Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-29, 22:52   #541
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
No to długo czekasz. Przynajmniej wiemy, że lepiej sobie ten sklep odpuścić.

Z Mosquito raz zamawiałam i nie byłam zadowolona bo sukienka ni zgadzała się fasonem i rozmiarem, choć jak przeglądam ich stronę to mnie mają wiele fajnych ciuchów a za tydzień będą nowości i myślę, żeby spróbować jeszcze raz coś zamówić.
Zdaję relację na gorąco !!!mianowicie ,,,,,,,,sukienka przyszła po trzech tygodniach ,tyle szła z Francji,zdjęcie jest podretuszowane ,tzn bardziej nasycone kolory, to są minusy,teraz plusy,sukienka mega świetna,wyglądam w niej pięknie,wymiary dobrze podane,mąż stwierdził ze kiecka na mnie szyta jestem mega zadowolona na bank kupię tam jeszcze raz polecam gorąco!!!!
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 10:36   #542
tumblr_girl0
Przyczajenie
 
Avatar tumblr_girl0
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja uwielbiam z Mango bo są dobrej jakości a cenowo jeszcze nie przerażają.
tumblr_girl0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 16:52   #543
Marwinka8
Przyczajenie
 
Avatar Marwinka8
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Kurcze, ja mam wrażenie, że te sklepy, które jeszcze jakiś czas temu były naprawdę dobre (i widzę, że je polecacie), mocno się zepsuły. W ostatnim miesiącu zamówiłam (z różnych sklepów) pięć rzeczy i tylko jedna nadawała się do noszenia. A to źle zszyte, a to materiał tak cienki, że zaraz się rozejdzie, a to coś. Zawsze przed zakupami szukam inspiracji (głównie na blogach, ale też na <reklama> więc zwykle wiem czego szukam i co jest mi potrzebne. Chyba czas przerzucić się na lumpki

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-06-06 o 17:42
Marwinka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 16:55   #544
kissbykiss
Przyczajenie
 
Avatar kissbykiss
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Smile Sklepy internetowe z ciuchami

Hej dziewczyny
Szukam podobnych sklepów z ciuchami do mango outlet. Cenowo i jakościowo. Czy jesteście w stanie jakiś polecić?
kissbykiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 10:32   #545
Jgoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Czy można gdzieś przymierzać ciuchy w internecie online?

Ostatnio w TV widziałam program w którym było coś takiego jednak póki co nie mogę znaleźć nic sensownego w sieci.
Jgoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 07:33   #546
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

co do sklepów - warto sprawdzać nie na pierwszej stronie googole - tam raczej są korporacje w podobnych cenach , a opinie o mniejszych prywatnych butikach internetowych są zaskakująco dobre.
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 10:25   #547
Karola2305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Ja chciałabym Was przestrzec przed sklepem Random77. To zwykli oszuści, pieniądze przelałam, sukienki nie dostałam. Dałam sie głupia wkręcić więc przestrzegam przed nimi. Z chęcią skontaktuje się z osobami, które zostały tak samo jak ja oszukane.
Karola2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 20:33   #548
1dorot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

czy któraś z Was kupowała coś w sklepie internetowym Eye for fashion?
Podoba mi się tam jedna sukienka i zastanawiam się czy sobie taką. Sukienka kosztuje prawie 500 złoty, chciałabym mieć więc pewność że sklep oferuje towar dobrej jakości. W internecie nie znalazłam wiele opinii na temat tego sklepu internetowego więc można powiedzieć, że każda opinia jest na wagę złota.
1dorot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 16:37   #549
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Cytat:
Napisane przez Karola2305 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym Was przestrzec przed sklepem Random77. To zwykli oszuści, pieniądze przelałam, sukienki nie dostałam. Dałam sie głupia wkręcić więc przestrzegam przed nimi. Z chęcią skontaktuje się z osobami, które zostały tak samo jak ja oszukane.
Proponuję, żebyś to zgłosiła na policję. Skoro to był przelew, to pewnie po numerze konta dojdą do tej osoby.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 12:36   #550
DariaIgnatowicz
Przyczajenie
 
Avatar DariaIgnatowicz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Cytat:
Napisane przez Karola2305 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym Was przestrzec przed sklepem Random77. To zwykli oszuści, pieniądze przelałam, sukienki nie dostałam. Dałam sie głupia wkręcić więc przestrzegam przed nimi. Z chęcią skontaktuje się z osobami, które zostały tak samo jak ja oszukane.
Ogólnie to może być wiecej osób poszkodowanych, proponuje żebyś sprawą nie otrzymanej sukienki zainteresowała organy ściagania. Jeżeli bedzie was wiecej to sprawy zostaną powiązane i szybciej znajdzie się sprawca.
DariaIgnatowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 08:12   #551
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

