Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 19:58   #271
kategoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Poszukuję pilnie kontaktu do Sylwii - fryzjerki, która pracowała kiedyś u Migdala a potem w Maximie...obcinała mnie kiedyś...ma dziewczyna fach w ręku i w dodatku bardzo miała , kontaktowa osoba!
kategoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 11:01   #272
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Dziewczyny a wiecie może gdzie pracuje teraz p.Iwona, pracowala w Edenie w hotelu Mieszko?
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 00:55   #273
aaluniaa88
Rozeznanie
 
Avatar aaluniaa88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zach.pom.
Wiadomości: 548
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

a wie ktoś może czy P.Agata pracuje jeszcze w salonie M.A.J ???
Mam zamiar się wybrać...
Proszę o odpowiedź..
__________________

Mój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból.
Tu mija stres, bardzo dobrze mi tu.
Tylko tu mogę kochać o tak.
Tu znika gniew i nie leje się krew, tutaj miłość anuluje każdy grzech..

aaluniaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:58   #274
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

eh... przeczytałam cały wątek i sama juz niczego nie wiem.... mam wrażenie, ze połowa komentarzy to reklama...
druga połowa to informacje cenne, ale pewnie już nieaktualne, bo fryzjerzy zmieniaja się co chwila w salonach.
moja ostatnia wizyta u fryzjera ( 4 lata temu !) skończyla się ścięciem prawie 30 cm wlosów.... a oczywiscie prosiłam tylko o końcowki.... to przykre, że wizyta u fryzjera , która powinna byc przyjemnością jest ...w moim przypadku niezłym stresem.
w tym momencie szukam fryzjera , ktory mnie wysłucha i zrobi to o co proszę, a nie swoja własna wizję.... aha i nie musi mieć tysiąca dyplomów, bo jak widac one nie gwarantuja profesjonalnego zachowania...
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:10   #275
frotka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Pani Iwona z Mieszka pracuje teraz na Witosa pierwszy blok za kupcem.
frotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 12:35   #276
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

No i znalazłam dziewczynę która fantastycznie obcina włosy - drogo ale warto
W Beverly Hils.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:32   #277
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

A ja nie polecam w Askanie. Podcinałam tylko grzywkę, żeby nie wchodziła mi do oczu i wyszłam z salonu z jakimiś schodami zamiast grzywki. Była krzywo i źle obcięta, później w domu musiałam sobie sama poprawić. A cena za tą przyjemnośc tez była spora.
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:16   #278
kamilan
Raczkowanie
 
Avatar kamilan
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

jeśli chodzi o uczesanie-tylko p. Tomek Migdal!!! farbowałam też u niego włoski i było super, choć większość pracy przy farbowaniu robią za niego dziewczyny z salonu, to zawsze je sprawdza, pomaga, podpowiada, a i za farbę też potrafi złapać i malować. można też zamówić opcję "tylko migdal się dotyka do włosów" ale to jest znacznie droższe... jednak dla dziewczyn, które mogą sobie na to pozwolić-powiem... warto
jedyny problem, to terminy... najlepiej umawiać się na 2-3 tygodnie przed (farbowanie lub ścinanie), a fryzury (szczególnie w sobotę) należy zamówić z duuużym wyprzedzeniem

jeśli chodzi o fryzjerkę "za standardową opłatę", to polecam Kasię na dworcowej (nie pamiętam nazwy salonu) - idąc w stronę dworca pkp - po prawej stronie schodkami w dół... fajna babeczka, ładnie farbuje, ścina i doradza, a przy tym ma niskie ceny

ja jestem umówiona na testowanie "nowej" fryzjerki- p. Marzena, która przyjmuje w centrum (gdzieś koło Gerappy)... idę za tydzień...zobaczymy


tak przy okazji... gdzie chodzicie do kosmetyczki???
kamilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:54   #279
cclothes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Hej dziewczyny A mogłybyście mi polecić jakąś fryzjerkę / fryzjera na podcięcie końcówek ? Jestem w Gorzowie tylko na jakiś czas,więc nie znam tutejszych fryzjerów, a chodzi mi o taką osobę, która na hasło 'końcówki' nie zetnie mi 30cm, jak to często bywa...
cclothes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 22:15   #280
kamilan
Raczkowanie
 
