Kozaki Lasocki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 21:28   #31
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Kozaki Lasocki

a może poprawiły sie jakościowo..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 21:32   #32
justynad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kozaki Lasocki

Sprawdź - kup i kapnij w domu wodą lekko, wystarczy kilka kropel - jak po wyschnięciu będzie biały zaciek wyczyść od razu szmatką i leć oddać (nienoszone możesz w ciągu 30 dni). teraz tak bym zrobiła - u mnie wyszło w takcie użytkowania, może mogłam się uprzeć i reklamować - za późno już niestety. a takie denerwujące to jest bo buty fajne są. pozdrawiam
justynad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 21:36   #33
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez justynad Pokaż wiadomość
Sprawdź - kup i kapnij w domu wodą lekko, wystarczy kilka kropel - jak po wyschnięciu będzie biały zaciek wyczyść od razu szmatką i leć oddać (nienoszone możesz w ciągu 30 dni). teraz tak bym zrobiła - u mnie wyszło w takcie użytkowania, może mogłam się uprzeć i reklamować - za późno już niestety. a takie denerwujące to jest bo buty fajne są. pozdrawiam
wielkie dzieki za szybka odpowiedz
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 16:20   #34
Gosiaczek-pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Wawa
Wiadomości: 12
GG do Gosiaczek-pl
Dot.: Kozaki Lasocki

A ja mam do Was takie pytanie: podobają mi się buty Lasockiego tyle, że zastanawiam się nad ich kupnem bo są ze skóry lakierowanej i nie wiem jak ten typ materiału znosi nasze zimowe warunki czyli mrozy, pluchę i dużą ilość soli. Proszę o radę
Gosiaczek-pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:16   #35
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kozaki Lasocki

Odświeżam wątek może autorka napisze jak się nosiły bo już kilka lat upłynęło Ja dziś właśnie kupiłam kozaki za 350zł więc mam nadzieję że jednak będą ok
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:35   #36
Tristher
Raczkowanie
 
Avatar Tristher
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 106
GG do Tristher
Dot.: Kozaki Lasocki

Ja miałam kozaki z Lasocki, skórzane, przez 3 lata. Dopiero wtedy pojawiły się obtarcia, ale to dlatego, że gdy chodzę obcieram nogami o siebie. Chodziłam w nich po śniegu, w czasie deszczu i mogę zapewnić, że mi nie przemakały Praktycznie wszystkie buty, włącznie z sandałami, balerinami mam od Lasockiego. Nigdy mnie nie zawiodły, do tego są świetnie wyprofilowane.
__________________
Zapraszam na mój blog o zdrowym stylu życia i odżywianiu.


Studentka dietetyki Treningi siłowe
Tristher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:55   #37
brattby
Raczkowanie
 
Avatar brattby
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Kozaki Lasocki

Ja mam kilka par kozaków Lasocki, najstarsze pochodzą z 2007 roku i gdyby nie to, że fason dziś jest już obciachowy, to nadal z powodzeniem mogłabym w nich chodzić. Wiadomo, trochę się zniszczyły, zwłaszcza że ja bardzo eksploatuję buty i raczej niedbale chodzę, ale w porównaniu do moich kozaków innych firm są w o wiele lepszym stanie. Nigdy żadne nie przeciekały. W tym roku kupiłam oficerki, klasyczny fason z dwiema gumami na łydce z tyłu - obawiam się, że ta guma może się jakoś brzydko rozciągnąć po jakimś czasie, zobaczymy. W każdym razie w tej cenie ciężko o lepsze skórzane buty z sieciówki, być może u mniejszych krajowych producentów znalazłoby się coś ciekawszego, ale ja nie mam dostępu do takich sklepów, ani czasu żeby ich szukać.
brattby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 10:01   #38
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kozaki Lasocki

jeśli chodzi o tą firmę to akurat dla mnie tylko kozaki się nadają do chodzenia

wszelakie balerinki, sandałki, klapeczki, czółenka i inne to jakaś masakra

szczególnie sandały z tego lata, we wszystkich noga leciała mi do przodu i miały za luźne paski, innym paniom to nie przeszkadzało i dziarsko chodziły z palcami wystającymi poza but

rozmiar 38 jest dla mnie za mały 39 za duży co się wogóle nie tyczy kozaków, czółenka są twarde i niewygodne, jakies takie sztywne, do tego mają źle wyprofilowany obcas

kozaki za to są świetne mam już 3 pary i jestem bardzo zadowolona
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 10:09   #39
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Kozaki Lasocki

odnawiam wątek, żeby nie zakładac kolejnego.
Czy można kupić te kozaki w innym miejscu niż CCC ?sklep internetowy?
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:13   #40
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Kozaki Lasocki

Ja się spotkałam raczej z dobrymi opiniami o tej firmie
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:16   #41
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kozaki Lasocki

a mi się strasznie obcasy strasznie scierają.. a jak już wypadnie fleczek to koszmar
poza tym ok za taką cenę to są przyzwoite.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 10:55   #42
MileneK4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kozaki Lasocki

