Laserowe usuwanie przebarwień - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 23:50   #31
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez nioniol Pokaż wiadomość
cześć
ja mam na twarzy masę przebarwień na policzkach, brodzie i czole......
kazdej jesieni rozjaśniam to wszystko kwasami
A jakich kwasów konkretnie używasz? Wogóle słyszałyście coś o zabiegach zamykania laserowo naczynek na nogach? Ostatnio zauważyłam że mam bardzo widoczne czerwone pajaczki z tyłu na łydkach i chciałabym się ich pozbyć... czy takie zabiegi są skuteczne, i czy są drogie?
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:06   #32
Krysia PYRKA
Przyczajenie
 
Avatar Krysia PYRKA
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cześć dziewczyny, ostatnio miałam zabieg rozjaśniający przebarwienia ale nie kwasmi, nie retinolem, nie ultradźwięki.....tylko miałam zabieg laserem do depilacji, haha

inne parametry się ustawia i diodą usuwają też przebarwienia, ale tylko te po słońcu. Ja właśnie takie miałam, na czole, dość rozległe. Lekarz zakwalifikował je do zabiegu, i faktycznie pomogło. Jest dużo jaśniejsze po jednym zabiegu. Najpierw mocno ściemniało, a po ok.2 tygodniach od zabiegu cały czas się rozjaśnia super, ale meeega muszę uważać na słońce, czoło smaruje co chwile +50SPF
Krysia PYRKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 12:10   #33
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Krysia PYRKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnio miałam zabieg rozjaśniający przebarwienia ale nie kwasmi, nie retinolem, nie ultradźwięki.....tylko miałam zabieg laserem do depilacji, haha

inne parametry się ustawia i diodą usuwają też przebarwienia, ale tylko te po słońcu. Ja właśnie takie miałam, na czole, dość rozległe. Lekarz zakwalifikował je do zabiegu, i faktycznie pomogło. Jest dużo jaśniejsze po jednym zabiegu. Najpierw mocno ściemniało, a po ok.2 tygodniach od zabiegu cały czas się rozjaśnia super, ale meeega muszę uważać na słońce, czoło smaruje co chwile +50SPF
Pewnie miałaś vectusem, wiem bo akurat ja korzystam z jego funkcji do epilacji włosków, ale moja siora miała na czole i pod oczami przebarwienia i dwa zabiegi vectusem wystarczyły, ciemne plamy się rozjaśniły i są niewidoczne...jedyny minus o jakim wspomniała to uczucie mega gorąca, wręcz parzenia w trakcie zabiegu, no ale warto, bo działa.
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 08:49   #34
Krysia PYRKA
Przyczajenie
 
Avatar Krysia PYRKA
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
Pewnie miałaś vectusem, wiem bo akurat ja korzystam z jego funkcji do epilacji włosków, ale moja siora miała na czole i pod oczami przebarwienia i dwa zabiegi vectusem wystarczyły, ciemne plamy się rozjaśniły i są niewidoczne...jedyny minus o jakim wspomniała to uczucie mega gorąca, wręcz parzenia w trakcie zabiegu, no ale warto, bo działa.
Hej, no tak miałam zabieg vectusem, ale moja radość nie trwała wiecznie, bo po wakacjach znowu mam to samo, może nie takie ciemnie jak przed laserem, ale jest. Dopatruje się winy w sobie, bo na urlopie pofolgowałam sobie z filtrem i zapominałam się posmarować, a gorąc był niemiłosierny.
Suma summarum idę na następny zabieg

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

To fakt, że podczas zabiegu odczuwa się ciepło, ale mnie to osobiście nie przeszkadza...jestem ciepłolubna albo mam wyższy próg odczuwania ciepła lub bólu itd...
Krysia PYRKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:26   #35
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

To chyba oczywiste że znowu masz przebarwienia, jak nie chroniłaś skóry przed słońcem chyba nie jesteś zdziwiona?
Mojej siostrze np.nie wróciły.
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 09:20   #36
Krysia PYRKA
Przyczajenie
 
Avatar Krysia PYRKA
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste że znowu masz przebarwienia, jak nie chroniłaś skóry przed słońcem chyba nie jesteś zdziwiona?
Mojej siostrze np.nie wróciły.
No trochę jestem zdziwiona, teraz już wiem że mam tendencję do przebarwień, a dowiedziałam się wczoraj jak byłam w gabinecie. Mam poczekać, aż opalenizna trochę zejdzie i wtedy wykonamy zabieg.
Głupia ja

Nic nie dane jest na zawsze...
Krysia PYRKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 11:33   #37
weroniqe87
Raczkowanie
 
