Keratynowe prostowanie -część II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 22:48   #1021
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez juuziaa Pokaż wiadomość
Trochę tego nie rozumiem, bo przecież ten zabieg powinien je nawilżyć, więc dlaczego się tak dziwnie zachowują?
Ten zabieg ma wygładzić, nie jest w stanie nawilżyć Ci włosów.

A czemu tak się dzieje, że włosy są szorstkie póki są mokre to ja nie mam pojęcia. U mnie też tak jest i zadziwia mnie to zawsze jakie się robią gładkie w trakcie suszenia.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:41   #1022
juuziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnica/Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ale podobno ten zabieg został wymyślony po to, żeby trochę nawilżyć/odświeżyć włosy keratyną, a proste włosy to efekt uboczny - przynajmniej tak tłumaczyła mi fryzjerka. Czyli nawilżanie włosów to po prostu ściema? Mam nadzieje, że za 5 miesięcy moje włosy wrócą do poprzedniego stanu, a nie będą jeszcze bardziej suche, bo wtedy ten zabieg nie ma sensu, tylko trzeba go będzie powtarzać w kółko. Na pewno moje włosy nie będą takie jakie są teraz, ale mam nadzieje, że sam zabieg nie pogarsza ich stanu gdy keratyna się wypłucze?
juuziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 14:49   #1023
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ponawiam pytanie: czy na takich wyprostowanych włosach można robić loczki?
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 16:38   #1024
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez juuziaa Pokaż wiadomość
Ale podobno ten zabieg został wymyślony po to, żeby trochę nawilżyć/odświeżyć włosy keratyną, a proste włosy to efekt uboczny - przynajmniej tak tłumaczyła mi fryzjerka. Czyli nawilżanie włosów to po prostu ściema? Mam nadzieje, że za 5 miesięcy moje włosy wrócą do poprzedniego stanu, a nie będą jeszcze bardziej suche, bo wtedy ten zabieg nie ma sensu, tylko trzeba go będzie powtarzać w kółko. Na pewno moje włosy nie będą takie jakie są teraz, ale mam nadzieje, że sam zabieg nie pogarsza ich stanu gdy keratyna się wypłucze?
Raczej nie pogarsza, aczkolwiek różne rzeczy czytałam na forach amerykańskich... szczerze mówiąc, nie wiem, jak formaldehyd działa na same włosy. Nie jest to jednak jakiś bardzo inwazyjny zabieg i włosy powinny wrócić do stanu poprzedniego. A co do fryzjerki- to albo wciska kit albo jest mało inteligentna Zabieg sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze niż są w rzeczywistości, to wszystko. Ale raczej tam nie ma co nawilżać, chociaż skład preparatu prostującego jest całkiem fajny. Podobny kosmetyk bez aldehydu, regularnie stosowany, mógłby dać fajne efekty pielęgnacyjne. Nie pamiętam teraz składu, ale nie przypominam sobie, żeby tam były nawilżacze. Ekstrakty, keratyna, jakieś olejki, ale nie ma tam chyba klasycznych humektantów.

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie: czy na takich wyprostowanych włosach można robić loczki?
Zważywszy na fakt, że na różnych włosach różnie wychodzi zabieg, to nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Np. ja jak nie rozprostuję włosów na szczotce to mam fale i byłabym w stanie zrobić loki (aczkolwiek tutaj powstaje kwestia kosmetyków do stylizacji z alkoholem- ja bym go jednak unikała), za to po suszeniu włosy są zbyt gładkie, by zrobić z nimi cokolwiek
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 19:55   #1025
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Raczej nie pogarsza, aczkolwiek różne rzeczy czytałam na forach amerykańskich... szczerze mówiąc, nie wiem, jak formaldehyd działa na same włosy. Nie jest to jednak jakiś bardzo inwazyjny zabieg i włosy powinny wrócić do stanu poprzedniego. A co do fryzjerki- to albo wciska kit albo jest mało inteligentna Zabieg sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze niż są w rzeczywistości, to wszystko. Ale raczej tam nie ma co nawilżać, chociaż skład preparatu prostującego jest całkiem fajny. Podobny kosmetyk bez aldehydu, regularnie stosowany, mógłby dać fajne efekty pielęgnacyjne. Nie pamiętam teraz składu, ale nie przypominam sobie, żeby tam były nawilżacze. Ekstrakty, keratyna, jakieś olejki, ale nie ma tam chyba klasycznych humektantów.