Witam,
Niestety ja mam przykre doświadczenia z obuwiem firmy Lasocki. Mam 2 pary oficerek, 1 parę sandałków i 1 parę kozaków.Dodam, że każdy rodzaj zakupionego obuwia jest ze skóry naturalnej. Z oficerkami, które zakupiłam jako pierwsze był problem z materiałem, która schodziła płatami z czubków.Oczywiście reklamacja i odwoływanie się od decyzji. Z drugimi zakupionymi oficerkami miałam problem taki, że końcówka zamka niszczyła mi rajstopy i nie była odpowiednio zrobiona, a 1 but uwierał mnie w kostce, oczywiście procedura reklamacyjna j.w. Z sandałkami problem polegał na tym, że zaczęła się zdzierać skóra i nieestetycznie wyglądały, po krótkim czasie użytkowania, ale reklamację sobie już odpuściłam. Najlepsza sytuacja jest z zakupionymi w zeszłą zimę kozakami, tzn. dostałam je w prezencie gwiazdkowym. Kiedy je ubrałam nic nie zauważyłam, wszystko było ok. Ale pewnego dnia spojrzałam w lustro i ku mojemu zdumieniu, zobaczyłam że w prawym bucie jest krzywo uszyta cholewka!!! Dramat, buty kosztowały ok 300 zł. Zaniosłam więc trefny produkt do reklamacji i po 14 dniach przyszła odpowiedź, że mogłam sprawdzić obuwie w sklepie, że miałam 30 dni na zwrot itp... Jednak w moim przypadku nie było takiej możliwości, bo był to prezent. Oczywiście odwołanie się od decyzji, w której wszystko wytłumaczyłam, ale odpowiedź przyszła taka, że niemożliwe jest, aby cholewka była krzywo uszyta, gdyż wszystko jest sprawdzane na jakiś maszynach (oczywiście maszyny są nieomylne). Więc doszłam do wniosku, że moja przygoda z firmą Lasocki zakończyła się na dobre i przestrzegam innych przed popełnieniem tych samych błędów. Niestety zauważyłam, że sieciówki nie dbają o swoich klientów!!!
MileneK4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 11:42   #43
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kozaki Lasocki

myślę, że wpadki zdarzają się we wszystkich firmach

kiedyś kupiłam sandałki w ecco za 270zł, były to moje pierwsze sandały ze skóry więc nie zastanowiłam się nad tym, że obcas obszyty skórą może się szybko zniszczyć - obcasy nie wytrzymały nawet jednego sezonu jak chciałam reklamować to nie uznawali, jedynie zaproponowano mi naprawę i buty starczyły mi na nastepne wakacje tylko mimo, że reszta buta była w dobrym stanie

w zeszłym roku kupiłam kozaki w venezi za 600zł, miały one na obcasach naklejone blaszki z napisem venezia, na drugi dzień zauważyłam, że jedna z blaszek jest naklejona do góry nogami, ale bez problemu mi wymienili

w sobotę kupiłam kolejne kozaki z Lasockiego, to już moja 4 para

a to, że suwak uszkadza rajstopy to normalka w każdym kozaku, ja wtedy zakładam buty których suwak nie kończy się u góry tylko tak posrodku nie wiem jak to opisać
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 16:17   #44
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Kozaki Lasocki

Uwazam ze Lasocki ma fajne kozaki- ja jednak nie moge tam kupować oficerek ze wzgledu na małą średnice cholewek. Stawiam na Ryłko.
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:52   #45
zadziora85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 206
Dot.: Kozaki Lasocki

Polecam, zeszły sezon moje kozaki sprawowały się idealnie, przede wszystkim ciepłe, ale to może też dlatego, że miały delikatną platformę i izolowała delikatnie... W każdym razie ja polecam, chociaż i mnie serce bolało wydać 300zł za buty
zadziora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 10:46   #46
MileneK4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
myślę, że wpadki zdarzają się we wszystkich firmach

kiedyś kupiłam sandałki w ecco za 270zł, były to moje pierwsze sandały ze skóry więc nie zastanowiłam się nad tym, że obcas obszyty skórą może się szybko zniszczyć - obcasy nie wytrzymały nawet jednego sezonu jak chciałam reklamować to nie uznawali, jedynie zaproponowano mi naprawę i buty starczyły mi na nastepne wakacje tylko mimo, że reszta buta była w dobrym stanie

w zeszłym roku kupiłam kozaki w venezi za 600zł, miały one na obcasach naklejone blaszki z napisem venezia, na drugi dzień zauważyłam, że jedna z blaszek jest naklejona do góry nogami, ale bez problemu mi wymienili

