Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-05, 12:34   #2281
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Brat ma 24 lata w tym roku
Ja mam dwóch, jeden ma sześć, drugi prawie dwadzieścia pięć, ale często mentalnością są zbliżeni do siebie wiekowo Młodszy wącha moja kosmetyki, a starszy zasięga u mnie rad, który krem do rąk wybrać

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
U mnie na działce kiedyś mama zasadziła, mało było, ale tego smaku nie da się porównać z żadną kupną truskawką Cudo, a najlepsze, że nawet te nie do końca dojrzałe też są pyszne

Parę dni temu robiłaś włosom bardzo słodko i miodowo - jak wtedy wyszło?
Moja specjalnością są truskawki, które są w połowie jeszcze zielone, takie mi strasznie smakują i nie mam po nich sensacji żołądkowych

A powiem Ci, że wyszło fajnie, miękko, gładko i mam wrażenie, że były bardziej mięsiste. Moje włosy bardzo lubią miód jako nawilżacz

Mama dzisiaj kupiła taki szampon i jestem go bardzo ciekawa, ponieważ moje włosy są gęste oraz ciężkie(według mojej fryzjerki) no i mam przetłuszczającą się skórę głowy(chyba nigdy z przetłuszczania włosów nie wyrosnę, jak ja zazdroszczę mojej młodszej, która myje włosy co dwa dni, a ja muszę codziennie). Wprawdzie śmierdzi chwastami(bardzo lubię zapachy szamponów ziołowych, ale ten wybitnie mi się kojarzy z nielubianym przeze mnie pieleniem), ale nie mogę się doczekać użycia
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:56   #2282
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
a co teraz im dałaś do mycia i odżywiania? moje też są sztywne a jak je rozczeszę (kosztem loków) to są milutkie, poza tym jak ostatnio nie czesałam po myciu i wysuszeniu (przed myciem dokładnie rozczesałam i podczas odżywki) bo chciałam mocniejsze loczki to taki kołtun mi się zrobił nad karkiem że myślałam o wycięciu go
Bez względu na to co położę to po myciu są okropne. Ale jak zawinę na noc w koka jest lepiej. Dzisiaj na słońcu wyglądają super, ale w domu okropnie. Chyba je oczyszcze i odstawie na jakiś czas kurację arganową (zazwyczaj kosmetyki z olejem arganowym się nie sprawdzają). Wczoraj nalozylam biovaxa pomarańczowego na 1.5h, potem zmoczylam włosy i nalozylam na noc olej z orzecha laskowego. Rano na 20 minut Kallos Cherry no i mycie balsamem Mrs. Potters a na koniec zabezpieczenie końcówek kuracją arganową.

Chyba, że ten orzech laskowy tak zadział bo to jego pierwszy raz. Spróbuję go dać razem z Kallosem Cherry przed myciem może. A jak znowu będą brzydkie włosy jak dziś to znaczy, że się nie sprawdza.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:13   #2283
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Hej Ostatnio wypatrzyłam w Auchan oliwkę do włosów za 6,99. Planuję kupić po wypłacie, zaopatrzę się również w jakiś olej
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 20:23   #2284
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Niestety, Algae nie dla mnie Zaraz po wysuszeniu były mięciutkie, bardzo mi się podobały, ale już po krótkim czasie lekko się spuszyły na wierzchu. Zero dociążenia, niestety

Odebrałam dziś okulary Bardzo mi się podobają moje nowe oprawki Ale mam w jednym oku założony cylinder pierwszy raz i mi dziwnie... Wszystko się okaże w najbliższych dniach, jak na razie lekko mnie mdli od tego wypukłego obrazu
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 20:57   #2285
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Niestety, Algae nie dla mnie Zaraz po wysuszeniu były mięciutkie, bardzo mi się podobały, ale już po krótkim czasie lekko się spuszyły na wierzchu. Zero dociążenia, niestety

Odebrałam dziś okulary Bardzo mi się podobają moje nowe oprawki Ale mam w jednym oku założony cylinder pierwszy raz i mi dziwnie... Wszystko się okaże w najbliższych dniach, jak na razie lekko mnie mdli od tego wypukłego obrazu
Właśnie u mnie są takie niedociążone po myciu. Na słońcu są super błyszczące i na to narzekać nie mogę, ale się tak puszą. :/ np. przy nasadzie jest miękko, a na końcach suche siano.

