jej imienia (ładna, szczuplutka, półkrótkie włosy, kolor naturalny blond), która jednym słowem mnie okaleczyła
Farbowanie w miarę OK, choć bez żadnej rewelacji( kolor szybko mi pojaśniał). Na tonowanie Pani nie starczyło czasu, bo stwierdziła, że zaraz przyjdzie następna klientka. Chciała, abym przyszła np. za tydzień, aby nieco przyciemnić włosy (wyszły za jasne) i znowu zapłaciła 200zl?! Zero profesjonalizmu! Sądziłam, że w salonie Laurent potrafi się należycie obejść z klientem. To nie było najgorsze.
Najgorsze było ścięcie, ścinać w ogóle nie potrafiła. Wyglądała, jakby pierwszy raz w życiu trzymała nożyczki, koszmar! Podejrzewam, że sama lepiej bym się ścięła, wyszło strasznie krzywo, w domu w ogóle nie chciały się układać, nie było tego od razu widać, bo zostały wyprostowane,choć nawet nie dano mi lustra, abym obejrzała rezultat. Ale to, że było strasznie krzywo (oczywiście na następny dzień poprawiłam je u innego fryzjera), to jeszcze nie było najgorsze.
Pani, mimo że została uprzedzona, aby nie skracać włosów z przodu (zapuszczałam je chyba ze 3 lata), zaczesując je do góry po prostu uciachała je chyba z 10cm Wyglądam jakbym zapuszczała bardzo gęstą grzywkę! Masakra! Teraz muszę zaczesywać je do góry. Są za krótkie, aby podpiąć je z boku. Zapłaciłabym naprawdę dużo, żeby mieć włosy takie, jak przed pójściem do Laurentu. Z pewnością są zatrudnione tam także panie znające się na sztuce fryzjerskiej, bo jest tam ich sporo, przecież pracują w systemie zmianowym. Jednak ja miałam pecha. Tę stanowczo odradzam.
1iwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:20   #249
NATHA77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Witam!
Byłam dziś w salonie M.A.J. i bardzo polecam Panią Agatę.
Młoda dziewczyna, miała super pomysł na moją nową fryzurkę.
Jestem bardzo zadowolona i zapłaciłam nie dużo bo tylko 60 zł.
Poprzednio byłam w salonie Pani Sylwii Matulis i może i tam profesjonalnie zajmują się włosami ale dziewczyn jest tam za dużo i jest straszny hałas, fryzjerki na siłę chcą przekonać klientki do swoich racji.
NATHA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:15   #250
agatak834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Mam pytanie ...czy ktoś korzystał z usług P. Agnieszki Rachlewicz z salonu afrodyta w gorzowie?
agatak834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:22   #251
mysza_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Podpisuję się pod tym co napisałaś. Pani Agata poza tym , że jest świetną fryzjerką to przede wszystkim jest super stylistką.
Pozdowienia
mysza_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 13:31   #252
agatak834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Czy ktoś korzystał z usług fryzjerki Sylwii ona pracowała w salonie MAXIMA?
agatak834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:58   #253
zoltykwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Ja w pewnym sensie nie na temat się wtrące, ale jednak ma to coś wspólnego...
Chciałabym skorzystać w salonie fryzjerskim w Gorzowie z sauny do włosów, możecie coś polecić? I mniej więcej podać cenę?
zoltykwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:25   #254
mala_wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

O saunę do włosów warto się zapytać w Laurencie, tam wykonują różne zabiegi pielęgnacyjne, nawilżające itp.
mala_wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:07   #255
mikar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez agatak834 Pokaż wiadomość
Mam pytanie ...czy ktoś korzystał z usług P. Agnieszki Rachlewicz z salonu afrodyta w gorzowie?
Tak. Bardzo ładny salon, miła atmosfera. Są tam dwie fryzjerki. Byłam u Izy świetnie mi scieła wlosy i zrobiła fryzurę. Co do drugiej to nie wiem. Moze ktoś inny bedzie wiedział.
mikar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:47   #256
agatak834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez mikar Pokaż wiadomość
Tak. Bardzo ładny salon, miła atmosfera. Są tam dwie fryzjerki. Byłam u Izy świetnie mi scieła wlosy i zrobiła fryzurę. Co do drugiej to nie wiem. Moze ktoś inny bedzie wiedział.
A czy może korzystałaś z usług kosmetyczki?
agatak834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:20   #257
mikar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez agatak834 Pokaż wiadomość
A czy może korzystałaś z usług kosmetyczki?
Nie. Z tego co wiem to trzeba do niej czekać w kolejce. Co i jak robi nie mam pojęcia. Mogę się tylko domyślać, że jest dobra, bo ma sporo klientów.
mikar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:44   #258
agatak834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Wczoraj byłam tam u fryzjera i kosmetyczki: koszmar fryzura rozleciala sie w drodze powrotnej do domu ( robilam fryzure slubna) a makijaż chyba robiony oszczednie bo nie bylo go widac zupelnie. nie polecam szkoda pieniedzy

