Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-03, 18:37   #691
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Krem na pierwsze zmarszczki

Witam Na moim czole pojawiły się dwie pierwsze zmarszczki,nie powiem,trochę to przeżyłam.Mam 22 lata,cały czas stosowałam kremy albo przeciwtrądzikowe,wysusza jące albo nawilżające,takie lekkie do cery mieszanej.Chciałam się zapytac co polecacie na takie pierwsze zmarszczki,aby je delikatnie spłycic,są świeże więc może się da Ja wybrałam trzy kremy,napiszcie co o nich uwazacie,który lepszy:
profesjonalny krem- korektor zmarszczek z molekułą a-f33 Avon
lub sam korektor z tego typu
albo
Bielenda, Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 30+ Esencja Młodości, Nawilżający krem na pierwsze zmarszczki na dzień
Ziaja Med, Kuracja Przeciwzmarszczkowa, Krem aktywnie wygładzający na dzień
Tak szczerze powiedziawszy wolałabym cos do stosowania tylko an to czoło,bo reszta twarzy jest mieszana,czasem występują pryszcze,no i są partie suchej skóry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4154.jpg (21,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55482_250.jpg (11,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43726_250.jpg (10,7 KB, 11 załadowań)
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 17:44   #692
His
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: kremy

Cytat:
Napisane przez Lilka37 Pokaż wiadomość
Podbijam wątek! Dziewczyny, a słyszałyście coś o takim kremie jak Lefery Cosmetics?? Ostatnio gdzieś o tym słyszałam, podobno rewelacja na zmarszczki. Czy ktoś coś wie o tym?
Oj, tak, ja słyszałam! Nawet kupiłam dwa opakowania za prawie 400 zł. Niestety, nie mogę ocenić tego kremu, bo jeszcze go nie używałam. Mianowicie, kiedy rozpakowałam w domu paczkę (odebrałam ją na poczcie, a rozpakowałam oczywiście w domu, no bo kto rozpakowuje paczki na poczcie?!) ku mojemu zdumieniu zobaczyłam, że jeden z kremów NIE MA ZAKRĘTKI! Luksusowy, drogi krem bez zakrętki! Natychmiast zrobiłam zdjęcie, opisałam sprawę i wysłałam pod adres, który był dołączony do przesyłki. Następnego dnia jeszcze zadzwoniłam. Konsultantka była równie zaskoczona jak ja, ale powiedziała, że firma ma 2 tygodnie na rozpatrzenie sprawy. Po dwóch tygodniach otrzymałam mail, w którym zostałam powiadomiona, że powinnam była wysłać PROTOKÓŁ OTWARCIA PACZKI i to w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Na mój argument, że po pierwsze, nikt normalny nie otwiera paczek na poczcie, a po drugie, konsultantka wyraźnie kazała mi czekać dwa tygodnie - firma Lefery pozostaje głucha. W takiej sytuacji szczerze wątpię czy komukolwiek uda się zrealizować swoje prawo do zwrotu, w razie niezadowolenia. Najprawdopodobniej wymyślą coś w stylu: a gdzie są zdjęcia z codziennych aplikacji kremu? Więc krem czeka i ja też czekam, już 3 tygodnie
A czekając ostrzegam przed nieuczciwą obsługą klienta firmy Lefery.
His jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 18:32   #693
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kremy