http://www.roseboutique.pl/
kupiłam tam piekną, jakościową materiałową bluzkę i już przymierzam się do nastepnego zakupu.
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-30, 15:24   #552
ewwcia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Cytat:
Napisane przez seelva Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki, znacie jakieś "obuwnicze" sklepy internetowe? Spędziłam mnóstwo czasu na poszukiwaniach takowych, a jedyne jakie znalazłam to www.alebuty.pl i www.martensy.com. Pamiętam taki sklep internetowy, którego adres był podany w którejś z gazet kilka miesięcy temu(chyba Avanti), były tam buty Diesel i inne podobne. Teraz go nie mogę znależć!
Poszukuję takich kozaczków (płaskich), takich z zamszu lub nubuku, widziałam coś podobnego w sklepie Diesel, tylko były ciut drogie...
duzo fajnych znajdziesz w sieciówkach. Osobiscie polecam raz wydac, ale na porządne buty. Osobiscie zamowilam dzisiaj bardzo ładne z badury na tej stronce. Zobaczymy co przyjdzie, mam nadzieje ze będą tak ładne jak na zdjęciu markoweobuwie.com.pl
ewwcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 22:06   #553
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
http://www.roseboutique.pl/
kupiłam tam piekną, jakościową materiałową bluzkę i już przymierzam się do nastepnego zakupu.
Fajnie dziękuję za polecenie ja szukam sklepow co maja katalog jak bonprix

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 12:13   #554
martakociara
Przyczajenie
 
Avatar martakociara
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

W jakim sklepie online znajdę fajne tuniki? W sklepach stacjonarnych obecnie ciężko je dostać, a ja poszukuję czegoś do leginsów co nie byłoby workiem ciążowym (jeśli znajduję to zazwyczaj takie modele). Polecicie coś?
martakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 14:11   #555
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Osobiście majątek wydaję w remixshop (https://remixshop.com/pl/), sklep z odzieżą używaną, ale można ustawić pokazywanie tylko odzieży z metką, lub w idealnym stanie. Kupuję rzeczy dla całej rodziny, można upolować perełki za niewielką cenę i nie martwić się, że ktoś będzie tak samo ubrany jak ja. Są i koszulki/tuniki, ale też sukienki, spodnie, szorty, kurtki... Warto czytać opisy z informacją o rzeczywistym rozmiarze. Na przesyłkę czeka się 1-2 tyg, ale za taką cenę warto Raz tylko zamówiłam koszulkę dla mamy w rozmiarze xl, a była tak wielka, jakby był rozmiar xxxl

Może miałyście jakieś przygody z tym sklepem?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 22:32   #556
one love
Raczkowanie
 
Avatar one love
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Czy ktoś już tam zamawiał?

Cześć,
czy ktoś z Was zamawiał już coś ze strony http://www.zwierzakzakierownica.eu/ ? Są tam buty, których nigdzie indziej nie mogę dostać w swoim rozmiarze.

Z góry dziękuje!
__________________


"Biust do przodu, tyłek do tyłu i idziemy!"
one love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 12:20   #557
Anness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
GG do Anness Send a message via Skype™ to Anness
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny, a czy któraś z was zna może ten sklep? https://dolcemoda.pl/ ? Mają bardzo fajną ofertę sandałków na lato, ale zastanawiam się jaka jest jakość ich obuwia. Trochę boję się internetowych zakupów, z drugiej jednak strony w mojej okolicy sklepów z takimi ładnymi butami nie ma i chyba zaryzykuję Może ktoś robił zakupy i jest mi w stanie doradzić?
Anness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 21:46   #558
KrystianModa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Question Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

czy któraś z Was korzystała z tego produktu?

wydaje się elegancki i dyskretny...

Szukam pomysłu na prezent!

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-07-08 o 15:44
KrystianModa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 20:13   #559
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Airydress opinie

Hej,
Kupowałyście coś z tej strony? Trochę niestandardowe zdjęcia ubrań mają jak na moje oko (jakby zdjęcia na konkretnych osobach, ściągnięte z Internetu, nie umiem inaczej wytłumaczyć). Macie jakieś doświadczenia z zakupami z tej strony?
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 15:10   #560
rozenma
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

dziewczyny, a czy kupowałyście buty w Internecie? Bo znajoma mi poleciła sklep z butami [xxx i zastanawiam się czy coś sobie zamówić jej rozmiar się zgadzał, zamówiła 39 i pasują jej idealnie. Butów jeszcze nigdy nie zamawiałam, ubrania inne owszem.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-07-13 o 21:17
rozenma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 09:39   #561
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dwa sklepy, w których ostatnio zrobiłam zakupy i które mogę polecić:
https://sklepgwinner.pl - kupowałam strój kąpielowy, nie był taki tani jednak jak na cenę to jakość naprawdę dobra, poza tym szybka dostawa
https://answear.com/p/on-89-k.html - zamawiałam tam buty sportowe, których ostatecznie nie kupiłam bo rozmiar na mnie nie pasował a nie było większego na stronie. Jednak plus jest ten,że jest tam darmowa dostawa i zwrot.
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 19:54   #562
Bialy Puff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Hej a co uważacie na temat seconhandów internetowych z markową odzieżą? Znacie jakieś?
Bialy Puff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 08:36   #563
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

pyskaty zamsz.
zdarzyło mi się zamawiać, rzetelnie informują o stanie sprzedawanych produktów.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 10:15   #564
olga_sl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: sklep internetowy IVET.PL

Witam, czy zamawiała Pani coś w sklepie ivet.pl? Zastanawiam się nad zakupami, ale nigdzie nie znalazłam opinii...
olga_sl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 12:34   #565
petrababy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś już tam zamawiał?