Chyba zrezygnuje z kuracji z Marionu i zacznę dodawać olej do maski po myciu. Tylko musze dobrać proporcje.

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-06-05 o 21:03
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 23:14   #2286
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Hej hej, mogę dołączyć?

Włosomaniactwo nie jest mi zupełnie obce bo zainteresowałam się tym ponad dwa lata temu, ale rok temu olałam, zniszczyłam włosy i teraz pokornie wracam do starej "włosomianacznej" pielęgnacji I uczę się od nowa, bo widzę że trendy się zmieniają, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne Przyjmiecie mnie?

Za czasów włosomaniactwa moja pielęgnacja wyglądała tak :

- Szampon Hipp (nigdzie nie mogę go znaleźć, chyba został wycofany nad czym ubolewam bo był fantastyczny )
- olej z pestek winogron
- CZASAMI odżywka Ultra Doux do włosów suchych, taka w żółtym opakowaniu
- serum na końcówki z Green Pharmacy

I tyle. W pewnym momencie przestałam używać odżywki do włosów bo sam olej im wystarczał

No a z rok temu olałam to wszystko bo przekonałam się do slsow, silikonów i tych innych strasznych rzeczy (teraz widzę że się do tego wraca i slsy i silikony nie są już takie be) i zaczęłam znowu używać drogeryjnych szamponów, odżywek, przestałam olejować włosy i zaczęłam myć je rano i SUSZYĆ codziennie :/ Po 8 miesiącach zrobiło mi się na głowie przeproteinowane siano, bo jak włosy zaczęły się rozdwajać to używałam bomb proteinowych żeby im pomóc i było jeszcze gorzej. Przez tydzień je czyściłam z protein, codziennie olejowałam, ale i tak 7 cm trzeba było obciąć Z włosów do talii mam włosy za pierś. I żeby znowu ich nie zniszczyć, chcę wrócić do włosomaniactwa Moja pielęgnacja od dwóch tygodni:

- Babydream ułatwiający rozczesywanie (beznadziejny, włosy mi się po nim szybciej przetłuszczają)

- Klasyczny, żółty Bambi dla dzieci (kupiony z myślą o robieniu raz w tygodniu "peelingu" szamponem z sls, ale chyba przy nim zostanę, bo włosy są po nim cudowne A skoro sls mi nie szkodzi to chyba nie ma sensu z niego rezygnować)

- znowu żółta odżywka Ultra Doux

- olej arganowy (czysty, nierafinowany)

- serum do końcówek Green Pharmacy

- dwa razy płukanka z rumianku dla lekkiego rozjasnienia włosów

Póki co totalnie odstawiłam proteiny bo boję się, że znowu będę miała siano na głowie. Mój cel to miękkie, błyszczące, długie włosy ze zdrowymi końcówkami. Mam wlosy cienkie, więc niestety bardzo łatwo się rozdwajają Czy któraś z was ma jakiś sposób na zabezpieczenie takich włosów? Śpię w warkoczu, ale i tak wystarczy że w ciągu dnia często dotykam włosów, zahaczę nimi o torbę albo oparcie krzesła i już znajduję rozdwojone końcówki

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 09:40   #2287
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Hej hej, mogę dołączyć?

Włosomaniactwo nie jest mi zupełnie obce bo zainteresowałam się tym ponad dwa lata temu, ale rok temu olałam, zniszczyłam włosy i teraz pokornie wracam do starej "włosomianacznej" pielęgnacji I uczę się od nowa, bo widzę że trendy się zmieniają, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne Przyjmiecie mnie?

