Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 21:37   #691
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasia93b Pokaż wiadomość
Buszuje dziewczyny po internecie i znalazlam 'przedłuzanie laserowe; na czym to polega? :O
nie mam pojęcia..ale brzmi interesująco
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 21:18   #692
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Madziareczka dawaj jakieś fotki w przedłużonych ! Chętnie zobaczymy efekty
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 08:33   #693
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Svinecko wyczesuja sie z kerawaxu pojedyncze wlosy tak jak z metod keratynowej czy raccona ( ogolnie z pasemkowych) ?
Bylam wierna keratynie , do czasu alegrowej wtopy . Potem przeskoczylam na Raccon ale teraz jestem ciekawa wlasnie tego Kerawaxu . Czy zgrzewy bieleja ?
Ja to chyba mam cos nie tak , jakies ph skory inne czy bog wie co , bo mi i racon bielal i keratyna .
Witam.
Zgrzew w racoonie Ci bielał i robił sie mięki, bo osoba zakładająca źle go "zrolowała". Musiała otwierać go w trakcie rolowania i za bardzo sie spieszyć. Albo mało doświadczenia. Jak jest dobrze założony to jest twardy przez cały okres noszenia i NIC się nie wyczesuje, nie mieknie i nie bieleje. I wcale nie jest to normalnem, że sie wyczesują. Jak się wyczesują włosy i są miękie to są automatycznie do zdjęcia!! Do poprawki i to za darmo, bo ktoś zrobił fuszerkę i się to Tobie poprostu należy!!
Pozdrawiam.
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 13:01   #694
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evcia84 Pokaż wiadomość
Witam.
Zgrzew w racoonie Ci bielał i robił sie mięki, bo osoba zakładająca źle go "zrolowała". Musiała otwierać go w trakcie rolowania i za bardzo sie spieszyć. Albo mało doświadczenia. Jak jest dobrze założony to jest twardy przez cały okres noszenia i NIC się nie wyczesuje, nie mieknie i nie bieleje. I wcale nie jest to normalnem, że sie wyczesują. Jak się wyczesują włosy i są miękie to są automatycznie do zdjęcia!! Do poprawki i to za darmo, bo ktoś zrobił fuszerkę i się to Tobie poprostu należy!!
Pozdrawiam.
nie zgadzam sie - sama Reni pisala kiedys tu na watku ze racoon nie jest tak bardzo twardy jak np kerawax i wlosy sie wyczesuja

a co ma rolowanie do miekkosci?? nie zmienisz tym struktury tego materialu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 13:22   #695
korbi84
Raczkowanie
 
Avatar korbi84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 37
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Svinecka czy moglabys wkleic zdjecie przed i po przedluzaniu prosimy prosimy
korbi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 13:24   #696
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Cytat:
Napisane przez korbi84 Pokaż wiadomość
Svinecka czy moglabys wkleic zdjecie przed i po przedluzaniu prosimy prosimy
ojjj to musze poszukac

EDIT: cos tam znalazlam, wklejam najpierw przed przedluzeniem

a tutaj po przedluzeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03132 (Large).jpg (75,7 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03260 (Large).jpg (55,8 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03329 (Large).jpg (61,7 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03512 (Large).jpg (46,9 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03520 (Medium).JPG (98,0 KB, 217 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-29 o 19:09 Powód: post pod postem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 13:55   #697
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a tutaj po przedluzeniu
Wow. Świetnie wyglądasz. W życiu bym nie powiedziała, że to nie twoje włosy.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 13:59   #698
Kasia93b
Raczkowanie
 