Avatar kamilan
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

na końcówki idź do Kasi na dworcową (zobacz mój post powyżej... )
kamilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 10:49   #281
shamone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Witam Forumowiczki
Dołączam się do pytań o dobrego fryzjera w Gorzowie Wlkp.- postów z tego roku jest niewiele, a salony i fryzjerzy, jak wiadomo, zmieniają się.
Moje włosy to nijaki ciemny blond, chciałabym je przyciemnić do brązu i przyciąć końcówki, szukam dobrego fryzjera w okolicach Tesco/Panoramy na Górczyńskiej, okolice Jana Pawła II, Manhattan - te rejony pasowałyby mi najbardziej.
Czy znacie salony godne polecenia w tej okolicy? Będę wdzięczna za odpowiedź.
shamone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 05:46   #282
UlciaR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Witam. Ja mogę polecić Fryzjernię Pawła i Piotra przy Obrońców Pokoju na przeciwko obecnego sklepu Eko. Pozdrawiam!
UlciaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 11:38   #283
kotmisia
Przyczajenie
 
Avatar kotmisia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Hej dziewczyny. Czy możecie mi pomóc w znalezieniu fryzjera(ki), który jest w stanie zrobić mi z jansego blondu rudy? Mam przepiękny platynowy blond, zadbany i zdrowy ale mam dość chodzenia co 6 tygodni na rozjaśnianie z farbowaniem. Naturalnie mam jasny brąz i teraz chciałabym miedziano-rudy kolor. Ten blond mam już od 3 lat i mam go dość Dlatego jeżeli wiecie, że ktoś jest wart polecenia to proszę dajcie namiar Z góry dzięki kochane
kotmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:19   #284
shamone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

A czy któraś z Was była np. u fryzjera w Panoramie? Albo.. w Kupcu? Zupełnie nie wiem jak ocenić, czy dany salon jest dobry (z wyglądu wyglądają na solidne <haha>). Proszę o radę.
shamone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:09   #285
karczewa
Przyczajenie
 
Avatar karczewa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 13
GG do karczewa
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Czy ktoś był w salonie "Elegancja" na Fredry? JAk wrażenia? Kto ścina? Czy ładnie farbują włosy ?
__________________
Szczęśliwa posiadaczka zdrowych włosów!
karczewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:44   #286
frg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

No bo pan zacharewicz scina wszystkich tak samo od ponad 10 lat. Proponuje albo sciecie proste lub cieniowanie. innych cienc nie zna. pojecie sciecia wlosow a la tzw. naturalny bałagan juz jest dla niego wyzsza szkola jazdy i udaje, ze nie slyszy twojej propozycji (albo nie slyszal takiego pojecia :p i zachodzi w glowe, co to takiego i sie oczywiscie nie przyzna, ze nie wie i dzielnie udaje mistrza) i podniesionym glosem proponuje swoj "pomysl" zapewniajac, ze z tych wlosow nic innego nie da sie zrobic (jakos inni fryzjerzy z tych wlosow bez trudu potrafia cos zrobic i nikt nie robi wielkiego halo); jest nieziemsko drogi jak na gorzow i nie tylko gorzow. przewrocilo mu sie w glowie. nikt nie ma ochoty placic jedna ktoras pensji za identyczne strzyzenie, ktore serwuje kazdej klientce. koloru tez za bardzo nie umie dobrac. na zasadzie - jak wyjdzie, tak wyjdzie, a jak powiesz, ze wyszedl za ciemny lub jasny, to pan zacharewicz pyta: "ale to chyba nie jest problem?" - JEST! bo nie placimy 50 zl za farbe tylko 3 lub 4 razy tyle! Kiedys przewalaly sie u niego tlumy klientek, ale dzis jest pusciutko, cichutko, bo szefowi zamarzylo sie bezpodstawne windowanie cen przy sredniej jakosci uslug.