w sobotę kupiłam kolejne kozaki z Lasockiego, to już moja 4 para

a to, że suwak uszkadza rajstopy to normalka w każdym kozaku, ja wtedy zakładam buty których suwak nie kończy się u góry tylko tak posrodku nie wiem jak to opisać
Paulinka675 nie uważam, aby rzeczą normalna i dopuszczalną w obuwiu było uszkadzanie ubrań. W moim przypadku było to źle wykonane i but został naprawiony, ale takie rzeczy nie powinny się zdarzać.
MileneK4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 12:03   #47
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez MileneK4 Pokaż wiadomość
Paulinka675 nie uważam, aby rzeczą normalna i dopuszczalną w obuwiu było uszkadzanie ubrań. W moim przypadku było to źle wykonane i but został naprawiony, ale takie rzeczy nie powinny się zdarzać.
suwak jako rzecz metalowa i o nieregularnym kształcie może uszkadzać rajstopy, w moim przypadku je mechaci, nie lubię tego ale co zrobić...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 12:13   #48
MileneK4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
suwak jako rzecz metalowa i o nieregularnym kształcie może uszkadzać rajstopy, w moim przypadku je mechaci, nie lubię tego ale co zrobić...
W moim przypadku chodziło o zakończenie zamka nie suwak, więc sprawa wygląda inaczej. W innym obuwiu nigdy mi się to nie zdarzyło, więc to była usterka, którą udało się usunąć i która nie powinna się zdarzyć i być do zaakceptowania, bo płacimy za towar, a nie dostajemy go w prezencie. A obuwie kupujemy po to, aby z niego korzystać, a nie żeby leżało w kartonie, bo coś się z nim dzieje...
MileneK4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 16:54   #49
Czosnek1987
Przyczajenie
 
Avatar Czosnek1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kozaki Lasocki

Dziś zakupiłam kozaki zimowe Lasocki na płaskim obcasie. Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzą
Czosnek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 17:05   #50
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Kozaki Lasocki

Ja wczoraj kupiłam sobie te buty Lasocki:

http://ccc.eu/pl/woman/catalog/all/318444

Załapałam się jeszcze na rabat 20% i zapłaciłam jakieś 240 zł. Jutro będą miały swoją premierę w pracy, mam nadzieję, że będę zadowolona, bo strasznie długo szukałam butów w takim fasonie

Aaaa i na żywo wyglądają o wiele lepiej! Mają fajnie wyprofilowany przód buta, w sumie te zdjęcie katalogowe by mnie nie zachęciło do kupna, ale zdecydowanie ładniejsze i zgrabniejsze!

Edytowane przez zakalec
Czas edycji: 2013-11-17 o 17:07 Powód: dopisek
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:19   #51
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Kozaki Lasocki

A ja nie jestem szczęśliwą posiadaczką kozaków firmy lasocki, chociaż do tej pory nią byłam przez lata... Zima ledwo się zaczęła a moje buty przemakają na "szwach" Nie mogę nic z tym zrobić bo przemakanie nie podlega reklamacji, jestem 330 zł w plecy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600150000003sur.jpg (54,2 KB, 24 załadowań)
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:35   #52
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
A ja nie jestem szczęśliwą posiadaczką kozaków firmy lasocki, chociaż do tej pory nią byłam przez lata... Zima ledwo się zaczęła a moje buty przemakają na "szwach" Nie mogę nic z tym zrobić bo przemakanie nie podlega reklamacji, jestem 330 zł w plecy.
a używasz impregnatów?
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:01   #53
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
a używasz impregnatów?
Używam, ale jakie to ma znaczenie skoro one przemakają "w szwach" ? To niczego nie zmieni. Futrówka/przód buta (nie wiem jak to nazwać ) nie przemaka, tylko miejsce, w którym skóra łączy się z podeszwą.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:11   #54
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Używam, ale jakie to ma znaczenie skoro one przemakają "w szwach" ? To niczego nie zmieni. Futrówka/przód buta (nie wiem jak to nazwać ) nie przemaka, tylko miejsce, w którym skóra łączy się z podeszwą.
szwy można zaimpregnować za pomocą wosku lub parafiny. mieszasz w stosunku 1:10 ze spirytusem i delikatnie nakładasz na nitkę np. za pomocą zapałki.
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:29   #55
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Kozaki Lasocki

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
szwy można zaimpregnować za pomocą wosku lub parafiny. mieszasz w stosunku 1:10 ze spirytusem i delikatnie nakładasz na nitkę np. za pomocą zapałki.
Ale one nie są zszywane tylko klejone To "w szwach" to była taka przenośnia bo nie wiedziałam jak to ubrać w słowa.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 13:54   #56
Ivory
Raczkowanie
 
Avatar Ivory
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: XYZ
Wiadomości: 221
Smile Dot.: Kozaki Lasocki

Ja kupiłam pierwsze kozaki Lasockiego w tamtym roku. Długo się zastanawiałam nad nimi, bo te, które mi się spodobały, kosztowały 350,00 zł. Na szczęście niedługo potem CCC zrobiło promocję i zapłaciłam tylko 270,00 zł. Poza tym, że wymieniłam już fleki, to noszą się dobrze, nic się z nimi złego nie dzieje. Zobaczymy co będzie dalej.
Ivory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:18   #57
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Kozaki Lasocki

bardzo dobra firma nie bedziesz żałować
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 21:02   #58
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Kozaki Lasocki

Nie polecam tej firmy :thumbdown:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 22:02:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.