Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-19, 13:43   #4081
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Od lutego nie przyjmują

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



No, to próbuj. Never chciała zwrócić, to powiedzieli jej, że już nie przyjmują zwrotów otwartych kosmetyków, ale mogą odesłać do producenta, żeby stwierdził, że produkt jest wadliwy.... Raczej na 99% nie przyjmą, bo co to za wada by tu była?
Potwierdzam. Dzwoniłam na infolinię jakoś w lutym właśnie i konsultantka mi powiedziała, że nie można już zwracać używanych rzeczy.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:52   #4082
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Dzwoniłam na infolinię jakoś w lutym właśnie i konsultantka mi powiedziała, że nie można już zwracać używanych rzeczy.
niedobrze, czyli dobra zmiana okazała się krótką zmianą :/
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 14:23   #4083
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Od lutego nie przyjmują

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



No, to próbuj. Never chciała zwrócić, to powiedzieli jej, że już nie przyjmują zwrotów otwartych kosmetyków, ale mogą odesłać do producenta, żeby stwierdził, że produkt jest wadliwy.... Raczej na 99% nie przyjmą, bo co to za wada by tu była?
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Dzwoniłam na infolinię jakoś w lutym właśnie i konsultantka mi powiedziała, że nie można już zwracać używanych rzeczy.
dziękuje w takim razie sobie daruję

szkoda, że nie mamy takiej polityki zwrotów jak w stanach..
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 15:29   #4084
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ni_cola Pokaż wiadomość
dziękuje w takim razie sobie daruję

szkoda, że nie mamy takiej polityki zwrotów jak w stanach..
Spróbować zawsze można, zwłaszcza, że co konsultantka, to inna opinia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 20:34   #4085
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziekuje za opinie o Lunie Bralam antybiotyk i troche pomoglo na zaskorniki, ale skonczylam kuracje i znowu problem wrocil do stanu pierwotnego Chyba sprobuje tego serum z kwasem glikolowym. Moze to jakies lepsze niz to od Collistara-nie robilo nic.
A tak z innej manki- punkty na karte Douglasowa nabijaja sie za zakupy w internetowym?
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 20:41   #4086
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
dziekuje za opinie o lunie Bralam antybiotyk i troche pomoglo na zaskorniki, ale skonczylam kuracje i znowu problem wrocil do stanu pierwotnego Chyba sprobuje tego serum z kwasem glikolowym. Moze to jakies lepsze niz to od collistara-nie robilo nic.
a tak z innej manki- punkty na karte douglasowa nabijaja sie za zakupy w internetowym?
tak
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 07:02   #4087
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja jak ostatnio w Douglasie online zamawiałam Lunę mini to paragon miałam w środku.


Wiem, domyślam się, że tak zupełnie to tej kasy nie chomikujesz tylko wydajesz rozsądniej - i o to mi właśnie chodzi

Bardzo dobrze inwestujesz - różne kursy, szkolenia itd to najlepsza inwestycja.

Miłośc do Riska rozumiem doskonale Faktem jest, przynajmniej dla mnie, że ceny są nieco za wysokie, ale za to krój jest świetny. Ja mam dwie sukienki "Małą czarną" i "Małą czarną long" - świetnie na mnie leżą, są idealne dla mojej figury i w zasadzie zakładam je na każdą okazję, tylko zmieniam dodatki Chciałabym, żeby uszyli taką w wersji letniej - z cieńszego materiału. Na pewno nie są to moje ostatnie ciuchy od nich.
Co do Byinsomni - ja mam sporo ich ubrań i trzymają się ok, a są bardzo mocno eksploatowane, tylko kroje ich ubrań są bardziej "domowo-podwórkowe", czyli do piaskownicy z dzieckiem idealne
(moja ulubiona to "Megan dress pocket", a jej starszą wersję bez kieszeni skróciłam trochę i jest taka zgrabniejsza, choć muszę przyznać, że ta sukienka dobrze wygląda na szczuplakach)

Generalnie też nie kupuję za dużo w sieciówkach, bo nie mam czasu łazić po sklepach (w necie tylko córce kupuję w sieciówkach) i staram się wybierać ubrania lepszej jakości i takie bardziej ponadczasowe. Teraz i tak jest moda na lata 90, więc mnie to zupełnie nie rusza, bo pamiętam ją nawet za dobrze


