Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek! - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 11:07   #3391
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Mialam go kiedys, fajny byl

Ja zamowilasz szampon z Bioxine, ale jakas nowa wersje poki co mam jeszcze Revitax, jest mega wydajny jak uzywam do pierwszego mycia zwyklego szamponu a do drugiego Revitax.
slicznie pachnie zobaczymy jak sie sprawdzi.

daj znac jak ten Bioxine
Revitax mega wydajny, uzywam go czesto, teraz co drugie mycie. i druga butelka mi zejdzie w jakis 9msc? a Tz tez uzywa
bede musiala tez kupic, bo nie wyobrazam go nie miec na stanie, ale to jak bedzie trzeba zrobic jakies zamowienie na aptece.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 16:08   #3392
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cześć,

Od bardzo długiego czasu piję pokrzywę, skrzypokrzywę, teraz drożdże oraz stosuję wcierki - tonik Babci Agafii oraz kozieradkę. I tak samo, jak kiedy wcierałam olej rycynowy, którego próbowałam wcześniej, strasznie wypadają mi włosy. Wypadają w ogromnych ilościach przy myciu, po, przy czesaniu, cały czas. A najbardziej w trakcie wcierania. I zawsze tak było, kiedy bym tego nie spróbowała. Nigdy nie wypadały mi bardziej, ale wypadały podobnie zawsze, kiedy byłam długo po keratynowym prostowaniu - jedynym, co ratuje moje włosy i pozwala je zapuszczać. Chciałabym z niego zrezygnować, strasznie mi się znudziły proste włosy, a nie mogę znaleźć zabiegu, który dawałby podobnie długotrwałe efekty bez prostowania. O oleju rycynowym to czytałam, że klejący i może tak być, ale żeby nic innego nie działało i włosy wypadały jeszcze bardziej?

W związku z tym mam również pytanie, może ktoś będzie wiedział: jak właściwie mają działać wcierki? Czytam, że działają na cebulki, ale jakim cudem? Cebulki są głęboko. Nie mogą w nie wniknąć. Mogą tylko pobudzić krążenie krwi, a tym samym podobno wzrost włosa, ale to można osiągnąć przez masaż albo składniki rozgrzewające, np. alkohol, imbir - to rozumiem. Ale np. taka kozieradka jak ma działać?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 16:46   #3393
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Cherry, prześliczne włosy .
Wrzucam swoje z wczoraj. Miałam awaryjne mycie po południu bo po powrocie z przedszkola miałam pełno piasku we włosach .
Jakos wolno rosna przez ostatnie 6 tygodni piłam pokrzywe i wcieralam Radicala. Jak porównuje ze zdjęciami z marca to przyrost wydaje sie nieznaczny. Chyba zacznę pic siemię lniane. I myśle nad szamponem na porost, padnie chyba na pokrzywowy Urtekramu albo Faith in Nature z neem i propolisem. Choć jeszcze miałam sprawdzić jeden szampon rozmarynowy który wpadł mi w oko w sklepie ekologicznym.
Po szamponie rumiankowym Garnier, odżywce Garnier AiK, bs Ziaja rycynowa
Na pewno urosły ale tak to jest z falami. I co, myślisz nad bobem z dłuższym przodem?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 17:03   #3394
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Cześć,

Od bardzo długiego czasu piję pokrzywę, skrzypokrzywę, teraz drożdże oraz stosuję wcierki - tonik Babci Agafii oraz kozieradkę. I tak samo, jak kiedy wcierałam olej rycynowy, którego próbowałam wcześniej, strasznie wypadają mi włosy. Wypadają w ogromnych ilościach przy myciu, po, przy czesaniu, cały czas. A najbardziej w trakcie wcierania. I zawsze tak było, kiedy bym tego nie spróbowała. Nigdy nie wypadały mi bardziej, ale wypadały podobnie zawsze, kiedy byłam długo po keratynowym prostowaniu - jedynym, co ratuje moje włosy i pozwala je zapuszczać. Chciałabym z niego zrezygnować, strasznie mi się znudziły proste włosy, a nie mogę znaleźć zabiegu, który dawałby podobnie długotrwałe efekty bez prostowania. O oleju rycynowym to czytałam, że klejący i może tak być, ale żeby nic innego nie działało i włosy wypadały jeszcze bardziej?