Cytat:
Napisane przez His Pokaż wiadomość
Oj, tak, ja słyszałam! Nawet kupiłam dwa opakowania za prawie 400 zł. Niestety, nie mogę ocenić tego kremu, bo jeszcze go nie używałam. Mianowicie, kiedy rozpakowałam w domu paczkę (odebrałam ją na poczcie, a rozpakowałam oczywiście w domu, no bo kto rozpakowuje paczki na poczcie?!) ku mojemu zdumieniu zobaczyłam, że jeden z kremów NIE MA ZAKRĘTKI! Luksusowy, drogi krem bez zakrętki! Natychmiast zrobiłam zdjęcie, opisałam sprawę i wysłałam pod adres, który był dołączony do przesyłki. Następnego dnia jeszcze zadzwoniłam. Konsultantka była równie zaskoczona jak ja, ale powiedziała, że firma ma 2 tygodnie na rozpatrzenie sprawy. Po dwóch tygodniach otrzymałam mail, w którym zostałam powiadomiona, że powinnam była wysłać PROTOKÓŁ OTWARCIA PACZKI i to w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Na mój argument, że po pierwsze, nikt normalny nie otwiera paczek na poczcie, a po drugie, konsultantka wyraźnie kazała mi czekać dwa tygodnie - firma Lefery pozostaje głucha. W takiej sytuacji szczerze wątpię czy komukolwiek uda się zrealizować swoje prawo do zwrotu, w razie niezadowolenia. Najprawdopodobniej wymyślą coś w stylu: a gdzie są zdjęcia z codziennych aplikacji kremu? Więc krem czeka i ja też czekam, już 3 tygodnie
A czekając ostrzegam przed nieuczciwą obsługą klienta firmy Lefery.
Masakra, niepoważna firma. Nawet jej nie znam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 14:54   #694
Kasia Wij
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 115
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Z tego co wiem to firma postępuje zgodnie z polskim prawem transportowym. Żadna firma nie musi rozpatrywać reklamacji bez "protokołu szkody" (a nie otwarcia paczki).

Na zdobycie takiego protokołu szkody jest prawnie właśnie 7 dni od daty dostarczenia paczki. Logicznie rzecz biorąc można było go wysłać po tym terminie. Wystarczyło się na tą pocztę wrócić i poprosić o jego sporządzenie i sprawa byłaby załatwiona.

Nie można tutaj chyba mówić o nieuczciwości firmy w sumie nie ona wymyśliła prawo. Przy drogich produktach tak to niestety czasem działa. Rzekomy argument że "nikt normalny nie otwiera paczek na poczcie" pokazuje tylko brak znajomości prawa.

Jeśli chodziłoby o jakiś mega telewizor za 13 tysięcy złotych i taki telewizor w którymś momencie by się uszkodził. Ktoś musiałby ponieść tego konsekwencje, wtedy taki protokół to bardzo ważna rzecz. Bo dla kogoś kto musiałby za to zapłacić to byłby nie lada problem.

Po prostu trzeba czytać chociaż regulaminy sklepów jeśli nie zna się prawa transportowego, a zabiera się za zakupy wysyłkowe

Generalnie wpis oczernia wyżej wspomnianą firmę na podstawie niezadowolenia z wyniku reklamacji i nieznajomości prawa transportowego. Przynajmniej w kwestii prawnej, bo co tam się działo przez telefon z ta konsultantką to akurat ciężko zweryfikować. W moim odczuciu to po tym co czytam to mogła Pani też źle zrozumieć co mówi do niej konsultantka, przykład to choćby fragment:

"powinnam była wysłać PROTOKÓŁ OTWARCIA PACZKI i to w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki."

Szczerze w to wątpię aby konsultantka powiedziała przez telefon dokładnie coś takiego.

Piszę to ku przestrodze wszystkich a nie aby dopiec autorce postu.
Kasia Wij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 16:36   #695
MyszkaMiki25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Witam

Jestem tutaj Nowa na forum. Pisze ponieważ wydaje mi się, że mam duży problem że skora twarzy. Mam zaledwie 25 lat nigdy się nie malowalam żadnymi podkladami pudrami itp. Kremy stosuje głównie nawilżające ponieważ mam sucha skore. Z solarium korzystałam kilka razy w swoim życiu a z opalaniem na słońcu to roznie jak to w lato. Nie pale rzadko kiedy alkohol. To tak w skrócie. Mój problem polega na tym, że pomimo takiego trybu moja skora na twarzy jest pomarszczona jak u 40-50 łatki i nie przesadzam, ponieważ pracuje z paniami w tym wieku i widzę jaką jest nie wielka różnica między naszymi skorami. Otóż mam zmarszczki głębokie i długie pod oczami to już nie są kurze łapki tylko zmarszczki bardzo widoczne. Także na czole mam poziome krechy niestety moja skora na policzkach jest można powiedzieć zwiotczala wygląda to bardzo brzydko mam duże bruzdy wokół ust na szyi i dekolcie mam również wielkie krechy zmarszczek . proszę bardzo o pomoc wydaje mi się że w tym wieku nie powinno się tak wyglądać. Pozdrawiam e.
MyszkaMiki25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 21:00   #696
notthatsimple
Przyczajenie
 