Zważywszy na fakt, że na różnych włosach różnie wychodzi zabieg, to nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Np. ja jak nie rozprostuję włosów na szczotce to mam fale i byłabym w stanie zrobić loki (aczkolwiek tutaj powstaje kwestia kosmetyków do stylizacji z alkoholem- ja bym go jednak unikała), za to po suszeniu włosy są zbyt gładkie, by zrobić z nimi cokolwiek
Dzięki wielkie!
A robił ktoś na naprawdę cienkich włosach? Nie będą wyglądać na tłuste albo baaardzo przyklapnięte?
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:00   #1026
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

będą. Do tego objętościowo się zmniejszą. Z czasem jak keratyna sie wypłucze nabiorą puszystości i objętości


ps. pamiętajcie!! Lepiej więcej preparatu niż mniej...
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 21:58   #1027
juuziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnica/Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

weegirl - dzięki za odp! widzę, że znasz się na włosach i kosmetykach po tych wszystkich ciekawych nazwach Sama w sumie do końca nie interesowałam się kosmetykami i prostowanie keratyną to trochę taka droga na skróty i po tych kołdunach po myciu włosów bałam się, że jednak to była pomyłka i bardziej im zaszkodzę (zwłaszcza, że u mojego fryzjera do prostowania stosują jakieś kosmetyki Dande, a nie mogę znaleźć żadnej opinii na ich temat).
Szkoda, że ten zabieg nie jest jednak tak idealny jak go reklamują ale włosy wyglądają cudownie, jestem ciekawa co będzie za 4-5 miesięcy. Keratyna z pewnością uzależnia!
Kto wie, skoro kilka lat temu było tylko chemiczne prostowanie, teraz ta keratyna, może znajdą niedługo idealny środek i nawilżający i prostujący
juuziaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 11:38   #1028
juuziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnica/Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mam jeszcze jedno pytanie czy stosujecie jeszcze jakieś inne maski/odżywki/olejki oprócz samych kosmetyków po prostowaniu? mam szampon i odżywkę, ale może warto oprócz tego jeszcze stosować jakieś maski czy olejki? a może to za bardzo obciąży włosy?
juuziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:28   #1029
emkali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam,
jestem po zabiegu Global Keratin. Efekt przerosl moje oczekiwania. Wlosy po prostu wygladaja ladnie i nie stwarzaja zanych problemow w kwestii ukladania i codziennej pielegnacji. Mialam wlosy puszace sie, sianowate, przy odrobienie wilgoci nie do ujarzmienia. Teraz naprawde wygladaja ladnie, naturalnie i daja spora ulge podczas codziennej pielegnacji.
Wiekszosc pozytywnych postow/opinii odbieralam jako reklame salonow fryzjerskich, ale teraz musze zwrocic honor i przyznac racje
Mam jednak pytanie do doswiadczonych 'zabiegowiczek': czy bardziej wymyslna fryzura (np. kok po zrobieniu lokow) utrzyma sie na wlosach poddanych zabiegowi? We wrzesniu biore slub i przed zrobieniem zabiegu nie wzialam tego pod uwage.
emkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:32   #1030
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a czy w tym global keratin jest formaldehyd ?? ja robiłam u fryzjera kosmetykami bez formaldehydu i niestety efekt żaden, włosy jak sie puszyły tak sie puszą zastanawiam sie co teraz ?? czy encanto czy global keratin ??
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 11:44   #1031
alewpo
Przyczajenie
 
Avatar alewpo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja mam podobne odczucia. Dwa tygodnie temu zafundowałam sobie w salonie Cece taki zabieg. Używają tam środków nanokeratin system (chociaż na swojej stronie twierdzą, że keratin komplex Coppoli). W cenie zabiegu jest "przyprostowanie " włosów po 72 godzinach, czyli wreszcie umycie po keratynie, wysuszenie i ponowne prostowanie prostownicą. I do tego momentu było ok, włosy proste, błyszczące, gładkie, przylizane (jako posiadaczka włosów puszących się odpowiada mi etn efekt )takie jak lubię. Po pierwszym myciu w domu jednak wróciłam do stanu sprzed keratyny: włosy jak się puszyły tak się puszą, chcąc mieć proste włosy muszę użyć prostownicy - fakt, że nie prostuję pasma po paśmie tylko końce i zewnętrzną warstwę włosów ale po keratynie miało się zapomnieć o prostownicy.... Jednym słowem w mojej ocenie efekt nie jest wart swojej ceny (ja zapłaciłam 519 zł, zużyto 2 g więcej niż standardowo), dobra maseczka równie dobrze odżywi i wygładzi włosy.
alewpo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 08:37   #1032
histamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Exclamation Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny! Nie używajcie Brazylijskiego keratynowego zabiegu do prostowania, gdyż zawiera formaldehyd, który jest rakotwórczy! I to nie w małym stężeniu!



