Miracle forever - juz jest! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 20:42   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Miracle forever - juz jest!


Dzis bylam w Sephorze - nie bylo nic nowego, poza Miracle forever. Flakon taki jak byl, tylko kolor o wiele ladniejszy - sliczny fiolet, lekko wpadajacy w ciemny roz. Nie spodziewalam sie, ze tak szybko do nas trafi. Niestety rozczarowal mnie Ma troche tych cieplych, kwiatowych nutek co klasyk, ale zostal doprawiony duza iloscia slodkosci i owocow, cos podobnego do porzeczki chyba. Nie moj kompletnie. Ciekawa jestem Waszych opinii. Mysle, ze to bedzie hit, bo jest to Lancome.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:12   #2
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem Waszych opinii. Mysle, ze to bedzie hit, bo jest to Lancome.
Troche dziwi mnie takie zdanie Ze to niby dla pospólstwa czy ze wzgledu na szpan brandem?
Mi osobiscie podoba sie najbardziej ze wszystkich własnie ze wzgledu na wysłodzenie bo gustuje w perfumach cieplejszych i orientalnych - do zapachu dodano migdałów , any zku i czarnych porzeczek. Nie odpowiadaja mi wczesniejsze wersje jakos ze wzgelu na zbytnia mydlano kwiatowosc - tą byłam bym skłonna kupić . Troche kojarza mi sie z takim dusznym pure poison (ze wzgledu na mydlana nute chyba ktora wystepuje tu mimo wszystko)
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:13   #3
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Ja dostałam próbeczkę wczoraj podczas zakupu Be Delicious w Douglasie. Jeszcze nie sprawdziłam zapachu, ale dziś po kąpieli go sobie zaaplikuję i opiszę wrażenia
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 22:40   #4
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Ropuszka pewnie miała na myśli to, że Lancome jest bardzo popularną i rozpoznawalną marką i raczej się w tym nie myli. Wiele ludzi kupuje zapachy ze względu na markę, co tu się oszukiwać.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 22:48   #5
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Ropuszka pewnie miała na myśli to, że Lancome jest bardzo popularną i rozpoznawalną marką i raczej się w tym nie myli. Wiele ludzi kupuje zapachy ze względu na markę, co tu się oszukiwać.
Tak jest, dokladnie to mialam na mysli. Moje kolezanki szaleja za np. Hypnose, Miracle... Zreszta, rankingi sprzedazy mowia same za siebie
Klasyka Miracle kiedys uwielbialam. Skakalam z radosci kiedy tylko otrzymywalam probke, a pozniej kiedy kupilam wlasny flakon milosc mi przeszla. Sa to raczej slodkie perfumy, ale nie tak jak te nowe Forever. I wlasnie mydlane - dlatego przestalam ich uzywac. Forever nie jest juz mydlany, ale duszny. Mam problem z akceptowaniem zapachow dusznych (czasem przez to i pudrowych), po prostu drapie mnie od nich w gardle.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 07:24   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Klasyka osobiście nie lubię a ściślej nie czuję bo praktycznie wcale nie pachnie.Nie wiem jak będzie z intensywnością Forever ale też myślę że stanie się bestsellerm-wkońcu to Lancome a na dodatek nowa wersja bardzo popularnego zapachu jakim jest Miracle
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:23   #7
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Miracle forever - juz jest!

No mnie też Pani w sephorze zachwalała to nowe Miracle. Mój nos twierdzi coś innego niż Wasze! Co z moim nosem?? Na mnie pachniał wcale nie słodko tylko jakoś tak ...miętowo. Skojarzył mi się z gumą do żucia...albo eukaliptusem. Tak w pierwszym odruchu. Może to te porzeczki, o których ktoś pisze, ale ja lubię poreczki w perfumach! W każdym razie, nie dla mnie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 08:40   #8
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Na każdym pachnie inaczej - kążdemu też podoba się co innego - ba gusta się zmieniaja. Osóby ktore szpanuja marka znałam jedynie w liceum