Za czasów włosomaniactwa moja pielęgnacja wyglądała tak :

- Szampon Hipp (nigdzie nie mogę go znaleźć, chyba został wycofany nad czym ubolewam bo był fantastyczny )
- olej z pestek winogron
- CZASAMI odżywka Ultra Doux do włosów suchych, taka w żółtym opakowaniu
- serum na końcówki z Green Pharmacy

I tyle. W pewnym momencie przestałam używać odżywki do włosów bo sam olej im wystarczał

No a z rok temu olałam to wszystko bo przekonałam się do slsow, silikonów i tych innych strasznych rzeczy (teraz widzę że się do tego wraca i slsy i silikony nie są już takie be) i zaczęłam znowu używać drogeryjnych szamponów, odżywek, przestałam olejować włosy i zaczęłam myć je rano i SUSZYĆ codziennie :/ Po 8 miesiącach zrobiło mi się na głowie przeproteinowane siano, bo jak włosy zaczęły się rozdwajać to używałam bomb proteinowych żeby im pomóc i było jeszcze gorzej. Przez tydzień je czyściłam z protein, codziennie olejowałam, ale i tak 7 cm trzeba było obciąć Z włosów do talii mam włosy za pierś. I żeby znowu ich nie zniszczyć, chcę wrócić do włosomaniactwa Moja pielęgnacja od dwóch tygodni:

- Babydream ułatwiający rozczesywanie (beznadziejny, włosy mi się po nim szybciej przetłuszczają)

- Klasyczny, żółty Bambi dla dzieci (kupiony z myślą o robieniu raz w tygodniu "peelingu" szamponem z sls, ale chyba przy nim zostanę, bo włosy są po nim cudowne A skoro sls mi nie szkodzi to chyba nie ma sensu z niego rezygnować)

- znowu żółta odżywka Ultra Doux

- olej arganowy (czysty, nierafinowany)

- serum do końcówek Green Pharmacy

- dwa razy płukanka z rumianku dla lekkiego rozjasnienia włosów

Póki co totalnie odstawiłam proteiny bo boję się, że znowu będę miała siano na głowie. Mój cel to miękkie, błyszczące, długie włosy ze zdrowymi końcówkami. Mam wlosy cienkie, więc niestety bardzo łatwo się rozdwajają Czy któraś z was ma jakiś sposób na zabezpieczenie takich włosów? Śpię w warkoczu, ale i tak wystarczy że w ciągu dnia często dotykam włosów, zahaczę nimi o torbę albo oparcie krzesła i już znajduję rozdwojone końcówki

