Kopenhadzka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 20:14   #1
iceage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1

Kopenhadzka


Witam wszystkich!
Chciałabym sie zapytac czy ktos z was stosował juz diete kopenhadzką? I jakie byly po niej efekty?
Moja znajoma ktora ja stosowala w dwa tygodnie schudla 13 kilo. Moim zdaniem jest to chyba za szybki spadek wagi? Co wy o tym sądzicie? Z góry dziekuje za odpowiedz.
iceage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:16   #2
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: Kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez iceage
Witam wszystkich!
Chciałabym sie zapytac czy ktos z was stosował juz diete kopenhadzką? I jakie byly po niej efekty?
Moja znajoma ktora ja stosowala w dwa tygodnie schudla 13 kilo. Moim zdaniem jest to chyba za szybki spadek wagi? Co wy o tym sądzicie? Z góry dziekuje za odpowiedz.
Witam.
Stosowałam diete kopenhadzką dwa lata temu i schudłam około 10kilogramów. Zmodifikowałam troche ja bo nie jem mięsa wiec zastepowałam jajkiem i takie tam. Ogulnie mówiąc bardzo źle wygladałam poszarzała mi cera włosy zaczeły wypadac i miałam okropne since pod oczami, znajomi mówili ze wyglądam o wiele starzej. W ciagu roku moja waga wróciła do wartości z przed diety....
Mimo to planuje zastosowac ta diete po raz drugi - lato same wiecie bikini i te sprawy. Planuje wybrać sie do dietetyka aby pomógł mi skaponowac diete kopenhadzka bezmięsna bo boje sie ze prócz ładnej figury nie bedzie nic innego na czym mozna zawiesic oko A moze niesmiało poproszę nasza Pania dietetyczke aby cos nam poradziła bezpiecznego ale skutecznego bo lato tuz tuż
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:39   #3
marta1312
Raczkowanie
 
Avatar marta1312
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 40
GG do marta1312
Dot.: Kopenhadzka

Na kopenhaskiej starciłam 6,8kg, 1/3 włosów i piekną skóre. Ponad 5 kg wróciło...
Nie stosuj tej diety, bo nie warto! Katujesz sie prze prawie 2 tygodnie: moze na początku jezce nie odczuwałąm poważnych dolegliwosci, ale potem straciłam energie, trudniej było mi się skupić i utrzymać koncentracje, po tygodniu miałąm zimne ręce i stopy, nie mogłam wejśc na 4 pietro bez zadyszki(!!!). Schudłam co prawda prawie 7 kg, ale co z tego. Efektu jo-jo się nie ustrzezesz po tak radykalnym obinzeniu kalorycznosci posiłków ( jesz ok 400-600). Do tego niedobory wielu i witamin i minerałów, któe bedzie poprostu widać na szarej skórze i połamanych paznokciach. Wejdź na http://www.chatelaine.com/health/art...07_121420_5936 przelicz sobie zapotzrebowanie energetyczne. Jesli bedziesz jadła tyle ile potrzebujesz na podstawowe funkcje zyciowe i dorzucisz cwiczenia to anpewno schudniesz! Nie szybko, alebezpiecznie i na trwałe . Cwicz najlepiej rano, wtedy twoj organizm zacznie zuzywac zapasy tłuszczyku. Moze na początku tak ajk ja, nie bedziesz miała ochoty, ale po pewnym czasie zauważysz, ze to daje ci wiecej energoi na cały dzien No i unikniesz fałdek zwiotczałej skóry
__________________
90 minut szczescia....
1 chwila tak obszerna aby zmiescic w sobie gorycz porażki..
marta1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:54   #4
RapCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kopenhadzka

...

