Cosmelan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 08:10   #1
zbojnickadziewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Question

Cosmelan


Kupiłam na Allegro Cosmelan-zestaw, mam zamiar sama nałożyc maskę, pytanie: czy wystarczy mi aby położyć troche na dekold i ramiona? czy jest jej na tyle mało , że wystarczy tylko na twarz? Nie wiem dokładnie tez ile czasu mam ta maske Cosmelan trzymać? 8-10 godz? skusiłam sie na cene, bo w gabinecie to kosztuje 1700 zł + krem 550 zł, a na Allegro mega zestaw +drugi krem cosmelan 2 gratis kosztuje 1550zł, odpiszcie, plizzz
zbojnickadziewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:05   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Cosmelan

Cytat:
Napisane przez zbojnickadziewka Pokaż wiadomość
odpiszcie, plizzz
wyszukiwarka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 16:21   #3
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Cosmelan

hej ...robilam zabieg cosmelan 2 razy i juz Ci wszystko mowie - maski wystarczy ci zarowno na delolt i ramiona , ja swoja tez sie dzielilam z kims i jeszcze mi zostalo . Grubo nie da sie nalozyc bo sie zaczyna grulac i mazac. Ile trzymac zalezy od fototyp[u skory ale srednio trzyma sie te 7-8 godz . Ja mam ciemna karnacje i w zeszlym roku trzymac mi kazala lekarka 7 godz - zabieg robilam w gab. med.estet. , w tym roku i to zaledwie tydzien temu nakladalam sama - tez kupilam zestaw na allegro i trzymalam 8 godz.
Przygotuj sie na to ,ze bedziesz po zmyciu maski kilka dni czerwona jak burak i jak to powiadaja "nie do wyjscia " choc ja strasze na miescie bo w domu nie usiedze - okulary sloneczne , filtr 50 ?+ i heja , caly okres gojenia twarzy to ok 2-3 tyg . Ja obecnie dostaje szalu z pekajaca , luszczaca i grulacjaca sie skora , no i tydzien dokladnie minal a ja wciaz jak Lepper czerwona . aaa i jeszcze jadno - na ciele maska nie dziala tak mocno jak na twarzy - przynajmniej tak bylo w moim przyp - mialam takie male na obojczyku przebarwienia i nie zniknely . Jak by potrzebowala pomocy pytaj smialo ....i mozesz wpeciec na forum Zabieg cosmelam Pamietnik - tam wszystkiego tez sie dowiesz pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 06:55   #4
zbojnickadziewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Cosmelan

Dzięki wielkie! mam nadzieje, ze nie bedę czerwona dłużej jak 7 dni.. i jeszcze jedno pytanko czy moge położyc blisko oczu maske, bo na powiekach i tuz pod oczami też mam plamki, byc moze jest o tym wszystkim w instrukcji obsługi,,,cosmelan jeszcze do mnie nie doszedł.. I ciekawi mnie dlaczego robiłas drugi raz? Podobno raz wystarczy..i na brzuch mam zamiar położyc punktami, bo kurde, uzalezniona jestem od słońca i to w nadmiarze.
zbojnickadziewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:20   #5
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Cosmelan

hej , maske mozesz polozyc pod oczy i obok , ja tez kladlam . Maske powtarzalam po roku poniewaz plamy wrocily mi po lecie , takze nie wierz ,ze raz zrobisz zabieg i plamy nie wroca ...chyba ,ze Ci sie poszczesci ...pamietaj , bez filtra 50+ nigdy nie wychodz i to kilka razy dziennie dosmarowywac trzeba . Poczytaj o destabilizacji filtrow niektorych firm , to wazne jak sie zaczniesz malowac . Ja jestes 8 dzien po masce i nadal jestem czerwona , luszcze sie strasznie i juz szalu dostaje bo swedzi mnie wciaz twarz , spac od tyg nie moge ,cosmelan to trauma , ktora trzeba przezyc . Obiecalam sobie ,ze juz trzeci raz nie zrobie bo mam dosc ale plamy juz mi zeszly co troche poprawia samopoczucie . Wiesz jaki jest schemat smarowania sie cosm 2 ? pozdrawiam aaaaa i o sloncu zapomnij ,NA ZAWSZE ! ja sie chowalam jak moglam , smarowalam filtrami , pilnowalam i pojawily sie ponownie ... tylko przestrzegam ...bez sensu sie tak meczyc cosmelanem ,zeby potem znow na sloncu sie prazyc ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-09 o 08:23 Powód: dop.
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:46   #6
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: Cosmelan

