Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 10:42   #2371
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

moje naturalne włosy mają 33 cm ale te najdłuższe- z przodu mam krótsze.

chciałam zamówic najciemniejszy brąz na tej aukcji http://www.allegro.pl/item631538702_...na_tasmie.html , co o tym sądzicie?
opłaca się? bo to tylko przedłuży moje włosy o 10cm..
no i czy kolor będzie odpowiedni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (147,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (151,0 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez lolly_girl
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:45
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:49   #2372
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

allegro chcialam zamowic od tego sprzedacy od ktorego pokazywalam ci maile ale po tym jak zobaczylam wlosy alicjii i NeverGood , kupilam pewniaka od Victoria Hair na allegro , wybralam kolor sloneczny blond (bez przekonania bo mam b jasne wlosy ) , ja jak przedluzalam naturalnymi na keratyne to wszystko z nimi robilam , po umyciu byly proste (ale nie super proste druty !! ) dopiero po prostownaniu sie takie robily . falowaly sie pod wplywem wilgoci , juz wam kiedys pisalam ze moja przyjaciolka miala Remy Hair (keratyna) na 100dniowke fryzjerka jej zrobila super loki (i napsikala tone lakieru ) i wlosow juz sie nie dalo rozczesac , sciagala je nasteonego dnia bo koltuny byly naprawde straszne . Jedyne co Wam moge powiedziec o naturalnych wlosach . przynajmniej w moim kolorze bardzo jasnego blondu to ZAWSZE i po ok miesiacu sie r0obily sianowate, dlatego chce sprobowac synt.
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:54   #2373
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
moje naturalne włosy mają 33 cm ale te najdłuższe- z przodu mam krótsze.

chciałam zamówic najciemniejszy brąz na tej aukcji http://www.allegro.pl/item631538702_...na_tasmie.html , co o tym sądzicie?
opłaca się? bo to tylko przedłuży moje włosy o 10cm..
no i czy kolor będzie odpowiedni
powiem tak co do włosów cena ok ale na pierwszym zdjeciu włosy czarne u tej laski wygladaja nawet fajnie ale spojszcie na poszarpane koncówki laski na 3 zjeciu?? jakos tak sztucznie to wyglada albo takie sprawia tylko mi wrazenie.... co myslicie?? moze nie powinnam sie sugerowac tym zdjeciem..

a jak zamówisz ze zamowisz najciemniejszy brąz to wydaje mi sie zazwyczaj on wyglada na czarny wiec bedziesz musiala chyba swoje dofarbowac
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:58   #2374
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
powiem tak co do włosów cena ok ale na pierwszym zdjeciu włosy czarne u tej laski wygladaja nawet fajnie ale spojszcie na poszarpane koncówki laski na 3 zjeciu?? jakos tak sztucznie to wyglada albo takie sprawia tylko mi wrazenie.... co myslicie?? moze nie powinnam sie sugerowac tym zdjeciem..

a jak zamówisz ze zamowisz najciemniejszy brąz to wydaje mi sie zazwyczaj on wyglada na czarny wiec bedziesz musiala chyba swoje dofarbowac
taaaak brzydko wyglądają u niej ale spójrzcie na ilosc kupowanych zestawów i komentarze zadowolonych klientów