W związku z tym mam również pytanie, może ktoś będzie wiedział: jak właściwie mają działać wcierki? Czytam, że działają na cebulki, ale jakim cudem? Cebulki są głęboko. Nie mogą w nie wniknąć. Mogą tylko pobudzić krążenie krwi, a tym samym podobno wzrost włosa, ale to można osiągnąć przez masaż albo składniki rozgrzewające, np. alkohol, imbir - to rozumiem. Ale np. taka kozieradka jak ma działać?
Jak to jak? Przecież skóra jest elastyczna. Popatrz nawet jak wyrwiesz włos to nie czuć żadnego strasznego bólu, cebulka nie przeciska się przez niewiadomo jak długi i wąski kanał.
Pozwoliłam sobie zapożyczyć fotkę Płyn po prostu wnika, tym bardziej podczas masażu, bo włos nie jest przyklejony do skóry a przytwierdzony na dole przez cebulkę.

Trochę się pogubiłam, wypadają stale czy najbardziej podczas kuracji?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (8,1 KB, 6 załadowań)
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 17:59   #3395
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jak to jak? Przecież skóra jest elastyczna. Popatrz nawet jak wyrwiesz włos to nie czuć żadnego strasznego bólu, cebulka nie przeciska się przez niewiadomo jak długi i wąski kanał.
Pozwoliłam sobie zapożyczyć fotkę Płyn po prostu wnika, tym bardziej podczas masażu, bo włos nie jest przyklejony do skóry a przytwierdzony na dole przez cebulkę.
Czyli Twoim zdaniem podczas masażu wcierka sobie przepływa przez ten kanalik do cebulek? To tak na logikę czy gdzieś można o tym poczytać? Ja właśnie szukam artykułów o przenikaniu kosmetyków do skóry i z tego, co widzę, do skóry właściwej, gdzie są cebulki, przenika np. kwas glikolowy, a czy coś jeszcze, to nie mogę znaleźć.



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Trochę się pogubiłam, wypadają stale czy najbardziej podczas kuracji?
W skrócie: tak, stale wypadają, podczas kuracji może nawet bardziej. Najbardziej podczas wcierania.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 20:37   #3396
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Tak na logikę, bo np. wcierka z kozieradki świetnie radzi sobie u mnie z wypadaniem a nie ma żadnych przekaźników w postaci alkoholu. Jeżeli chodzi o kwasy, retinoidy itp. to chodzi o kwestię wniknięcia ich w skórę, w jej całą powierzchnię żeby jakoś zadziałać, nawilżyć, zmiękczyć, wygładzić... no nie ważne.

Nie wiem gdzie można o tym poczytać. Zmień jakoś hasło wyszukiwania z "przenikania kosmetyków przez skórę" na nie wiem, "odżywianie mieszków włosowych, cebulek..." Poszperasz to jakieś odpowiednie hasło wyskoczy.

O znalazłam fajny artykuł ale bardziej poglądowy o niedoborach itp. http://superlinia.pl/odzywianie_wlosow/

Szukałaś przyczyny wypadania? Robiłaś badania? Jeżeli to tak długo trwa to problem może znajdować się wewnątrz i kwestia ogarnięcia działania wcierek, na niewiele może się zdać (chociaż nie zaszkodzi).
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 20:39   #3397
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

dodatkowo może dane wcierki Ci nie służa? lub nie służy Ci sposób ich aplikowania?

podczas wzmożonego wypadania u mnie, niektóre dedykowane tym problemom u mnie też się nie sprawdziły, bo "coś".
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 20:45   #3398
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Zrobiłam spis kosmetyków do włosów - 63 sztuki
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 20:46   #3399
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;61019841]Zrobiłam spis kosmetyków do włosów - 63 sztuki [/QUOTE]
nie jest zle wydawalo mi sie jak kiedys pisalysmy, ze bedziesz miala wiecej
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 20:50   #3400
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

stewardesa mam coś o przenikaniu kolagenu, w sumie na jedno by wyszło http://kolagen-ntc.pl/ntc.php?lang=pl&id_strony=110