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
byłam u pana zacharewicza trzy razy i trzy razy pieniądze wyrzuciłam w błoto.Teraz wiem ze nigdy w zyciu już do niego nie pójdę.Otóż za pierwszym razem zaproponował mi refleksy na moich naturalnych blond włosach,niestety refleksów tych nie było w ogóle widać a pan zacharewicz stwierdził ze mógł użyc farby jasniejszej no ale trudno a zapłaciłam około 180 zł. Po tej wizycie chodziłam do innych fryzjerów ,ale zmieniłam kolor na ciemny jednak nie podobał mi sie.Postanowiłam odczekac ze 3 miechy az kolor wyblaknie i iść do pana zacharewicza dac mu jeszcze jedną szanse aby choc troche rozjaśnił mi włosy.Na poczatku wszystko było okej razem wybraliśmy odcień ktory mi sie podobał a jego zdaniem miał byc ciemnym blondem.Rezultatem były ciemniejsze włosy od tych co miałam na poczatku;/ z cieciem fajnie tez nie było,chciałam pocieniowac włoasy jednak pan zacharewicz uparł sie zeby sciąc je na równo.Podsumowując ja nie jestem zadowolona z jego usług ma swoje stale klientki i chyba tylko o nie dba .
frg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:29   #287
zolzola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Cytat:
Napisane przez frg Pokaż wiadomość
No bo pan zacharewicz scina wszystkich tak samo od ponad 10 lat. Proponuje albo sciecie proste lub cieniowanie. innych cienc nie zna. pojecie sciecia wlosow a la tzw. naturalny bałagan juz jest dla niego wyzsza szkola jazdy i udaje, ze nie slyszy twojej propozycji (albo nie slyszal takiego pojecia :p i zachodzi w glowe, co to takiego i sie oczywiscie nie przyzna, ze nie wie i dzielnie udaje mistrza) i podniesionym glosem proponuje swoj "pomysl" zapewniajac, ze z tych wlosow nic innego nie da sie zrobic (jakos inni fryzjerzy z tych wlosow bez trudu potrafia cos zrobic i nikt nie robi wielkiego halo); jest nieziemsko drogi jak na gorzow i nie tylko gorzow. przewrocilo mu sie w glowie. nikt nie ma ochoty placic jedna ktoras pensji za identyczne strzyzenie, ktore serwuje kazdej klientce. koloru tez za bardzo nie umie dobrac. na zasadzie - jak wyjdzie, tak wyjdzie, a jak powiesz, ze wyszedl za ciemny lub jasny, to pan zacharewicz pyta: "ale to chyba nie jest problem?" - JEST! bo nie placimy 50 zl za farbe tylko 3 lub 4 razy tyle! Kiedys przewalaly sie u niego tlumy klientek, ale dzis jest pusciutko, cichutko, bo szefowi zamarzylo sie bezpodstawne windowanie cen przy sredniej jakosci uslug.
przyłączam się do wypowiedzi, kilkakrotnie byłam u p. Zacharewicza, powiem szczerze początkowo dałam się nabrać na te jego "mistrzostwo" może i strzyżenie nie było najgorsze ale farbowanie -tragedia. za każdym razem jakieś przebarwienia, nie do końca nałożona farba, poprawki a nawet rozłożenie jednej koloryzacji na dwie wizyty i oczywiście podwójna zapłata.
początkowo usłyszałam że czeka "nas" dużo pracy i będziemy wyprowadzać moje zniszczone i źle pofarbowane włosy ale dziwnym zdarzeniem każda kolejna wizyta zamiast utrzymać ten sam poziom cenowy lub tanieć była droższa. samej mi trudno uwierzyć ale ostatni raz z rozłożeniem na dwie różne wizyty bo w ciagu jednej nie poradził sobie zapłaciłam 350 zł.
a muszę dodać że nigdy nie osiągnęłam jednolitego ładnego koloru, zawsze były jakieś niedoróbki, które oczywiście były moją winą i wszystkich poprzednich fryzjerów.
zolzola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:51   #288
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Z tymi fryzjerami to koniec świata. Jak odkryłam w Askanie / BH/ Kamilę to kolejnym razem juz nie dane mi było do niej trafic, ciągle jej nie było /?/ gdy dzwoniłam sie umówic. W końcu zdecydowałam sie do właścicielki tego BH - tak strasznie schrzaniła ścięcie i farba tez nie była ta.... A ostatnio od dwóch tygodni zamknięte. Jeśli ktokolwiek wie o jaką Kamilę mi chodzi i wie gdzie ona teraz pracuje to proszę o info.
Ale nie wiem czy doczekam, bo tak juz zarosłam, że nie wiem czy nie trafie do pierwszego lepszego
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:23   #289
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Hej dziewczyny
Piszę, bo przejrzałam prawie cały wątek (jestem w trakcie) i nie wiem.. u fryzjera nie byłam parę lat (nie licząc wizyty ponad 2 lata temu na podcięcie wlosów i wyprostowanie) i w końcu by się przydało pójść, ale mam lekką fobię na tym punkcie i wolałabym żeby mi ktoś doradził..
w moim mieście jest parę fryzjerów, ale nie mam zaufania, fryzjerka do której mialam się wybrać ponoć "farbuje włosy jak ktoś chce ale mówi otwarcie, że się zniszczą" i przez to nie chcę tam iść, bo moje włosy JUŻ są zniszczone... i nie potrzebuję farbowania - chciałabym, żeby doświadczony fryzjer mi coś na ten temat doradził (tzn czy moje wlosy to wytrzymają i nie zniszczą się bardzo mocno itp)
Wypisalam sobie parę fryzjerów, które wymieniłyście w wątku i które były polecane.. czy któraś z Was wie jak jest na tą chwilę? Większość postów jest sprzed kilku lat, nie wiadomo przecież, czy dana osoba jeszcze pracuje...
Adam Lic
Marzena Cebulka z Salonu Cler
salon M.A.J(kogo tam możecie polecić?)

