SKLEP - Beautyever - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 1 14,29%
** 2 28,57%
*** 0 0%
**** 1 14,29%
***** 3 42,86%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 22:34   #1
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097

SKLEP - Beautyever


http://www.beautyever.pl/

O sklepie:
"Prawie każdy właściciel nowo otwieranego sklepu pisze, że jego sklep wyrósł z pasji….

Nasz sklep – to propozycja odmiennego spojrzenia na potrzeby i zainteresowania świadomych klientów. To również wola zamknięcia ale jednocześnie chęć kontynuacji pewnego etapu z przeszłości.

Jak powszechnie wiadomo, każda kobieta bez względu na wiek, miejsce zamieszkania czy zawód, nigdy nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu.

Pewne jest też, że uwielbiamy kupować kosmetyki i eksperymentować z nimi, a obie te rzeczy są możliwe w naszym sklepie. Zachęcamy, aby spróbować trochę poczytać, wybrać składniki czy gotowe kosmetyki i zacząć działać.

Nagrodą będzie pozbycie się popękanych naczynek, przewrażliwionej cery, wysypek, wiecznego podrażnienia oczu przez niby ekologiczne kosmetyki i zachowanie urody mimo upływających lat.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie mamy dla Państwa surowce kosmetyczne, gotowe kosmetyki i akcesoria kosmetyczne jak derma-rollery.

Nasz sklep będzie dla Wszystkich, ale ze szczególnym wskazaniem na zaspokojenie dwóch potrzeb: skuteczności i wygody – chcemy proponować takie produkty i półprodukty, aby miały jak najwięcej substancji aktywnych a jak najmniej wypełniaczy, ale też były wygodne w stosowaniu.

Zespół Sklepu"


---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Mimo początkowych kontrowersji związanych z tym sklepem, zdecydowałam sie tam kupować. I nie żałuje.
Daje wiec (*****), moze nieco na wyrost, bo sklep oceniam tak naprawdę na 4,5 gwiazdki.

Największym plusem Beautyever jest bardzo duzy wybór składników aktywnych, czyli tego co lubię, potrzebuję i co kusi mnie najbardziej. Szczególnie, ze dostępne są tam taki składniki, których nie ma nigdzie indziej. Mój hit do przede wszystkim glukonian cynku.
Kolejna zaleta to dodawane próbki, takie o które proszę i to w hojnych ilościach. Lubie też zgrabne oraz wygodnie otwierane opakowania w jakich są produkty.
A po za tym dobre ceny, szybka wysyłka, przejrzysty layout strony, czyli drobnostki ale istotne. Generalnie dobre są też opisy składników, ale czasem, przy tych nietypowych składnikach brakuje najbardziej istotnej informacji jaką jest zalecane steżenie.

Jedynym minusem jest mały i w sumie nudny wybór hydrolatów. Także oferta olejów nie grzeszy bogactwem, ale akurat dla mnie to nie problem, bo nie są mi one do życia potrzebne.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:37   #2
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: SKLEP - Beautyever

ja mam troche klopot z tym sklepem, bo chcę uzyc wit c a nie bardzo wiem jak. Mogę uzyć max 20% bo jak wiecej to ma działanie prooksydacyjne, najlepiej tuz przed uzyciem bo estremalnie wrazliwa ( po mojemu to sie utleni), wiem ze z zelem lub hydrolatem ale np wieczorem nie chce mi się liczyć. Nie mam tez tak dokładnej wagi...
bo do serum 1/5 witaminy i 4/5 jakiegos nawilzacza np hydrolat. Najmniejsza dawka w sklepie jest 20 gram... czyli 100 gram hydrolatu? no tak po matematycznemu...
Ale kurcze, jak to zużyć w tydzien ( tyle max wytrzyma ta witaminka). A jak nie mam wagi to sobie nie podzielę na mniejsze porcje bo przesadzę z wit C i sie zrobie wolnorodnikowa... No i tu sklep łapie minus, chyba ze ja zle rozumiem... Szkoda , ze opisow nie maja dokładniejszych Bo jest naprawdę przyzwoity asortyment i ceny. Narazie wysłałam do sklepu zapytanie jak pomieszać te składniki, ale coś cicho sza
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.