kurcze to zamowic braz? jak myslicie?? dodalam zdjecia swoich wlosow, bez lampy ;p
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:02   #2375
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
allegro chcialam zamowic od tego sprzedacy od ktorego pokazywalam ci maile ale po tym jak zobaczylam wlosy alicjii i NeverGood , kupilam pewniaka od Victoria Hair na allegro , wybralam kolor sloneczny blond (bez przekonania bo mam b jasne wlosy ) , ja jak przedluzalam naturalnymi na keratyne to wszystko z nimi robilam , po umyciu byly proste (ale nie super proste druty !! ) dopiero po prostownaniu sie takie robily . falowaly sie pod wplywem wilgoci , juz wam kiedys pisalam ze moja przyjaciolka miala Remy Hair (keratyna) na 100dniowke fryzjerka jej zrobila super loki (i napsikala tone lakieru ) i wlosow juz sie nie dalo rozczesac , sciagala je nasteonego dnia bo koltuny byly naprawde straszne . Jedyne co Wam moge powiedziec o naturalnych wlosach . przynajmniej w moim kolorze bardzo jasnego blondu to ZAWSZE i po ok miesiacu sie r0obily sianowate, dlatego chce sprobowac synt.
kurcze a czemu ja niekojarze tych włosów alicjii i NeverGood ?? kurde teraz sie zakreciłam gdzie one je wstawiały??? a tamte mowisz ze sa dobre?? bo szkoda zebym na te wydala 239 zł i byly do d...py. No tylko ze szkoda ze one nie sa naturalne tylko syntetyki bo mi zalezy skoleji na tym abym mogla je krecic bo mam slub we wrzesniu i chce zeby cos mi fryzjerka na noch wykombinowala a syntetyka nie zakrecisz przeciez kurcze....

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
taaaak brzydko wyglądają u niej ale spójrzcie na ilosc kupowanych zestawów i komentarze zadowolonych klientów

kurcze to zamowic braz? jak myslicie?? dodalam zdjecia swoich wlosow, bez lampy ;p
ja bym zamowila na twoim miejscu braz nr 2 ale niestety chwilowo nie ma tak tam pisze

Edytowane przez allegro 098767890
Czas edycji: 2009-05-15 o 11:03
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:04   #2376
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

LollyGirl masz dlugie wlosy ale przedluzanie nie tylko doda im paru cm ale tez na pewno zagesci . wg mnie lepiej miec moze i ciut krotsze wlosy ale geste niz pojedyncze kikuty po sam tylek co do oferty .. musisz zaryzykowac , bo zadna z nas na oko nie oceni jakie sa wloosy , jak ktos chce zobaczyc moje zdjecia z poprzednich przedluzan to mam na : www.meksykanka7.fotka.pl TmargoT sie dzis zapadla pod ziemie , daj znac kochana jak wrocisz bo mam pare pytan do Ciebie

Allegro ale do wrzesnia masz jeszcze kupe czasu , nawet jak zamowisz te za 240 to uzywajac ich na pewno beda widoczne slady noszenia tym bardziej jesli sa jasny blond i sa naturalne .. no chyba ze kupisz i do wrzesnia ich nie bedziesz nosic ..

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-05-15 o 11:10
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:08   #2377
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

mi się w ogóle podobają kobiety w długich włosach a Ty ooodeta to w ogole fajna dupeczka jestes hehe

kurcze nie wiem jaki braz zamowic patrze na moje wlosy i sa ciemne i jakby jakies sliwkowe czasami :P wiem, ze u fryzjera jest to kolor "kawa"

tak, pisze, że chwilowy brak ale dogadałam się ze sprzedawczynia, że już są
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 11:11   #2378
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
LollyGirl masz dlugie wlosy ale przedluzanie nie tylko doda im paru cm ale tez na pewno zagesci . wg mnie lepiej miec moze i ciut krotsze wlosy ale geste niz pojedyncze kikuty po sam tylek co do oferty .. musisz zaryzykowac , bo zadna z nas na oko nie oceni jakie sa wloosy , jak ktos chce zobaczyc moje zdjecia z poprzednich przedluzan to mam na : www.meksykanka7.fotka.pl TmargoT sie dzis zapadla pod ziemie , daj znac kochana jak wrocisz bo mam pare pytan do Ciebie
wlasnie kolezanko masz kolor wlosów taki jaki ja chce hmm czyli mówisz słoneczny blond... ale jestes pewna ze syntetyki są dobre? naturalne nie sa lepsze?
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:13   #2379
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dzieki Lolly Girl aAAaaaa wiesz co .. wlasnie mi sie przypomnialo ze juz jedna dziewczyna z tego forum kupila wlosy od tej pani , i nawet chyba jakies zdjecie wkleila .. jak poszukasz pare stron wstecz .. nick byl cos z marta .. czarna z grzywka , czekaj tez spobuje poszukac , moglasbys sie z nia skontaktowac i wypytac co i jak ..
allegro nie wiem . to moj 1 raz jak bede miec sytn , poprzednio mialam ludzkie i Remy i indyjskie , i wiem ze sie robily sianowate , ale ja mialam metody stale a wiadomo ze tak sie szybciej niszcza niz na clipach ktore np zdejmujesz przed snem , ja te wlosy dpostane w przyszlym tyg , pozuzywam ich troche i ci powiem co mysle ,ale w takim wypadku musisz sie wstrzymac