i generalnie to wszędzie trzeba się umawiać "na termin" czy od razu się zabierają do roboty?
zależy mi na ścięciu włosów (z 5-10 cm, chciałabym, żeby fryzjer podciął mi tyle, ile mu powiem..) i myślałam o rozjaśnianiu - mam ciemny blond wchodzący w braz, a chciałabym mieć taki złocisty blond.

Jeżeli mi ktoś pomoze-będę wdzięczna

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

aha, jeszcze ktoś tu pisał o Emanuelu Zychu z Barlinka, tak sie składa, że mogłabym tam podjechać nawet dzisiaj; w necie wyczytałam, że robił fryzury na jakieś pokazy, obejrzalma zdjęcia i chyba nic specjalnego - ale czy ktoś wie czy jest dobry?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 15:40   #290
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Piszę, bo przejrzałam prawie cały wątek (jestem w trakcie) i nie wiem.. u fryzjera nie byłam parę lat (nie licząc wizyty ponad 2 lata temu na podcięcie wlosów i wyprostowanie) i w końcu by się przydało pójść, ale mam lekką fobię na tym punkcie i wolałabym żeby mi ktoś doradził..
w moim mieście jest parę fryzjerów, ale nie mam zaufania, fryzjerka do której mialam się wybrać ponoć "farbuje włosy jak ktoś chce ale mówi otwarcie, że się zniszczą" i przez to nie chcę tam iść, bo moje włosy JUŻ są zniszczone... i nie potrzebuję farbowania - chciałabym, żeby doświadczony fryzjer mi coś na ten temat doradził (tzn czy moje wlosy to wytrzymają i nie zniszczą się bardzo mocno itp)
Wypisalam sobie parę fryzjerów, które wymieniłyście w wątku i które były polecane.. czy któraś z Was wie jak jest na tą chwilę? Większość postów jest sprzed kilku lat, nie wiadomo przecież, czy dana osoba jeszcze pracuje...
Adam Lic
Marzena Cebulka z Salonu Cler
salon M.A.J(kogo tam możecie polecić?)

i generalnie to wszędzie trzeba się umawiać "na termin" czy od razu się zabierają do roboty?
zależy mi na ścięciu włosów (z 5-10 cm, chciałabym, żeby fryzjer podciął mi tyle, ile mu powiem..) i myślałam o rozjaśnianiu - mam ciemny blond wchodzący w braz, a chciałabym mieć taki złocisty blond.