A gdzie jest outlet Bobbi?
jest taka https://www.riskmadeinwarsaw.com/pro...szara-holidays ja mam małą szarą swetrową z zimowej kolekcji i kocham, chciałam tą małą szarą holidays, ale się dziewczyny pomyliły i wysłały slimfast light, w którym po przymiarkach się zakochałam no i nadal nie mam małej szarej wakacyjnej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 08:41   #4088
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jest taka https://www.riskmadeinwarsaw.com/pro...szara-holidays ja mam małą szarą swetrową z zimowej kolekcji i kocham, chciałam tą małą szarą holidays, ale się dziewczyny pomyliły i wysłały slimfast light, w którym po przymiarkach się zakochałam no i nadal nie mam małej szarej wakacyjnej
Ja się zakochałam w Tiulewnie i zastanawiam się, czy to jest sukienka na codzień
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 08:58   #4089
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w Tiulewnie i zastanawiam się, czy to jest sukienka na codzień
Boska jest moja kumpela byla w niej na weselu ostatnio i wygladala przecudownie co do chodzenia na co dzień to chyba zależy od stylu Twojego
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 09:22   #4090
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Boska jest moja kumpela byla w niej na weselu ostatnio i wygladala przecudownie co do chodzenia na co dzień to chyba zależy od stylu Twojego
a ile Twoje koleżanka ma wzrostu, wagi mniej wiecej? Ja mam wymiary ok 160/xs i zastanawiam się, czy całość nie będzie za ciężka, cena trochę studzi chęć eksperymentu w ciemno, a do Wawy się nie wybieram w najbliższym czasie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 09:32   #4091
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a ile Twoje koleżanka ma wzrostu, wagi mniej wiecej? Ja mam wymiary ok 160/xs i zastanawiam się, czy całość nie będzie za ciężka, cena trochę studzi chęć eksperymentu w ciemno, a do Wawy się nie wybieram w najbliższym czasie
idę na pw
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 11:28   #4092
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
idę na pw
Dzięki, cos czuję, ze sześć stow nie moje
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 14:20   #4093
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Polecacie coś fajnego z Bobbi? Jutro w galerii łódzkiej będą zniżki . Miałam już eyeliner, cienie w kremie, szminki (ale tylko z tej nowej serii luxe), shimmer brick, róż mozaikowy sześciokolorowy.

Jak te nowe szminki z Burberry się spisują? Myślałam, że potestuję na bezcłówce, ale pani mi powiedziała, że jeszcze do nich nie dotarły i będą za jakieś dwa tygodnie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 14:37   #4094
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Polecacie coś fajnego z Bobbi? Jutro w galerii łódzkiej będą zniżki . Miałam już eyeliner, cienie w kremie, szminki (ale tylko z tej nowej serii luxe), shimmer brick, róż mozaikowy sześciokolorowy.
ja mam do marki mieszane uczucia - pudry/ podkłady takie sobie (podkłady miałam dwa BB i z pewnością nie jestem ekspertem, ale w pudrach to mam spore doświadczenie, bo sporo ich zużywam); no nie polubiliśmy się

ale mam ulubiony z tej marki set, dooczny: szara kredka Smoke (z serii Long-wear) - jest najlepsza, a mam sporo szarych kredek na stanie, różnych marek
cień Sable - mój najulubieńszy, lepszy niż macowe u mnie, trwalszy
i mój hit od lat - kredka do brwi w kolorze Grey - kolor niepowtarzalny (Korres miał zbliżony ale już się wycofali z S.) i jakość pierwszorzędna. Zużyłam już kilka i wszystkie egzemplarze bez zarzutu. Choć pamiętam, że ktoś kiedyś trafił na jakiś felerny, łamliwy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 15:28   #4095
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja mam do marki mieszane uczucia - pudry/ podkłady takie sobie (podkłady miałam dwa BB i z pewnością nie jestem ekspertem, ale w pudrach to mam spore doświadczenie, bo sporo ich zużywam); no nie polubiliśmy się