Avatar Kasia93b
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 227
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Wow, w ogole nie widac ze sa nie Twoje :O Slicznie
Kasia93b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:22   #699
patrycja7111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Svinecka
Świetne włosy.
Sprawdzałam stronę tego sklepu,polecanego przez Ciebie.Czy tam mozna kupić tylko,jeśli ma sie swoją firmę?Ile mniej wiecej kosztuje kerwax?
patrycja7111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:25   #700
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evcia84 Pokaż wiadomość
Witam.
Zgrzew w racoonie Ci bielał i robił sie mięki, bo osoba zakładająca źle go "zrolowała". Musiała otwierać go w trakcie rolowania i za bardzo sie spieszyć. Albo mało doświadczenia. Jak jest dobrze założony to jest twardy przez cały okres noszenia i NIC się nie wyczesuje, nie mieknie i nie bieleje. I wcale nie jest to normalnem, że sie wyczesują. Jak się wyczesują włosy i są miękie to są automatycznie do zdjęcia!! Do poprawki i to za darmo, bo ktoś zrobił fuszerkę i się to Tobie poprostu należy!!
Pozdrawiam.
Wlosy przedluzalam juz u kilku osob min. za granica.
Byly to panie , ktore maja kilkuletnie doswiadczenie i partaczkami nie sa.
Bieleje mi zawsze zarowno keratyna jak i Raccon.
Sama juz nie wiem gdzie szukac przyczyny , teraz mysle , ze moze to powoduje woda , ktora codzien myje wlosy a ma bardzo duzo kamienia .
Normalnie nie wiem.
Racon mialam zakladany u osoby , ktora sama szkoli w tej dziedzinie.
Nie wierze wiec , ze odwalila fuszerke.
Tym bardziej , ze inne osoby nie narzekaja. To ze mna cos nie tak . Moze powinnam szukac innej metody co mi spasuje.
Raz mialam keratyne robiona wlasnie u partaczki z allegro , ale ta oprocz tego ze bielala dala sie zdejmowac palcami. To byla zle wykonana robota.
Na inne nie narzekam.
Poza tym wiemy przeciez , ze wada metod pasemkowych jest wyczesywanie sie pojedynczych wlosow. Nikt tu nie mowi o wyjmowaniu wlosow calymi garsciami.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:12   #701
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Wow. Świetnie wyglądasz. W życiu bym nie powiedziała, że to nie twoje włosy.
Cytat:
Napisane przez Kasia93b Pokaż wiadomość
Wow, w ogole nie widac ze sa nie Twoje :O Slicznie
Cytat:
Napisane przez patrycja7111 Pokaż wiadomość
Svinecka
Świetne włosy.
Sprawdzałam stronę tego sklepu,polecanego przez Ciebie.Czy tam mozna kupić tylko,jeśli ma sie swoją firmę?Ile mniej wiecej kosztuje kerwax?
dzieki dziewczyny

patrycjo - ja nie polecam tego sklepu, wrecz przeciwnie
chodzi tylko o to ze on ma w swojej ofercie kera-wax

nie wiem jak to jest z kupowaniem kerawaxu czy musisz miec salon czy nie bo ja i tak zamawiam przez kolezanke fryzjerke bo ona zamawia u nich wlosy wiec kerawax jest po 30pare zlotych a tak normalnie bez wlosow kosztuje chyba 70
no i z 15 zl przesylka
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 17:13   #702
misia18.01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Też miałam przedłużane włosy...Robione włosami naturalnymi. Zdecydowałam się na przedłużenie w powodu, iż fryzjerka opitoliła mnie tak beznadziejnie,że nie mogłam tego przeżyć. Z początku byłam zadowolona z przedłużenia, ale moje włosy bardzo szybko rosną i już po miesiącu był widoczny "odrost", czego nie mogłam rozczesać i porobiły mi się kołtuny. Te przedłużone włosy szybko pospalały się od prostownicy pomimo, że bardzo dbałam o nie to wiadomo , że jest to "martwy włos". Po 2 miesiącach nie wytrzymałam i zdjęłam przedłużenie. Wcześniej czytałam , że przed takie przedłużenie bardzo włosy się niszczą, ja specjalnie jakoś tego nie zauważyłam. Szczerze odradzam
misia18.01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:58   #703
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia18.01 Pokaż wiadomość
Też miałam przedłużane włosy...Robione włosami naturalnymi. Zdecydowałam się na przedłużenie w powodu, iż fryzjerka opitoliła mnie tak beznadziejnie,że nie mogłam tego przeżyć. Z początku byłam zadowolona z przedłużenia, ale moje włosy bardzo szybko rosną i już po miesiącu był widoczny "odrost", czego nie mogłam rozczesać i porobiły mi się kołtuny. Te przedłużone włosy szybko pospalały się od prostownicy pomimo, że bardzo dbałam o nie to wiadomo , że jest to "martwy włos". Po 2 miesiącach nie wytrzymałam i zdjęłam przedłużenie. Wcześniej czytałam , że przed takie przedłużenie bardzo włosy się niszczą, ja specjalnie jakoś tego nie zauważyłam. Szczerze odradzam
1. zrobily sie koltuny bo nie rozdzialalas pasemek palcami widocznie i mialas zla szczotke