Avatar weroniqe87
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 111
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Ja niestety nie dbałam odpowiednio o skórę, nie miałam takiej świadomości i dopiero zaczeły się lamenty jak już przebarwienia się pojawiły. Strasznie mi to przeszkadało - najbardziej twarz i dekold. Na szczeście trafiłam na dobrego specjaliste w Profemedzie i laserowo udało mi się je usunąć, ale teraz dbam o skórę jak tylko można stosując wszelkie kremy z filtrami itp i juz nie wystawiam się tak na słońce. Słono za to zapłaciłam materialnie i psychicznie...
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
— Kurt Cobain
weroniqe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 14:04   #38
Krysia PYRKA
Przyczajenie
 
Avatar Krysia PYRKA
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Minął rok od mojej świadomej walki z przebarwieniem na czole! W walce pomógł mi vectus i jego diodowa moc! W sumie miałam trzy zabiegi w serii, nie licząc tego jednego co miałam w lipcu tamtego roku. Przestrzegałam zasad nie wystawiania skóry na słońce bez ochrony przeciwsłonecznej i powiem ma że warto było!
Mam piękny jednolity kolor skóry, bez żadnych przebarwień i odbarwień ! Czuję się o niebo lepiej i nie przeszkadza mi jasna skóra, teraz samoopalacze są świetnej jakości i jak tylko mam ochotę to smaruję się nimi! Walka toczyła się w medestetis pod nadzorem lekarza, sam zabieg wykonywał kosmetolog, swoją drogą widać że się starają i dbają. Jeśli ktoś ma taki problem jak ja miałam, to teraz jest najlepsza pora roku na rozpoczęcie walki!
Krysia PYRKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 08:01   #39
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Krysia PYRKA Pokaż wiadomość
Minął rok od mojej świadomej walki z przebarwieniem na czole! W walce pomógł mi vectus i jego diodowa moc! W sumie miałam trzy zabiegi w serii, nie licząc tego jednego co miałam w lipcu tamtego roku. Przestrzegałam zasad nie wystawiania skóry na słońce bez ochrony przeciwsłonecznej i powiem ma że warto było!
Mam piękny jednolity kolor skóry, bez żadnych przebarwień i odbarwień ! Czuję się o niebo lepiej i nie przeszkadza mi jasna skóra, teraz samoopalacze są świetnej jakości i jak tylko mam ochotę to smaruję się nimi! Walka toczyła się w medestetis pod nadzorem lekarza, sam zabieg wykonywał kosmetolog, swoją drogą widać że się starają i dbają. Jeśli ktoś ma taki problem jak ja miałam, to teraz jest najlepsza pora roku na rozpoczęcie walki!
Cześć mam pytanie możesz mi napisać czy plama na czole koloru ciemno brązowego która pojawiła się po 14 - sto dniowym opalaniu we Włoszech może nadawać się do vectusa? czy to ten rodzaj przebarwienia? jestem załamana nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego! Wróciłam trzy tygodnie temu z urlopu, ale to prawie nic nie zbladło. Zresztą jak cała ja, opalona i solarium w ciągu roku...ale chyba przestanę opalać twarz, bo nie wyglądam dobrze będę wdzięczna za info
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 21:19   #40
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste że znowu masz przebarwienia, jak nie chroniłaś skóry przed słońcem chyba nie jesteś zdziwiona?
Mojej siostrze np.nie wróciły.
A jak zacznie się stosować filtry to nie będzie ciemnieć przebarwienie? wiesz może? chodzę na solarium i nie opalam twarzy tylko smaruje 50 i chyba trochę ciemnieje ... mam wrażenie
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 14:09   #41
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Ja znam FotoFacial i laser Nordlys - jak akurat z dermemedu. Natomiast chyba lepszy jest FotoFacial
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 18:42   #42
moniczka22122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

ja również borykałam się całe życie z piegami . Miałam ich mnóstwo , szczególnie nos, okolice oczu . Tapety zawsze kładłam dużo, aby je przykryć, ale niestety one zawsze były widoczne. Pewnego razu pomyślałam sobie dość...muszę się ich pozbyć. W dzisiejszych czasach są takie możliwości ....kwasy, lasery itp. Zaczęłam od nieopalania twarzy, co było dla mnie strasznie trudne, gdyż z natury jestem bladziochem. W ruch poszły samoopalacze, co dawało w miare satysfakcjonujący efekt. Po ok pół roku zdecydowałam się na laser, który służy do likwidowania tatuaży. Okres rekonwalescencji po zabiegu można wyciąć z życiorysu. Tydzien czasu mialam całą twarz w małych czerwono-bodowo-brązowych plamkach..widok nie do opisania. Moja mama płakała , modląc się by moja cera wróciła do stanu poprzedniego Po tyg byłam mega szczęśliwa piegi nie rozjaśniły sie ale znikly !!!Od tamtej pory stosuje krem z filtrem dzień w dzień a jak chce opalić cialo w solarium to na twarz kładę koszulkę i książkę:Zaczełam stosować eliksir wybielający z ZSK i piegi te których laser nie złapał bardzo się rozjaśniły. Teraz jak nakładam makijaż to piegów nie widzę ani trochęPozbyłam się mojego kompleksu!!!Mam nadzieje, że wam też się uda.
moniczka22122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 09:05   #43
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