Swoja droga jakos kiedys miałam mianie na orginalnosc - nie tylko jesli chodzi o perfumy - teraz jakos.. hmmm .. nie wiem - uzywam czegos jak mi się podoba i już bardziej tolerancyjna się zrobiłam i jakoś zaskakujaca na lepsze wychodzi - przestalam sie przejmowac, ograniczac i stwarza mi to wiecej mozliwosci np. perfumy....... mieszam

a do Miracle to jak w wącham teraz - zapach duszny ale to mydlo gdzies tam jest ale faktycznie jak sie psiknie ma sie wrązenie jakiejs swieżosci i cytryn - takiego musowania - jeszcze nie wiem ja na skórze się rozwija - zawsze testuje na blotterach najpierw - nie wiem czy wszystkie fanki klasyka pokochaja ten zapach wlasnie ze wzgledu na fakt wiekszej słodyczy - dzieki ktorej dla mnie te perfumy zrobiły sie charakterniejsze jakies
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:04   #9
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Tak jest, dokladnie to mialam na mysli. Moje kolezanki szaleja za np. Hypnose, Miracle... Zreszta, rankingi sprzedazy mowia same za siebie
A mój mąż kupił mi Miracle jak jeszcze nie był taki "na topie" (Miracle znaczy), a teraz się okazuje, ze to obok LB D&G, Lacosty i paru innych najchętniej podrabiane perfumy. Mają wzięcie. No i co poradzić. I tak je kocham. Odprężają mnie! Muszę koniecznie popędzić wypróbować nowe! Też lubię słodkości ( a mój mąż mniej ). I z doświadczenia wiem, że trzeba zrobić kilka podejść. U mnie przy drugim testowaniu mógł nastąpić zwrot o 180 st.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:22   #10
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Nowe mi sie nie podobaja, za to klasyk jak najbardziej
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:09   #11
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Psiknęłam się dziś rano próbeczką Miracle Forever i bardzo mi się podobają. Na mnie nie wychodzi nawet tło klasycznego Miracle, tylko czysty angelowaty orient. Poważnie. Wwąchuję się w nadgarstek i czuję zniewalającą słodycz, ale i jakieś męskie nuty. Owoce w karmelu. Pięknie. Naprawdę ten zapach ma niebywały charakter, uważam że jest bardzo udany. Wspaniale pachnie na mojej skórze, a do tego jest bardzo trwały psiknęłam się tylko kropelką, kilka godzin temu i czuję je bardzo wyraźnie. Niesamowicie kobiecy i seksowny, zupełnie różny od klasyka.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 18:56   #12
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Kasiulka, no to już rozbudziłaś mój apetyt do granic możliwości!! Jutro jadę niuchać!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:35   #13
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Olciu naprawdę polecam, na mojej skórze rozwinął się naprawdę pięknie, jego słodycz jest niezwykle podobna do Angela. Bardzo mi się podoba.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:39   #14
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Dziś wąchałam, bardzo ładna, nienachalna słodycz Polecam
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:44   #15
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Miracle forever - juz jest!

