Keratynowe prostowanie -część II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 11:03   #331
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ebuy
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:58   #332
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no właśnie "ibej" jest zestaw za 16funtów z 50ml golda i z szamponem oczyszczającym
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:22   #333
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja biorę 100ml za 24 euro
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:25   #334
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Teken jak tam twoje włosy po Encanto? Ponawiałeś zabieg?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 08:02   #335
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

robiłem na początku stycznia. przez to ze przez ten cały czas myłem włosy normalnym szamponem, włosy po umyciu były napuszone, ale proste, do czasu aż nie ściąłem włosów <grzywka po naciągnięciu, sięga ust, a boki trochę za ucho> i teraz mam tak że końcówki podwijają mi się.
Ciekawe jak zabieg wyjdzie na takich włosach.

ps. mam problemy z kupieniem golda. może ktoś będzie umiał pomóc
http://community.ebay.pl/topic/Kupow...%87/2000000331
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:36   #336
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

robilam encanto w grudniu ale cos slabe efekty bo wlosy powoli znow zaczynaja sie puszyc mimo ze myje je baby dreamem ;p ale i tak polecam keratynke gdyby nie ona codziennie rano prostowlabym wlosy ok 30 min a tak wystarczy 5
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 23:58   #337
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
robiłem na początku stycznia. przez to ze przez ten cały czas myłem włosy normalnym szamponem, włosy po umyciu były napuszone, ale proste, do czasu aż nie ściąłem włosów <grzywka po naciągnięciu, sięga ust, a boki trochę za ucho> i teraz mam tak że końcówki podwijają mi się.
Ciekawe jak zabieg wyjdzie na takich włosach.

ps. mam problemy z kupieniem golda. może ktoś będzie umiał pomóc
http://community.ebay.pl/topic/Kupow...%87/2000000331
Strzyżenie też ma dużo do podwijania się końcówek
Mi teraz włosy troche podrosły i zaczynają tak 'jakby o szyje się opierać i odwijają się właśnie na zewnątrz' jak miałam boba to proste były.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 09:20   #338
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

teraz sa przynajmniej równe, bo wcześniej.. chyba każdy włos miał inną długość
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:36   #339
judittaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czesc Dziewczyny. W osotatni piatek byłam na keratynowym prostowaniu włosów ENCANTO. zabieg wykonywala mi miła pani, która juz kilkakrotnie robila te zabiegi. Oczywiscie poczytałam wcześniej wątek na ten temat i wiem jak to powinno mniej więcej wyglądac. wiec kiedy robiła mi włosy to wszystko dokładnie analizowałam i wiem ze zrobiła wsdzystko bardzo dokładnie i pokolei. Zabieg zajął mi chyba z 4 godziny. Oczywiscie smród niesamowity ale tylko chwilami czułam go aż tak strasznie, zwłaszcza jak suszyła i prostowała z przodu. Za cały zabieg zapłaciłam 300zł +50zł dostałam odżywke z Kallosa duża Late 500ml, CHI Kreatin Mist i Babydreama. Pani powiedziała mi, żebym nie myła wlosów przez conjamniej dwa dni. Akurat dla mnie to nie problem bo w weekend nie zamierzam nigdzie wychodzić. Dzisiaj jest niedziela a ja mam stttraaasznie tłuste włosy ale i tak umyje je dopiero jutro, dzisiaj wytrzymam. jestem w stanie się pomęczyć.
Moje włosy przed prostowaniem były w tttragicznym stanie, okropnym, porozdawjane koncówki i gdzieniedzie az takie białe. ogólnie jesli chodzi o moje włosy to napewno nie są one kręcone. Przy uzyciu suszarki włosy są proste tylko strasznie sie puszą a grzywką wykręca się w różne dziwne strony i strasznie ją maltretowałam prostownicą, zwłaszcza ze ją zapuszczam i wyglada okropnie. Juz nie mogę się doczekać kiedy zmyje ten olej z głowy bo czuje sie jakas taka brudna! Mam nadzieje ze jutro bede zadowolona z efektu. Fryzjerka powiedziała ze ten efekt moze sie u mnie utrzymać nawet 6 miesiecy bo juz po pierwszym wysuszzeniu miałam włosy bardzo proste i ze moje włosy duzo wchłoneły kratyny.

a czy zabieg jest niszczący? nie sądzę. ale to się okaże.
a powiedzcie mi czy po tej odzywce którą należy spłukać tylko 50% to włosy są super miękkie? Bo ja raczej miałam takie tępę i niezbyt błyszczące, teraz to sie błyszczą z innego powodu. Mam nadzieje ze po umyciu bedą super.CO o ty myslicie??

