Cuda na stronie Revlon - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-13, 05:09   #31
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Cuda na stronie Revlon

Dziewczyny,

zakupilam dwa nowe kosmetyki z tej serii - Bedroom Eyes (Saphire cośtam $7.99 = ok. 24pln) oraz błyszczyk Just Bitten (Berry Juice $7.99 ok. 24pln).

Bedroom Eyes jest ciekawy, chociaż musiałam mu dać drugą szansę dzisiaj, bo wczoraj przy nakładaniu strasznie nakruszył mi się na policzki. Dzisiaj podłożyłam sobie chusteczkę, i całe szczęście, bo sypie sie niemiłosiernie. Ale jak już się zsypie co miało się zsypać, to można nawet fajne "smugi" na oku porobić. Nie użyłam pod niego bazy, i po 3 godzinach był znacznie mniej widoczny niż tuż po nałożeniu.

Just Bitten, czyli błyszczyk w pięknym opakowaniu, wyglądający jak sok z malinek. Niestety, jest to totalna tragedia... Na moich ustach wygląda jak sok z buraków, w ogóle się nie błyszczy, bo zasycha na ustach, i wygląda dokładnie jakbyście się ugryzły, o krew wam zaschła na wargach. To jeszcze nic... To cholerstwo nie chce zejść z ust, i dwa, smakuje jak najgorsze tabletki na ziemi .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (29,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (5,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: png aaa.png (23,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (26,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (9,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: png bbb.png (9,8 KB, 3 załadowań)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 09:45   #32
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Cuda na stronie Revlon

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Kurcze naprawdę żadna firma nie robi czegoś w podobie? To jest zdaje się aplikator gąbkowy "maczany" w sypkim cieiu....

No dałabym sobie rękę uciąć że widziałam juz takie coś ...
Ma Sephora w serii Piiink, Avon, wydaje mi się, że Bell. No i ArtDeco na swoje przykręcane pojemniczki do aplikatora

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Było, ale teraz przyjęło się znacznie lepiej A kropelek nie ma czasem jakiś selektywny w Sephorze dostępny? Lancome?
To był limitowany produkt kilka lat temu, już niedostępny, ale nie pamiętam z jakiej firmy. Można pogrzebać wyszukiwarką, ktoś pisał (Anahstasia?), że przyjemny, ale niepraktyczny gadżet.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:49   #33
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Cuda na stronie Revlon

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ma Sephora w serii Piiink, Avon, wydaje mi się, że Bell. No i ArtDeco na swoje przykręcane pojemniczki do aplikatora



To był limitowany produkt kilka lat temu, już niedostępny, ale nie pamiętam z jakiej firmy. Można pogrzebać wyszukiwarką, ktoś pisał (Anahstasia?), że przyjemny, ale niepraktyczny gadżet.

Ma też Clarins, z kolekcji letniej tegorocznej.Trzy kolory czarny, ciemny fiolet i morska zieleń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg v_947.jpg (40,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8000334.jpg (94,7 KB, 17 załadowań)
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:51   #34
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Cuda na stronie Revlon

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

zakupilam dwa nowe kosmetyki z tej serii - Bedroom Eyes (Saphire cośtam $7.99 = ok. 24pln) oraz błyszczyk Just Bitten (Berry Juice $7.99 ok. 24pln).

Bedroom Eyes jest ciekawy, chociaż musiałam mu dać drugą szansę dzisiaj, bo wczoraj przy nakładaniu strasznie nakruszył mi się na policzki. Dzisiaj podłożyłam sobie chusteczkę, i całe szczęście, bo sypie sie niemiłosiernie. Ale jak już się zsypie co miało się zsypać, to można nawet fajne "smugi" na oku porobić. Nie użyłam pod niego bazy, i po 3 godzinach był znacznie mniej widoczny niż tuż po nałożeniu.

Just Bitten, czyli błyszczyk w pięknym opakowaniu, wyglądający jak sok z malinek. Niestety, jest to totalna tragedia... Na moich ustach wygląda jak sok z buraków, w ogóle się nie błyszczy, bo zasycha na ustach, i wygląda dokładnie jakbyście się ugryzły, o krew wam zaschła na wargach. To jeszcze nic... To cholerstwo nie chce zejść z ust, i dwa, smakuje jak najgorsze tabletki na ziemi .

Rany, czyżby te kosmetyki cieszyły oko tylko opakowaniem?

Edytowane przez 13ryjek
Czas edycji: 2007-05-13 o 13:21
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:16   #35
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Cuda na stronie Revlon

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To był limitowany produkt kilka lat temu, już niedostępny, ale nie pamiętam z jakiej firmy. Można pogrzebać wyszukiwarką, ktoś pisał (Anahstasia?), że przyjemny, ale niepraktyczny gadżet.
Pytałam w Douglasie, to był Dior.

Może to i dobrze, że ten Revlon do kitu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 19:15   #36
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cuda na stronie Revlon

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

zakupilam dwa nowe kosmetyki z tej serii - Bedroom Eyes (Saphire cośtam $7.99 = ok. 24pln) oraz błyszczyk Just Bitten (Berry Juice $7.99 ok. 24pln).

Bedroom Eyes jest ciekawy, chociaż musiałam mu dać drugą szansę dzisiaj, bo wczoraj przy nakładaniu strasznie nakruszył mi się na policzki. Dzisiaj podłożyłam sobie chusteczkę, i całe szczęście, bo sypie sie niemiłosiernie. Ale jak już się zsypie co miało się zsypać, to można nawet fajne "smugi" na oku porobić. Nie użyłam pod niego bazy, i po 3 godzinach był znacznie mniej widoczny niż tuż po nałożeniu.

Just Bitten, czyli błyszczyk w pięknym opakowaniu, wyglądający jak sok z malinek. Niestety, jest to totalna tragedia... Na moich ustach wygląda jak sok z buraków, w ogóle się nie błyszczy, bo zasycha na ustach, i wygląda dokładnie jakbyście się ugryzły, o krew wam zaschła na wargach. To jeszcze nic... To cholerstwo nie chce zejść z ust, i dwa, smakuje jak najgorsze tabletki na ziemi .
Dzieki za opinie o Just bitten-o malo go nie kupilam-teraz to juz napewno sie nie skusze-chociaz usta modelki kusza-no ale to tylko reklama z tego co widac.Aha u mnie blyszcyk kosztuje $14 a nie $7.99

Zastanawialam sie tez nad rozem w zelu-ale po przeczytaniu opinii na makeupalley zrezygnowalam-roz podobno trudno rozmarowac i koloru nie widac.

Takze chyba sobie odpuszce calkowicie ta kolekcje.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 23:09   #37
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Cuda na stronie Revlon

ooo no prosze, wiec jednak te cudenka nie sa takie cudowne dobrze wiedziec bo juz mialam wysylac kolezanke w anglii na zakupki...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 12:53   #38
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Cuda na stronie Revlon

mrauuu, mialabym ochotę na to http://www.revlon.com/ProductCatalog...=1&ProductID=5

i na to http://www.revlon.com/ProductCatalog...7&ProductID=36
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 17:55   #39
marietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Cuda na stronie Revlon

a może kochane któraś wie jaki to kolor lakieru ma Eva Mendes i Halle Berry na paznokciach na stronie revlona?
marietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.