Keratynowe prostowanie -część II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 07:40   #2551
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Pokaż wiadomość
ja zrobiłam choco wczoraj...
zamówiłam na ebayu...w Polsce to jakieś zdzierstwo te zestawy...po kiego grzyba mi taki wielki szampon oczyszczjacy??
w zestawie za 100zł miałam 100ml choco i 50 ml szamponu...starczy jeszcze na 5 myć co najmniej
zuzyłam jakieś 70 ml...włosy troche za ramiona ale bardzo geste...
jutro myje bo wyglądam jak po tygodniu bez mycia...
kolor mi troche wyjasnial...oczy i gardlo piekło przy suszeniu (dosuszenie tego to masakra)
zobaczymy co bedzie jutro...ale jakoś szału róznicy nie ma...są proste fakt...ale normalnie po takim mocnym prostowaniu też były

a wrzeszczą wszem i wobec, że to bezpieczniejsze niż Encanto, że nie smierdzi i że nie szczypie, a widać że efekty nie umywają się do Encanto.

czego to ludzie nie zrobią by sprzedać!!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 07:50   #2552
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

nie no bez przesady ja się nie dusiłam...mnie drazni nawet zapach alakieru do włosów...a ten tu był taki...kakaowy czy cos :P
jeśli chodzi o efekt...to ejstem bardzo zadowolona...włosy po wysuszeniu sa lejace...błyszczą sie jak cholera...są gładkie...fakt wywijają sie troszke...ale chwała bogu bo ja akurat przyliza jaki jest po encando...nie lubie bardzo prostych włosów
moje włosy wygladaja jak po moim standardowym prostowaniu rpostownicą i to mnie bardzo zadowala...koszt niewielki...no i wykonanie zajęło mi jakąs godzine z groszem
mogę polecić jeśli kogoś zadowoli taki efekt jakiego ja oczekiwałam...zobaczymy jeszcze co będzie po za jakis czas :P
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:40   #2553
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no właśnie,zależy ile i kto jakie ma oczekiwania, tyle opinii
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:40   #2554
Nylcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, czy po prostowaniu Encanto, aby włosy były proste, zawsze trzeba je suszyć, czy wystarczy je zostawić żeby same wyschły?
Szukam i szukam info na ten temat, ale wszystkie piszecie, że suszycie.
Nylcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:52   #2555
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Nylcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy po prostowaniu Encanto, aby włosy były proste, zawsze trzeba je suszyć, czy wystarczy je zostawić żeby same wyschły?
Szukam i szukam info na ten temat, ale wszystkie piszecie, że suszycie.
Jak ich nie wysuszysz, niekoniecznie będą proste. Ja jak nie suszyłam, miałam fale, a po wysuszeniu (nawet bez szczotki)- supergładka tafla
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:31   #2556
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karolinka0403 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim wizażystkom, Mam zniszczone prostownicą włosy ( Puszą się nawet po dokładnym wyprostowaniu), ostatnio postanowiłam zregenerować moje włosy, oraz zapuścić bo od kilku lat mam już za łopatki ale przez prostowanie cały czas się łamią przez co stoja w miejscu;( Tak wiec postanowilam wyprostowac włosy na dłużej stosując "Encanto" i zacząć intensywnie odżywiać włosy aby urosły i były zdrowe. Tylko słyszałam właśnie że przez keratyne wprasowaną we włosy, żadne oleje, maski itp. nie wnikają w jego strukturę... Stąd moje pytanie. Czy jeżeli systematycznie i intensywnie bede odżywiać włosy po zabiegu to jest szansa żę ich stan się polepszy kiedy kreatyna się wypłucze? Chciałabym przestać prostować włosy, bo mam fajne loczki naturalnie, tylko że sianowate, sztywne loczki raczej fajnie nie wygladaja...
wlosy odzywiac mozna wtedy intensywnie od srodka ,poprzez ziola i sumplementy,dobra diete tez.
tez chyba to zamowie...suszyc trzeba to slabo..i pewnie cieplym nawiewem chociaz prostownica duzo bardzije niszczy i chodzenie spac w mokrych tez ! wiec jak same nie wysychaja i prostujecie to chyba juz lepiej encanto.Ja sie boje yylko 12 rzeczy ze mi wyblakna naturalki i ze po wyplukaniu keratybny beda w zlym stanie.Ale chyba zaryzykuje.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-07-10 o 17:33
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:08   #2557
karolinka0403
Przyczajenie
 