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Heeej. Pewnie, że Cię przyjmiemy.
Szampon Hipp na pewno dostaniesz w Rossmannie, u mnie Babydream tez się nie sprawdza, dziecięce szampony bardzo plączą mi włosy, a ziołowe wysuszają. Przeszłam na mycie odżywką i jest znośnie
Do zabezpieczenia końcówek najskuteczniejsze jest silikonowe serum. Takie, które przede wszystkim nie zawiera wysuszających alkoholi. Dużo ich. Skoro służy Ci olej arganowy to może spróbuj kuracji arganowej z firmy Marion? Są jeszcze olejki orientalne z tej firmy, ale też mogą do tego posłużyć oleje. Jeśli samo zabezpieczenie kropelką oleju Ci nie wystarcza to możesz albo zastosować olej z silikonowym serum albo samo serum. To już musisz wypróbować na sobie.
A proteiny nie są takie straszne. Czasem potrafią uratować włosy Musisz próbować i skoro się trochę obawiasz to nałóż je raz w tygodniu. A jak będzie źle to je oczyść. Może po prostu włosy nie lubią jednego składnika i tak reagują. Jedne nie lubią keratyny, drugie jedwabiu.
No i życzę wytrwałości. Mam nadzieje, że trochę tu z nami pobędziesz.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 11:17   #2288
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja też bardzo lubię szampon Hipp, ale w Rossmanie u mnie nie ma go nigdy Kupuje go w Rossmanie niemieckim i całą masę innych rzeczy do pielęgnacji, których u mnie nie ma...
Szampon BabyDream powoduje u mnie straszny wysyp krost na skórze głowy, więc używam sporadycznie, ale mam go więc muszę zużyć, a dzisiaj po prostu szok, włosy super.... Poniosło mnie i po umyciu Hippkiem nałożyłam na godzinę mieszankę maski NaturVital z aloesem, która sama nałożona strasznie mi puszy włosy, ale wymieszana z Maską Macadamia pół na pół sprawiła, że włosy są cudownie dociążone, gładkie, zero puchu...no po prostu zadziwiona jestem efektem, bo obie te maski nałożone solo w ogóle nie sprawdzają się u mnie i na siłę próbuję je wykończyć robiąc eksperymenty dodając je do odżywek i innych masek.
Tak więc dzisiaj moje włosy są szczęśliwe....i ja przez to też
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 11:59   #2289
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Heeej. Pewnie, że Cię przyjmiemy.
Szampon Hipp na pewno dostaniesz w Rossmannie, u mnie Babydream tez się nie sprawdza, dziecięce szampony bardzo plączą mi włosy, a ziołowe wysuszają. Przeszłam na mycie odżywką i jest znośnie
Do zabezpieczenia końcówek najskuteczniejsze jest silikonowe serum. Takie, które przede wszystkim nie zawiera wysuszających alkoholi. Dużo ich. Skoro służy Ci olej arganowy to może spróbuj kuracji arganowej z firmy Marion? Są jeszcze olejki orientalne z tej firmy, ale też mogą do tego posłużyć oleje. Jeśli samo zabezpieczenie kropelką oleju Ci nie wystarcza to możesz albo zastosować olej z silikonowym serum albo samo serum. To już musisz wypróbować na sobie.
A proteiny nie są takie straszne. Czasem potrafią uratować włosy Musisz próbować i skoro się trochę obawiasz to nałóż je raz w tygodniu. A jak będzie źle to je oczyść. Może po prostu włosy nie lubią jednego składnika i tak reagują. Jedne nie lubią keratyny, drugie jedwabiu.
No i życzę wytrwałości. Mam nadzieje, że trochę tu z nami pobędziesz.
No właśnie używam tego serum z GP i póki co jest super, włosy są gładkie i nie sterczą na wszystkie strony jak po przeproteinowaniu

Z proteinami po prostu przesadziłam, bo najpierw codziennie używałam odżywki bez spłukiwania Gliss Kur z proteinami żeby w ogóle rozczesać włosy, potem myłam włosy Dermeną która okazała się mieć proteiny w składzie :/ I gdy włosy były suche i wyglądały coraz gorzej to dobiłam je odżywkami z serii Good Bye Damage które znowu mają proteiny
Brawo ja




Cytat:
Napisane przez AsiulaEm Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię szampon Hipp, ale w Rossmanie u mnie nie ma go nigdy Kupuje go w Rossmanie niemieckim i całą masę innych rzeczy do pielęgnacji, których u mnie nie ma...
Szampon BabyDream powoduje u mnie straszny wysyp krost na skórze głowy, więc używam sporadycznie, ale mam go więc muszę zużyć, a dzisiaj po prostu szok, włosy super.... Poniosło mnie i po umyciu Hippkiem nałożyłam na godzinę mieszankę maski NaturVital z aloesem, która sama nałożona strasznie mi puszy włosy, ale wymieszana z Maską Macadamia pół na pół sprawiła, że włosy są cudownie dociążone, gładkie, zero puchu...no po prostu zadziwiona jestem efektem, bo obie te maski nałożone solo w ogóle nie sprawdzają się u mnie i na siłę próbuję je wykończyć robiąc eksperymenty dodając je do odżywek i innych masek.
Tak więc dzisiaj moje włosy są szczęśliwe....i ja przez to też
Właśnie mam wrażenie, że ten szampon został wycofany z naszych Rossmanów i jest tylko "żel do ciała i włosów" :/ Szukam ostatnio wszędzie i nigdzie nie ma tego szamponu Na razie myję Bambi i jest dobrze Tylko szybciej przetłuszczają mi się po nim włosy :/