No tego... ładny. Ale bardziej wtórny już chyba być nie może. Przysięgłabym, że znałam kiedyś identyczny zapach, tylko skojarzyć nie mogę jaki.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 23:28   #16
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Psiknęłam się dziś rano próbeczką Miracle Forever i bardzo mi się podobają. Na mnie nie wychodzi nawet tło klasycznego Miracle, tylko czysty angelowaty orient. Poważnie. Wwąchuję się w nadgarstek i czuję zniewalającą słodycz, ale i jakieś męskie nuty. Owoce w karmelu. Pięknie. Naprawdę ten zapach ma niebywały charakter, uważam że jest bardzo udany. Wspaniale pachnie na mojej skórze, a do tego jest bardzo trwały psiknęłam się tylko kropelką, kilka godzin temu i czuję je bardzo wyraźnie. Niesamowicie kobiecy i seksowny, zupełnie różny od klasyka.
Wiele z tego co chciałam o Miracle Forever napisać, napisała przede mną Kasiuka . Psiknęłam dziś dwa razy na lewy nadgarstek ok. godziny 10, zwiedzając przed pracą Marionnaud i zapach czuję do tej pory (podczas gdy po nowym Amarige Mariage Givenchy - dwa psiki na prawy nadgarstek - około 15 ślad zaginął (i dobrze, nawiasem mówiąc)).
Bałam się że będzie to coś w rodzaju "Miracle Intensive" , a to zupełnie inna bajka! Miracle był przez długie lata zapachem mojego życia, kilka miesięcy temu wylazła z niego na mojej skórze nieładna, mydlana, prozaiczna bardzo nuta, i porzuciłam go. Wersja Forever zupelnie nie jest mydlana. Jest ciepła, porzeczkowa, w nucie "głębi" zbliżona do Innocenta. Zapach ciekawy, wg mnie jesienno-zimowy, z tych otulających. Mój nos mówi że z klasycznego Miracle ma tylko nazwę, zapachowo to wariacja na zupełnie inny temat. Owoce w karmelu to niezłe określenie, ja bym się upierała, że to porzeczki .
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 23:33   #17
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Miracle forever - juz jest!

porzeczki jutro wyruszam na wedrowke za nimi
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 08:04   #18
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Dodam jeszcze, że pierwsze wrażenie po zaaplikowaniu Miracle Forever jest znacznie mniej zachęcające, coś w rodzaju "ale to już było" czy "nic odkrywczego". Zapach pięknieje na skórze, nuta serca jest ciekawa, a potem zostaje ta porzeczkowa słodycz .
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 18:01   #19
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Psiknęłam się dziś rano próbeczką Miracle Forever i bardzo mi się podobają. Na mnie nie wychodzi nawet tło klasycznego Miracle, tylko czysty angelowaty orient. Poważnie. Wwąchuję się w nadgarstek i czuję zniewalającą słodycz, ale i jakieś męskie nuty. Owoce w karmelu. Pięknie. Naprawdę ten zapach ma niebywały charakter, uważam że jest bardzo udany. Wspaniale pachnie na mojej skórze, a do tego jest bardzo trwały psiknęłam się tylko kropelką, kilka godzin temu i czuję je bardzo wyraźnie. Niesamowicie kobiecy i seksowny, zupełnie różny od klasyka.
Matulu,zaraz zejde....Z Twojego opisu to cudo stworzone dla mnie...Podobnie opisywala mi to Pani z Countera Lancoma,wiec dwie takie same opinie-wierze Wam!!!Dawac mi to i to zaraz!!!!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 21:20   #20
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Matulu,zaraz zejde....Z Twojego opisu to cudo stworzone dla mnie...Podobnie opisywala mi to Pani z Countera Lancoma,wiec dwie takie same opinie-wierze Wam!!!Dawac mi to i to zaraz!!!!
Babygia wypróbuj jak najszybciej i podziel się z nami wrażeniami
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 05:11   #21
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Babygia wypróbuj jak najszybciej i podziel się z nami wrażeniami
jak tylko to cudo zlapie,nie omieszkam,ale tu w Niemczech strasznie sie nieraz guzdraja,juz kazdego dnia ide znajomym Paniom w perfumerii na nerwy...
Punktualny jest Dior,moze maja nawet juz dzis(Pure Poison Elixir),musze zadzwonic,moze sie wtedy do nich mimo mojej kontuzji dotelepie,mam niedaleko cale szczescie...
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 23:28   #22
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Miracle forever - juz jest!