WIZAŻYNKI jak tylko macie plamy od słońca to nie czekajcie do lata tylko idźcie już teraz na VECTUSA! póki nie ma mocnego słońca! Możecie się pozbyć tych szpecących brązowych plam laserem! mnie wystarczyły tylko dwa zabiegi!!
taką miałam plamę po wakacjach ! wstawiam foto pzd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.JPG (32,3 KB, 43 załadowań)
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 13:09   #44
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

O matko! Masz dużą brązową plamę na połowie czoła! jak Ty to zrobiłaś? wygląda jak brudna plama! Jak to teraz wygląda po vectusie? pisałaś że lepiej po 2 zabiegach. ciekawa jestem
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 08:19   #45
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
O matko! Masz dużą brązową plamę na połowie czoła! jak Ty to zrobiłaś? wygląda jak brudna plama! Jak to teraz wygląda po vectusie? pisałaś że lepiej po 2 zabiegach. ciekawa jestem
Słonce mi to zrobiło! Tego lata we Włoszech! normalnie w ciągu roku regularnie korzystałam ze solarium a tu taka niespodzianka! Fakt zaczęłam przyjmować antykoncepcję no ale bez przesady! Plama znacznie się rozjaśniła po dwóch zabiegach, ale jeszcze trochę jest zwłaszcza przy linii włosów....vectusa już robić nie będziemy, mam zalecenia stosować krem rozjaśniający....a za jakiś czas mamy zaplanowane kwasy AHA....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (1).JPG (37,3 KB, 31 załadowań)
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 08:22   #46
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Krysia PYRKA Pokaż wiadomość
Minął rok od mojej świadomej walki z przebarwieniem na czole! W walce pomógł mi vectus i jego diodowa moc! W sumie miałam trzy zabiegi w serii, nie licząc tego jednego co miałam w lipcu tamtego roku. Przestrzegałam zasad nie wystawiania skóry na słońce bez ochrony przeciwsłonecznej i powiem ma że warto było!
Mam piękny jednolity kolor skóry, bez żadnych przebarwień i odbarwień ! Czuję się o niebo lepiej i nie przeszkadza mi jasna skóra, teraz samoopalacze są świetnej jakości i jak tylko mam ochotę to smaruję się nimi! Walka toczyła się w medestetis pod nadzorem lekarza, sam zabieg wykonywał kosmetolog, swoją drogą widać że się starają i dbają. Jeśli ktoś ma taki problem jak ja miałam, to teraz jest najlepsza pora roku na rozpoczęcie walki!
podpisuje się po tym postem....mam takie same wrażenia i doświadczenia pozdrawiam
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 10:06   #47
Krysia PYRKA
Przyczajenie
 
Avatar Krysia PYRKA
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
Pewnie miałaś vectusem, wiem bo akurat ja korzystam z jego funkcji do epilacji włosków, ale moja siora miała na czole i pod oczami przebarwienia i dwa zabiegi vectusem wystarczyły, ciemne plamy się rozjaśniły i są niewidoczne...jedyny minus o jakim wspomniała to uczucie mega gorąca, wręcz parzenia w trakcie zabiegu, no ale warto, bo działa.
Dokładnie miałam vectusem, po lecie na szczęście przebarwienie nie wróciło ale nie ukrywam że stosowałam SPF50 w ogóle się nie opalałam, ale warto było. Co do odczuć faktycznie czuć parzenie, później przebarwienie ciemnieje i stopniowo się rozjaśnia. Super efekt uzyskałam

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
podpisuje się po tym postem....mam takie same wrażenia i doświadczenia pozdrawiam
chodzisz do medestetis?
Krysia PYRKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:58   #48
SalonCeleste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Na przebarwienia polecane są różne metody ich pozbycia się.
Jednak najskuteczniejsze to:

- kwas ferulowy, który jest silnym antyoksydantem i ma działanie przeciwzapalne. Ochrania skórę przed słońcem i zmniejsza szkody wywołane przez jego nadmiar. Zapobiega plamom pigmentacyjnym i redukuje te istniejące.