Edytowane przez RapCandy
Czas edycji: 2006-12-22 o 20:07
RapCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 13:17   #5
marta1312
Raczkowanie
 
Avatar marta1312
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 40
GG do marta1312
Dot.: Kopenhadzka

"Zdrowo" mozna tracić 0,5 do 1 kg tygodniowo ( w zalezności od wagi początkowej), więc jesli Twoja kolezanka starciła az 13 to traciła kilogram, ale dziennie. ZAstanawiam sie jak duzo piła podczas diety, bo to jest w pewnym stopniu utrata wody. Poza tym zeby starcic kg trzeba wytworzyc w organiźmie deficyt ok 7000kcal. Napisz coś więcej o przebiegu diety Twojej koleżanki.

A kopenhaską zdecydowanie Ci odradzam...
__________________
90 minut szczescia....
1 chwila tak obszerna aby zmiescic w sobie gorycz porażki..
marta1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 13:36   #6
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Kopenhadzka

Niezdrowa, niesmaczna, a jojo gwarantowane.
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:37   #7
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Kopenhadzka

Po pierwsze, zalezy jak podchodzisz do tej diety.
Po drugie nie uogólniajcie, bo kazdy ma inny organizm, jednym bedzie szkodzic a na innych bedzie działac rewelacyjnie.
Na mnie ta dieta podziałała rewelacyjnie.
Czułam sie bardzo dobrze, nie mialam problemów ze spadkiem energii i zadnych skutków ubocznych.
Stosowałam ta dietę jakies 3 lata temu, ubyło mi prawie 20 kg. Nadal czuje się dobrze choć próbowałam dietę powtorzyc i nie było zadnego skutku.
jesli zalezy Ci na szybkim efekcie to dieta jest dobra ale tak jak mówię to Twoj wybór, ja do niczego nie namawiam.
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 17:47   #8
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kopenhadzka

ZAwsze i wszęzie będę odradzać dietę kopenhaską. Nie wiem kto ją wymyślił ale sądzę ze pojęcie o właściwej diecie i odżywianiu miał naprawdę niewielkie. Jeśli to jest dieta polepszająca przemianę materii to ja nie wiem... Stosowałam dietę około 3 lat temu i do dzisiaj żałuję że taka byłam głupia. Moja przemiana materii kompletnie siadła i bardzo szybko odzyskałam straconych ok.10 kg choć jadłam duzo mniej niż przed dietą. Rozregulował mi się okres, miałam dziwne huśtawki nastrojów , kręciło mi się w głowie przy wchodzeniu na schody. Jak dla mnei dieta kopenhaska to totalna pomyłka i zawsze gdzie tylko o niej usłysze będę mówić jaka jest beznadziejna Mogę powiedzieć że właśnie po niej zaczęły się moje kłopoty z wagą, bo tyłam jedząc naprawde niewiele, miewałam napady głodu i inne ciekawe niespodzianki NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 15:08   #9
jjusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 53
GG do jjusta87
Dot.: Kopenhadzka

pozdrowionka dla wszystkich stosujacych ta diete....Kiedys nawet po zastosowaniu jej czulam sie niezle, ale dzis po 4 dniach męki zemdlałam na schodach ;/ takze wywnioskujcie same czy warto sie tak katowac? buziaki
jjusta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:04   #10
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Kopenhadzka

O boze... ja jej juz nigdy nie zastosuje.... Hehee.. wytrzymalam w zasadzie niecale 24h;p w dzien mi poslzo wszytsko ok,ale w nocy z glodu snily mi sie batoniki. Wstalam o 4 rano i wpierniczylam bulke slodka,bo skrecalam sie z glodu,hehehe ... nie zapomne mojej mamy wtedy:"aj, jedz dziecko jedz...."
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 13:08   #11
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Kopenhadzka

a ja wszystkim gratuluje odwagi i wytrzymalosci, bo ja bym nie dala rady pewnie ani psychicznie ani fizycznie.
Z tego co przeczytalam, wszelkie wywiady z dietetykami etc.. nikt tej diety delikatnie mówiąc nie poleca.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 14:23   #12
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kopenhadzka