Czy używacie produktów Bingo Spa? Bo obiło mi się o uszy że teraz jest jakiś szał na nie, a w sklepie koło mnie Bingo Spa ma swoje stoisko i zastanawiam się czy czegoś nie kupić

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:12   #2290
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
No właśnie używam tego serum z GP i póki co jest super, włosy są gładkie i nie sterczą na wszystkie strony jak po przeproteinowaniu

Z proteinami po prostu przesadziłam, bo najpierw codziennie używałam odżywki bez spłukiwania Gliss Kur z proteinami żeby w ogóle rozczesać włosy, potem myłam włosy Dermeną która okazała się mieć proteiny w składzie :/ I gdy włosy były suche i wyglądały coraz gorzej to dobiłam je odżywkami z serii Good Bye Damage które znowu mają proteiny
Brawo ja






Właśnie mam wrażenie, że ten szampon został wycofany z naszych Rossmanów i jest tylko "żel do ciała i włosów" :/ Szukam ostatnio wszędzie i nigdzie nie ma tego szamponu Na razie myję Bambi i jest dobrze Tylko szybciej przetłuszczają mi się po nim włosy :/

Czy używacie produktów Bingo Spa? Bo obiło mi się o uszy że teraz jest jakiś szał na nie, a w sklepie koło mnie Bingo Spa ma swoje stoisko i zastanawiam się czy czegoś nie kupić

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
U mnie właśnie BingoSpa nie ma, ale gdyby było, na pewno bym tam przepuściła trochę kasy, bo kuszą mnie maski tej firmy, ale z drugiej strony....może to i lepiej, bo ilość moich produktów coraz bardziej mnie zatrważa, a wciąż czegoś przybywa, bo chęć testowania rośnie..., nie mówiąc już o moim kochaniu, który coraz mniej ma miejsca na swoje kosmetyki w łazience i ścieśnia się jak tylko może
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:19   #2291
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja kupuję HiPPa w SP
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 12:20   #2292
AnkaSkakanka13
Raczkowanie
 
Avatar AnkaSkakanka13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 30
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Jeśli chodzi o BingoSpa to ja używałam arganowej kuracji do włosów i byłam zadowolona. Dużo produktu za stosunkowo niedużą cenę. Konsystencja taka sobie (trochę za rzadka), ale wygładzała włosy, po niej łatwiej się rozczesywały i fajnie błyszczały. No i zapach - obłędny!
AnkaSkakanka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:23   #2293
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Ja kupuję HiPPa w SP
SP a co to za skrót?
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:26   #2294
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez AsiulaEm Pokaż wiadomość
SP a co to za skrót?
Super-Pharm
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:35   #2295
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Super-Pharm
Dzięki, no tak, u mnie nie ma niestety

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Dziewczyny, czy któraś z was stosowała suchy olejek Nuxe na włosy? Jest do ciała, ma takie złote drobinki i nie wiem czy na włosy się przez to nada, choć w opisie jest, że tak...ale nie wiem...hmmm...
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:41   #2296
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez AsiulaEm Pokaż wiadomość
Dzięki, no tak, u mnie nie ma niestety

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Dziewczyny, czy któraś z was stosowała suchy olejek Nuxe na włosy? Jest do ciała, ma takie złote drobinki i nie wiem czy na włosy się przez to nada, choć w opisie jest, że tak...ale nie wiem...hmmm...
U mnie też nie ma
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:54   #2297
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

hej
Ja hipp'a urzywalam na samym początku włosomaniactwa, pierwszy raz, kiedy spadło na mnie BUM że SLSy są zle. i na mojich włosach robił wielkie siano i na dodakek był bardzo nie wydajny. Teraz z dzidziusiowych szamponów używam babydreama i zastanawiam się czy nie zaryzykować znowu kupna hipp. Dodam że moje włosy bardzo się ostatnio puszą
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 12:57   #2298
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Znacie szampon, który daje choć trochę objętości?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 14:36   #2299
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez AsiulaEm Pokaż wiadomość
SP a co to za skrót?
Superpharm u mnie hipp się sprawdza genialnie, nie plącze i nie mam siana potem
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.