No to ja zadroszcze "angelowatosci" - na mojej skórze wychodzi jednak nuta mydlana . Bylam na to przygotowana, takze myslam ze zdolam sie przekonac ale jednak jestem na nie ;/ Nie podoba mi sie jak na mnie pachnie - wykwita na mnie pierwowzór jednak a ten mi się wcale a wcale nie podoba. Ale faktycznie że z czasem znika mydło i zapach robi sie ładniejszy bo juz tylko słodki - mimo to nie do przełkniecia jest dla mnie pierwsza faza póki co
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 00:35   #23
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Miracle forever - juz jest!

czy ktoś oprócz mnie ma skojarzenia z Allure Sensuelle? z tym że Chanel jest jednak ładniejszy i mniej inwazyjny...
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:00   #24
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
czy ktoś oprócz mnie ma skojarzenia z Allure Sensuelle? z tym że Chanel jest jednak ładniejszy i mniej inwazyjny...
Elve, racja! Właśnie jakoś tak znajomo zapachniały mi te nowe Miracle... I tak jak napisała wyżej Sabi - początek ma raczej zniechęcający, potem jest lepiej. Ja jednak wogóle ciężko znoszę takie paczulowo-otulające zapachy
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 14:35   #25
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Miracle forever - juz jest!

porównałam bazy - baaardzo podobne składniki (paczula, frankincense, wanilia...)
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 18:44   #26
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Dziś przetestowałam i ku mojemu zaskoczeniu zapach wydał się bardzo podobny do Lolity. Ale na początku tylko, potem już tylko łagodne waniliowo karmlowe nuty. Ale Lolita? Czy ktoś ma podobne skojarzenia?
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 19:00   #27
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Nowe mi sie nie podobaja, za to klasyk jak najbardziej
miałam kiedyś klasyczne Miracle ale zapach szybko mi się znudził mam wrażenie że z tym byłoby podobnie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 19:32   #28
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Udało mi się przetestować Forever w tą sobotę.Pierwsze wrażenie-słodki,dość ostry i mocny stylizowany nieco na Angela.Po pewnej chwili wychodzi jednak z niego ta charakterystyczna nijaka kwiatowa nuta której tak nie lubię.Zdacydowanie nie dla mnie
Myślę,że powinien "spodobać się publiczność" i szybko wskoczy na listę najczęściej kupowanych.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 22:03   #29
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Dzisiaj przetestowalam w Douglasie i musze Wam powiedziec, ze sie rozczarowalam niestety, nie ma lekkosci i uroku starszego brata na poczatku jest slodko-pikantny, jednak w jakis taki sposob, ze odpycha i gryzie w nos. Teraz, po kilku godzinkach, stal sie strasznie mocno pudrowy i baaardzo slodki. Nie to, zebym nie lubila slodkosci, bo wrecz je uwielbiam, ale ten typ wybitnie nie przypadl mi do gustu, jest strasznie mdly, az do obrzydzenia. Az boje sie to napisac, ale dla mnie pachnie ... "tanio" i malo oryginalnie, jak bazarowe slodziaki, ktorych pelno

Od strony technicznej: z trwaloscia nie jest najlepiej psiknelam ok 5 godz temu i teraz pozostala jedynie malo znaczaca mgielka, slabo wyczuwalna. Generalnie nie jest intensywny i na pewno nie "odrywa" sie od skory.

Raczej nie kupie, chyba ze moj gust sie zmieni
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:21   #30
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Miracle forever - juz jest!

Albo coś z moim nosem jest nietak, albo rzeczywiście podobny ten zapach jest nieco do ... Cat deluxe. Ta sama karmelkowata słodycz na początku. Inaczej się rozwija, ale mimo to bardzo mi je nowe Miracle przypominają. Brzmi tam ta sama nuta!
I cóż mogę rzec. Na początku lepka słodycz przełamana czymś pikantnym. Później dochodzą do głosu owoce, czułam porzeczki, albo jakieś takie owoce leśne. Ale wciąż zapach taki gęsty, karmelowaty, lepki. W ogóle nie miają nic wspólnego z klasykiem moim zdaniem. Ładny. Zdecydowanie. Ale jak narazie nie oszołomił mnie. Raczej spokojnie: spodobał mi się.
Gdyby nie był tak podobny do Cat deluxe i gdybym Miracle testowała jako pierwszy to pewnie byłabym zachwycona.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.