Praca w wakacje - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 15:37   #151
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Praca sezonowa nad polskim morzem-lato 2011

Jak dla mnie to za pieknie te oferty pracy wyglądają. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione, dobre zarobki, lekka praca, no i do tego nad morzem... ja bym sie chyba bała tak wyjechać.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 17:54   #152
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Praca sezonowa nad polskim morzem-lato 2011

ja w tym roku jadę na latawce mam zapewnione zakwaterowanie, zresztą każda taka praca musi je zapewniać, ponieważ by sie nie opłacało jechać!! nie ma sie co bać, chyba ze jedziesz sama. No, ale kurcze nie jest to wyjazd zagraniczny ze zabiorą ci dokumenty i nie wrócisz
__________________
Kocham, jestem kochana i prze-szczęśliwa
wypuszczę!!!








mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:09   #153
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
praca nad morzem

chciałabym z chłopakiem wyjechać w wakacje na miesiąc do pracy nad morzem. słyszałam, że najlepiej poszukiwania zacząc już teraz, ale jak na razie jest bardzo mało takich ofert. chciałabym poczytać opinie tych, które takie doświadczenia mają za soba, jak to wspominają i jak szukały ?
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:09   #154
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: praca nad morzem

ja mieszkam nad morzem i generalnie taka praca to trochę wyzysk, siedzisz non stop i kręcisz lody, sprzedajesz okulary i gazety . jak oferują noclegi to najczęściej kiepskie.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:19   #155
Abantha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 110
Dot.: praca nad morzem

Zarobić można przez 2,5 miesiąca na prawie cały rok utrzymania na studiach. No jasne zależy, jakie kto ma potrzeby. Ale praca jest czasem po 16-20 godzin na dobę i to jest najcięższe w tym wszystkim, bo zero czasu dla siebie.
Abantha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 11:13   #156
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: praca nad morzem

nie polecam pracy w wakacje, szczególnie nad morzem... wielu znajomych się tak męczyło, upały, pełno ludzi, zero czasu dla siebie, czysty wyzysk, mało płacą, bo wielu ludzi szuka pracy wtedy
Nie lepiej poszukać pracy przed wakacjami gdziekolwiek, żeby zarobić sobie na 2 tygodnie wakacji nad morzem?
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:20   #157
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: praca nad morzem

Cytat:
Napisane przez Abantha Pokaż wiadomość
Zarobić można przez 2,5 miesiąca na prawie cały rok utrzymania na studiach. No jasne zależy, jakie kto ma potrzeby. Ale praca jest czasem po 16-20 godzin na dobę i to jest najcięższe w tym wszystkim, bo zero czasu dla siebie.
rok utrzymania się na studiach to minimum 10 tysięcy żyjąc bardzo, bardzo oszczędnie, gdzie w wakacje nad morzem zarobisz 4tys netto/miesięcznie?
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 22:58   #158
aknytsujj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: praca nad morzem

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
rok utrzymania się na studiach to minimum 10 tysięcy żyjąc bardzo, bardzo oszczędnie, gdzie w wakacje nad morzem zarobisz 4tys netto/miesięcznie?
zarobisz, spokojnie ja pracuję od 5 lat na stoisku nad morzem, prawda, jest ciężko, ale coś kosztem czegoś. 4tys spokojnie zarabiałam, nawet 4,5
aknytsujj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 23:14   #159
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: praca nad morzem

Cytat:
Napisane przez aknytsujj Pokaż wiadomość
zarobisz, spokojnie ja pracuję od 5 lat na stoisku nad morzem, prawda, jest ciężko, ale coś kosztem czegoś. 4tys spokojnie zarabiałam, nawet 4,5
a co to za praca i gdzie? bo za taką kwotę miesięcznie to od razu bym jechała
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 23:27   #160
aknytsujj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: praca nad morzem

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
a co to za praca i gdzie? bo za taką kwotę miesięcznie to od razu bym jechała
ja akurat sprzedaję torebki / portfele / parasole w Międzyzdrojach na stoisku przed molo. pracuję od 9.30 do 22 w sezonie, ale nie narzekam, idzie się przyzwyczaić no i trzeba lubić kontakt z ludźmi, bo głównie o to tu chodzi.
aknytsujj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:06   #161
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: praca nad morzem

Ja rowniez pracowalam i polecam, ale zalezy od miejsca i rodzaju wkonywanej pracy. Mialam 1500 na reke + nocleg+wyżywienie. Czesto imprezowalismy, czasem udalo sie wyjsc na plaze.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 13:51   #162
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: praca nad morzem

przejrzyj ogłoszenia na gumtree z okolic nadmorskich Jest sporo ogłoszeń.
Osobiście nie pracowałam nad morzem, ale koleżanka pracowała i chwaliła sobie. Praca ciężka, ale coś za coś pracowała po 12 godzin, czasem więcej, ale wychodziła 3 tys
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 17:23   #163
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: praca nad morzem

Ja w 1,5 miesiąca zarobiłam 7 tysięcy (od 9 do 22 ,pon - nd)
Ale już rok później jak padało praktycznie cały czas, zarabiałam jakieś 50zł dziennie (za nocleg nie płaciłam, ale wyżywić się musiałam) .... więc zależy jak się trafi.

