Ocena planu żywieniwo - treningowego na zrzucenie brzucha, zapraszam;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 13:07   #1
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Arrow

Ocena planu żywieniwo - treningowego na zrzucenie brzucha, zapraszam;)


Witam,

Na jesieni roku zeszłego miałam dość widoczne boczki, ale dzięki skrętoskłonom niemal je straciłam, piszę niemal, bo nadal mam trochę tam z tyłu, wiecie o co chodzi, prawda. Ogólnie już od dłuższego czasu staram się zwalić brzucholca, duży nie jest, ale ponieważ ja jestem malutka/drobniutka, to te 66-67 cm. to i tak za dużo, szczególnie na dole + resztki boczków. Ćwiczę 5 razy/tyg. 1 dzień ćwiczenia na jedne partie ciała, 2 dzień ćwiczenia na inne, do tego przed każdym treningiem rozgrzewka 10 min. steppera. No i oczywiście dieta:

Śniadanie - 2-3 kromki chleba z szynką, pomidorem i rzodkiewką
Drugie śniadanie - banan, awokado/brzoskwinia, zależy co mam w domu i białko serwatkowe (nie toleruję laktozy, zatem bezlaktozowe)

Obiad - np. zupa mielona: kurczak gotowany, fasola, kalafior, ziemniaczki albo normalny obiad jakieś mięso, warzywa, nieraz dwie porcje, ziemniaczki czasem sałata (ale bez sera feta)

Posiłek przedtreningowy - bukiet warzyw (czasem drugi raz zupa), fasolka zielona, kalafior, marchew

Potem jest trening w godz. od, mniej więcej 18, zwykle ok. 20 kończę, oczywiście nie ćwiczę 2 h., ale mniej więcej ćwiczę w godz. 18-20

Po treningu znów szklanka białka serwatkowego no i kolacja: kanapki obłożone wędliną itp..

Niestety na razie nie wolno mi nabiału z uwagi na jelita. Staram się nie podjadać: 0 słodyczy, smażonego (niestety na wątrobę też wielu rzeczy nie mogę)

Ładnie pogrubiają mi się nogi, powoli, ale byle tak dalej, ręce tzn. przedramiona juz nie straszą, za to nadgarstki nadal . Jedyne, co się nie zmienia to brzuch, nic nie straciłam, za to piersi mi się zmniejszyły. Może mi ktoś powiedzieć co robię nie tak i po jakim czasie powinny się pojawić pierwsze efekty (wiem, ze to indywidualna sprawa, ale czy powinny juz być np. po miesiącu?) Jak to u was było?
Pytanie moje głównie do moderatorek kieruję, bo one są najbardziej ocurant z tematem.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:34   #2
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Ocena planu żywieniwo - treningowego na zrzucenie brzucha, zapraszam;)

up up, podnoszę. Może jednak ktoś zweryfikuje moje poczynania?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.