Cytat:
Napisane przez one love Pokaż wiadomość
Cześć,
czy ktoś z Was zamawiał już coś ze strony http://www.zwierzakzakierownica.eu/ ? Są tam buty, których nigdzie indziej nie mogę dostać w swoim rozmiarze.

Z góry dziękuje!
hej, ja zamowilam 5.08 , czekam...zobaczymy
petrababy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 14:30   #566
EwaKowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: sklep internetowy IVET.PL

Cytat:
Napisane przez PaulaTar Pokaż wiadomość
Cześć, może nie trafiłam w odpowiednie miejsce na forum ale liczę na Waszą pomoc. Spotkałyście się ze sklepem internetowym IVET.PL? Zastanawiam się nad kupnem paru rzeczy z tej str ale obawiam się, że ubrania mogą być słabej jakości. Szukałam opinii o tym sklepie ale nie mogłam nigdzie znaleźć.
Będę wdzięczna za pomoc jeżeli któraś z Was już miała styczność z IVET.PL, niżej link do sklepu.

xxx
Nie polecam. Pierwszy i ostatni raz kupiłam coś z tej strony, na szczęście z wyprzedaży, więc aż tak nie szkoda pieniędzy. Bluzka dla mojego chłopaka zamiast mieć czerwone wykończenia wokół rękawów, ma różowe Sukienka na zdjęciu wygląda jakby była lekko bawełniana, taka sweterkowa - niestety, tani, podrzędny materiał. Specjalnie też zamówiłam białą bluzkę z dużym dekoltem, wykończonym koronką, aby założyć stanik z ozdobnymi ramiączkami. Dekolt w rzeczywistości jest tak mały, że prawie jak w habicie , ale plus za materiał. Zamawiałam natomiast wiele razy z VUBU i jakoś nie mogę narzekać - dla mnie cena jest adekwatna do jakości. Sukienki nie mechacą się, nie niszczą w praniu, nie rozciągają. Jeśli któraś z Was otrzymała źle uszytą sukienkę, to chyba miała wyjątkowego pecha.
EwaKowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 14:35   #567
mimimilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez karokarolajna Pokaż wiadomość
kobietki a co ze sklepem multu.pl? on jest nowy z tego co słyszałam i zastanawiam się czy zamawiać. są tam buty za 19 zł, 29 zł i 39 zł. brać czy nie brać? całkiem ładnie wyglądają niektóre.
Kupiłam i polecam zaciekawiona Twoim postem weszłam sprawdzić i oczarowana cenami kupiłam sandały na lato. I chodzę w nich ciągle także jak najbardziej polecam

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-08-18 o 16:04
mimimilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:06   #568
hannae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja poszukuję butów, które od razu się nie rozlecą. Kiedyś kupowałam na stylowebuty.pl, ale teraz nie mają żadnych interesujących modeli. Ktoś może coś?
hannae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:43   #569
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

jest znacznie więcej produktów, nigdy nie miałam problemu z zamówieniem i są duże promocje Jest też możliwość sortowania produktów nie tylko wg rozmiaru czy rodzaju ubrań, ale też można wybrać stan, w tym także rzeczy z metką. Nie wyobrażam sobie teraz robienia zakupów w normalnych sklepach Trzeba tylko cierpliwości, bo paczki wysyłane są dopiero po ok. tygodniu.
__________________
Never, never, never give up.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-11-02 o 14:40
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 14:51   #570
Bialy Puff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Ja polecam xxx, jest znacznie więcej produktów, nigdy nie miałam problemu z zamówieniem i są duże promocje Jest też możliwość sortowania produktów nie tylko wg rozmiaru czy rodzaju ubrań, ale też można wybrać stan, w tym także rzeczy z metką. Nie wyobrażam sobie teraz robienia zakupów w normalnych sklepach Trzeba tylko cierpliwości, bo paczki wysyłane są dopiero po ok. tygodniu.
Tak znam poniekąd. Mąż zamawiał u nich spodnie których ani razu nie założył bo były złe (za szerokie nogawki) a sugerował się rozmiarówką na stronie, poza tym mieli przerwę ze wględu na pożar i dlatego szukaliśmy zamiennika. Zamówił z Fit in i leżą idealnie, dlatego polecam bo na niego znaleźć spodnie jest ciężko . Dzisiaj dla siebie zamówiłam i zobaczymy, jeżeli przyjdzie zgodne z opisem zostajemy z nimi

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-11-02 o 14:40
Bialy Puff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.