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dodam że prostowałam włosy przez ok 5/6 lat codzinnie. az się dziwie że nie są az taie tragiczne! ale kondycję można sobie wyobrazić.! tragedia. tyle tylko ze nie farbuje włosów! nie mogę sie doczekać aż wymyję włosy!
judittaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 12:37   #340
deSireeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

robiłam wczoraj kolezance encanto , wszystko tak jak trzeba wg instrukcji tylko nie wiem dlaczego nic nie smierdziało tzn piekło w oczy ale nie było az tak zle jak opisywałyscie wiec nie wiem czy dobrze zrobiłam..
__________________

deSireeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 13:02   #341
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez deSireeeee Pokaż wiadomość
robiłam wczoraj kolezance encanto , wszystko tak jak trzeba wg instrukcji tylko nie wiem dlaczego nic nie smierdziało tzn piekło w oczy ale nie było az tak zle jak opisywałyscie wiec nie wiem czy dobrze zrobiłam..
ja jak robiłąm też nei było aż tak źle jak pisały dziewczyny owszem delikatnie piekly oczy momentami ale na spokojnie dalo sie wytrzymac
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 17:45   #342
deSireeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

nie miałam nawet okna otwartego, nic nie smierdziało tylko lekko oczy piekły, spodziewałam sie horroru bo tak dziewczyny to opisywały
__________________

deSireeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:13   #343
judittaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a powiedzcie mi, bo ja robilam to u fryzjerki. Mianowicie chodzi mi o to ze jesli juz umyłam glowę i w zasadzie włosy są idealnie proste tylko tam dwa kosmyki na grzywce mi troche nie pasują no i po umyciu jeszcze raz nastawiłam prostownice na 230 z nadzieją ze się jeszcze uda bo chyba niezbyt dokladnie wymyłam włosy bo jak prosotwałam to znowu tak smierdziało strasznie. jest szansa ze to się wyprostuje?? czy juz po umyciu nie ma szans? całe wlosy mam proste tylko dwa kosemyki mi stoją dziwnie

a tak ps. kupilam dzisiaj odzywkę avocado&shea z garniera. tam coś pisze w składzie o alkoholu? co wy na to?

Edytowane przez judittaa
Czas edycji: 2011-03-08 o 11:07
judittaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:07   #344
judittaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a jeszcze jedno, mam zamiar teraz zadbac o włosy kiedy nie będę ich prostować! powiedzcie mi co z naftą kosmetyczną?? bo wiem ze ona jest dobra, oprocz tego jajko również bo wiadomo że piwo to alkohol. tylko nie znam sie na składzie itd i nie wiem co z naftą kosmetyczną. zeby nie wypłukała kreatyny??
judittaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:29   #345
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez judittaa Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, bo ja robilam to u fryzjerki. Mianowicie chodzi mi o to ze jesli juz umyłam glowę i w zasadzie włosy są idealnie proste tylko tam dwa kosmyki na grzywce mi troche nie pasują no i po umyciu jeszcze raz nastawiłam prostownice na 230 z nadzieją ze się jeszcze uda bo chyba niezbyt dokladnie wymyłam włosy bo jak prosotwałam to znowu tak smierdziało strasznie. jest szansa ze to się wyprostuje?? czy juz po umyciu nie ma szans? całe wlosy mam proste tylko dwa kosemyki mi stoją dziwnie

a tak ps. kupilam dzisiaj odzywkę avocado&shea z garniera. tam coś pisze w składzie o alkoholu? co wy na to?

szczerze watpie, żeby tam był alkohol...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 23:01   #346
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Po trzech tygodniach po zabiegu global keratin moje włosy wróciły chyba do stanu poprzedniego. Utwierdziłam się w przekonaniu, że wywaliłam 390zł i spokojnie mogłam za to zafundować sobie inny, odżywczy zabieg w granicach 100zł... może za jakiś czas spróbuję też tego Waszego encanto Zobaczymy ; )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 11:51   #347
judittaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja jestem z zabiegu zadowolona, tyle ze strasznie mi sie koncówki na grzywce zniszczyly od tego prostowania, moze to tez powód ze juz wczesniej miałam mocno zniszczone, zwłaszcza z przodu głowy tj koło twarzy. I teraz włosy wygladają conajmniej zle! ani jedwabiu nie nałoże zeby to jakos ujarzmić i trochę zakryć i juz nie mam pomysłu, musze je lekko przeprostowac z przodu zeby te odstajace zniszczone włosy nie stały. Moze polecicie cos co by je jakos zregenerwoało? w miare mozliwosci je sciełam. Teraz codzinnie albo co drugi dzien robię maskę LATTE którą mieszam z jajkiem. Powiedzcie mi czy OLEJEK RYCYNOWY i NAFTA szkodliwe?bo kiedy je stosowałam i wiem ze są spoko, tylko się boje czy nie spłukają kreatyny?
a i jeszcze znalałam maskę RIGENOL powiedzcie mi czy ona jest zabroniona? w spisie masek które mozna uzywac jej nie ma, tzn ze ma jakies szkodliwe składniki?
judittaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:03   #348
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny błagam pomożcie!
Szukalam juz wszedzie w necie i nic nie moge znalezc zadnej odpowiedzi.Nie mam sily aby przeczytac caly watek , przejrzalam i tez nie znalazlam o tym jak zmyc keratyne encanto?? czy moge to zrobic tym samym oczyszczajacym szamponem z zestawu czy trzeba kupic cos specjalnego ???