2. skoro wlosy Ci sie spalily to nie byly to prawdziwe naturalne wlosy, badz kiepskiej jakosci, przetwarzane chemicznie a nie ciete prosto z glowy, ktore sa najlepsze

3. ja nosze wlosy pol roku i nie mam z nimi najmniejszych problemow, szczesze DORADZAM

Ty mialas przedluzone wlosy raz i widocznie marnie mialas to zrobione i sie zrazilas a teraz odradzasz cos o czym w zasadzie nie mozesz duzo powiedziec

poczytaj watek - dziewczyny sa bardzo zadowolone z przedluzania jesli maja to zrobione dobrze
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 19:11   #704
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ojjj to musze poszukac

EDIT: cos tam znalazlam, wklejam najpierw przed przedluzeniem

a tutaj po przedluzeniu

Slicznie wyglädasz w dluzszych wlosach
Przypominasz mi troche Kate Ryan,z pierwszych zdjec
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-29 o 19:35
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:52   #705
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nie zgadzam sie - sama Reni pisala kiedys tu na watku ze racoon nie jest tak bardzo twardy jak np kerawax i wlosy sie wyczesuja

a co ma rolowanie do miekkosci?? nie zmienisz tym struktury tego materialu
Nie wnikam w umiejętności Reni.
Ja pracuje tą metodą na co dzień. Nie zdażyło mi się to. A na szkoleniu było wyraźnie powiedziane, ze źle zrolowany zgrzew robi się biały i miękki, a włosy sie wyczesują. Więc ja sie do tego zastosowałam i od razu trzeba go mocno ściskać i rolować aby powietrze sie nie dostało (to jest przycznyną mięknięcia i bielenia) Pracuje tą metodą już 3 lata. Zawsze klientki wracają po 3 miesiącach i zgrzew jest tak twardy, że cięzko go zdjąć. Sama też mam założone i nadal są twarde, mimo solarium i nawet słonej, morskiej wody i prawie 2 miesiecy noszenia. Nie wiem co wam powiedziec bo jestem w szoku. Nawet teraz ich dotykam, pisząc ten post i są twarde, ze nawet pazurka nie wbiję


Xeniu sama Kasia Gonera Tobie zakładała?? To myślę, ze o fuszerce nie ma mowy. No widze że faktycznie ta metoda nie jest dla Ciebie stworzona. Na 3 lata praktyki zakładania tą metodą miałam tylko jeden podobny przypadek. Ale moja klientka miała ogromne problemy z przetłuszczaniem (ona mogła myć włosy dwa razy dziennie bo miała za chwile smalec) i to było przyczyną mieknięcia zgrzewów. Sporo tych głów było i żadnego wyczesywania i bielenia. Nawet po 4 miesiacach.