Lepiej używać produkty Europejskie dotego zabiegu...
__________________
1.walka z ŁZS
2.walka z brzuszkiem
3.uczę się angola
4.uczę się hiszpana

I poszerzam moją wiedzę by za 2,5 roku móc być dobrym kosmetologiem i mazidłologiem

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-08-13 o 10:18 Powód: usuniecie linku
histamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:31   #1033
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez histamina Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie używajcie Brazylijskiego keratynowego zabiegu do prostowania, gdyż zawiera formaldehyd, który jest rakotwórczy! I to nie w małym stężeniu!



Lepiej używać produkty Europejskie dotego zabiegu...
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 20:42   #1034
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez histamina Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie używajcie Brazylijskiego keratynowego zabiegu do prostowania, gdyż zawiera formaldehyd, który jest rakotwórczy! I to nie w małym stężeniu!



Lepiej używać produkty Europejskie dotego zabiegu...
:hahaha :
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 10:37   #1035
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej chciałam zapytać czy na cienkie, rzadkie włosy do łopatek wystarczy po 50ml szmponu, preparatu keratynowego i odżywki? Tzn. razem jest tego 150 ml.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 11:50   #1036
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witajcie!
Keratynowe prostowanie pierwszy raz zrobiłam na początku maja. Moje włosy nie stały się po nich idealne i błyszczące, ale poprawa była znaczna. Z natury moje włosy są suche, bardzo mocno kręcone dodatkowo puszące się. Przez lata niszczyłam je też prostowaniem chemicznym. Keratyna sprawiła, że przestały się kręcić i stały się miękkie i delikatne.
Efekt choć mniejszy jeszcze się utrzymuje ale mam już 1cm odrostów przez to włosy są uniesione przy głowie czego nienawidzę więc prostuje znowu.
Kupiłam na brytyjskim e-bayu keratynę firmy Qod, tą truskawkową (za pierwszym razem robiłam qod max). Zastanawiam się czy któraś z was już jej próbowała?
Poza tym chciałam spytać czy komuś też 100ml nie wystarczyło na 1 zabieg? Mam włosy do łopatek czy ja nie daje tej keratyny zbyt dużo?
Dzięki za odp.
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 11:57   #1037
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Poziomkakj ja sie zastanawiam chyba nad tą samą ofertą co Ty i nie wiem czy kupic 2 zestawy czy jeden wystarczy :/ tez mam rzadkie i cienkie wlosy do łopatek

i ponawiam moje wczesniejsze pytanie moze któras z Was jednak ma jakąś fryzjerke do polecenia w krakówie która robila juz encanto i zrobiłaby mi zabieg w domu ??? bo nie wiem czy poprostu szukac na gumtree czy jak
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:25   #1038
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja również ponawiam pytanie. Czy na cienkie, rzadkie włosy do łopatek wystarczy 50 ml? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Pozdrawiam. summer is a state of mind chyba rzeczywiscie mamy na myśli tą samą ofertę
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 16:09   #1039
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam,
Jestem właśnie po zabiegu.
Włosy mam z natury kręcone i bardzo je lubię, ale ostatnio straciłam trochę do nich cierpliwość żyją własnym życiem i nie zawsze ułożą się tak jakbym sobie tego życzyła. Ostatnimi czasy też trochę sie puszyły ale to tylko i wyłącznie moja wina ponieważ z braku czasu i trochę lenistwa zaniedbałam swoją pielęgnację. Tzn nadal używałam masek odżywek ale nie było czasu i ochoty na olejowanie i inne dobrodziejstwa włosowe. Jako że nadarzyła się okazja ponieważ robiłam encanto również koleżance to postanowiłam i sama spróbować (oby tylko loczki się nie obraziły i wróciły jeszcze do mnie ) Szczypało trochę w oczy dziś kiedy ja miałam to na głowie bardziej niż wtedy kiedy nakładałam kumpeli.
Zdjęcia przed zapomniałam zrobić ;/ z tego wszystkiego zapomniało mi się ale dodaje zdjęcie sprzed 3 miesiecy ( wtedy ułożyły sie bardzo ładnie )
bo później zaprzestałam robienia im zdjęć co do mnie włosomaniaczki nie podobne ale wkurzały mnie i wyglądały słabo więc ich nie fotografowałam.
Efekt podoba mi się ale oby wróciło choć trochę objętości bo padnę trupem