Warunki mieszkaniowe bywają fatalne no i morze to widziałam tylko z 5 razy po 25 min widziałam jak dziewczyny wracały z płaczem... trzeba mieć silną osobowość i nastawić na ciężką pracę (sprzedaż nie jest ciężka ale już na kuchni lub kelnerowanie to masakra)

ogólnie wyzysk raczej i nie polecam
lepiej jechać na zbiory za granicę
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:53   #164
WiOsEnKa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: praca nad morzem

Witam juz od jakiegos czasu zastanawiam sie nad wyjazdem w ciemno nad polskie moze do pracy. Latwiej by bylo jakbym miala jechac z kim ale wiekszosc kolezanek uwaza to za glupi pomysl Gdyby ktoras z was tez miala checi a nie miala z kim prosze o kontakt wydaje mi sie ze we dwie zawsze latwiej
WiOsEnKa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:15   #165
WiOsEnKa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: praca nad morzem

Jakby ktoras z was szukala osoby ktora pojedzie z nia do pracy nad morze w ciemno to ja sie zglaszam na ochotniczke. Sama tak troche sie boje ale we dwie lub wiecej zawsze razniej A jesli moze ktoras z was ma namiary na jakas prace nad mozem z zakwaterowaniem i chciala by mi pomoc prosze pisac z gory dziekuje
WiOsEnKa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 14:39   #166
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: praca nad morzem

Ja mogę wypowiedzieć się w tym wątku ,mieszkam nad morzem i orientuje się jak jest.
Jak już moje poprzedniczki pisały- wyzysk ,wyzysk.
Kiedyś przyjmowano dużo niepełnoletnich ( pracowali jak dorośli nawet do 12h), ale od jakichś 2 lat wymagane jest jednak te 18 lat.
Praca od lipca do końca sierpnia, nie ma wolnego -zależy od pracodawcy .
Siedzi się od rana do ostatniego klienta- najgorzej jak nie ma noclegu ,trzeba wracać autobusem i nie wiadomo czy się zdąży na ostatni
Ogólnie dużo zatrudniają po znajomościach ,już w styczniu niektórzy wiedza że mają tę i te pracę...
Zdarzają się też nieuczciwi pracodawcy , w szczególności gdy wezmą Cię 'na czarno' .
Co do zarobków to różne ,zależy gdzie ,przy czym itd . Na prawdę różnie.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 11:46   #167
93aluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: praca nad morzem

Hej
Pracował może ktoś w Barze Alternatywa na Helu? Jeśli tak to jak to prosze o wspomnienia

Edytowane przez 93aluska
Czas edycji: 2012-05-02 o 15:18
93aluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 14:01   #168
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: praca nad morzem

Słuchajcie... przede mną już 5 sezon, więc mogę powiedzieć bardzo, bardzo dużo na temat pracy nad morzem.

Nikomu nie uwierzę w zarobki po 4-5 tysięcy miesięcznie
Zaraz mnie zbesztacie, że można, że to ja pewnie źle trafiłam - uwierzcie, za dużo wiem, za dużo widziałam, za dużo na własnej skórze poczułam i się przekonałam, za dużo znam historii znajomych i osób z rodziny

3 tysiące na miesiąc, jak się dobrze trafi.
Niekoniecznie przy najcięższej pracy zarabia się najwięcej.
Najciężej jest wiadomo - na kuchni, jako kelner, przy sprzątaniu.
Płace też się często zmieniają, jeśli np pracujesz gdzieś już kolejny sezon, ewentualnie uda ci się awansować np na szefa kuchni, zastępce szefa kuchni, managera itd. Wtedy można przyzwoicie zarobić.

Heh swoją drogą znam miejsce w Łebie, gdzie kelnerom płacą 30 zł dniówki. Fakt. Są napiwki od klientów, ale mogą być a nie muszą, więc nie rozumiem zupełnie podejścia "od nas masz 30 zł a resztę i tak klienci ci dadzą w napiwkach".