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-05-15 o 11:16
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:21   #2380
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
dzieki Lolly Girl aAAaaaa wiesz co .. wlasnie mi sie przypomnialo ze juz jedna dziewczyna z tego forum kupila wlosy od tej pani , i nawet chyba jakies zdjecie wkleila .. jak poszukasz pare stron wstecz .. nick byl cos z marta .. czarna z grzywka , czekaj tez spobuje poszukac , moglasbys sie z nia skontaktowac i wypytac co i jak ..
allegro nie wiem . to moj 1 raz jak bede miec sytn , poprzednio mialam ludzkie i Remy i indyjskie , i wiem ze sie robily sianowate , ale ja mialam metody stale a wiadomo ze tak sie szybciej niszcza niz na clipach ktore np zdejmujesz przed snem , ja te wlosy dpostane w przyszlym tyg , pozuzywam ich troche i ci powiem co mysle ,ale w takim wypadku musisz sie wstrzymac
nie masz za co dziękowac, sama szczera prawda przy okazji Twoją siostrę też oglądałam na fotce.pl i przekaz jej , ze w dlugich wlosach wyglada super

zabieram się za szukanie choc nie przypominam sobie takiej osoby

i nadal mysle o tym jaki kolor zamowic
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:25   #2381
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
LollyGirl masz dlugie wlosy ale przedluzanie nie tylko doda im paru cm ale tez na pewno zagesci . wg mnie lepiej miec moze i ciut krotsze wlosy ale geste niz pojedyncze kikuty po sam tylek co do oferty .. musisz zaryzykowac , bo zadna z nas na oko nie oceni jakie sa wloosy , jak ktos chce zobaczyc moje zdjecia z poprzednich przedluzan to mam na : www.meksykanka7.fotka.pl TmargoT sie dzis zapadla pod ziemie , daj znac kochana jak wrocisz bo mam pare pytan do Ciebie

Allegro ale do wrzesnia masz jeszcze kupe czasu , nawet jak zamowisz te za 240 to uzywajac ich na pewno beda widoczne slady noszenia tym bardziej jesli sa jasny blond i sa naturalne .. no chyba ze kupisz i do wrzesnia ich nie bedziesz nosic ..
ooodeta czyli naturalne blond bardziej sie niszcza niz syntetyki blond?? speraja sie czy co?? wiesz ja chce juz kupic i w nich chodzic i mialam nadzieje ze przy codziennym noszeniu potrzymaja mi chociaz z pol rok co ty na to? co mi doradzasz??

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
dzieki Lolly Girl aAAaaaa wiesz co .. wlasnie mi sie przypomnialo ze juz jedna dziewczyna z tego forum kupila wlosy od tej pani , i nawet chyba jakies zdjecie wkleila .. jak poszukasz pare stron wstecz .. nick byl cos z marta .. czarna z grzywka , czekaj tez spobuje poszukac , moglasbys sie z nia skontaktowac i wypytac co i jak ..
allegro nie wiem . to moj 1 raz jak bede miec sytn , poprzednio mialam ludzkie i Remy i indyjskie , i wiem ze sie robily sianowate , ale ja mialam metody stale a wiadomo ze tak sie szybciej niszcza niz na clipach ktore np zdejmujesz przed snem , ja te wlosy dpostane w przyszlym tyg , pozuzywam ich troche i ci powiem co mysle ,ale w takim wypadku musisz sie wstrzymac
aha no teraz to sie zastanawiam moze zmowie te za 90 zł na poczatek przeciez to nie majatek sama nie wiem...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
nie masz za co dziękowac, sama szczera prawda przy okazji Twoją siostrę też oglądałam na fotce.pl i przekaz jej , ze w dlugich wlosach wyglada super

