do FEMME_BANALE... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-25, 15:26   #1
xx225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Milano-okolice Wawy
Wiadomości: 9

do FEMME_BANALE...


Witaj przepraszam, ze ci zawracam glowe, ale sledzac wszystkie nowinki makijazowe, rozne przemiany i metamorfozy na forum, odkrylam ze pomieszkujesz we Wloszech. Z tego co wyczytaly moje slepka w Boloni, bo ja tez tu sobie pomieszkuje tylko ze w okolicach Mediolanu, ktorego nie lubie i chyba wzajemniePo twoich roznych wcieleniach jestem sklonna przybyc do ciebie po porade, gdyz wspomnialas cos o swoim biznesie, a jam sierota jesli chodzi o makijaze. No i co innego radzic sie u swojaka niz u Wlocha. Jakos nie jestem sklonna nawet oddac sie tu w rece fryzjera, ale niestety jestem farbowana blondynka i pojawily mi sie odrosty, a do Polszy zawitac moge dopiero w maju, wiec troche zadlugo, zebym straszyla po ulicach. Mam znajomego fryzjera, specjaliste, i bez bicia moge stwierdzic ze fachowiec, bo i pracowal w telewizji i czesal wszystkie wloskie gwiazdy, nawet wspomniana przez ciebie Michelle, ostatnie poszerzyl swoj zaklad o kosmetyczke i z tej okazji przybyl slawny EROS...Ale niestety qest parrucchiere non va bene, chyba Polki maja inny typ wlosa, bo moja fryzura wygladala ciekawie do pierwszego mycia, a potem katasrofa, w zadna strone moje pierze nie chcialo sie uformowac. Po dwoch probach bez powodzenia jestem zrezygnowana i splukana, gdyz ow fryzjer ceni sie rownie wysoko jesli chodzi o euro.(chyba sie rozpisalam ...)Takze chyba masz zaklepana twarz, bos specjalistka jakich malo, i z przyjemnoscia oddalabym sie w twoje cudotworcze dlonie, bys cos wyczarowala i wykrzesla ze mnie, bo wsumie nie mam tak daleko.
A teraz pytanie z innej beczki, jako ze po tylu recenzjach i pochwalach pupy sama z checia dolaczylabym do grona wielbicieli, tylko ze w moich okloicach pupa cenowo nie rozni sie od tej z Polski, ceny 16 17 euro- troche przegiecie, a rece swedza, czy mozesz mi napisac jak nazywa sie twoja perfumeria, moze to jest jakas siec i gdzies ja znajde po drodze tutaj. Na bank wiekszos promocji jest w Mediolanie, ale nie mam czasu, zeby latac i szukac, a do tego nie cierpie Mediolanu, jesli kogos tym urazilam to przepraszam, ale nawet Wlosi go nie cierpia.
Przepraszam, ze tyle glupot nagryzmolilam i pozdrawiam wzystkie wizazowe specjalistki i makijazowe maniaczki
buziaki
xx225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 16:19   #2
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: do FEMME_BANALE...

[b] CIAO KASIK!
No, widze nastepna rodaczka na emigracji! Fajowo!
No, ale zaczne od poczatku, bo nie wiem co pierwsze pisac, na co odpowiadac...
- Ja do wloskich fryzjerek tez nie chodze, hehe, tak mam dokladnie jak Ty, jak chcesz to poszukaj na WIZAZYSTCE watek "Jam FEMME_BANALE zrobilam dzisiaj korekte mojej twarzy" w tym watku pisze tez o fryzjerach, specjalnie do Polski pojechalam wloski obciac i pofarbowac bo tu po przezyciach z wloskimi fryzjerami stwierdzilam, ze juz moja noga (wlos) u nich nie postanie...
- Te perfumerie co te rozne promocje uzadzaja to BEUTY STAR.
- Zazdroszcze Ci ze w Milano mieszkasz, bo to raj dla makijazu, tu w Bolonii za wiele sie nie dzieje...
- Wlasnie bym chciala otworzyc jakas dzialalnosc makijazowa (tak w ogole to ja tez kosmetyczka jestem, ale zeby we Wloszech otworzyc zaklad kosmetyczny trzeba miec 5 lat pracy tutaj jako kosmetyczka podwladna, hehe ja mam roczek wiec cosik innego musze wymyslic), wiec chce cos takiego jak CONSULENTE D'IMMAGINE
- Bardzo chetnie Cie umaluje, przyjezdzaj!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 09:23   #3
xx225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Milano-okolice Wawy
Wiadomości: 9
Re: do FEMME_BANALE...

Dziekuje za odpowiedz, fajnie jest miec kogos takiego w tym makaronowym kraju..W Boloni jeszcze nie bylam, a ja zapraszam do Mediolanu na masaz-jestem fizjoterapeutka...
buziaki i pozdrawiam
xx225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.