ale mam ulubiony z tej marki set, dooczny: szara kredka Smoke (z serii Long-wear) - jest najlepsza, a mam sporo szarych kredek na stanie, różnych marek
cień Sable - mój najulubieńszy, lepszy niż macowe u mnie, trwalszy
i mój hit od lat - kredka do brwi w kolorze Grey - kolor niepowtarzalny (Korres miał zbliżony ale już się wycofali z S.) i jakość pierwszorzędna. Zużyłam już kilka i wszystkie egzemplarze bez zarzutu. Choć pamiętam, że ktoś kiedyś trafił na jakiś felerny, łamliwy
No właśnie podkładów nie planowałam. Kredki do oczu ograniczam bo mnie strasznie uczulaja ostatnio a do brwi mam ogrom produktów. Zerkne na ten cień Sable bo juz chyba o nim słyszałam coś. Jedna szminka mnie jeszcze zainteresowała. Taka w czarnym opakowaniu kolor plum rose, ale nie wiem czy jest ok bo nigdy nie miałam nic z tej serii.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 15:40   #4096
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No właśnie podkładów nie planowałam. Kredki do oczu ograniczam bo mnie strasznie uczulaja ostatnio a do brwi mam ogrom produktów. Zerkne na ten cień Sable bo juz chyba o nim słyszałam coś. Jedna szminka mnie jeszcze zainteresowała. Taka w czarnym opakowaniu kolor plum rose, ale nie wiem czy jest ok bo nigdy nie miałam nic z tej serii.
nigdy żadnej pomadki BB nie miałam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 15:50   #4097
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wracając do tematu makijażu ślubnego - większość kosmetyków jest już sprawdzona i przyszykowana. Brakuje mi sprayu utrwalającego i pomadki. Znacie jakieś godne polecenia mgiełki utrwalające? Nigdy nie miałam takiego produktu i nie wiem nawet czego szukać.

Co do pomadki - raczej trwała co by narzeczonego/męża i rodziny nie pozostawić ze śladami na twarzach ale jednocześnie żebym mogła łatwo dołożyć sobie ją po posiłku. Odpadają wszystkie płynne i matowe. Jeśli chodzi o kolor to interesuje mnie neutralny dość jasny róż, coś takiego jak kolor ust tylko w lepszym, podrasowanym wydaniu.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 15:56   #4098
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu makijażu ślubnego - większość kosmetyków jest już sprawdzona i przyszykowana. Brakuje mi sprayu utrwalającego i pomadki. Znacie jakieś godne polecenia mgiełki utrwalające? Nigdy nie miałam takiego produktu i nie wiem nawet czego szukać.

Co do pomadki - raczej trwała co by narzeczonego/męża i rodziny nie pozostawić ze śladami na twarzach ale jednocześnie żebym mogła łatwo dołożyć sobie ją po posiłku. Odpadają wszystkie płynne i matowe. Jeśli chodzi o kolor to interesuje mnie neutralny dość jasny róż, coś takiego jak kolor ust tylko w lepszym, podrasowanym wydaniu.
a nie chcesz lip glow'a diora?
p.s. powiem CI, że ja na ślub specjalnie kupiłam sobie błyszczyk i puder Estee Lauder (to było dość dawno, kiedy jeszcze nie używałam wysokopółkowców, więc można powiedzieć, że się szarpnęłam i ani razu (powtarzam: ani razu!) nie poprawiałam makijażu w czasie imprezy tylko tyle, co przed ślubem mnie laska pomalowała potem w ferworze imprezy gdzieś pierdyknęłam torebkę i jakoś się nie składało
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 17:42   #4099
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w Tiulewnie i zastanawiam się, czy to jest sukienka na codzień
Dla mnie tak

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu makijażu ślubnego - większość kosmetyków jest już sprawdzona i przyszykowana. Brakuje mi sprayu utrwalającego i pomadki. Znacie jakieś godne polecenia mgiełki utrwalające? Nigdy nie miałam takiego produktu i nie wiem nawet czego szukać.

Co do pomadki - raczej trwała co by narzeczonego/męża i rodziny nie pozostawić ze śladami na twarzach ale jednocześnie żebym mogła łatwo dołożyć sobie ją po posiłku. Odpadają wszystkie płynne i matowe. Jeśli chodzi o kolor to interesuje mnie neutralny dość jasny róż, coś takiego jak kolor ust tylko w lepszym, podrasowanym wydaniu.
Polecam UD albo skindinavia
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 18:30   #4100
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a nie chcesz lip glow'a diora?
p.s. powiem CI, że ja na ślub specjalnie kupiłam sobie błyszczyk i puder Estee Lauder (to było dość dawno, kiedy jeszcze nie używałam wysokopółkowców, więc można powiedzieć, że się szarpnęłam i ani razu (powtarzam: ani razu!) nie poprawiałam makijażu w czasie imprezy tylko tyle, co przed ślubem mnie laska pomalowała potem w ferworze imprezy gdzieś pierdyknęłam torebkę i jakoś się nie składało
Ja robię sobie makijaż i fryzure od zera sama bo jakoś nie ufam innym ludziom Mam już wszystko wyćwiczone więc nawet jak się zestresuje to nic nie powinnam zepsuć. Nie myślałam o Lip Glow, a wiesz że to chyba byłoby to czego szukam? Bo w sumie zależy mi tylko na delikatnym podkreśleniu ust i żebym nie musiała się przejmować za bardzo pomadką, czy mi się gdzieś nie rozjechała, nie zeszła w brzydki sposób.