Dieta typowo białkowa. Brak energii podczas stosowania. Szybki spadek wagi, jeszcze szybsy powrót a nawet przekroczenie (w góre poprzedniej). NIE STOSUJCIE JEJ, szkoda zdrowia i wysiłku. Efekt jo-jo gwarantowany!
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 06:54   #13
jjusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 53
GG do jjusta87
Dot.: Kopenhadzka

jestem tego samego zdania, chodz co do efektu jo-jo, mozna temu zaradzic. Zaczac prowadzic racjonalna diete i zajac sie sportem....
jjusta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 19:04   #14
pfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 30
GG do pfinka
Dot.: Kopenhadzka

Dieta kopenhadzka- zdecydowanie odradzam! Stosowałam ją ok. 3 lat temu; schudłam niecałe 5 kg. Bardzo spowalnia przemianę materii- od tego czasu pomimo, iż mało jem, przytyłam 20 kg! Efekt jojo powalający! Chociaż u niektórych działa, z tym, że nie wiem jak długo.
Zachęcam do szukania innej diety, zmieniającej nawyki żywieniowe.
pfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 15:12   #15
agasam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 46
GG do agasam
Dot.: Kopenhadzka

U mnie efekt był świetny,tak zachęcający ,ze za miesiąc powtorzyłam całą torture.Zadawalajacy wyglad trwał tak długo,jak długo jadłam jak ptaszek.Potraficie sobie wyobrazic co działo sie potem...przybrałam wiecej niz schudłam i dopiero zaczął sie problem.Zdecydowanie odradzam.
agasam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:58   #16
veneris88
Przyczajenie
 
Avatar veneris88
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ~Green City~
Wiadomości: 11
GG do veneris88
Dot.: Kopenhadzka

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!! Chudnie sie w oczach, ale pół starconych włosów i koszmarna cera oraz szybki powrót kg to chyba wystarczające argumenty na NIESTOSOWANIE KOPENHASKIEJ ani innych podobnych tego typu diet!
Nie! Nie! I jeszcze raz NIE!!!!
veneris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:44   #17
Kasik1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kopenhadzka

Także odradzam - stosowałam ją rok temu i czułam się dobrze - nie byłam głodna, troszkę schudłam, do czasu aż jedenastego dnia zemdlałam i przebiłam sobie zębami skórę pod ustami na wylot Teraz mam na twarzy bliznę, którą nazywam "Kopenhaga" A podczas szycia chirurg pytał, kto mnie tak potraktował...
Kasik1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:14   #18
eIIe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Kopenhadzka

Ja dwa razy dotrwałam do 5 dnia.. Czułam się fatalnie, strasznie słabo i po 2-3 dniach nie mogłam wręcz patrzeć na produkty, które miałam zjadać na tej diecie. Teraz już na szczęście nie muszę stosować żadnej diety
eIIe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:46   #19
fasolcia
Przyczajenie
 
Avatar fasolcia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
GG do fasolcia Send a message via Skype™ to fasolcia
Dot.: Kopenhadzka

ja ją stosowałam 2 lata temu, schudłam 7 kg, od tamtego czasu przytyłam ok 2 kg i waga nie skacze ani w dół, ani w górę. teraz znów jestem na tej diecie [7 dzień], trzymam się nieźle, choć nie mam siły i jestem strasznie ospała. jak na razie schudłam 5 kg, czekam na dalsze rezultaty. dieta dobra dla ludzi o silnej woli [przyznam się, że gdyby nie rodzice, którzy też tą dietę stosują to dawno bym zrezygnowała] i którzy lubią tego typu jedzenie, co jest w menu. trudno jest wytrzymać idąc do supermarketów [przynajmniej mnie] więc zwykle siedzę w domu. nie narzekam, choć to i tak za krótki okres zgubienia wagi i trochę mnie to niepokoi. a jeśli chodzi o przemianę materii to rzeczywiście pomaga, trzeba tylko racjonalnie się odżywiać. skurcza ona żołądek, więc nie jemy tyle co wcześniej, a czujemy się syci. najlepiej stosować ją latem, bo zwykle towarzyszy nam uczucie zimna. słoneczko i spacery powinny pomóc;] pierwsze dni nie są złe, ale 5,6,7 to istna katorga. potem znów okej, 6 dni męczarni i spokój. efekty zadowalające, ale jakim kosztem. dlatego dziewczyny zastanówcie się czy chcecie w taki sposób chudnąc;] uważam, że nie jest to zły sposób, bo włosy mi nie wypadają i oprócz senności i braku energii [w końcu jem jak ptaszek] nic innego mi nie dolega, ale to zależy od organizmu. na pewno nie powinny stosować ją osoby z małą nadwagą;] lepiej spróbować czegoś innego
pozdrawiam
fasolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 19:00   #20
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Arrow Dot.: Kopenhadzka