- zabieg Nomelan Despigmentante, który zawiera mieszaninę kwasów (np. kawowy, AHA, salicylowy, kojowy) w różnych ilościach i różnym stężeniu, by jak najskuteczniej poradzić sobie z usunięciem przebarwień.

- zabieg Cosmelan świetnie radzący sobie z przebarwieniami o różnej lokalizacji i etiologii. Dodatkowo przywraca równowagę skórze – szczególnie tłustej i mieszanej. Oparty jest na działaniu substancji, która hamuje i blokuje tyrozynazę – enzym kluczowy w procesie formacji melaniny.

- użycie Lasera Er:YAG Fotona skutkuje rozjaśnieniem przebarwienia dzięki koagulacji melaniny.

Warto dodać, że podczas zabiegów usuwania przebarwień poprawia się też kondycja skóry, ujednolica się jej kolor, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.
SalonCeleste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 19:44   #49
ewa2509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

szukam czegoś co pomogłoby mi na przebarwienia na dekolcie...

Zastanawiałam się nad skorzystaniem z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Myślę głównie nad laserem, zależy mi też na tym aby efekt zaczerwienionej skóry po zabiegu nie utrzymywał się zbyt długo. Zaczęłam przeglądać różne strony i jest cała masa różnych zabiegów na przebarwienia, a jeszcze więcej reklam i sztucznie wypisywanych opinii, ciężko więc coś z tego obiektywnego wyciągnąć... Dlatego chciałam zapytać co byście mi poleciły, jakie macie doświadczenia z tymi zabiegami? Moje przebarwienia nie są jakieś bardzo intensywne, niektóre kilkuletnie, głównie ślady/blizny po zaskórnikach... A może jakieś kosmetyki na początek?
Kiedyś stosowałam takie serum złuszczające naskórek i muszę przyznać, że całkiem dobrze sobie poradziło, jednak były to wtedy pojedyncze przebarwienia.

Wiem, że ostatecznie i tak najważniejsza będzie konsultacja z lekarzem, ale chciałam zapytać Was o zdanie
ewa2509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 12:55   #50
kaminsiaaa
Raczkowanie
 
Avatar kaminsiaaa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 44
Dot.: Re: Mam pytanko

ja boję się takich zabiegów, żeby nie wyszło jeszcze słabiej.. ja używam kremów na przebarwienia z kwasem
kaminsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 16:31   #51
afrodisiaco
Przyczajenie
 
Avatar afrodisiaco
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

moje drogie ja miałam straszne ślady/przebarwienia po trądziku.
w zeszłym roku po żmudnym poszukiwaniu zdecydowałam się na peeling ziołowy jadwigi.
szczerze jest to bolesny zabieg - wmasowywanie mieszanki ziół zaczyna dosłownie palić po jakimś czasie - tydzień człowiek jest wyłączony z życia, gdyż skóra po prostu się łuszczy, ale efekty są porażające.
mam bliznę na policzku od cc - bardzo mi się wygładziła - nie ma ostrych kantów.
także uważam, że warto spróbować czegoś naturalnego zanim się rzuci na laser.
afrodisiaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 09:56   #52
zonakota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Witam,
Czy naprawdę laser do depilacji VECTUS PALOMAR można usunąć przebarwienia na czole? Od dwóch lat męczę się z tym problemem, miałam robiony laser Q-SWICH, który ponoć jest najlepszy do leczenia przebarwień ale efekt był zaden. Ostatnio lekarz dermatolog polecił mi swiatło IPL ale wiem z różnych artykułów, że nie nadaje się do leczenia melasmy. Czy ktoś usuwał przebarwienia laserem VECTUS i może potwierdzić jego skuteczność?
zonakota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 10:20   #53
karolina1983matula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

Dzisiaj odbyłam kolejną, drugą wizytę usuwania przebarwień. Po pierwszej wizycie zauważyłam znaczną poprawę. Nie tylko jaśniejsze, ale część przebarwień zniknęła. Oprócz tego kondycja skóry się znacznie poprawiła. Wspaniały personel! Pani oceniła stan skóry i dobrała odpowiedni program leczenia. Przede wszystkim byłam poinformowana jak może moja skóry wyglądać po zabiegu. Dostałam telefon po zabiegu czy wszytko jest w porządku, czy może coś mnie niepokoi. Jestem pod wrażeniem troski o klienta. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-07-30 o 08:43 Powód: reklama
karolina1983matula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 11:20:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.