a co to za zabieg ten cosmelan?
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:49   #7
kamilaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Cosmelan

Ja robiłam zabieg cosmelan w zeszłym roku w gabinecie kosmetycznym.Niestety, plamy wróciły. Chcę znów go powtórzyć po lecie, ale tym razem sama. Możecie polecić jakś sprawdzoną stronę, gdzie kupić zestaw?
kamilaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 07:39   #8
zbojnickadziewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Cosmelan

Cytat:
Napisane przez kamilaa95 Pokaż wiadomość
Ja robiłam zabieg cosmelan w zeszłym roku w gabinecie kosmetycznym.Niestety, plamy wróciły. Chcę znów go powtórzyć po lecie, ale tym razem sama. Możecie polecić jakś sprawdzoną stronę, gdzie kupić zestaw?
kupiłam na allegro, zrobiłam, trzymałam maske 9 godz, ale nie byłam na 3,4 dzien bardzo mocno czerwona, troche zlaziła skóra, krem cosmelan 2 najpierw 3x dziennie, po kilku dnich 2x dziennie, minelo 10 dni i na 1 dzien zrobilam przerwe i zastosowalam hydra- ten krem z zestawu. jestem z białegostoku, a ty?, mam zamiar dokupic krem cosmelan 2, ale w gabinecie drogo=550 zl, moze kupimy mega zestaw z dodatkowym kremem cosmelan 2, to od ciebie odkupie go.
zbojnickadziewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:10   #9
kamilaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Cosmelan

Ja jestem z Gorzowa.Planuję zakup zestawu jakoś w sierpniu,po wakacjach.I chętnie kupię na spółkę z kimś, bo jak wiem, wystarcza go spokojnie na dwa razy, a przechowywać otwartego za długo nie można (ok. 3 miesięcy).Oczywiście, krem cosmelan 2 trzeba dokupić, nim się podzielić nie można, bo każda osoba potrzebuje i tak przynajmniej 2 opakowania po zabiegu (tak twierdziła moja dermatolog).
Widziałam na allego zestaw kosztuje ok 1300. Czy gdzieś można kupić taniej?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Jeszcze mnie zastanawia jedna sprawa - skoro maski cosmelan wystarcza na 2 razy, może zabieg powtórzyć? Czy ktoś wie, jak często można wykonywać ten zabieg?
kamilaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:14   #10
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Smile Dot.: Cosmelan

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
a co to za zabieg ten cosmelan?
Cosmelan to rodzaj peelingu, a głównym wskazaniem jest tu eliminacja plam o podłożu hormonalnym. Jest on najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do innych terapii depigmantacyjnych dostępnych obecnie na rynku ponieważ: zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu; jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry , może być wykonywany o każdej porze roku i co najważniejsze jest bezpieczny.


Zazwyczaj w okresie do dwóch tygodni po zabiegu następuje drobnopłatowe łuszczenie się naskórka oraz narastający rumień. Stan skóry poprawia się w tydzień po rozpoczęciu kuracji.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:19   #11
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Cosmelan