Avatar karolinka0403
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa;)
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Odżywianie od środka też uwzględniłam w swoim planie włosowej regeneracji Mysle ze wlosy i tak beda zdrowsze jak odstawie prostownice na ten okres kiedy Encanto bedzie się urzymywało. No nic... bede odzywiac włosy w każdy mozliwy sposób i zobacze w jakim stanie beda jak kreatyna sie wypłucze. Moze jednak cos te maski i olejki jednak przenikna i stan włosów się polepszy Z tego co czytałam u większośći dziewczyn włosy po powrocie do swojego naturalnego stanu nie wygladaly gorzej wiec chyba raczej tego nie musisz sie bac
karolinka0403 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 20:41   #2558
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Chcę zamówić całe opakowanie Encanto, ale boję się że do następnego prostowania się popsuje. Więc jak przechowujecie encanto ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:27   #2559
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Palala Pokaż wiadomość
Chcę zamówić całe opakowanie Encanto, ale boję się że do następnego prostowania się popsuje. Więc jak przechowujecie encanto ?
normalnie. Chyba że niektóre użytkowniczki robią butelkom krioterapię... . A tak serio to nie trzeba chuchać i dmuchać- to zwykłe preparaty, produkty do włosów
Ważne przez 12 mies od otwarcia
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 07:22   #2560
aishkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Przeżyłam swój zabieg, 5 okropnych godzin, których będę straaasznie żałować jeśli nie będzie mega efektu

1. przed
2. jeden wielki dread po umyciu szamponem, rozczesanie tego zajęło chyba ze sto lat
3. po

jeśli po umyciu efekt się utrzyma, będę wniebowzięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1631.jpg (94,4 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1633.jpg (103,8 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1636.jpg (93,2 KB, 184 załadowań)
aishkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 07:29   #2561
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

chyba musiałaś z tydzień prostowac :P
przepięknie długie włoski
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 07:35   #2562
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Trzymam kciuki żeby efekt się utrzymał po myciu bo jak narazie jest super.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 08:12   #2563
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ahhhhhh, piekne macie te efekty, ja robilam jakos miesiac temu i mam znowu krecone co prawda nie tak, jak moje naturalne, ale moze to dlatego, ze nie chce mi sie ich suszyc wieczorami, wiec je zostawiam tak jak sa, i rano wstaje z baranem... co najlepsze.. az tak bardzo mi to nie przeszkadza, bo sie nie puszą
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 08:13   #2564
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

rewelacja!!! Daj połowe włosów! ;p
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 08:47   #2565
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aishkaa Pokaż wiadomość
Przeżyłam swój zabieg, 5 okropnych godzin, których będę straaasznie żałować jeśli nie będzie mega efektu

1. przed
2. jeden wielki dread po umyciu szamponem, rozczesanie tego zajęło chyba ze sto lat
3. po

jeśli po umyciu efekt się utrzyma, będę wniebowzięta
Piękne! Pokaż po myciu jakie będą
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 08:49   #2566
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

czekam na zdjęcie po myciu
piękne włosy CUDO też chce mieć taką długość ale ciete na prosto.
ciekawe ile czasu musiałabym zapuszczać ?
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 09:19   #2567
aishkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja w sumie zapuszczam całe życie po prostu nie lubię fryzjerów bardziej niż dentystów

To trzecie zdjęcie to po całym zabiegu, po dwóch myciach, ale rozumiem że efekt ostateczny dopiero po umyciu włosów i wysuszeniu już bez nakładania czegokolwiek, tak? I dopiero wtedy będzie wiadomo czy wyszło. Trochę się martwię czy za mało odżywki nie dałam, bo poszło jej ze dwa razy mniej niż keratyny, ale miałam już tak dość zabiegu, że miałam to gdzieś
plus dziewczyny pisały, że na drugi dzień miały strasznie tłuste włosy, a moje dzisiaj są tak samo w porządku jak wczoraj i nie ma jeszcze potrzeby mycia. No nic, mam nadzieję, że będzie ok
aishkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 09:23   #2568
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aishkaa Pokaż wiadomość
Ja w sumie zapuszczam całe życie po prostu nie lubię fryzjerów bardziej niż dentystów

To trzecie zdjęcie to po całym zabiegu, po dwóch myciach, ale rozumiem że efekt ostateczny dopiero po umyciu włosów i wysuszeniu już bez nakładania czegokolwiek, tak? I dopiero wtedy będzie wiadomo czy wyszło. Trochę się martwię czy za mało odżywki nie dałam, bo poszło jej ze dwa razy mniej niż keratyny, ale miałam już tak dość zabiegu, że miałam to gdzieś
plus dziewczyny pisały, że na drugi dzień miały strasznie tłuste włosy, a moje dzisiaj są tak samo w porządku jak wczoraj i nie ma jeszcze potrzeby mycia. No nic, mam nadzieję, że będzie ok
A ile preparatu zużyłas na zabieg?
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:20   #2569
aishkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ok. 75ml treatmentu i yyy... po poziomie płynu w butelce stwierdzam, że ok. 40ml odżywki
aishkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 17:29   #2570
RosZa19
Raczkowanie
 