Edytowane przez aneidra
Czas edycji: 2015-06-07 o 14:38
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 15:24   #2300
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Postanowiłam zainwestować w hipp ponownie
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:26   #2301
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Znacie szampon, który daje choć trochę objętości?
Podpinam się.

Tak używam dzidziusiowych szamponów bo wydawało mi się, że nie obciążą cienkich włosów, w końcu dzieci też mają takie delikatne włoski. A póki co po wszystkim przetłuszcza mi się głowa BD jest do niczego, po Bambi są mięciutkie ale szybko tłuste, po Johnsons matowe i szorstkie :/ Macie jakieś sprawdzone delikatne szampony po których włosy są długo świeże i miękkie?

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:41   #2302
AnkaSkakanka13
Raczkowanie
 
Avatar AnkaSkakanka13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 30
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone delikatne szampony po których włosy są długo świeże i miękkie?
Ja poleciłabym szampon micelarny Mixa Baby, byłam z niego zadowolona. Sprawdzały się także szampony Johnson & Johnson (zwłaszcza zielony). Totalny oklap robi za to Bambino i "superhipernaturalne" szampony Tołpy.
AnkaSkakanka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:41   #2303
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Podpinam się.

Tak używam dzidziusiowych szamponów bo wydawało mi się, że nie obciążą cienkich włosów, w końcu dzieci też mają takie delikatne włoski. A póki co po wszystkim przetłuszcza mi się głowa BD jest do niczego, po Bambi są mięciutkie ale szybko tłuste, po Johnsons matowe i szorstkie :/ Macie jakieś sprawdzone delikatne szampony po których włosy są długo świeże i miękkie?

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Masz włosy kręcone, proste czy falowane? Probowałaś mycia odżywką?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:46   #2304
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez AnkaSkakanka13 Pokaż wiadomość
Ja poleciłabym szampon micelarny Mixa Baby, byłam z niego zadowolona. Sprawdzały się także szampony Johnson & Johnson (zwłaszcza zielony). Totalny oklap robi za to Bambino i "superhipernaturalne" szampony Tołpy.
Johnson żółty sprawiał że miałam włosy jak siano Spróbuję tego micela





Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Masz włosy kręcone, proste czy falowane? Probowałaś mycia odżywką?
Cienkie i proste. Próbowałam - włosy niedomyte i oklapnięte :/

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:47   #2305
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Johnson żółty sprawiał że miałam włosy jak siano Spróbuję tego micela







Cienkie i proste. Próbowałam - włosy niedomyte i oklapnięte :/

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
A jakiej odżywki używałaś? Może warto byłoby ją rozcieńczyć? Wtedy lepiej domywa.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 16:01   #2306
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A jakiej odżywki używałaś? Może warto byłoby ją rozcieńczyć? Wtedy lepiej domywa.
Nie pamiętam. Ale jakoś kompletnie nie przekonuje mnie mycie odżywką, do mycia tylko szampon

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 16:18   #2307
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie pamiętam. Ale jakoś kompletnie nie przekonuje mnie mycie odżywką, do mycia tylko szampon

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Też tak myślałam, dopóki nie spróbowałam.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:57   #2308
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Wczoraj pierwszy raz użyłam kallosa bez dodoatków umyłam włosy szamponem oczyszczającym z yves rocher i wprasowałam kallosa a potem zostawiłam na pół godziny nie doceniałam tej maski włosy są dociążone, miękkie, ładnie się kręcą i nie są spuszone
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:03   #2309
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz użyłam kallosa bez dodoatków umyłam włosy szamponem oczyszczającym z yves rocher i wprasowałam kallosa a potem zostawiłam na pół godziny nie doceniałam tej maski włosy są dociążone, miękkie, ładnie się kręcą i nie są spuszone
A o jakim Kallosie mówisz?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 22:35   #2310
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ale zrobiłam zamówienie kosmetyków do włosów Czekam na przesyłkę i będę testować
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.