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;61019841]Zrobiłam spis kosmetyków do włosów - 63 sztuki [/QUOTE]
Ile? Już przeczytałam, Cherry twierdzi, że nie jest źle No powiedzmy!
Niezłe zbiory. Ja swoich nie liczę.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 20:52   #3401
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

scrabble bo nie jest! póki się nie ma na stanie 100 to jest do opanowania
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 21:21   #3402
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tak na logikę, bo np. wcierka z kozieradki świetnie radzi sobie u mnie z wypadaniem a nie ma żadnych przekaźników w postaci alkoholu. Jeżeli chodzi o kwasy, retinoidy itp. to chodzi o kwestię wniknięcia ich w skórę, w jej całą powierzchnię żeby jakoś zadziałać, nawilżyć, zmiękczyć, wygładzić... no nie ważne.

Nie wiem gdzie można o tym poczytać. Zmień jakoś hasło wyszukiwania z "przenikania kosmetyków przez skórę" na nie wiem, "odżywianie mieszków włosowych, cebulek..." Poszperasz to jakieś odpowiednie hasło wyskoczy.
Też nie wyświetla, próbowałam na różne sposoby, ale wygląda na to, że tylko mnie to zastanawia. Stąd pytanie. No nic, przeżyję w niewiedzy.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Szukałaś przyczyny wypadania? Robiłaś badania? Jeżeli to tak długo trwa to problem może znajdować się wewnątrz i kwestia ogarnięcia działania wcierek, na niewiele może się zdać (chociaż nie zaszkodzi).
Szczerze to nie, bo rozumiem, że chodzi głównie o badania hormonalne? Zawsze tak miałam, w sumie pewnie mi nie wypada więcej niż te 100 włosów dziennie, ale liczyłam na jakiś efekt kuracji
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
dodatkowo może dane wcierki Ci nie służa? lub nie służy Ci sposób ich aplikowania?
To już 3 wcierki, które nie zadziałały, ale może? Nie spróbuję, to się nie przekonam.
A są różne sposoby? Nakładam je strzykawką i wcieram oraz poruszam skórą na głowie, można inaczej?

I jeszcze jedna kwestia, właściwie wiele, ale to też jedno z najgorszych: straszne kołtuny, nawet przy nasadzie. Olejuję włosy, czasami na siemię lniane, przed myciem na olej nakładam maskę, potem myję głowę, na długość nakładam tylko znowu maskę z miodem i często z półproduktami. Kołtuny w bardzo dużej mierze wyeliminowało właśnie nakładanie maski po myciu oraz serum, ale nadal jest z nimi problem. Nawet pod spodem przy samej nasadzie, gdzie wydawałoby się włosy są zdrowe. Cały czas chodzę w spiętych włosach, warkoczu, a jak rozpuszczam, to jest pełno kołtunów, choć oczywiście były przedtem rozczesane. One też się bardzo puszą i to chyba nie jest wina protein, jak ich nie nakładałam było to samo. Jakieś pomysły?

A, pewnie wypadałoby napisać: mam włosy wysokoporowate, proste, może lekko falowane, długie, ponad rok temu rozjaśniane balejażem, ale moim zdaniem niezniszczone. Podcinałam ok. miesiąc temu z 7 cm.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 21:25   #3403
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

może być, że nie służy im mechaniczne działanie wcierania
może też jest im za dużo produktu. moje jedyną odżywką, które lubią w dużej ilości jest Joanna Rzepa i kozieradka, którą używam właśnie w opakowaniu po Joannie. cała reszta w atomizerze.
ogólnie używałaś jednej wcierki i kończyłaś ją czy mieszałaś ze sobą?
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 21:42   #3404
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
stewardesa mam coś o przenikaniu kolagenu, w sumie na jedno by wyszło http://kolagen-ntc.pl/ntc.php?lang=pl&id_strony=110
Dziękuję, też to znalazłam, tylko pomyślałam, że kolagen to nie to samo, dlatego szukałam artykułów o wcierkach, ale o sposobie działania nic nie znalazłam.
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
może być, że nie służy im mechaniczne działanie wcierania
może też jest im za dużo produktu. moje jedyną odżywką, które lubią w dużej ilości jest Joanna Rzepa i kozieradka, którą używam właśnie w opakowaniu po Joannie. cała reszta w atomizerze.
ogólnie używałaś jednej wcierki i kończyłaś ją czy mieszałaś ze sobą?
Tak teraz jak to piszę, że najbardziej wypadają przy wcieraniu, to rzeczywiście wygląda na to, że chodzi o technikę. Ale ja przecież ich nie wyrywam, ani nie trę nie wiadomo jak... Może jednak za mocno? Spróbuję delikatniej.
Na jedną aplikację zużywam nie więcej niż 5ml kozieradki, toniku jeszcze mniej. Nie sądzę, żeby można było przesadzić z tak lekkimi produktami. Następny wypróbuję chyba Jantar, ale tej Joanny kiedyś też.
Używam toniku po każdym myciu (co kilka dni), a kozieradki w pozostałe dni, ale tak ze 2 dni w tygodniu robię przerwę.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 21:44   #3405
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

