jak schudnąć?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 09:19   #1
stynkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16

jak schudnąć??


hej,
mam 18 lat i waże 69 kg przy 164 cm.
chciałabym schudnąć.prubowałam już 1000 razy i nic z tego. stoje w miejscu. odkąd pamietam zawsze byłam taka "przy kości'. Staram się : nie jem słodyczy w ogóle, pieczywa białego,nie słodze kawy,herbaty, nie pije gazowanych napojów... ćwicze:codziennie robie po50-100 brzuszkówi i jeszcze jakieś tam ćwiczenia. ostatnio nawet kupiłam sobie linee, zjadłam całe opakowanie.. ale nie pomogła. Tak strasznie zazdroszcze szczupłym dziewczynom... ja już o niczym innym w sumie nie myśle tylko o tym jak by tu schudnąć... od jakiegoś czasu piję czerwoną cherbatę, podobno pomaga..
tak sobie pomyślałam że od wakacji zaczne jeszcze na basen chodzić...
nie wiem co zrobić żeby w końcu moja waga poleciała choć troche w dół..
bardzo prosze o rady..
stynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:10   #2
ElleEstJolieeeee
Raczkowanie
 
Avatar ElleEstJolieeeee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 142
Dot.: jak schudnąć??

Wklej swój jadłospis, zobaczymy jakie błędy robisz, albo wklejaj swoje jadłospisy w tym wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...336565&page=55 .
Musisz zjadać duże,pełnowartościowe śniadania , 5 posiłków, na kolację najlepiej białko+ warzywa, nie mozesz pozwolic ,żeby być głodnym na diecie,ona ma być przyjemnoscia i trwałą zmianą nawyków żywieniowych
Koniecznie musisz pamiętać by dostarczać nnkt ,znajdziesz je w tłustych rybach morskich ,nasionach,orzechach,avoc ado - ułatwiają chudnięcie i Twoja skora nie będzie wysuszona
__________________
I'm delighting in the air

but I'm hungry ..

for you
ElleEstJolieeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:08   #3
stynkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: jak schudnąć??

no więc na śniadanie jem zazwyczaj 1-2 kanapki ciemnego chleba z serem albo wedlina pomidor do tego czy coś i kawa, potem na 2 śniadanie też kanapke jakąś albo jabłko, obiad to zazwyczaj 1 danie nie wiem np ziemniaki mieso jakieś i sórówka, zazwyczaj do obiadu pije sok pomarańczowy, a potem popołudniu albo wieczorem coś jeszcze zjadam, owoce albo jogurt, albo też kanapke jakąś..no i jem o 18 najpużniej...
stynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:05   #4
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: jak schudnąć??

Cytat:
Napisane przez stynkaaa Pokaż wiadomość
no więc na śniadanie jem zazwyczaj 1-2 kanapki ciemnego chleba z serem albo wedlina pomidor do tego czy coś i kawa, potem na 2 śniadanie też kanapke jakąś albo jabłko, obiad to zazwyczaj 1 danie nie wiem np ziemniaki mieso jakieś i sórówka, zazwyczaj do obiadu pije sok pomarańczowy, a potem popołudniu albo wieczorem coś jeszcze zjadam, owoce albo jogurt, albo też kanapke jakąś..no i jem o 18 najpużniej...
Nie jest najlepiej. Poczytaj podwieszone wątki i wklejaj swoje jadłospisy na wątek "Nasze codzienne jadłospisy". I nie przejmuj się, jeśli na początku będziesz popełniać błędy. Zmiana nawyków żywieniowych to nie takie hop siup, pewnie zajmie Ci trochę czasu zanim się dowiesz co i jak najlepiej jest jeść. Wizażanki na pewno chętnie Ci pomogą. Najważniejsze to jedz więcej w I połowie dnia, a mni9ej w II (5 pełnych posiłków). I masz tak jeść, żeby nie czuć głodu.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:00   #5
stynkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: jak schudnąć??

dzieki za odpowiedzi
ale to znaczy że żeby schudnąc to mam zacząć jeść więcej??
stynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.