W mojej galerii na profilu są zdjęcia przedłużonych włosków jak i samych zgrzewów. Chętnych do oglądania zapraszam. Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:18   #706
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Tyle tylko , ze u mnie zgrzewy bieleja choc nadal sa twarde. Zdjac te pasemka byloby trudno .One sa mocne ale odbarwione.
Radzilam sobie tak , ze malowalam je czarnym markerem ale niezbyt mi sie chce.
W jasnych moze tak nie widac ale w czarnych jest kontrast juz po kilku myciach.
Wlosy mi sie szybko przetluszczaja i myje codziennie.
Majac przedluzone mylam co 2 dni.
A woda tu taka paskudna , ze kilka razy dziennie trzeba czyscic czajnik , bo jakby go kto maka obsypal. Dopiero po tym widac ile kamienia . Byc moze to ma znaczenie , choc nie wiem.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:55   #707
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Tyle tylko , ze u mnie zgrzewy bieleja choc nadal sa twarde. Zdjac te pasemka byloby trudno .One sa mocne ale odbarwione.
Radzilam sobie tak , ze malowalam je czarnym markerem ale niezbyt mi sie chce.
W jasnych moze tak nie widac ale w czarnych jest kontrast juz po kilku myciach.
Wlosy mi sie szybko przetluszczaja i myje codziennie.
Majac przedluzone mylam co 2 dni.
A woda tu taka paskudna , ze kilka razy dziennie trzeba czyscic czajnik , bo jakby go kto maka obsypal. Dopiero po tym widac ile kamienia . Byc moze to ma znaczenie , choc nie wiem.
Możliwe. Ale mi na szczęście taka sytuacja sie nie zdażyła.

Do galerii wklejam moje zdjecia przed i po. Pozdrawiam

__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 23:11   #708
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ktos juz pisal w ktorejs czesci watku ze przyczyna bielenia zgrzewow moze byc ph skory
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 06:55   #709
agnes9791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Bajka03 Pokaż wiadomość
Mam średniej długości włosy ,zawsze cienkie i marzy mi sie spełnić troche swoje marzenie i zagęścić je wraz z niewielkim przedłużeniem. Poczytałam juz o kilku metodach, plusach i minusach ale chciałabym by któraś z Was ,która korzystała z metody MICRO RINGS HAIR EXTENSION wypowiedziała sie na ten temat. Znalazłam na allegro fryzjerke,niby doświadczoną, ktora zrobiła by to u mnie w domu.Niby robi to od 3 lat ale ja mam sto obaw do tego.Przrz 3 dni musze nosic doczepione włosy ( dlugie) by sie "przyzwyczaiły" a potem ścina sie i dobiera odpowiednią fryzurę. Prosze o radę...
miałam kilka lat przedłużane włosy, ostatnie 3 lata właśnie metodą ,,ringów''. po pierwsze muszę powiedzieć że przedłużenie włosów to bym mój największy błąd, miałam kiedyś piękne włosy, a po zdjęciu zostały resztki. kilka lat chyba zejdzie mi na ich zregenerowanie ale i tak nie sądzę że będą takie jak kiedyś. jednak jeżeli jesteś zdecydowana, to po moich doświadczeniach uważam że metoda ringów najmniej zniszczyła moje włosy . jednak zanim przedłużysz włosy - przemyśl to jeszcze tysiąc razy !!!!!
agnes9791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 07:30   #710
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Slicznie wyglädasz w dluzszych wlosach
Przypominasz mi troche Kate Ryan,z pierwszych zdjec
dzieki

agnes a mi sie nie niszcza wlosy od przedluzania - wrecz odwrotnie zaczynam miec gestsze, wlosy pod przedluzonymi odpoczywaja, nie sa narazone na tyle czynnikow, poza tym nie dopuszczam do tego zeby miec jakies koltuny, ktore potem ciezko wyczesac i moga byc ubytki, no i przede wszystkim mam profesjonalnie sciagane dzieki czemu nie wypadaja mi zadne wlosy przy tym, tylko te co naturalnie wypadaja dziennie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:22   #711
Monia232323
Zadomowienie
 