nie musisz wyrywac wlosy moga nie przepadać za masażem po prostu.
może też nie przepadają za trzymaniem na noc itd.
na serio powodów czemu tak może być jest dużo, trzeba trochę poobserwować
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 22:00   #3406
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Kiedys miałam chyba 174 jeśli dobrze pamiętam więc postęp jest
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 06:33   #3407
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Na pewno urosły ale tak to jest z falami. I co, myślisz nad bobem z dłuższym przodem?
No wlasnie one sa jeszcze trochę wycieniowane wiec sie skręcają mocniej jak sa mokre to widać ze sa dłuższe.
Na razie po prostu daje im rosnąć. Jak bedą za ramiona to zobaczymy jak skręt bedzie wyglądał.
Ja wszystkich kosmetyków mam około 16 sztuk denkowanie dobrze mi idzie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 07:57   #3408
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Mam same proteinowe maski. Nawet porządnej odżywki nie mam. Czas na zakupy. Nie mam co nałożyć na włosy.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:35   #3409
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;61023156]Kiedys miałam chyba 174 jeśli dobrze pamiętam więc postęp jest [/QUOTE]





Mi kiedys włosy wypadały przy olejowaniu - nie wiem czemu ale po jakimś czasie to ustało
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 13:49   #3410
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

W ogóle dzieeewczyny mam kryzys włosowy.. dopadł on i mnie tylko że u mnie nie chodzi o długość. Ogólnie mój naturalny kolor w pomieszczeniach mi się bardzo podoba (zał. nr 1) aleee jak zobaczyłam jak to wygląda w naturalnym świetle to się przeraziłam normalnie ten kolor mi się okropnie nie podoba, do tego moje włosy są coraz cięższe i zaczynają się kręcić w sposób który mi się w ogóle nie podoba jestem normalnie załamana. I zastanawiam się co teraz robić bo moje włosy z takich fajnych (zał. 4 i 5) zrobiły się jakieś okropne i jedyne co przyszło mi teraz do głowy to albo zrobić samo encanto (razem z olaplexem żeby nie zniszczyć włosów i ściąc je do prosta żeby zejść z cieniowania) albo do tego jeszcze rozjaśnić chociaż przyznam się że mega się boję rozjaśniać. z drugiej strony widziałam tyle rozjaśnień przy użyciu olaplexu że


eh mam straszny kryzys nie wiem co robić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160520_182357.jpg (51,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160528_140844.jpg (188,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160529_103922.jpg (151,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maarzec 16.jpg (79,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesień 15.jpg (80,2 KB, 23 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:57   #3411
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

natalkaa7522, z takimi włosami jak Twoje to ja bym kryzysów nie miała w ogóle
Kolor mi się podoba zarówno w pomieszczeniu jak i przy naturalnym świetle. A nawet bardziej mi się podoba na załączniku 2 A na załączniku 3 to już w ogóle bajka
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 15:08   #3412
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

mi tez sie podobaja, na zalaczniku 3 super
ale wiadomo, ze to co nam a co ktos inny odbiera to roznie
ale ja bym chyba nie rozjasniala

balsam odżywczy ecolab jest boski
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 16:09   #3413
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