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dla mnie tak

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------


Polecam UD albo skindinavia
Dziękuję Sprawdzę sobie oba.

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2016-05-20 o 18:36
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 07:42   #4101
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu makijażu ślubnego - większość kosmetyków jest już sprawdzona i przyszykowana. Brakuje mi sprayu utrwalającego i pomadki. Znacie jakieś godne polecenia mgiełki utrwalające? Nigdy nie miałam takiego produktu i nie wiem nawet czego szukać.

Co do pomadki - raczej trwała co by narzeczonego/męża i rodziny nie pozostawić ze śladami na twarzach ale jednocześnie żebym mogła łatwo dołożyć sobie ją po posiłku. Odpadają wszystkie płynne i matowe. Jeśli chodzi o kolor to interesuje mnie neutralny dość jasny róż, coś takiego jak kolor ust tylko w lepszym, podrasowanym wydaniu.
Ja polecam mgielke UD ALL NIGHTER
Jest rewelacyjna
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 10:03   #4102
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

I nie wybieram się na promocję w Douglas w Galerii Łodzkiej. Nie popisali się ze zniżkami: -15% na wszystko i -10% na marki MAC, Bobbi itp. przy zakupie minimum dwóch sztuk. Jakość w innych galeriach potrafią zrobić -20% na wszystko podczas nocy zakupów.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 10:25   #4103
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
I nie wybieram się na promocję w Douglas w Galerii Łodzkiej. Nie popisali się ze zniżkami: -15% na wszystko i -10% na marki MAC, Bobbi itp. przy zakupie minimum dwóch sztuk. Jakość w innych galeriach potrafią zrobić -20% na wszystko podczas nocy zakupów.
Uff, dzięki za info. Przynajmniej nie żałuję, że mnie nie będzie
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 10:25   #4104
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
I nie wybieram się na promocję w Douglas w Galerii Łodzkiej. Nie popisali się ze zniżkami: -15% na wszystko i -10% na marki MAC, Bobbi itp. przy zakupie minimum dwóch sztuk. Jakość w innych galeriach potrafią zrobić -20% na wszystko podczas nocy zakupów.
We wroclawskich Douglasach od dwoch lat nie kojarze, zeby jakas noc zakupow byla. Zwlaszcza w tej galerii, gdzie jest MAC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 11:28   #4105
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

robiłyście depilację laserową bikini, ale głęboką
bolało bardzo? jak efekty? mam na myśli laser Vectus
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 12:31   #4106
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Uff, dzięki za info. Przynajmniej nie żałuję, że mnie nie będzie
Mnie skutecznie zniechęcili.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60708671]We wroclawskich Douglasach od dwoch lat nie kojarze, zeby jakas noc zakupow byla. Zwlaszcza w tej galerii, gdzie jest MAC.[/QUOTE]
Właśnie mi też się wydaje ze w tej galerii dawno nocy zakupów nie było. Nawet jak w necie szukałam to tylko jakieś zmierzchle czasy mi pokazuje.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 13:51   #4107
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mnie skutecznie zniechęcili.


Właśnie mi też się wydaje ze w tej galerii dawno nocy zakupów nie było. Nawet jak w necie szukałam to tylko jakieś zmierzchle czasy mi pokazuje.
Była jesienią, raz albo dwa razy w roku ten event jest. Tak samo w Manu.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:07   #4108
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Była jesienią, raz albo dwa razy w roku ten event jest. Tak samo w Manu.
W manu to wiem ze jest co pół roku. Ta w galerii jakoś mi zawsze umyka. A kojarzysz jak w poprzednich edycjach czy zniżki były korzystniejsze?