Jeżeli mi ktoś pomoze-będę wdzięczna

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

aha, jeszcze ktoś tu pisał o Emanuelu Zychu z Barlinka, tak sie składa, że mogłabym tam podjechać nawet dzisiaj; w necie wyczytałam, że robił fryzury na jakieś pokazy, obejrzalma zdjęcia i chyba nic specjalnego - ale czy ktoś wie czy jest dobry?
witam ja również marze o podobnym kolorze jak tybyłam u polecanych fryzjerów i w gorzowie i w poznaniu i prawde mówiąc jeszcze nigdy nie byłam w pełni zadowolona z usługi,w gorzowie byłam u pana zacharewicza którego jak kiedyś pisałam nie polecam,byłam też w chwalonym salonie m.a.j jednak nie byłam zadowolona z usług pani agaty chyba kolor wyszedł taki sam z jakim przyszłam choc miał byc jasniejszy,złocisty i na dodatek zrobiono mi grzywke która kompletnie nie pasowała do owalu mojej twarzy,chodziłam tez do pani agnieszki bednarczyk która spaliła mi włosy ,moje pierwsze farbowanie jeszcze za czasów liceum wykonałam u pani Marzeny w salonie enigma na pocztowej,kolor wyszedł naprawde ładnie,wszyscy sie zachwycali,ostatnio byłam a salonie cosmex na witosa,z koloru jestem nie zadowolona wyszedł rudy mimo planowanego złotego blondu poza tym brakowało mi porady i rozmowy przed wykonaniem usługi.Tak przedstawia sie moja historia z fryzjerami w gorzowie,nie wiem naprawde czy kiedykolwiek znajde kogos,kto posłuzy mi radą.Na obecną chwile wybrałabym sie do p.Marzeny,jednak słyszałam pochlebne opinie o nowym salonie na staszica(jacys dwaj faceci)wiec nie wiemRozpisałam się że hej;D Mam nadzieje że pomogłam
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:17   #291
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
witam ja również marze o podobnym kolorze jak tybyłam u polecanych fryzjerów i w gorzowie i w poznaniu i prawde mówiąc jeszcze nigdy nie byłam w pełni zadowolona z usługi,w gorzowie byłam u pana zacharewicza którego jak kiedyś pisałam nie polecam,byłam też w chwalonym salonie m.a.j jednak nie byłam zadowolona z usług pani agaty chyba kolor wyszedł taki sam z jakim przyszłam choc miał byc jasniejszy,złocisty i na dodatek zrobiono mi grzywke która kompletnie nie pasowała do owalu mojej twarzy,chodziłam tez do pani agnieszki bednarczyk która spaliła mi włosy ,moje pierwsze farbowanie jeszcze za czasów liceum wykonałam u pani Marzeny w salonie enigma na pocztowej,kolor wyszedł naprawde ładnie,wszyscy sie zachwycali,ostatnio byłam a salonie cosmex na witosa,z koloru jestem nie zadowolona wyszedł rudy mimo planowanego złotego blondu poza tym brakowało mi porady i rozmowy przed wykonaniem usługi.Tak przedstawia sie moja historia z fryzjerami w gorzowie,nie wiem naprawde czy kiedykolwiek znajde kogos,kto posłuzy mi radą.Na obecną chwile wybrałabym sie do p.Marzeny,jednak słyszałam pochlebne opinie o nowym salonie na staszica(jacys dwaj faceci)wiec nie wiemRozpisałam się że hej;D Mam nadzieje że pomogłam
Dziękuję za odzew doświadczenia masz że hoho sama już nie wiem , i tak będę musiała się gdzieś wybrać, najwyżej tylko poproszę o podcięcie włosów, jak powiem 5 cm to nawet jak mi obetną 10 (chociaż aż tyle bym nie chciała) to nie powinno być tragedii ...ale myślę, ze zadzwonię do tego Emanuela z Barlinka, dowiem się jakie są ceny itp, i może do niego pojadę
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 14:01   #292
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew doświadczenia masz że hoho sama już nie wiem , i tak będę musiała się gdzieś wybrać, najwyżej tylko poproszę o podcięcie włosów, jak powiem 5 cm to nawet jak mi obetną 10 (chociaż aż tyle bym nie chciała) to nie powinno być tragedii ...ale myślę, ze zadzwonię do tego Emanuela z Barlinka, dowiem się jakie są ceny itp, i może do niego pojadę
w takim razie czekam na wrażenia jak już będziesz po wizycie!
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:46   #293
honeyed
Przyczajenie
 