HeJ Nareszcie jakiś temat dla mnie Stosowałam dietę kopenhaską w mojej karierze życiowej chyba pięć razy z czego tylko dwa razy tak, jak trzeba. Hm... ogółem wg mnie to jest najbardziej obrzydliwa dieta pod słońcem, ale i najbardziej skuteczna Stosując ją czułam satysfakcję kiedy męczyłam się, bo wiedziałam, że wtedy chudnę Ogółem jak i za pierwszym razem i ostatnim schudłam 7 kg i nie czułam się źle, ani nie wypadały mi włosy, mój organizm przez częste stosowanie diet stał się chyba nie do zdarcia Mogę podczas tej diety ćwiczyć, chodzić ze znajomymi do klubów, bawić się z psem ogółem wszystko Właśnie planuję jej stosowanie w przyszłym tygodniu, bo się jeszcze do tego nie przygotowałam psychicznie, jak i fizycznie, żeby rozpoczynać ją jutro Jak ktoś jest wytrwały i ma silną wolę to mu dieta kopenhaska nie jest potrzebna bo sam potrafi się kontrolować, ale niestety ja muszę mieć wszystko rozpisane i mieć jakieś 'żelazne reguły', żeby cokolowiek z mojego odchudzania wyszło Nom i jak lubisz sałatkę, gumowe befsztyki, jajka na twardo, brokuły, a nawet i szpinak!!! To polecam Ja akurat tego wszystkiego nie lubię I dlatego muszę się do tej diety nieźle przygotowywać, żeby całą od początku do końca przerpowadzić tak, jak trzeba Jak się nie będziesz stosowała do tego co masz na dany dzień zjeść to Ci nic z tego nie wyjdzie, nawet niewarto zaczynać tę dietę, jeżeli masz w planach niektóre punkty ominąć Możesz tylko szpinak zastąpić brokułami Pozdrawiam i powodzenia
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:25   #21
milunia18
Raczkowanie
 
Avatar milunia18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 51
GG do milunia18
Dot.: Kopenhadzka

Witam wszystkich
Od niedawna jestem na diecie kopenhadzkiej ważyłam 55kg.Dziś mój 5 dzień a waże 53,5kg.Te dwa kilo straciłam w pierwszych 3 dniach a teraz waga stoi w miejscu:/Niewiem dlaczego tak sie dzieje,podobno najwięcej sie chudnie w pierwszym tygodniu.Czy ja jeszcze schudnę ? jak sądzicie i czy uda mi sie zrzucić te 5kg.Moze przyczyną jest to,że zamieniłam berfsztyk na pierś z kurczaka ale podobno jest to dopuszczalne,pozdrawiam
milunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:32   #22
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Unhappy Dot.: Kopenhadzka

Na kopenhaskiej wytrzymałam UWAGA! UWAGA! Aż 4 dni! Wołowine zastąpiłam gotowana piersią z kurczaka, przed kopenhaską ją uwielbiałam a teraz nie moge na nia patrzeć Dodam tylko, że na tej diecie byłam rok temu.
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:23   #23
Mośka_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 11
Dot.: Kopenhadzka