Efekt u mnie jjest przeokropny , ciagle nosze spiete w mysi kucyk, siostra sie smieje ze wyglada to jak maly pedzelek do makijazu!! mam wlosy cieniowane , sa bardzo proste fakt ale koncowki az jak druty odstaja troche ponadto podniszzyly sie jesio bardziej od tej prostownicy uzywanej doz abiegu, sa oklaple , wygladam jak chora!!! chce przedluzac i zageszczac wlosy a chyba ich nie bedzei nawet do czego przyczepic , i beda sie odznaczac brzydko.moej wlosy maja dlugosc tak do konca szyi.

Na stronach zakladow fryzjerkich gdzei oferuja global keratin , jest informacja ze mozna ja zmyc w razie niezadowolenia z efektu , jak moge zmyc encanto??/

zalamana !!(((
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:56   #349
deSireeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

uzywaj zwykłych szamponow i maseczek z silikonami, to wypłukuje keratynę
__________________

deSireeeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 11:18   #350
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez deSireeeee Pokaż wiadomość
uzywaj zwykłych szamponow i maseczek z silikonami, to wypłukuje keratynę
od kiedy silikony wypłukują
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 12:54   #351
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

chyba raczej sole, czyli sodium chloride w składzie. To po co robiłaś encanto jak się Tobie proste włosy nie podobają
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:26   #352
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Generalnie większość szamponów i odżywek, tak jak mówi Eelmirka- sodium chloride, produkty sayossa na pewno go zawierają ; )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 18:52   #353
Alice in Underground
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Cool Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej dziewczyny,
Mogłybyście mi pomóc? Chciałabym zrobić dzisiaj wieczorem prostowanie encanto, i mam pytanie: czy na ten środek da się również uzyskać trwałe loki? Chciałabym zrobić je prostownicą, i chcę osiągnąć taki efekt: http://img109.imageshack.us/i/zasshiko104.jpg/ , tylko żeby loki szły od trochę niższego poziomu (tak od ramion).
Ktoś próbował z encanto robić loki? I jak się trzymały? Albo wiecie coś na ten temat w ogóle?
Proszę o pomoc!
Alice in Underground jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:14   #354
gugu_papu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej. Mam zamiar sobie jutro ufarbować włosy i za 2 tygodnie zrobić w domu zabieg Brazilian Keratin. Gdzie mogę zobaczyć dokładna instrukcje tego zabiegu? Bardzo proszę o pomoc bo szukam i nie mogę znaleźć Dzięki z góry dziewczyny za pomoc... mój e-mail: lara_perkins@tlen.pl

Mam 3 buteleczki (1/3 z zestawu), nosza nazwy:
1). Straightening Treatment
2). Clarifying Shampoo
3). Post-Treatment Conditioner


które i jak najpierw użyć bardzo proszę o jasna instrukcje do tego

Edytowane przez gugu_papu
Czas edycji: 2011-03-12 o 18:23
gugu_papu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:59   #355
azimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Alice in Underground Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Mogłybyście mi pomóc? Chciałabym zrobić dzisiaj wieczorem prostowanie encanto, i mam pytanie: czy na ten środek da się również uzyskać trwałe loki? Chciałabym zrobić je prostownicą, i chcę osiągnąć taki efekt: http://img109.imageshack.us/i/zasshiko104.jpg/ , tylko żeby loki szły od trochę niższego poziomu (tak od ramion).
Ktoś próbował z encanto robić loki? I jak się trzymały? Albo wiecie coś na ten temat w ogóle?
Proszę o pomoc!
Chyba to jest niemożliwe Ale daj znac co udało Ci się osiągnąć
Może jakieś fotki?
azimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 14:19   #356
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

już mam QOD, jakos pod koniec miesiąca robie prostowanie.
mogę dodać zdjęcie instrukcji, jak komuś się chce tłumaczyć na polski.
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:12   #357
gugu_papu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
już mam QOD, jakos pod koniec miesiąca robie prostowanie.
mogę dodać zdjęcie instrukcji, jak komuś się chce tłumaczyć na polski.
hej bardzo prosze o ta instrukcje, przetlumacze ja sobie dziekuje z góry
gugu_papu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:17   #358
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II



---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------



---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

może ktos to przetłumaczy na polski, to więcej osób skorzysta, ja sam nie kumam niektórych zwrotów
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:57   #359
dagamarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny ja robiłam encanto w listopadzie i wlosy fajnie sie wyprostowały ale chciałaby juz poprawic bo nie sa juz idealnie proste ale mam problem odnośnie szamponu uzywałam beabydrem i hipp i włosy mam okropne po nich nie moge ich rozczesac placza sie robi sie taki filc.
Pomóżcie jaki szampon można jeszcze używac po encanto??który nie wypłukuje keratyny.
dagamarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:59   #360
judittaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

własnie ja tez stosuje babydream a wlosy się fatalnie plącza. wiem ze tak trzeba ale to jest beznadziejne juz a tak poza tym włosy musialam znaczenie obciać bo mi sie troche poniszczyly
judittaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.