Avatar RosZa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 33
GG do RosZa19
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej kobitki,wczoraj pierwszy raz usłyszałam encanto, i strasznie sie napaliłam, jak wiele z was mam włosy ni w p*** ni w oko, ni krecone ni proste, wiec taki zabieg wydaje mi sie jak dla mnie idealny, tylko robie pasemka juz od paru dobrych lat więc włosy są łamliwe i sie boje, chcialam znac wasza opinie, i prosze żebyście napisały mi gdzie kupic taki zestaw, szczerze powiem ze nie stać mnie jak na razie wybieram sie na wakacje i nie mogę szaleć, widziałąm na all zestawy za ponad 60 zl, ale boje sie i niewiem czy ryzykować, czy poczekać i przyoszczedzić, plissss helllp
__________________
bo ważna jest każda chwila, nawet ta która zabiera duszę, i zamyka serce...
RosZa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 00:18   #2571
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, jestem prawie zdecydowana na prostowanie, ale nie jestem pewna co do metody. Waham się między
1. encanto z all
2. keratin complex u dziewczyny, która robi zabieg we Wrocławiu (300zł).
Co byście doradziły? (włosy cienkie, kręcone)

I mam pytanie do "pokręconych": nie miałyście "odrostu"? Jak całe włosy są proste, a u góry rosną nowe to nie robi się szopa przy skalpie?

I jeszcze coś: można używać cementu Kerastase po zabiegu?

Edytowane przez white.apple
Czas edycji: 2012-07-12 o 00:20
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 08:29   #2572
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez RosZa19 Pokaż wiadomość
hej kobitki,wczoraj pierwszy raz usłyszałam encanto, i strasznie sie napaliłam, jak wiele z was mam włosy ni w p*** ni w oko, ni krecone ni proste, wiec taki zabieg wydaje mi sie jak dla mnie idealny, tylko robie pasemka juz od paru dobrych lat więc włosy są łamliwe i sie boje, chcialam znac wasza opinie, i prosze żebyście napisały mi gdzie kupic taki zestaw, szczerze powiem ze nie stać mnie jak na razie wybieram sie na wakacje i nie mogę szaleć, widziałąm na all zestawy za ponad 60 zl, ale boje sie i niewiem czy ryzykować, czy poczekać i przyoszczedzić, plissss helllp
odpowiedzi znajdziesz w watku
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:14   #2573
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem prawie zdecydowana na prostowanie, ale nie jestem pewna co do metody. Waham się między
1. encanto z all
2. keratin complex u dziewczyny, która robi zabieg we Wrocławiu (300zł).
Co byście doradziły? (włosy cienkie, kręcone)

I mam pytanie do "pokręconych": nie miałyście "odrostu"? Jak całe włosy są proste, a u góry rosną nowe to nie robi się szopa przy skalpie?

I jeszcze coś: można używać cementu Kerastase po zabiegu?
Cement Kerastase zmienił skład, jak go podasz, to może coś powiemy. A lepiej sama zobacz, czy nie ma w nim Sodium Chloride. Szampon nie będzie odpowiedni z tej serii.

Po Encanto nie ma odrostu, ile może zdążyć wyrosnąć cm włosów przez 3-4 miesiące? Chyba, że masz niesamowicie kręcone włosy, ale wtedy sama keratyna może nie dać rady.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:14   #2574
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

niestety myję włosy codziennie tzn myłam juz 3 raz po zabiegu...to raczej nie wina choco....bo kładłam go 3-4 cm od skóry głowy....raczej szampon babydream...nie ma kurcze jakiegoś zastępstwa dostępnego w rossmanie...przeczytałam juch chyba wszystkie mozliwe składy
a tak poza tym...to włosy nadal sa gładziutkie...nie puszą sie nawet po deszczu...a normalnie miałam taki zorpierdziel na głowie , że szkoda gadać...
jednak końcówki sie wykręcają...nie wiem czy coś źle zrobiłam czy po prostu mam takie włosy (po mega prostowaniu było tak samo...końce sie gładko wywijały(
mam zamiar zabieg powtórzyć za chwile....nie bardzo wiem ile odczekac?
myslałam o innym preperacie...ale skoro ten nie przetłuszcza i mocno nie prostuje a ja i tak uważam, zę efekt jest zbyt przylizany to martwi mnie co by było po innych...
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 14:10   #2575
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dzięki za odpowiedź, weegirl! Skład cementu sprawdzę i podam tutaj.
Mi włosy rosną jakieś 1,5-2cm na miesiąc, stąd obawy o ich stan przy głowie. Nie są mocno kręcone u nasady, bo reszta obciąża, więc pewnie keratyna zdąży zejść zanim się zakręcą