Ja wlasnie rozpoczelam ta diete.. a teraz sie przerazailam i nie wiem czy ja dalej ciagnac.. organizm po niej pada.. najchetniej lezalabym w lozku.. zna ktos jakies inne skuteczne i mnie radyklane diety?
Mośka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:39   #24
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Kopenhadzka

Moska17 polecam diete SB czyli plaz poludniowych. Przejrzyj to forum i fitness i zanjdziesz wszystko co potrzebujesz. To jest bardziej sposob odzywiania na cale zycie niz dieta,napewno na tym schudniesz i nie bedziesz chodzila glodna.
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:30   #25
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Kopenhadzka

a ja robie ta diete,ale w inny sposob,jako przygotowanie do wlasciwej diety,robie ja przez tydzien,wtedy przestaje mi sie chciec tak jesc i przechodze powoli dodajac kalorie na prawidlowa diete i jest jak najbardziej ok
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:23   #26
DaIsY17
Przyczajenie
 
Avatar DaIsY17
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Kopenhadzka

Stosowałam 13, efekty były zarówno pozytywne, jak i negatywne; spadek wagi owszem był, ale przy tym byłam tak osłabiona, że nie byłam w stanie rzucić piłką (do kosza) w górę. Raz omal nie zemdlałam. Nie polecam diety. Po wystąpił efekt jojo, patrzyłam się, jak z każdym dniem przybywają mi kolejne gramy. Mimo iż stosowałam 1200kcal to i tak wszystko wróciło. Ja osobiście polecam SB i sport pzdr
DaIsY17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:31   #27
gosiunda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdasnk
Wiadomości: 6
Dot.: Kopenhadzka

robilam kopenhadzka jakies 2 lata temu.schudlam 5 kilo i tak zostalo ale podczas jej stosowania wygladalam jak smiertelnie chora.potem probowalam raz jeszcze ale cos mi sie pochrzanilo i skonczylam jeden dzien wczesniej i diabli wszystko wzieli.za tym drugim razem nie schudlam wiele ,ze 2 kilo moze? 3.traktowalam te diete bardziej jako test silnej woli niz target.
gosiunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:16   #28
Kenabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: Kopenhadzka

A ja właśnie zaczęłam tą dietę. Co prawda w sklepie obok nie bylo schabu i musiałam zjeśc gotowaną pierś z kurczaka, ale mam nadzieję, że to nie przekreśli efektu. Najbardziej mnie przeraza, że nawet tic taca czy gumy bez cukru nie można wziąc do buzi.
Zdaje sobie sprawę z tego, że tak drastyczne ograniczenie kalori nie jest rozsądne, ale ja musze, po prostu musze szybko schudnąć.
Moja waga osiągnęła 65 kg - (mam 165 cm wzrostu). Nigdy nie byłam taka gruba. Nie mogę na siebie patrzeć i strasznie to jest dla mnie frustrujace. Niestety tradycyjne ograniczanie jedzenia nie skutkuje, bo do 20.00 jestem zuch, a potem cos we mnie pęka i nadrabiam za cały dzień.
Oby mi się udało.
Kenabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:00   #29
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kopenhadzka

Dziewczyny dajcie sobie spokój z tą dietą! Efekt jo-jo murowany! Stosowałam ją chyba pięć razy i tylko raz dotrwałam do końca i tak jak trzeba - jadłam wszystko. Owszem schudłam 7 kg, ale po tygodniu przytyłam. Już lepiej stosować jakieś tablety na odchudzanie, przynajmniej trzymają figurę...
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 15:06   #30
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Kopenhadzka

stosowalam ja 2 razy..efekty bylo widac, jednak pozniej balam sie cokolwiek jesc zeby nie zepsuc super efektu ;/ dzis juz wiem ze nie powrocilabym do tej diety(lepsze efekty daja dlugotrwale mniej drastyczne diety, tyle ze trzeba czekac i czekac....a oplaca sie! no i zmiana nawykow zywieniowych nastepuje z czasem dziewczyny nie katujcie sie ta dieta, szkoda zdrowia, samopoczucia i ladnego wygladu !
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.