Avatar notthatsimple
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 28
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MyszkaMiki25 Pokaż wiadomość
Witam

Jestem tutaj Nowa na forum. Pisze ponieważ wydaje mi się, że mam duży problem że skora twarzy. Mam zaledwie 25 lat nigdy się nie malowalam żadnymi podkladami pudrami itp. Kremy stosuje głównie nawilżające ponieważ mam sucha skore. Z solarium korzystałam kilka razy w swoim życiu a z opalaniem na słońcu to roznie jak to w lato. Nie pale rzadko kiedy alkohol. To tak w skrócie. Mój problem polega na tym, że pomimo takiego trybu moja skora na twarzy jest pomarszczona jak u 40-50 łatki i nie przesadzam, ponieważ pracuje z paniami w tym wieku i widzę jaką jest nie wielka różnica między naszymi skorami. Otóż mam zmarszczki głębokie i długie pod oczami to już nie są kurze łapki tylko zmarszczki bardzo widoczne. Także na czole mam poziome krechy niestety moja skora na policzkach jest można powiedzieć zwiotczala wygląda to bardzo brzydko mam duże bruzdy wokół ust na szyi i dekolcie mam również wielkie krechy zmarszczek . proszę bardzo o pomoc wydaje mi się że w tym wieku nie powinno się tak wyglądać. Pozdrawiam e.
Przyczyn może być wiele. Może to przez tryb życia? Mało śpisz, dużo stresu masz. Ja jak czasami śpię kilka nocy po 5 godzin to od razu cera mi się pogarsza. Może być to też dieta, np. dużo cukru.

Opalanie zawsze postarza. Nawet małe ilości latem to krok ku starości. No i niestety, ale 25 lat to dla skóry już nie pierwsza młodość. Ja jestem rok młodsza i od kilku lat używam silnych kosmetyków przeciwzmarszczkowych, a krem nawilżający to mały dodatek.
notthatsimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 19:00   #697
MyszkaMiki25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Może i faktycznie chodzi o cukier bo bardzo lubię słodkie i sobie nie odmawiam.. Muszę troche zaprzestać i może będzie lepiej tylko się martwie, że ta skóra już taka zwiotczała.
Może któraś z Was zaproponuje jakieś zabiegi poprawiające stan skóry?
Pozdrawiam
MyszkaMiki25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 15:27   #698
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MyszkaMiki25 Pokaż wiadomość
Może i faktycznie chodzi o cukier bo bardzo lubię słodkie i sobie nie odmawiam.. Muszę troche zaprzestać i może będzie lepiej tylko się martwie, że ta skóra już taka zwiotczała.
Może któraś z Was zaproponuje jakieś zabiegi poprawiające stan skóry?
Pozdrawiam
Ze swojej strony mogę polecić ćwiczenia mięśni twarzy- cholernie przesuszyłam sobie twarz lekami na trądzik, oczywiście nie wiedziałam, że trzeba nawilżać skórę i cóż, nabawiłam się zmarch pod oczami i na czole. Teraz powoli naprawiam szkody wyrządzone skórze, dziś byłam pierwszy raz na peelingu kawitacyjnym, zmarch po zabiegu o połowę mniej.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:38   #699
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Ja mam zmarszczki na czole i w zewnętrznych kącikach oczu, staram się bardzo nawilżać te rejony ale niestety miny i śmiech robią swoje.
Macie sprawdzone kremy pod oczy?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-07-09 o 14:26
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 14:26   #700
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Moje ulubione pod oczy to Eternal Gold Organique i z avocado Kiehls'a
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 12:03   #701
urszula87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Od siebie moge polecić perle bleue. Zanim zaczniecie wydawać fortunę na zabiegi spróbujcie tego. Tańsze i bezpieczniejsze.
urszula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 16:44   #702
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cześć! Podbijam wątek.. Chciałam się doradzić osób bardziej obeznanych i doświadczonych.
Otóż mam 24 lata i niestety zauważyłam pierwsze, poziome zmarszczki na moim czole.. Mam już je dosyć długo, stosowałam nawilżające serum, peelingi, maseczki. Codziennie używam odżywczego kremu. Jednak nadal jak są tak są. Na kremy przeciwzmarszczkowe jeszcze się nie zdecydowałam.. Ostatnio zamówiłam sobie naturalne masło shea, podobno działa bardzo nawilżająco.. Ale nie wiem czy pomoże..