Avatar Monia232323
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 508
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Czesc Dziewuszki
Mam takie pytanko:czy ktoras z Was moze polecic mi dobry salon lub indywidualna osobe ktora przedluza wlosy metoda Great Lengths na terenie Bydgoszczy lub Torunia?
Zalemy mi na tym zeby ktos robil to naprawde profesjonalnie

A moze ktos zna jakies miejsce w tych dwoch miastach lub okolicach gdzie przedluzaja wlosy inna dobra metoda ale naprawde profesjonalnie tak ze efekt koncowy jest zniewalajacy i przede wszystkim wloski nie wyczesuja sie,nie koltunia no i ze nie starce polowe moich przy sciaganiu.
Bardzo mi na tym zalezy poniewaz moje wloski sa z natury slabe,delikatne i sianowate wiec chcialabym je w miare mozliwosci jak najmniej "nadwyrezyc"

Jesli ktos moze cos polecic to bede naprawde bardzo bardzo wdzieczna
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
__________________

Monia232323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:01   #712
tygrysica_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
włosy clim on-zły dobrany kolor-pomocy!!

Otóż zakupilam na allegro wlosy clip on, niestety kiedy przyszla paczka z wlosami okazalo sie ,ze kolor przedstawiony na aukcji nie odzwierciedla tego koloru które dostałam ( oczywiscie nie mam nikomu za zle, w koncu to zakup przez internet )
w sobote mam ślub, i moje pytanie brzmi czy moge te wlosy rozjaśnic rozjaśniaczem??
Poniewaz moj kolor wlosów jest wlasnie taki rozswietlony platynowy blond, a te co dostalam to taki miodowy blond, wiec bedzie duza roznica.
tygrysica_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 16:27   #713
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: włosy clim on-zły dobrany kolor-pomocy!!

a jakie to sa włosy ? naturalne czy syntetyczne ?
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 16:41   #714
tygrysica_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: włosy clim on-zły dobrany kolor-pomocy!!

są to włosy naturalne.
Więc mozna je czyms rozjasnic?
tygrysica_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 17:57   #715
Margo300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Witam,
Przedłużałam włoski różnymi metodami:
1) Racoon - niestety na moich włosach sie nie sprawdził, wyczesywały mi się włosy po 2 tyg od założenia starciłam połowę, musiałam dokładać co dwa tygodnie i tak przez 2 miesiące, zrezygnowałam bo to mało opłacalna przyjemność. Za założenie zapłaciłam w salonie w Krakowie 2000, dokładałam w swoim mieśćie za 700 zł(sam dół głowy), więc te włosy w sumie wyniosły mnie 4000.
2) Hair dreams - tą metodę wspominam z przyjemnością, super włoski, nic się nie wyczesywało nosiłam przez 3 miesiące gęste grube (200 pasemek) ale ściąganie ich to porażka, masakra niesamowita - wyszła mi kupa moich włosów (c. przedłużania 2500)
3) taśmy (metoda kanapkowa) - nie niszczy włosów, nie widać że przedłużane, tylko trzeba podciągać co miesiąc, bo taśmy potrafią sie odkleić przy dłuższym noszeniu ( c.120 za kanapkę - mam ich w sumie 16 na głowie)