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

A może ktos korzystał z usług salonu na witosa agnieszka bednarczyk? pytam o fryzure slubna
I jescze jedno pytanko przeczytalam tez opinie o salonie elegance (fryz i makijaz ponoc kobieta przyjezdza do domku) czy ktos korzysta z jej uslug? szukam fryzjera i makijazystki na slub

Edytowane przez agatak834
Czas edycji: 2010-08-18 o 22:02
agatak834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:26   #259
mikar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez agatak834 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam tam u fryzjera i kosmetyczki: koszmar fryzura rozleciala sie w drodze powrotnej do domu ( robilam fryzure slubna) a makijaż chyba robiony oszczednie bo nie bylo go widac zupelnie. nie polecam szkoda pieniedzy

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

A może ktos korzystał z usług salonu na witosa agnieszka bednarczyk? pytam o fryzure slubna
I jescze jedno pytanko przeczytalam tez opinie o salonie elegance (fryz i makijaz ponoc kobieta przyjezdza do domku) czy ktos korzysta z jej uslug? szukam fryzjera i makijazystki na slub
Jak domyślam się, to miałaś próbny??? Wiesz z tego co wiem jak robi się takie rzeczy to nie są one robione na gotowe bo wtedy by kosztowały tyle samo co przed samym ślubem. Tez miałam robiony makijaz, (akurat nie u tej kosmetyczki) i podobnie miałam wykonany bo to był przecież próbny, pani próbowała w jakich kolorach było by mi najlepiej. Tez był oszczędny jak sie wyraziłaś. Dopiero przed ślubem zrobiny był pełny makijaz za który zapłaciłam 120 zł i byłam bardzo zadowolona. Co do fryzury to sie nie wypowiadam bo nie robiłam u fryzjera czesała mnie kolezanka. Jak ci się nie podobało to trzeba było powiedzieć, ze nie jestes zadowolona i powiedziec by zostało poprawione.
mikar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 21:55   #260
agatka900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Niewiem co ty chciałas osiągnąc robiąc probna fryzurę czy też makijaż. Sama nazwa wskazuje, ze jest to próba. Chodzę do Pani Agnieszki i jestem z jej usług bardzo zadowolona. Ponadto, z tego co wiem wspólpracuje z fotografem i robiła ostatnio makijaze do kalendarza koszykarkom z gorzowa. A tak na marginesie ona nie jest kosmetyczką a kosmetologiem.
agatka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:15   #261
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez mikar Pokaż wiadomość
Jak domyślam się, to miałaś próbny??? Wiesz z tego co wiem jak robi się takie rzeczy to nie są one robione na gotowe bo wtedy by kosztowały tyle samo co przed samym ślubem. Tez miałam robiony makijaz, (akurat nie u tej kosmetyczki) i podobnie miałam wykonany bo to był przecież próbny, pani próbowała w jakich kolorach było by mi najlepiej. Tez był oszczędny jak sie wyraziłaś. Dopiero przed ślubem zrobiny był pełny makijaz za który zapłaciłam 120 zł i byłam bardzo zadowolona. Co do fryzury to sie nie wypowiadam bo nie robiłam u fryzjera czesała mnie kolezanka. Jak ci się nie podobało to trzeba było powiedzieć, ze nie jestes zadowolona i powiedziec by zostało poprawione.
Cytat:
Napisane przez agatka900 Pokaż wiadomość
Niewiem co ty chciałas osiągnąc robiąc probna fryzurę czy też makijaż. Sama nazwa wskazuje, ze jest to próba. Chodzę do Pani Agnieszki i jestem z jej usług bardzo zadowolona. Ponadto, z tego co wiem wspólpracuje z fotografem i robiła ostatnio makijaze do kalendarza koszykarkom z gorzowa. A tak na marginesie ona nie jest kosmetyczką a kosmetologiem.