sama nie wiem bo nie chce ich niszczyć rozjaśnianiem i nie chce mi się wierzyć że można włosy rozjasnic bez zniszczenia - ale znowu widziałam pełno zdjęć nie wiem już. może narazie samo encanto sobie zrobię? chciałabym żeby były takie proste i lejące się, gładkie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 17:09   #3414
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
sama nie wiem bo nie chce ich niszczyć rozjaśnianiem i nie chce mi się wierzyć że można włosy rozjasnic bez zniszczenia - ale znowu widziałam pełno zdjęć nie wiem już. może narazie samo encanto sobie zrobię? chciałabym żeby były takie proste i lejące się, gładkie
O jakich zdjeciach mowisz? Bo jesli o tych popularnych przed/po, gdzie "przed" wlosy sa jak siano, a "po" piekne i gladkie, to to jest oczywiscie zupelna bujda.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 17:37   #3415
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Nałozyłam Sesę. Tym samym odnotowałam denko 1/63
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 18:05   #3416
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ja mam tylko szampon Babydream, pół Barwy piwnej, serum Marion, olej kokosowy i oliwka BDFM, maska Biovax Orchid i Perły i Kolagen, końcówka wcierki Anna. No i trochę półproduktów. To tyle.

Cierpię na brak masek i odżywek.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 18:22   #3417
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

ja za to cierpię na nadmiar... Rozdałam co mogłam a i tak sporo zostało
Jak wykończę wszystko to będę miała po jednej sztuce szamponu, odżywki, wcierki itd.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 21:46   #3418
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
W ogóle dzieeewczyny mam kryzys włosowy.. dopadł on i mnie tylko że u mnie nie chodzi o długość. Ogólnie mój naturalny kolor w pomieszczeniach mi się bardzo podoba (zał. nr 1) aleee jak zobaczyłam jak to wygląda w naturalnym świetle to się przeraziłam normalnie ten kolor mi się okropnie nie podoba, do tego moje włosy są coraz cięższe i zaczynają się kręcić w sposób który mi się w ogóle nie podoba jestem normalnie załamana. I zastanawiam się co teraz robić bo moje włosy z takich fajnych (zał. 4 i 5) zrobiły się jakieś okropne i jedyne co przyszło mi teraz do głowy to albo zrobić samo encanto (razem z olaplexem żeby nie zniszczyć włosów i ściąc je do prosta żeby zejść z cieniowania) albo do tego jeszcze rozjaśnić chociaż przyznam się że mega się boję rozjaśniać. z drugiej strony widziałam tyle rozjaśnień przy użyciu olaplexu że


eh mam straszny kryzys nie wiem co robić
A daj Ty im spokój Kolor jest bardzo ładny, w każdym świetle. Na pewno bym nie rozjaśniała, bo szkoda. Podcięłabym końcówki żeby lepiej się układały i zrobiła encanto (w odwrotnej kolejności ). Po zabiegu przez kilka miesięcy będziesz się cieszyła zmianami. Potem się pomyśli.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 21:48   #3419
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Hej dziewczyny ojj dawno mnie nie było, ale ostatnio totalnie nie mam czasu na forum, naszczęście na pielęgnacje tak, denko postepuje. Ostatnio właśnie podczas sprzątania szafki z zapasami odkryłam, że oprócz świeżo zaczętego opakowania betonowego serum syossa mam jeszcze dwie butelki w zapasie, a że poprzednie zużywałam dokładnie 7 miesięcy wolałabym je puścić w świat niż kisić w ciemnej szafie, jeżeli któraś chciałaby piszcie proszę pw.

Niedługo lece do fryzjera ciachąć 5 cm, niestety włosy krszą mi się na końcach, obwiniam za to rozjaśniacz prawie dwa lata temu, bo od tamtej pory tylko henna i raz po półtorej roku drogeryjna rudość, więc co innego... ehhh zamiast zapuszczać cofam się i to przed samym weselichem i świadkowaniam...
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 21:48   #3420
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
O jakich zdjeciach mowisz? Bo jesli o tych popularnych przed/po, gdzie "przed" wlosy sa jak siano, a "po" piekne i gladkie, to to jest oczywiscie zupelna bujda.
Dokładnie. Wszystkie "po" robione są od razu po, kiedy włosy są potraktowane prostownicą i nierzadko sprayem nabłyszczającym. Moje po encanto to idealna, lejąca się tafla. Po kilku myciach wygląda to już inaczej. Nie ma co się tym sugerować.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 09:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.