zabieram się za szukanie choc nie przypominam sobie takiej osoby

i nadal mysle o tym jaki kolor zamowic
proponuje najlepiej isc do fryzjera kazac sobie nalozyc konkretny kolor np ciemny braz (wyglada jak naturalny czarny) i taki sam zamowic na allegro bedzie najproscie
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 11:31   #2382
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Lolly znalazlam , dziewczyna nazywa sie magda785 na stronie 66 na tym forum wkleila fotke ,
allegro nie o to chodzi ze sie spieraly , kolor byl w porzadku , poprostu byly lekko sianowate , jak chodzilam do fryzjera na mycie glowy to mi potem je tak suszyl na szczotce ze byly idealnie gladkie i fajne , puszyly sie , walilam na nie wszystko , balsamy , sera , olejki i mimo wszystko nie byly takie jak ja chcialam .nie mowie ze byly zle , (bo nie byly ) mialy po prostu defekty ( i defekty pewnie znajde tez w syntetykach ) poki co nie potarfie Ci powiedziec ktore sa lepsze.
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:33   #2383
aniatst
Przyczajenie
 
Avatar aniatst
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 20
Exclamation Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

reklama jest platna ....

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:10 Powód: ps
aniatst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:43   #2384
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
Lolly znalazlam , dziewczyna nazywa sie magda785 na stronie 66 na tym forum wkleila fotke ,
allegro nie o to chodzi ze sie spieraly , kolor byl w porzadku , poprostu byly lekko sianowate , jak chodzilam do fryzjera na mycie glowy to mi potem je tak suszyl na szczotce ze byly idealnie gladkie i fajne , puszyly sie , walilam na nie wszystko , balsamy , sera , olejki i mimo wszystko nie byly takie jak ja chcialam .nie mowie ze byly zle , (bo nie byly ) mialy po prostu defekty ( i defekty pewnie znajde tez w syntetykach ) poki co nie potarfie Ci powiedziec ktore sa lepsze.
widzę to zdjęcie, jakos tak mało tych włosów ale może dlatego, że magda785 miała swoje włosy krótkie:P
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:47   #2385
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

reklama
wiesz ze nieoplacona reklama jest tu zabroniona czy jestem 1 osoba ktora cie o tym informuje ?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:19
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:49   #2386
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

reklama

nie wiem czy mozna sie tak reklamowac na forum ale to nie moja sprawa w kazdym razie wyszukalam cie na allegro i widzialam ze ty zamawialas włoski takie jakie kolezanka nasza chciala akupic
xxxxxx
moze powiesz jej cos na ich temat???

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:53 Powód: edytowane przez moderatora (link)
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:51   #2387
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
nie wiem czy mozna sie tak reklamowac na forum ale to nie moja sprawa w kazdym razie wyszukalam cie na allegro i widzialam ze ty zamawialas włoski xxxxxxxxx takie jakie kolezanka nasza chciala akupic moze powiesz jej cos na ich temat???
dokładnie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:42 Powód: edytowane przez moderatora (link)
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:11   #2388
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

[reklama


to jest zdecydowanie reklama!!!!!!!!!!!!!
__________________
24.03.2016

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:20
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:15   #2389
aniatst
Przyczajenie
 
Avatar aniatst
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
dokładnie
Tak, kupowałam włoski z tego linku i jestem zadowolona. W tej chwili mam dostęp do włosów, kupiłam taśmę w swoim odcieniu i zostało mi duuużo tego - stąd chęć sprzedaży. Kupiłam kolejną, gdyż idę na wesele i chciałam mieć włoski "świeże".