Zastanawiam się nad jakimiś zabiegami na twarz typu peelingi chemiczne.. Ostatnio też dostałam groupon na 3 zabiegi do wyboru: peeling kawitacyjny, oksybrazja lub mikrodermabrazja na twarz. Nie wiem na który się zdecydować, który pomoże mi pozbyć się tych płytkich, ale jednak zmarszczek na czole.. Kompletnie się na tym nie znam. Czy któraś pomogłaby mi dokonać wyboru? I te trzy zabiegi na co pomagają, czym się różnią?

Polecacie jakieś inne zabiegi kosmetyczne/kosmetyki na pierwsze zmarszczki?
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 07:36   #703
julitusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Niestety nie na wszystkie zmarszczki podziałają kremy, ćwiczenia itd... Wiadomo, że można trochę spowolnić proces starzenia się ale niestety pomimo wszystko jest to nieuniknione.
__________________
https://www.horoskop360.pl/
julitusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 15:27   #704
majaberka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 47
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Dokładnie, wiele nie pomoże, ja zmarszczki mimiczne mam od dawna używam kremów i maseczek jelly mask bielendy i różnych innych ale wiem że czasu nie zatrzymam, jak będzie trzeba zrobię jakiś lifting poważniejszy w gabinecie
majaberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 10:38   #705
olinek2909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

HELP przez wielkie P

Dziewczęta, mam 23 lata, a problem ze zmarszczkami poprzecznymi czoła znam od 5 lat conajmniej (taką mam intensywną mimikę). Do tego czasu świetnie sobie z nimi radziłam dwoma kosmetykami:

1. Tonik Głęboko oczyszczający Clean & Clear
2. Odżywczy krem - miód czarna róża od Tołpy

Jak wiadomo wszem i wobec, najpierw wyleciała Tołpa a teraz wylatuje Clean & Clear, którym się ostatecznie podratowywałam.
Po uzyciu tych dwóch specyfików łącznie miałam spokoj przez cały dzień mimo mojej mimiki.

Czy któraś z Was zna jakieś kosmetyki, które sobie z tym poradzą? Albo jakieś metody? (domowe)

Ps. Aktualnie używam tonik matująco - ściągający od Garniera, serum nawilżające (Hydrabio)
z Biodermy, do tego krem nawilżający z NUXE Creme Prodigieuse i to NI CHU CHU nie działa (( Ratujcie moje czoło ;(

Edytowane przez olinek2909
Czas edycji: 2017-11-17 o 10:39
olinek2909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 08:57   #706
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, wszystkiego dobrego w 2018

Mam 26 lat, za sobą dość ciężki, stresujący rok, w którym zapomniałam zadbać o siebie. Niestety spowodowało to powstanie zmarszczek pod oczami, które są dość wyraźne. Najzwyklejsze kremy nawilżające nie zmieniają sytuacji. Obecnie stosuję olejek arganowy pod oczy, słyszałam same dobre opinie o olejku z opuncji.

Czy mogłybyście mi doradzić jak, chociaż minimalnie, wygładzić kreski pod oczami? Jakie zabiegi u kosmetyczki? Domowe sposoby? Kosmetyki?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 15:31   #707
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

U mnie pierwsze zmarszczki pojawiły się na twarzy dość wcześnie, bo w wieku 26 lat. Używam obecnie serum dermorevital, jak na razie ono w zupełności wystarcza, ale z wiekiem pewnie będzie coraz gorzej. Ten kosmetyk dobrze nawilża i naprawdę nieco napina skórę. Bardzo ważna jest też dieta.
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 06:29   #708
daffne60
Przyczajenie
 
Avatar daffne60
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 14
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

U mnie też zmarszczki szybko się pokazały, nie wiem może to genetyczne bo i siostra szybko miała i mama. Na razie szukam jakiegoś serum na zmarszczki, póki nie jest tak źle nie chce iść na jakieś zabiegi, chciałam wypróbować buatic, tylko znaleźć nie mogę.
__________________
po prawdziwe szczęście trzeba raczej sięgać w głąb niż wzwyż
daffne60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 13:29   #709
Amaline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 22
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