Jeszcze jedna kwestia - przy pracy np przy tatuażach z henny, sprzedaży okularów, pamiątek - wynagrodzenie może być zależne od (uwaga!) - pogody. O co chodzi? Jeśli stoisko nie jest w budynku, tylko na powietrzu, takie polowe, pod parasolem, bez zadaszenia - w deszczowe dni w ogóle się go nie otwiera. I wówczas dniówka przepada.
Warto wspomnieć, że w poprzednim sezonie (byłam w Łebie) 3/4 sierpnia było paskudne. Na palcach jednej ręki można wyliczyć dni, kiedy można było iść na plażę.
Oczywiście jeśli nie pada i jest "tylko" zimno - otwiera się, ale chwila moment może zacząć lać i zwija się interes.
Dlatego pytajcie zawsze (jeśli stanowisko jest "polowe") czy w razie niepogody też otwieracie a jeśli nie to czy dniówka przepada. Pytajcie też czy wynagrodzenie jest z góry ustalane, czy zależne od utargu. Czasem są jakieś premie po przekroczeniu jakiegoś progu.

Warunki zakwaterowania potrafią być skrajne, ale można trafić na całkiem przyzwoite - dlatego zawsze ale to zawsze poproście o pokazanie miejsca, w którym będziecie miały ewentualnie mieszkać.


Generalnie nienawidzę, gdy ludzie plotą głupoty, że pracując w sezonie można zarobić kilka razy tyle co normalnie i że jest to bardzo ale to bardzo opłacalne.
Guzik prawda.
5-6 zł na godzinę to w większości miejsc i tak bardzo dużo.
Płace zaczynają się już od 3 zł :/
Najczęściej chyba spotykanym wynagrodzeniem jest 1300-1500 zł.
Można znaleźć i za 2000 zł. Wyżej jest już ciężej coś znaleźć, ale jak ktoś ma doświadczenie, umiejętności i gadane... i trochę szczęścia :P

W dobrych miejscach na kelnerce można dobrze wyjść na napiwkach. Ale zapiernicz bywa niemiłosierny a i szefostwo potrafi być chamskie, bezczelne, gburowate... wrrrrr.


Generalnie szukanie polecam zacząć wśród znajomych, którzy w sezonie pracują już jakiś czas, którzy gdzieś już byli. Może coś polecą, a może szukając czegoś sobie - będą pamiętać i o tobie.
Dobrze jest samemu pojeździć, jeśli ktoś ma niedaleko i może poświęcić na to dzień. Wtedy warto wziąć ze sobą kilka egzemplarzy cv.
Ja np mieszkam pod Słupskiem, więc mam blisko do Rowów, Ustki, Łeby - i tam szukam.
Sporo jest w internecie ogłoszeń, teraz po majówce będzie ich więcej, ale uważajcie i nie bierzcie pracy bez spotkania z pracodawcą!!
Co to za pracodawca, który zatrudnia osobę, której nie widział i z którą nie rozmawiał? Tak więc na początek ślecie cv, potem ewentualnie rozmowa telefoniczna, potem spotkanie, ewentualne kilka dni próbnych. Poza tym, jak pojedziecie się spotkać, możecie też sprawdzić warunki zakwaterowania.

ah no i dość istotny szczegół - im bliżej plaży jest miejsce pracy, tym ciężej jest bo tym więcej ludzi w szczycie - zwłaszcza w restauracjach. W centrum i na plaży bywa cholernie ciężko.


Chociaż praca w sezonie to też jakaś przygoda. Ja podejmuję ofertę jeśli zarobię te 1500 zł plus zakwaterowanie i wyżywienie; jeśli kelnerka to dochodzą napiwki.
Ale dobra, zgrana, fajna ekipa i ludzkie szefostwo potrafią atmosferą nieco wynagrodzić tę harówkę i można mieć naprawdę fajne wspomnienia - no i można załapać jakieś kontakty na przyszły sezon )


Oczywiście ja wypowiadam się ogólnie.
Nie znaczy to że wszędzie tak jest i koniec. Owszem, są dobre miejsca. Jak się naprawdę poszczęści to można te 6 tysięcy wyciągnąć przez dwa miesiące.
Jeśli ktoś ma lepsze warunki to gratuluję i szczerze zazdroszczę miejsca i szefostwa.
Ale jak wspominałam - mam przed sobą 5 sezon - trochę już poznałam realia pracy sezonowej.
Chociaż - mimo wszystko - polecam (oczywiście nie gódźcie się na skrajnie okropne warunki!!), bo sporo to może człowieka nauczyć

Edytowane przez Synkopa
Czas edycji: 2012-05-02 o 14:09
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 18:55   #169
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Praca nad morzem