PS sorki dziewczyny, nie wiedziałam o tej reklamie płatnej ;(

Edytowane przez aniatst
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:20 Powód: przepraszam za reklamę
aniatst jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 12:18   #2390
aniatst
Przyczajenie
 
Avatar aniatst
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

wklejam kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy nr4.jpg (74,8 KB, 46 załadowań)
aniatst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:42   #2391
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Emilcia czyli wedlug ciebie ja majac wlosy przed ramiona jak ty powinnam kupic ssobie syntetyki tak?? a mialas syntetyki?? zalezy mi na wlosach ktore bede mogla codzinnie nosic i beda geste no nie?? http://www.allegro.pl/item635691838_...tuj_geste.html
czy np te wedlu ciebie beda dobre czy zostac przy zakupie wlosow naturalnych??
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:44   #2392
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
Emilcia czyli wedlug ciebie ja majac wlosy przed ramiona jak ty powinnam kupic ssobie syntetyki tak?? a mialas syntetyki?? zalezy mi na wlosach ktore bede mogla codzinnie nosic i beda geste no nie?? http://www.allegro.pl/item635691838_...tuj_geste.html
czy np te wedlu ciebie beda dobre czy zostac przy zakupie wlosow naturalnych??
a ja tam bym syntetyków nie kupiła

teraz mam problem z kolorem
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:46   #2393
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
a ja tam bym syntetyków nie kupiła

teraz mam problem z kolorem
juz ci poradzilam kolezanko co bym na twoim miejscu zrobila
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:52   #2394
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ooodeta gdzies ty na tych quadach rajdowała ??
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:53   #2395
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
juz ci poradzilam kolezanko co bym na twoim miejscu zrobila
i tak chyba zrobię kupie nr 2 i dopasuje swoje włosy do niego



czy moze kupic ciemniejsze i dofarbowac na ciemniejsze? bo jak tamte okaza sie za jasne dla mnie?

Edytowane przez lolly_girl
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:54
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:25   #2396
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
Emilcia czyli wedlug ciebie ja majac wlosy przed ramiona jak ty powinnam kupic ssobie syntetyki tak?? a mialas syntetyki?? zalezy mi na wlosach ktore bede mogla codzinnie nosic i beda geste no nie?? http://www.allegro.pl/item635691838_...tuj_geste.html
czy np te wedlu ciebie beda dobre czy zostac przy zakupie wlosow naturalnych??

spojz na efekt jazzyl, ma duzo wlosow jakby hodowala je latami ja naturalnymi 7 tasmami takiego efektu nie osiagnelam, moze w polowie. wiadomo ze naturalne sa lepsze i wogole ale wydaje mi sie ze bardziej do dluzszych wlosow badz zageszczenia, w przypadku syntetycznych balalabym sie afektu sztucznosci wkoncu bedzie ich duzo, musisz sama zdecydowac:rolleyes :
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:42   #2397
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
ooodeta gdzies ty na tych quadach rajdowała ??
hehe na pustyni :p jak bylam w sharm e grudniu ..

LollyGirl i co , zdecydowalas sie ? ja bym zaryzykowala chociaz 118 zl jak na wlosy naturalne to bardzo malo ,zeby tylko wlasnie rzadkie nie byly
na allegro jest mnostwo tych ofert ale niestety czesto sa to buble,skonaktuj sie z ta dziewczyna co juz je ma i popytaj co i jak
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:10   #2398
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a czy Wasze naturalne clipy tez maja tak dziwnie kuleczkami zakonczeone koncowki? przed chwila farbowalam kawek i wiecie co? strasznie farbe przyjmuja, musialam jechac i kupic ciemniejsza bo ciemnej czekolady wogole nie przyjely,,,,
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:12   #2399
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Emilcia coś mi sie zdaje ze Twoje clipy skoro tak zle przyjmują farbe to mieszanka syntetyków
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:28   #2400
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

i do tego znalazlam duzoo bialych wlosow


proba nr 2 powiodla sie, kolor chwycil ale wlosy nie sa uz takie gladkie dlatego chyba nie bede farbowac
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.