I jeszcze jedno - ściąganie w salonie zawsze potwornie boli, Panie fryzjerki z uśmiechem na twarzy mówią że ma boleć, traci się przy tym mnóstwo włosów własnych (i niech mi nikt nie mówi że to naturalne). Sama ściągałam sobie włosy robione Racoonem (kupiłam płyn i szczypce) pięknie i bezboleśnie sama sobie zdjęłam bez bólu i straty moich. Pozdrawiam
Margo300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:02   #716
Margo300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Mam też włoski clip-in - nie bardzo nadają się jako samodzielna metoda przedłuzania (przynajmniej u mnie bo swoje mam bardzo gęste) stosuję clip-in do powiększenia objętości przy metodzie kanapkowej. pozdrawiam
Margo300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:59   #717
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: włosy clim on-zły dobrany kolor-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez tygrysica_1 Pokaż wiadomość
Otóż zakupilam na allegro wlosy clip on, niestety kiedy przyszla paczka z wlosami okazalo sie ,ze kolor przedstawiony na aukcji nie odzwierciedla tego koloru które dostałam ( oczywiscie nie mam nikomu za zle, w koncu to zakup przez internet )
w sobote mam ślub, i moje pytanie brzmi czy moge te wlosy rozjaśnic rozjaśniaczem??
Poniewaz moj kolor wlosów jest wlasnie taki rozswietlony platynowy blond, a te co dostalam to taki miodowy blond, wiec bedzie duza roznica.
zawsze możesz spróbować na kosmyku.jeśli ci wyjdzie to zrób resztę,jeśli nie to ZONK.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 19:24   #718
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ale nie rob rozjasniaczem bo pewnie sie spala albo wyjda zolte jak kurczak

kup po prostu farbe w takim kolorze jakim farbujesz wlosy swoje naturalne, skoro te z aukcji sa jasne tylko maja inny odcien to nie trzeba uzywac rozjasniacza, farba blond rozjasnia i tak o pare tonow
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 22:01   #719
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Margo300 Pokaż wiadomość
Witam,
Przedłużałam włoski różnymi metodami:
1) Racoon - niestety na moich włosach sie nie sprawdził, wyczesywały mi się włosy po 2 tyg od założenia starciłam połowę, musiałam dokładać co dwa tygodnie i tak przez 2 miesiące, zrezygnowałam bo to mało opłacalna przyjemność. Za założenie zapłaciłam w salonie w Krakowie 2000, dokładałam w swoim mieśćie za 700 zł(sam dół głowy), więc te włosy w sumie wyniosły mnie 4000.

I jeszcze jedno - ściąganie w salonie zawsze potwornie boli, Panie fryzjerki z uśmiechem na twarzy mówią że ma boleć, traci się przy tym mnóstwo włosów własnych (i niech mi nikt nie mówi że to naturalne). Sama ściągałam sobie włosy robione Racoonem (kupiłam płyn i szczypce) pięknie i bezboleśnie sama sobie zdjęłam bez bólu i straty moich. Pozdrawiam
Nie prawda, że zawsze boli.
Przykro mi z powodu Twoich doświadczeń ale to nie jest prawda. Tak trafiłaś uwierz mi. Normalnie czasem aż nie moge tego czytać co ludzie wyrabiają!!!
Ja pracuję od 3 lat Racoonem. Sama mam założone (zerknij do mojej galerii). Na prawdę nic sie nie wyczesuje. Mam 2 miesiące i tyle samo włosów.A ściągam je bezboleśnie w 20 minut!!!!!! Zawsze po zdjeciu wrzucam na wagę włoski i normalnie moze 2 gramy brakuje.
Wiem, że ciężko mi uwierzyć bo pracuję ta metodą, ale jestem taka, ze gdybym nie była jej pewna to nie polecalabym jej, nie nosiła sama i nie udzielała się tutaj. I szukała takiej, która mnie zadowoli! Ale nie mogę reczyć za każdego zakładającego.
Naprawdę TO ZALEZY OD PRZEDłUYżAJąCEGO!!!
Ech gdybym mogła namówić moje klientki, żeby wam to opisały
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 10:46   #720
Monia232323
Zadomowienie
 
Avatar Monia232323
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 508
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Naprwde nie ma nikogo z Bydgoszczy lub Torunia lub okolic kto moglby polecic dobrego fryzjera przedluzajacego wlosy na tym terenie???
Prosze i pomoc
__________________

Monia232323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.