a więc foto nr 1 zdjęcie sprzed 3 miesięcy
zdjęcie nr 2 po umyciu szamponem i wysuszeniu
zdjęcie nr 3 po pierwszej aplikacji i prostowaniu
zdjęcie nr 4 efekt końcowy - wiem że trochę włosów do ścięcia ale choć parę dni nacieszę się długością
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (86,7 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kera.jpg (64,7 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kerat.jpg (70,9 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keraty.jpg (78,4 KB, 267 załadowań)
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 16:10   #1040
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Kropcia
Super efekt.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 16:14   #1041
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dodaję również fotki włosów koleżanki i powiem tylko że na pierwszej fotce przed zabiegiem jej włoski były potraktowane prostownicą dzień przed bo jej włosy bardziej falują i są z lekka sianowate jest po dekoloryzacji i kolejnym farbowaniu na ciemno ...

foto nr 1 przed
foto nr 2 po
foto nr 3 po pierwszym myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110812651.jpg (51,8 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110812656.jpg (81,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110815680.jpg (85,7 KB, 172 załadowań)
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 08:29   #1042
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
Ja również ponawiam pytanie. Czy na cienkie, rzadkie włosy do łopatek wystarczy 50 ml? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Pozdrawiam. summer is a state of mind chyba rzeczywiscie mamy na myśli tą samą ofertę
powinno wystarczyć, ja zakupiłam ten zestaw 236 ml zrobiłam sobie i koleżance (fotki poniżej) i została nam jeszcze połowa zestawu a nie oszczędzałyśmy ...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:45   #1043
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem właśnie po zabiegu.
Włosy mam z natury kręcone i bardzo je lubię, ale ostatnio straciłam trochę do nich cierpliwość żyją własnym życiem i nie zawsze ułożą się tak jakbym sobie tego życzyła. Ostatnimi czasy też trochę sie puszyły ale to tylko i wyłącznie moja wina ponieważ z braku czasu i trochę lenistwa zaniedbałam swoją pielęgnację. Tzn nadal używałam masek odżywek ale nie było czasu i ochoty na olejowanie i inne dobrodziejstwa włosowe. Jako że nadarzyła się okazja ponieważ robiłam encanto również koleżance to postanowiłam i sama spróbować (oby tylko loczki się nie obraziły i wróciły jeszcze do mnie ) Szczypało trochę w oczy dziś kiedy ja miałam to na głowie bardziej niż wtedy kiedy nakładałam kumpeli.
Zdjęcia przed zapomniałam zrobić ;/ z tego wszystkiego zapomniało mi się ale dodaje zdjęcie sprzed 3 miesiecy ( wtedy ułożyły sie bardzo ładnie )
bo później zaprzestałam robienia im zdjęć co do mnie włosomaniaczki nie podobne ale wkurzały mnie i wyglądały słabo więc ich nie fotografowałam.
Efekt podoba mi się ale oby wróciło choć trochę objętości bo padnę trupem