Avatar honeyed
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Witam
Pani Agata z salonu M.A.J. zamyka działalność dlatego zwracam się o pomoc. Szukam dobrego fryzjera, który uczesze mnie na wesele. Kogo możecie polecić z Gorzowa ew okolic? zależy mi na tym, żeby to nie był fryzjer którego motto brzmi : " im wiecej lakieru i żelu, im sztywniejsze włosy tym lepiej" .
bylabym wdzieczna za pomoc bo naprawde nie wiem co mam zrobic teraz kiedy P.Agaty nie bedzie juz
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
honeyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:21   #294
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez honeyed Pokaż wiadomość
Witam
Pani Agata z salonu M.A.J. zamyka działalność dlatego zwracam się o pomoc. Szukam dobrego fryzjera, który uczesze mnie na wesele. Kogo możecie polecić z Gorzowa ew okolic? zależy mi na tym, żeby to nie był fryzjer którego motto brzmi : " im wiecej lakieru i żelu, im sztywniejsze włosy tym lepiej" .
bylabym wdzieczna za pomoc bo naprawde nie wiem co mam zrobic teraz kiedy P.Agaty nie bedzie juz
o a co się stało że P.Agata zamyka działalnośc?wiem że w gw salon sara-fryz słynnie z czesania.Moja kuzynka czesała się tam na swój ślub i naprawde bardzo ładnie wyglądała.Ma włosy krótkie a zrobili jej fryzure jakby miała gęste i długie włosy.
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:26   #295
honeyed
Przyczajenie
 
Avatar honeyed
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

nie wiem właśnie dlaczego zamyka działalność zadzwoniłam i podobno dzisiaj jest ostatni dzień w historii jej salonu.
dzięki za namiar na sara fryz. na pewno spróbuję
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
honeyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:37   #296
rossa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Pani Agata wybyła do UK bo w tej PL nie da się normalnie żyć...i dobrze zrobiła bo taki talent powinien się rozwijać...Jeśli któraś z Was koleżanek gorzowianek znalazła już fryzjera godnego polecenia, to proszę o namiary.
ps. który salon w Gw pracuje na welli...??
rossa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 14:51   #297
aaluniaa88
Rozeznanie
 
Avatar aaluniaa88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zach.pom.
Wiadomości: 548
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
...ale myślę, ze zadzwonię do tego Emanuela z Barlinka, dowiem się jakie są ceny itp, i może do niego pojadę
I jak wrażenia po wizycie? kiedyś bardzo często chodziłam do Emanuela i byłam baardzo zadowolona i mam nadzieję, że Ty też jesteś...
__________________

Mój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból.
Tu mija stres, bardzo dobrze mi tu.
Tylko tu mogę kochać o tak.
Tu znika gniew i nie leje się krew, tutaj miłość anuluje każdy grzech..

aaluniaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 17:45   #298
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Cytat:
Napisane przez aaluniaa88 Pokaż wiadomość
I jak wrażenia po wizycie? kiedyś bardzo często chodziłam do Emanuela i byłam baardzo zadowolona i mam nadzieję, że Ty też jesteś...
szczerze mówiąc nie koniecznie. Po wyjściu od fryzjera byłam zadowolona,miałam ładny kolor (rozjasniałam, pokazywałam fryzurę), proste włosy(naturalnie mam fale), wycieniowane.
Kilkanaście dni śmierdziały od rozjaśniania, a zmiana koloru praktycznie w ogóle nie była zauważalna. Jak ktoś mnie widział to zauważał jedynie, że mam "jakoś mniej włosów"...
także mam mieszane uczucia.Efekt fryzury być może jest, ale niestety na krótko...
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 21:49   #299
kakabisu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

prosze o pomoc!

chce przefarbować włosy na ładny słomkowy blond ( Doda, Krupa), mam ciemny blond wpadający w szatyn, nigdy nie farbowane, dość długie i grube

kogo mi polecicie? jestem w stanie wydać 200-300 zł na tę impreze, byleby mieć piekny blond,nie żółty, nie pomarańczowy, nie biały i nie siwy, tylko ładny naturalny słomkowy

proszę o radę osoby które wiedzą gdzie dokładnie mozna zrobic w Gorzowie taki blond!

please, help
kakabisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 12:56   #300
kakabisu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

żadnego odzewu?
kakabisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 14:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.