No ja przekonałam sie ostatnio do koreańskiej pielęgnacji cery. Początkowo wydawało mi sie to jedynie kolejna nowością jednak od czasu od kiedy zaczełam stosować się do ich zasad, widzę znaczną poprawę stanu swojej skóry. I im lepsze nawilżenie to tym lepsza profilaktyka zmarszczek.
Polecam szczególnie przyłożyć się do oczyszczania cery. Dobrze oczyszczona cera to znacznie lepsze wchłanianie preparatu który nalozycie potem ( serum czy kremu).
Super tutaj sprawdzają się olejki do demakijażu. Olej o dziwo okazał się o wiele skuteczniejszy od żeli. Jesli miałabym jakiś polecić to będzie to ten od Olivia plum. Bardzo dobry skład.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9147.jpg (57,3 KB, 24 załadowań)
Amaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-24, 20:57   #710
arwena07
Przyczajenie
 
Avatar arwena07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Postanowiłam do swojej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej wprowadzić retinol wybrałam The Ordinary - Retinol 0,5% in Squalane. Stosuje go od około 1,5 miesiąca. Po tym czasie mogę powiedzieć że skóra stała się jaśniejsza a pory oczyszczone. Liczę że dłuższe stosowanie spowoduje spłycenie moich zmarszczek, ale jednocześnie chciała bym spróbować coś o większym stężeniu. I tu pytanie do Was: czy zwykły dermatolog przepisze mi taki preparat?
arwena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 18:45   #711
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Mam 28lat i pewnie przez problemy z cerą - trądzik wieloletni - musiałam ogarniać ją bardziej niż moje koleżanki, i co prawda cera wciąż nie jest idealna, zdarza się zanieczyszczone nieco czoło no i pory mam raczej widoczne, ale zmarszczki to są w stanie dość umiarkowanym. Przyczyniło się do tego pewnie używanie preparatów z wit.A i pochodnymi, filtrów, dbanie i chuchanie na tę skórę, ale jest całkiem całkiem.

jedyne co mnie denerwuje to lwia zmarszczka między brwiami, no i opadające poduszki tłuszczowe pod oczami.
i z tym nie wiem co mam zupełnie zrobić (podejrzewam masaż?)
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 11:21   #712
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
Mam 28lat i pewnie przez problemy z cerą - trądzik wieloletni - musiałam ogarniać ją bardziej niż moje koleżanki, i co prawda cera wciąż nie jest idealna, zdarza się zanieczyszczone nieco czoło no i pory mam raczej widoczne, ale zmarszczki to są w stanie dość umiarkowanym. Przyczyniło się do tego pewnie używanie preparatów z wit.A i pochodnymi, filtrów, dbanie i chuchanie na tę skórę, ale jest całkiem całkiem.

jedyne co mnie denerwuje to lwia zmarszczka między brwiami, no i opadające poduszki tłuszczowe pod oczami.
i z tym nie wiem co mam zupełnie zrobić (podejrzewam masaż?)
Sprobuj rollera w polaczeniu z dobrym serum czy olejem.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 14:04   #713
Meg_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Hej Dziewczyny,

ciekawa jestem, czy któraś z Was słyszała o kolagenie do picia. Nie mogę nigdzie znaleźć wątku o tym. Jestem w połowie 2 opakowania Kollagenu Beauty, pije się jedną ampułkę dziennie. Wiadomo,że nie załatwi sprawy zmarszczek kompletnie, to nie skalpel, ale widzę pierwsze efekty na czole. Producent chwali się badaniami, które pokazują konkretne liczby. Ciekawa jestem,czy słyszałyście o tym i jakie macie odczucia
Meg_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 14:11   #714
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Nie wiem, jakoś jestem bardzo sceptyczna co do kolagenu doustnie bo jakim cudem kolagen trawiony w żołądku /jelicie poprawia skórę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 08:04   #715
Meg_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Z tego co się orientowałam, to ten kolagen jest w postaci jakichś peptydów, które do skóry docierają. Nie mam medycznego wykształcenia, więc ciężko mi powiedzieć, ale wchodziłam na stronę producenta nie produktu Kollagen Beauty, a fabryki,która te cząsteczki produkuje. Ta substancja nazywa się Verisol i to zupełnie co innego, niż np. na stawy. W tym forflex też jest kolagen, ale jakiś inny i działa na stawy, są też badania, a teoretycznie skoro do picia, to powinien się strawić. Jestem w trakcie drugiego opakowania i widzę różnicę, odezwę się, jak już przejdę 3 miesiące
Meg_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 07:36   #716
Ooshatka
Raczkowanie
 