Ostrzegam, zeby zapoznac sie zasadami jakie obowiäzujä na tym forum.
Nie musisz specjalnie logowac sie z dwöch kont.Jeszcze jeden post na Temat tej osoby,a skonczy sie banem stalym.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:32   #262
agatak834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Próbny makijaż moge zrozumiec ze skoro probny nie byl w intensywniejszych kolorach ale jesli chodzi o fryzure: pracowala tam pani sylwia z ktora bylam umowiona na fryzure. nigdy tej kobiety nie widzialam na oczy polecila mi ja kolezanka. umowilam sie na wizyte i pojechalam. kiedy usiadlam na fotelik fryzjerka zaczela mi robic fryzure bylam pewna ze to wlasnie pani sylwia ale w trakcie rozmowy ona mi mowi ze nie nazywa sie sylwia i pracuje tu od niedawna. zawolala P. Agnieszke ktora powiedziala ze zapomniala mnie poinformowac ( co swiadczy o rozgardiaszu jaki pani w salonie - a moze nie chciala stracic klientki) ze pani sylwia juz tu nie pracuje. Nie jestem z gorzowa a stracilam sporo czasu na dojazd wiec zgodzilam sie by czesal mnie kto inny. wytlumaczylam jaka fryzure bym chciala i fryzjerka zaczela dzialac. zrobila to koszmarnie - mimo ze to jest probny ale choc troche powinno sie trzymac i wygladac dosc estetycznie. druga fryzjerka zobaczyla ze wszystko sie rozpada i chcac uratowac sytuacje zaczela robic fryzure sama efekt byl taki sam jak za pierwszym razem. One obydwie nie umialy czesac. moze sciecia i farbowanie wychodza im dobrze ale nie fryzury wieczorowe. nie zapytano mnie jakie kwiaty bede wpiete i czy beda wpiete. zaplacilam podziekowalam i wyszlam. chcialam pokazac fryzure siostrze ale nie wytrzymala. zamiescilam wiadomosc na forum gdyz po to jest forum by wyrazac swoje opinie. ja tez czytalam wszystkie posty by poznac zdanie innych na forum wiec tez zamiescilam swoja opinie.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

a zreszta po to robi sie probny by zobaczyc jak bedzie sie wygladalo na slubie. w dniu slubu nie bede sie stresowac czy ona zrobi to dobrze czy znow bedzie cos nie tak . fryz ma wytrzymac cala noc nie zaufam osobie ktora zamiast mnie zachecic pokazac ze sprosta zadaniu robi to dokladnie w odwrotny sposob. robic cos byle jak to ja tez umiem. dziekuje
agatak834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 22:32   #263
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

dziewczyny a kogo polecacie,żeby włosy pofarbować na blond? Mam blond,ale chcę inny odcień i bardziej jednolity kolor.
I żeby nie było za drogo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 01:22   #264
margot22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Hmm... Zastanawiam się nad "awangardowym Pawłem" i panem Bartkiem. Jak kształtują się ceny u tych Panów za zwykłe obcięcie? Kogo polecacie?
margot22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 16:01   #265
margot22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

czyli mam rozumieć, że Panowie są przereklamowani? A słyszałyście o Czajkowskim? Dużo osób go zachwalało. Nie wiem dokladnie jak z cenami, ale myślę, że w granicach rozsądku.
margot22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 16:41   #266
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

a studio enigma?był ktos?
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 14:28   #267
iza 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Wiece co,jak chcecie isc obciac,podciac wlosy to najepiej do zwyklego fryzjera....Bo cala reszta to przereklamowani chyba pseudo fryzjerzy mi niekt tak nie zniszczyl wlosow jak mogdal-ale o tym juz kiedys pisalam.Teraz nie bylam u fryzjera jakies pol roku i prawde mowiac boje sie isc nawet podciac koncowki..
iza 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 15:13   #268
agatak834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Znalazłam dobrego fryzjera na fryzure ślubną...polecam z czystym sumieniem Agnieszka Bednarczyk salon na witosa. fryzura przetrwala cale wesele i jeszcze poprawiny...nic a nic sie nie rozwalilo zadne pasemko wlosow nie odstawalo od reszty poszlam w ryzyko bo nie bylam na fryzurze probnej ale bylo warto pozdrawiam
agatak834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:14   #269
blondix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 78
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Wiecie może ,kto w Gorzowie lub okolicach robi-doczepia profesjonalnie warkoczyki syntetyczne?

Z góry dziękuję za odpowiedź
blondix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:22   #270
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Ciekawe ile tu rzeczywistych klientek sie wypowiada - wiekszość chyba to same fryzjerki w ramach reklamy i antyreklamy konkurencji?
Zajrzałam w nadziei, że znajdę rzetelne info, bo w Laurencie non stop sie zmieniaja fryzjerzy i ostatnio miałam sp........ą fryzurkę.
U Migdala, juz dawno przestało byc superowo, tylko ceny zostały kosmiczne. Na początku jego kariery był fantastyczny, takiego koloru jak mi lata świetlne temu zrobił /ciemny niebieskogranat/ zazdrościli wszyscy i nie było osoby, która by sie nie obejrzała, masa osób nieznanych dopytywała kto i gdzie. Zrobiłam mu niezłą reklamę.
Na początku lat 2000 jeżdziłam do Mirka / taki troche starszy facet/ w salonie hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach - takich rudości jak wtedy u niego, pieknie połyskujących przez cały czas az do nastepnych balejaży nie zaserwował mi nikt.
Miał tez salon w Świnoujściu. Niestety po powrocie do kraju juz go w hotelu nie zastałam, a obecni tam fryzjerzy predzej dadzą sie porznąć aniżeli zdradzic jego aktualne adresy.
Jeśli ktokolwiek wie o kim piszę i wie gdzie go moge znależć, bardzo proszę o informacje./ choc czort wie, czy nie zepsuł sie od tamtego czasu/

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2010-10-01 o 12:27
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 14:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.