a więc foto nr 1 zdjęcie sprzed 3 miesięcy
zdjęcie nr 2 po umyciu szamponem i wysuszeniu
zdjęcie nr 3 po pierwszej aplikacji i prostowaniu
zdjęcie nr 4 efekt końcowy - wiem że trochę włosów do ścięcia ale choć parę dni nacieszę się długością
Ślicznie wyszło zarówno Tobie jak i Twojej koleżance. Ja muszę przyznać, że zawsze na specjalne wyjścia prostowałam włosy a po zaledwie 1 tygodniu chodzenia z prostymi po Encanto usłyszałam X opinii, że lepiej mi z falami i w ogóle powinnam wrócić do cieniowania, żeby odzyskać mocniejszy skręt Nawet TŻ, który mnie wolał w prostych włosach zawsze stwierdził, że teraz mu się nie podoba. A ja myślałam, że to mnie się nie da dogodzić Swoją drogą- Ty masz chyba mocno wycieniowane włosy, prawda?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:36   #1044
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ślicznie wyszło zarówno Tobie jak i Twojej koleżance. Ja muszę przyznać, że zawsze na specjalne wyjścia prostowałam włosy a po zaledwie 1 tygodniu chodzenia z prostymi po Encanto usłyszałam X opinii, że lepiej mi z falami i w ogóle powinnam wrócić do cieniowania, żeby odzyskać mocniejszy skręt Nawet TŻ, który mnie wolał w prostych włosach zawsze stwierdził, że teraz mu się nie podoba. A ja myślałam, że to mnie się nie da dogodzić Swoją drogą- Ty masz chyba mocno wycieniowane włosy, prawda?
tak schodzę z tego nieszczęsnego cieniowania już wieki ... Różnica początkowa po ścięciu między najdłuższą i najkrótszą warstwą to było jakieś 20 cm ;/ ale prostych tez nie mogę mieć bo przy lokach lepiej cieniowane mi się układają. Mnie niby Tż woli w prostych za 2 dni przyjeżdża zobaczymy co powie

Foto dzień po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kerat.jpg (84,4 KB, 249 załadowań)
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:46   #1045
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
tak schodzę z tego nieszczęsnego cieniowania już wieki ... Różnica początkowa po ścięciu między najdłuższą i najkrótszą warstwą to było jakieś 20 cm ;/ ale prostych tez nie mogę mieć bo przy lokach lepiej cieniowane mi się układają. Mnie niby Tż woli w prostych za 2 dni przyjeżdża zobaczymy co powie
I tak będę płakać za Twoimi lokami
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 12:06   #1046
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
tak schodzę z tego nieszczęsnego cieniowania już wieki ... Różnica początkowa po ścięciu między najdłuższą i najkrótszą warstwą to było jakieś 20 cm ;/ ale prostych tez nie mogę mieć bo przy lokach lepiej cieniowane mi się układają. Mnie niby Tż woli w prostych za 2 dni przyjeżdża zobaczymy co powie

Foto dzień po
U Ciebie jakoś całkiem nieźle prezentuje się ten "oklap"
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 12:41   #1047
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
tak schodzę z tego nieszczęsnego cieniowania już wieki ... Różnica początkowa po ścięciu między najdłuższą i najkrótszą warstwą to było jakieś 20 cm ;/ ale prostych tez nie mogę mieć bo przy lokach lepiej cieniowane mi się układają. Mnie niby Tż woli w prostych za 2 dni przyjeżdża zobaczymy co powie

Foto dzień po

super mam pytanie to twoj naturalny kolor wlosow???jesli nie to czym farbowalas wlosy???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:52   #1048
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A więc zamówiłam encanto. W tym tygodniu zrobię sobie odrosty, odczekam 2 tyd. i dam znać jak wyszło. Kurcze mam teraz zdrowe włosy, ale cienkie i rzadkie, lubią wypadac :/ troche się boję, że bardzo się zniszczą. Z tego co wyczytałam to tylko kilka dziewczyn narzekało na większe wypadanie... A jak jest z tym u Was?
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:13   #1049
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
I tak będę płakać za Twoimi lokami
wrócą Aniu (oby!)
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
U Ciebie jakoś całkiem nieźle prezentuje się ten "oklap"
z przodu gorzej to wygląda

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
super mam pytanie to twoj naturalny kolor wlosow???jesli nie to czym farbowalas wlosy???
włosy ostatnio były farbowane 2 miesiące temu szamponetką marion czekoladowy brąz kolor jest wypłukany strasznie :P mam wrażenie że po encanto kolor "ożył" bo przed nie mogłam patrzec już na te wypłowiałe włosy!
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 19:58   #1050
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja wprawdzie robilam sobie qod-a, ale coraz bardziej mysle o zapuszczeniu wlosow i zrobieniu sobie trwalej "loki". kiedys szalalam za prostymi, gladkimi wlosami. teraz zas mam fiola na punkcie "objetosci", tzn. jesli proste to tylko geste. nie podobaja mi sie "straki".
ja mam dosc "geste" wlosy, sianowate:/ na dlugosc do ramion starczylo mi ledwo te 50ml.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

kropcia007

wlasnie zobaczylam twoje wlosy na watku z lutego "pochwalmy sie swoimi wlosami", jak moglas wyprostowac takie wlosy kobieto!!!
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.