Avatar Ooshatka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 64
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Meg_88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

ciekawa jestem, czy któraś z Was słyszała o kolagenie do picia. Nie mogę nigdzie znaleźć wątku o tym. Jestem w połowie 2 opakowania Kollagenu Beauty, pije się jedną ampułkę dziennie. Wiadomo,że nie załatwi sprawy zmarszczek kompletnie, to nie skalpel, ale widzę pierwsze efekty na czole. Producent chwali się badaniami, które pokazują konkretne liczby. Ciekawa jestem,czy słyszałyście o tym i jakie macie odczucia
To moze ja sie wypowiem bo wlasnie skonczylam z piciem kolagenu.

Skonczylam, bo efekty są po prostu... meh. Wywalilam na to dosc sporo kasy (dziennie buteleczka-dwie) i po dwoch miesiacach nie czuje szczerze zadnej roznicy. Nawet zwykle kremy zadzialaly u mnie lepiej.
Ooshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 12:09   #717
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ooshatka Pokaż wiadomość
To moze ja sie wypowiem bo wlasnie skonczylam z piciem kolagenu.

Skonczylam, bo efekty są po prostu... meh. Wywalilam na to dosc sporo kasy (dziennie buteleczka-dwie) i po dwoch miesiacach nie czuje szczerze zadnej roznicy. Nawet zwykle kremy zadzialaly u mnie lepiej.
Slyszalam, ze dopiero po dwoch miesiacach i wiecej mozna zaczynac obserwowac jakies efekty (tak jak przy wiekszosci produktow kosmetycznych), wiec moze za krotka byla ta Twoja kuracja?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 07:20   #718
Ooshatka
Raczkowanie
 
Avatar Ooshatka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 64
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Slyszalam, ze dopiero po dwoch miesiacach i wiecej mozna zaczynac obserwowac jakies efekty (tak jak przy wiekszosci produktow kosmetycznych), wiec moze za krotka byla ta Twoja kuracja?
Z jednej strony mozliwe. Z drugiej chyba po prostu nie mam cierpliwości czekać po 3-4 miesiace zeby sie zastanaowic czy moze tym razem bede miec cos zauwazalnego
Ooshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:09   #719
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Ja z kolagenem mialam inny problem - nie moglam sie przyzwyczaic do jego smaku, ktory jest mega specyficzny ;p
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 12:27   #720
emson996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny! Mam 23 lata i od równego roku tez zmagam się z tym problemem. Nie zniknął ani się nie zmniejszył.. Jedynie od różny h kremów zrobiła mi się nadwrażliwość oczu i mam częste zapalenia, a od nakładania ich moje dolne rzęsy są już bardzo rzadkie. 😓 Też długo zastanawiałam się od czego to może być.. Moje siostry do 30 roku życia nie miały żadnej zmarszczki na twarzy, a mi pierwsze się zrobiły w wieku 22 lat. Generalnie patrząc nawet na starsze kobiety, nie mają takich ‚kresek’ pod oczami jak wiele młodych po 20 roku życia. Sądzę, że mogą być za to odpowiedzialne zanieczyszczenia i większa ilość chemii w różnych produktach i bardziej przetworzone jedzenie, naświetlanie z ekranu i wyśtwiwtlacza(podobno, że od tego też skóra sie starzeje) i oczywiście szybszy tryb życia. Także to już chyba choroba naszego pokolenia niestety. 😓 Co stosujecie? I jakiego podkładu używacie? Ja przetestowałem już bardzo wiele.. Alw każdy tylko uwydatnia je, a nie kryje. 😀
emson996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.