Cytat:
Napisane przez kamilaa95 Pokaż wiadomość
Ja jestem z Gorzowa.Planuję zakup zestawu jakoś w sierpniu,po wakacjach.I chętnie kupię na spółkę z kimś, bo jak wiem, wystarcza go spokojnie na dwa razy, a przechowywać otwartego za długo nie można (ok. 3 miesięcy).Oczywiście, krem cosmelan 2 trzeba dokupić, nim się podzielić nie można, bo każda osoba potrzebuje i tak przynajmniej 2 opakowania po zabiegu (tak twierdziła moja dermatolog).
Widziałam na allego zestaw kosztuje ok 1300. Czy gdzieś można kupić taniej?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Jeszcze mnie zastanawia jedna sprawa - skoro maski cosmelan wystarcza na 2 razy, może zabieg powtórzyć? Czy ktoś wie, jak często można wykonywać ten zabieg?
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......
witam ,

taniej raczej nie kupisz nigdzie .....mozna powtorzyc maske po 3 mies z tego co mi wiadomo

i maz racje najlepiej cos 2 uzywac dluzej , tzn nawet do roku po masce ( moja lekarka ).... a najlepiej by bylo dozywotnio jak ktos ma problem z plamkami ....one niestety wracaja po jakims czasie ....cos na ten temat wiem , robilam drugi raz cosmelan wlasnie z tego powodu ....i chyba juz bede uzywacgo cos2 non stopes bo bede sie bala ,ze jak znow odstawie to plamiska wroca ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-22 o 19:21
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 20:47   #12
kasia7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Cosmelan

witam,ja tu pierwszy raz.Jestem w trakcie stosowania cosmelan-tragedia,tak bardzo cierpię ,że wolałabym chyba tego wogóle nie zaczynac
kasia7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 08:14   #13
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Cosmelan

Cytat:
Napisane przez kasia7777 Pokaż wiadomość
witam,ja tu pierwszy raz.Jestem w trakcie stosowania cosmelan-tragedia,tak bardzo cierpię ,że wolałabym chyba tego wogóle nie zaczynac
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=cosmelan

Cosmelanowa grupa wsparcia
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:29   #14
kasia7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Cosmelan

witam,musiałam przerwac stosowanie kremu cosm2,moja skóra jest bardzo wrażliwa-wyczytałam na inter.,że skóra musi się przyzwyczaic do tego kremu,ale dla mnie jest to za drudne.byłam już tydz. na zwolnieniu,nie mogę sobie pozwolic na dłużej.Ogólnie sprawa stoi tak:maseczkę nałożyłam w gabin.lek.dnia 31maja na 5 godz.,pierwsze 1.5 dnia było spoko,potem zaczął się koszmar.Spóchłam do takich rozmiarów,że nawet nie potrafię tego opisac,twarz była bardzo czerwona,paliła,swędziała ,strupki na "wąsiku"(to moja zmora,tam są,było moje brzebarwienie),zaczęłam stosowac maści na podrażnienia i przeciw opuchliznie ok.3 dni.Twarz się uspokoiła,strupki odpadły-został ślad czerwony-ale czekam,aż się do końca zagoi(w końcu strupek był bardzo okazały).Wyglądałam pięknie,zmarszczki spłycone,jedynie to to,że miałam zaczerwienienie po tym strupku.Przez to zaczerwienienie nie wiem czy znikneły moje przebarwienia,ale trochę napewno.Po rozmowie z lekarzem zastosowałam cosm2(raz w ciągu 1 doby,na drugi dzień też raz(miało byc dwa razy,ale już zaczęłam puchnąc).Znowu musiałam wrócic do maści,przeciw opuchliznie.Po 3 dniach zeszło,jedynie skóra się łuszczy.I co ja mam dalej robic????,podobno skóra się jakiś czas musi przyzwyczaic do cosm2,ale ja już nie chcę puchnąc,jutro idę do mojej lekarki,zobaczę co mi powie.Najlepiej bym chciała przerwac na ok.4 tyg.,żebym mogła popracowac i jechac na wakacjie.Wrócę z wakacji,będę miała z tydzień urlopu i wtedy zastosuję cosm2 i znowu spuchnę.Wiem,że może nie byc efektu,przez to że przerywam kurację,ale muszę!!!!!!!
kasia7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.