Wiem, że wy tutaj prawie wszystkie po encanto, ale może miała któraś doświadczenie z Keratin Complex? Wolałabym żeby jednak za pierwszym razem to ktoś mi to zrobił, bo samej ciężko.

Kateczka, z tego, co pobieżnie patrzyłam to szampony Alterry nie mają sodium chloride.
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 14:33   #2576
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hmmm...ale chyba jest alkohol?
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:22   #2577
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Pokaż wiadomość
hmmm...ale chyba jest alkohol?
Alkohol teoretycznie nie jest przeciwskazany, aczkolwiek ja starałam się go unikać (chociaż w stosowanej przeze mnie odżywce Isana z babassu występuje alkohol izopropylowy, a efekt utrzymywał mi się przez prawie pół roku ).

Swoją drogą, rozmawiałam z fryzjerką, u której robiłam sobie Encanto, a moja mama miała zabieg robiony już któryś raz (nie pamiętam, czwarty czy piąty, bo się pogubiłam, ale chyba czwarty). No i fryzjerka stwierdziła, że u wszystkich każdy kolejny zabieg krócej się utrzymuje. Po drugim jeszcze tego często nie widać, ale po trzecim czy czwartym już podobno tak... A czy u obecnych tu wizażanek, które mają za sobą parę zabiegów też tak jest? Ja mam wrażenie, że u mojej mamy po ostatnim zabiegu już nie jest tak fajnie, grzywka jej się kręci. A zabieg był na pewno prawidłowo wykonany
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:53   #2578
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

weegirl, w jakim mieście jest ta fryzjerka, u której robisz? Bo chciałabym kogoś sprawdzonego...

Kateczka, na alkohol faktycznie nie patrzyłam. Jak jeszcze go odrzucić to dużo produktów faktycznie nie zostanie.
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 16:07   #2579
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Alkohol teoretycznie nie jest przeciwskazany, aczkolwiek ja starałam się go unikać (chociaż w stosowanej przeze mnie odżywce Isana z babassu występuje alkohol izopropylowy, a efekt utrzymywał mi się przez prawie pół roku ).

Swoją drogą, rozmawiałam z fryzjerką, u której robiłam sobie Encanto, a moja mama miała zabieg robiony już któryś raz (nie pamiętam, czwarty czy piąty, bo się pogubiłam, ale chyba czwarty). No i fryzjerka stwierdziła, że u wszystkich każdy kolejny zabieg krócej się utrzymuje. Po drugim jeszcze tego często nie widać, ale po trzecim czy czwartym już podobno tak... A czy u obecnych tu wizażanek, które mają za sobą parę zabiegów też tak jest? Ja mam wrażenie, że u mojej mamy po ostatnim zabiegu już nie jest tak fajnie, grzywka jej się kręci. A zabieg był na pewno prawidłowo wykonany
u mnie nie ma to reguły. 1 zabieg trzymał mi się 3mies, 2gi-ok. 9mieś, 3ci-ok. 5mies i ostatni 4ty- 7miesięcy. Także u mnie trzymał się tak samo długo, a nawet dłużej w porównaniu z poprzednimi zabiegami
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 16:16   #2580
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Sprawdziłam mój szampon Alverde, z cytryną i brzoskwinią) i skład wydaje mi się ok:

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Citrus Aurantifolia Extract, Prunus Armeniaca Extract, Avena Sativa Extract, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Alcohol, Parfum, Citral, Limonene, Linalool, Geraniol, Eugenol

Ma alkohol ale gdzieś przy końcu dopiero, więc chyba nie jest źle? Możecie ocenić?


Znalazłam jeszcze szampon Sante o ciekawie wyglądającym składzie:
Aqua, Sodium Coco Sulfate, Laury Glucoside, Coco Glucoside, Inulin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Laurantium Dulcis Peel Oil, Betaine, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Maris Sal, Cocos Nucifera, Fruit Extract, PCA Glyreyl Oleate, Arginine, Glycerin, Phytic Acid, Potassium Sorbate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Parfum, Limonene, Kaliumsorbat

Edytowane przez white.apple
Czas edycji: 2012-07-12 o 16:27
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.