Dziewczyny które mają nowa szminkę z Burberry jak wam się spisuje?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:14   #4109
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Bobbi bywa w outlecie w Gdańsku. Ale czy na stale to już Ranka musi potwierdzić Będę w lipcu to zobaczę co tam mają.
Dziękuję Myślałam, że może bliżej Warszawy
Choć i tak troszkę zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
U mnie serum glikolowe liqpharm ślicznie wyczyściło zaskórniki, miałam je głównie na brodzie, i pare na nosie. Uwielbiam to serum, szkoda, że odkryłam je dopiero na wiosnę
Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
To, równiez je posiadam . Super mają te sera. Ja jednak jestem fanką tego z wit. C i tej maski na noc z wit. E, tego serum z kwasem glikolowym używam raz na jakiś czas(1-2 razy w tyg. zależnie od potrzeb). Ostatnio pisałam z twórcą i pisał, że planują wprowadzić jeszcze jedno, ostatnie serum do gamy. Już nie mogę się doczekać .
Że też Wy tak długo tę tajemnicę tak trzymałyście
Już mam te sera w koszyku, teraz muszę zdecydować, które będzie najlepsze na teraz. Właśnie czegoś takiego mi potrzeba I cena też mi się bardzo podoba.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ja mam wszystkie ich kosmetyki, te które są dostępne teraz. Serum z witaminą C, wersja light, już zużyłam (bardzo fajne), maskę użyłam na razie 1 raz, więc wiele nie powiem, serum glikolowe kocham, a ostatnie serum z wit. C w wersji rich zostawie już chyba na jesień. Za dużo tych dobroci.

Natomiast zupełnie przypadkiem odkryłam też przeboski krem do twarzy i jest to krem Femi, Citisime 24 H. Wadą jest trochę dziwna konsystencja i cena, natomiast moja skora go uwielbia, jest jakby mocniejsza, grubsza (?), zdrowsza w kolorycie, jędrniejsza, cud miód i orzeszki Zwykle dzielę się kremami z koleżankami, siostrą, mamą, tym na pewno się nie podzielę Serio, jak nie szkoda Wam kasy, to bardzo warto.
Soso, a możesz polecić jakiś konkretny sklep, czy mam szukać w necie, gdzie najkorzystniejsza cena? Skusiłabym się po zużyciu swojego obecnego kremu.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Moje ulubione kremy pod oczy to MArtina Gebhardt, krem z awokado (jeśli lubisz tłuścielce na podobieństwo słynnego kremu Kiehls, jest tańszy i lepszy), Norel z serii multiwitaminowej (nie taki tłusty, ale też bardzo dobry, na pewno do niego wrócę), z w miarę łatwo dostępnych (TK Maxx) jest tez krem z Organic Surge. Nie zostałam fanką kremow pod oczy Origins, kupiłam energetyzujący, dostałam tez parę próbek innych, miłości brak. Nie pokochałam tez bardzo lubianego w tym wątku Eternal Gold z Organique, jest ok, przyjemny, ale bez szału.

Co do Eternal Gold mam podobne zdanie - jest w porządku, cena przystępna, ale moim zdaniem treściwy to on nie jest. Za chwilę skończy mi się mój Ella Bache i zamówię ten Martiny Gebhardt z awokado.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jest taka https://www.riskmadeinwarsaw.com/pro...szara-holidays ja mam małą szarą swetrową z zimowej kolekcji i kocham, chciałam tą małą szarą holidays, ale się dziewczyny pomyliły i wysłały slimfast light, w którym po przymiarkach się zakochałam no i nadal nie mam małej szarej wakacyjnej
Tę małą szarą wakacyjną widziałam, ale to nie mała czarna Ja dużo lepiej wyglądam w czerni. Ten jasny szary w wersji wakacyjnej nie bardzo mi się podoba I niestety krój też nie koniecznie dla mnie - ma bardzo szerokie "ramiączka", ja musiałabym mieć przy takiej szerokości "ramiączek" mieć dekolt w kształcie łódki np.
Generalnei ten krój już mi tak nie odpowiada, a za tę cenę nie oplaca mi się oddawać sukienki do krawcowej, by ją przerobić No i rozmiarówka od S (ja noszę w Risku XS).
Ale generalnie ich sukienki są bardzo fajne - dobrze się układają.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Polecacie coś fajnego z Bobbi? Jutro w galerii łódzkiej będą zniżki . Miałam już eyeliner, cienie w kremie, szminki (ale tylko z tej nowej serii luxe), shimmer brick, róż mozaikowy sześciokolorowy.
Róże (klasyczne) - są bardzo dobrej jakości. Polecam. Warto coś dla siebie wybrać.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Wczoraj szukałam w stacjonarnym Douglasie filtra Skin79, ale tej marki w stacjonarnych sklepach jeszcze nie mają (i nie wiadomo kiedy będzie)
Zamówiłam online i zapłaciłam za przesyłkę 9,90 wrrr. Trochę mnie wkurza fakt, że tak wielu kosmetyków nie można kupić stacjonarnie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:47   #4110
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

ja tez nie bylam zadowolona z Eternal Gold -pouzywalam i chyba wywalilam..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.