Poszukuję chetnej dziewczyny do pracy nad morzem. Praca wieczorami przy sprzedaży róż na plaży. Zakwaterowanie zapewnione. Tylko pełnoletnie osoby, najlepiej z woj. opolskiego bądź śląskiego. Więcej na priv.
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 11:15   #170
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: praca nad morzem

Jestem z Poznania, chętnie pojechałabym do pracy nad morze, tyle, że w grę wchodzi tylko sierpień :/ I trudno znaleźć teraz prace, bo wszyscy umowe na dwa miesiące.
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:51   #171
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Praca sezonowa nad morzem

Witam, rozglądam się za pracą nad Bałtykiem. Proszę o rady osób które pracowały sezonowo, na co zwracać uwagę przy wyborze oferty aby nie zostać oszukanym, jaki rodzaj pracy jest najbardziej opłacalny, jakie miejscowości polecacie itp z góry dziękuję za pomoc
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 09:15   #172
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Praca sezonowa nad morzem

ja szukam od 3 tygodni, rozsylam o 3 tygodni cv i nic..
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:52   #173
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Praca sezonowa nad morzem

niestety wysyłanie cv średnio coś daje - albo trzeba zacząć szukać zaraz na początku roku, albo po prostu jechać bezpośrednio nad morze i tam pytać.
Ja pracowałam na sezonie 6 czy 7 sezonów - na początku jeździłam i pytałam o pracę, potem już pracodawcy z wcześniejszych lat sami do mnie dzwonili.
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:10   #174
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Praca sezonowa na wakacje dla młodzieży

Cześć! Szukam pracy na wakacje w Poznaniu. Nie mam ukończonych 18 lat, dlatego nie oczekuje dużego wynagrodzenia oczywiście..Chodzi mi o jakieś zajęcie, może to być praca fizyczna jak i rozdawanie ulotek.. Wszystko jedno, jeśli ktoś miałby jakąś propozycje, kontakty - proszę się dać mi namiary. Z gory dziękuję!
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 14:41   #175
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Praca na wakacje dla 16-latki, Rzeszów.

Czy ktoś może orientuje się gdzie, jako 16-latka, mogłabym znaleźć jakąś wakacyjną pracę w Rzeszowie ?
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 12:31   #176
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Praca na wakacje dla 16-latki, Rzeszów.

niestety w zatrudnieniu osoby nieletniej mogą być problemy, pierwszym etapem bym spróbowała wśród znajomych.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 20:44   #177
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Praca na wakacje dla 16-latki, Rzeszów.

Cytat:
Napisane przez joanna187 Pokaż wiadomość
niestety w zatrudnieniu osoby nieletniej mogą być problemy, pierwszym etapem bym spróbowała wśród znajomych.
a coś typu roznoszenie ulotek np. czy coś takiego?
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 23:55   #178
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca na wakacje dla 16-latki, Rzeszów.

Cytat:
Napisane przez joanna187 Pokaż wiadomość
niestety w zatrudnieniu osoby nieletniej mogą być problemy, pierwszym etapem bym spróbowała wśród znajomych.
Dlaczego?
Na stałe- owszem, nikt nie chce wiązać się od razu z pracownikiem stałą umową,do tego obowiązują też przepisy o zatrudnieniu młodocianych pracowników, ale sezonowo czemu nie?
W Polsce, jak i wielu krajach zagranicznych, aby podjąć legalną pracę trzeba mieć ukończone 16 lat, więc nie widzę przeszkód, aby takową pracę podjąć.

Cytat:
a coś typu roznoszenie ulotek np. czy coś takiego?
Spokojnie
Np. ulotki, sprzedaż okularów/lodów/gofrów.
Mc Donalds też często prowadzi w okresie wakacyjnym rekrutację, restauracje szukają kelnerek.

Zorientuj się u siebie, jak to wygląda, popytaj znajomych.
Powodzenia
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 07:58   #179
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Praca na wakacje dla 16-latki, Rzeszów.

To proszę bardzo próbuj do roznoszenia ulotek, zawsze sobie można dorobić/zarobić. Myślę że to dosyć sensowne.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 07:40   #180
leeenkaaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Praca nad morzem.

Witam
Dostałam propozycję pracy nad morzem 11-12 godzin dziennie przy stoisku ze sprzedażą okularów. Chciałam się zapytać czy ktoś pracował na takim stoisku i jak mniej więcej idzie sprzedaż tych okularów. Ile sztuk mniej więcej dziennie się sprzedaje? Czy idzie wytrzymać to 11-12 godzin na słońcu ? I ogólnie prosiłabym o jakieś rady. Głównie chodzi mi o to ile sztuk można sprzedać dziennie ponieważ mogłabym wtedy mniej więcej ustalić swoje zarobki.
Z góry dziękuje
leeenkaaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-15 10:02:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.