Biał ślad pod nosem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 10:30   #1
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620

Biały ślad pod nosem


Witam, mam ogromny problem. Od dluzszego czasu wyrywam sobie penseta wasika, czasami maszynka (wiem, glupio zrobilam), jakis czas temu probowalam opcji z woda utleniona aby rozjasnic, otoz od tamtej pory mam duzy bialy slad pod nosem, to jest tak widoczne ze az wstydze sie rozmawiac twarza w twarz, podklady, pudry ledwo pomagaja. Czy ktos mial podobny problem, moze wie co nalezaloby zrobic?

Edytowane przez Czarnaroe
Czas edycji: 2015-09-22 o 10:54
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 19:20   #2
birjuzowyj
Raczkowanie
 
Avatar birjuzowyj
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 58
Dot.: Biały ślad pod nosem

Kiedyś też wpadłam na pomysł, żeby użyć wody utlenionej na twarzy, z taką jednak różnicą, że chodziło o krostkę Polałam ją tym świństwem i mocno tarłam, zrobił mi się po tym taki śnieżnobiały ślad ;/ Nie pamiętam ile siedział na mojej buzi (kilka? kilkanaście dni?) ale pamiętam, że pewnego razu całkowicie zniknął, więc nie musisz się martwić, nie zostanie Ci to na zawsze, bądź po prostu cierpliwa Lada moment się zagoi.
birjuzowyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 07:35   #3
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Biały ślad pod nosem

Tylko to juz pare miesiecy a to miejsce w ogole sie nie opala i teraz roznica miedzy kolorem mojej cery a tym bialym jest ogromna
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 16:34   #4
birjuzowyj
Raczkowanie
 
Avatar birjuzowyj
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 58
Dot.: Biały ślad pod nosem

Naprawdę? U mnie ślad zniknął dużo szybciej ;/ Może po prostu wolniej "wymienia" Ci się skóra? Potraktuj to miejsce mocnym peelingiem i smaruj kremem z colostrum. To wyciąg z tzw siary, mleka produkowanego przez krowę przez pierwszych kilka dni po porodzie cielaka Nie używałam, więc nie powiem czy faktycznie działa, ale z tego co czytałam zawiera ponad 200 substancji wpływających pozytywnie na skórę. Przede wszystkim goi, wygładza i silnie odżywia. Może warto spróbować?
birjuzowyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 08:24   #5
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Biały ślad pod nosem

Poszlam na solarium, wydaje mi sie "troche" lepiej, pojde jeszcze raz, jak nic nie pomoze to sprobuje tego o czym piszesz. Dziekuje za checi do pomocy
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 16:12   #6
birjuzowyj
Raczkowanie
 
Avatar birjuzowyj
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 58
Dot.: Biały ślad pod nosem

Skoro pomogło solarium to znaczy, że to kwestia w głównej mierze melaniny Tylko, że nawet skóra z zerową zawartością pigmentu nie jest biała, a różowa, co mi trochę nie pasuje bo pamiętam, że mój ślad też był idealnie biały. Hm ;/
birjuzowyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 14:15   #7
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Biał ślad pod nosem

Trochę lat minęło ale stwierdziłam że napiszę. Używałam fluidy tylko na to miejsce dosyć długo i nie wiem, któregoś dnia przestałam w ogóle używać i z czasem zniknęło, przestałam też zwracać uwagę i robić sobie fazy
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-13 15:15:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.