Slub w Maju 2008 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 12:36   #61
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Gosiaczek 82 w ogóle się nie stresuje, ale wszyscy mi mówią, że niedługo zacznę Wszystko juz mamy ustalone, zarezerowane, zamowione m.in.ciasto, tort, alkohol, obraczki, pojemniki jednorazowe na ciasto, transport dla gosci i dla nas, dekoracje Kosciola, samochodu, bukiety slubne, ślubne ubrania, ustalilismy szczegoly z kamerzysta, fotografem, DJ, wczoraj pojechalismy na nasza sale, zebym mogla sobie przypomniec jak ona wyglada (widziałam ja ostatni raz ponad 4 miesiace temu) i powiem szczerze, ze jest cudowna, piekna i ciesze sie, ze tam bede miala wesele.
Mi juz jakos nie snia sie slubne koszmary, raz snilo mi sie, ze przyjechalismy z goscmi na sale, a tam nic nie poustawiane, jedzenia nie ma, sala okropna, szok!!!

Faktycznie sporo Wam jeszcze zostalo, ale macie czas i zdążycie ze wszystkim, my zaczelismy planowac i organizowac ten wielki dzien od konca kwietnia, wiec zajelo to nam ok.4 miesiace.
Maj to piekny miesiac Zycze powodzenia w przygotowaniach, buziaczki
Mam prosbe Bunny
Napisz mi prosze skad macie ciasto i gdzie i z ile kupowaliscie wodke, bo to ostatanio mi strasznie glowe zaprzata.Chcialabym kupic dobra ale tania wodke czy jest to w ogole mozliwe??
bylismy miesiac temu na weselu i tam wodka byla ochydna, nie dalo sie jej pic!!Podobno kupili tanio ale to nie o to chodzi zeby kupic szajs, zeby nikt tego nie ruszal(pomimo slodzenia)Nie chce takiego alkoholu, chcialabym kupic cos taniego ale za razem dobrego i sprawdzonego...Doradzcie mi coc prosze.Tamta wodka to byl Sobieski i bylam przerazona smakiem zwlaszcza ze to nie taka zla marka
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 12:47   #62
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Slub w Maju 2008

Gosiaczek 82 ciasto zamawialiśmy w tej samej cukierni co tort, a wódkę kupiliśmy w dość znanym hipermarkecie, jest to Maximus 0,7 litra za około 29 zł, nie pamiętam dokładnie, teraz jestem w pracy, jak wrócę do domku, sprawdzę ile kosztował. Nie wiem czy moge podać nazwę cukierni i hipermarketu tak więc jak coś to wyślę Ci PW.
Na wizażu jest taki wątek jaką wódkę kupić, zajrzyj do niego, może pomoze w podjęciu decyzji
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 12:59   #63
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Gosiaczek 82 ciasto zamawialiśmy w tej samej cukierni co tort, a wódkę kupiliśmy w dość znanym hipermarkecie, jest to Maximus 0,7 litra za około 29 zł, nie pamiętam dokładnie, teraz jestem w pracy, jak wrócę do domku, sprawdzę ile kosztował. Nie wiem czy moge podać nazwę cukierni i hipermarketu tak więc jak coś to wyślę Ci PW.
Na wizażu jest taki wątek jaką wódkę kupić, zajrzyj do niego, może pomoze w podjęciu decyzji
dzieki Bunny...bardzo mi pomoglas, ile liczylas ciasta na osobe??jak to sie w ogole liczy??czekam na wiadomosci, ja tez siedze w pracy jeszcze do 19Maximus to dobra wodka
ps.gdybys mogla wyslac mi tez link do tej strony o ktorej wspomnialas, z gory dzieki
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:08   #64
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
dzieki Bunny...bardzo mi pomoglas, ile liczylas ciasta na osobe??jak to sie w ogole liczy??czekam na wiadomosci, ja tez siedze w pracy jeszcze do 19Maximus to dobra wodka
ps.gdybys mogla wyslac mi tez link do tej strony o ktorej wspomnialas, z gory dzieki
Gosiaczek 82 tort liczyliśmy 10 dkg na osobę, natomiast ciasto 15dkg na osobę.
Fakt Maximus to dobra wódką, dlatego ją wybraliśmy a to link do wątku o wódce na wesele http://www.wizaz.pl/forum/showthread...w%F3dka+wesele
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:04   #65
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Gosiaczek 82 tort liczyliśmy 10 dkg na osobę, natomiast ciasto 15dkg na osobę.
Fakt Maximus to dobra wódką, dlatego ją wybraliśmy a to link do wątku o wódce na wesele http://www.wizaz.pl/forum/showthread...w%F3dka+wesele

dzieki Ann ze mi doradzasz.Ty juz pewnie po pracy a ja dalej tu siedze i jeszcze mi 2 godz zostaloJezeli mozesz to podaj mi na priw gsdzie i za ile kupilas maximusabuziaczki
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 15:27   #66
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny macie jakieś swoje typy sukienek.
Ja trochę jestem przerażona, jak ładna to droga, jak tańsza to brzydsza.
echhhhhh
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 15:37   #67
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Slub w Maju 2008

my jeszcze nie mamy alkoholu zalatwionego ale to pod koniec wrzesnia bedziemy liczyc ile nam trzeba i kupimy
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 08:12   #68
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
my jeszcze nie mamy alkoholu zalatwionego ale to pod koniec wrzesnia bedziemy liczyc ile nam trzeba i kupimy
ja juz chcialabym miec to z glowy, akkohol sie nie popsuje, moze poczekac a gdyby udalo sie go kupic taniej w jakiejs promocji albo przez znajomosci to by bylo super.Jak macie jakies informacje na ten temat to licze na WasCzy ma moze ktoras tel do cukierni-piekarni w nasutowie??Z gory dzieki.buziaczki

I wszystkiego najlepszego dla dzisiaejszych panien mlodych, lepszej aury Wam zycze.
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 08:16   #69
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
ja juz chcialabym miec to z glowy, akkohol sie nie popsuje, moze poczekac a gdyby udalo sie go kupic taniej w jakiejs promocji albo przez znajomosci to by bylo super.Jak macie jakies informacje na ten temat to licze na WasCzy ma moze ktoras tel do cukierni-piekarni w nasutowie??Z gory dzieki.buziaczki

I wszystkiego najlepszego dla dzisiaejszych panien mlodych, lepszej aury Wam zycze.
jasne ze sie nie popsuje ale mowie Ci mamy tyle na glowie bo ja koncze studia mam ostatni exam ktory oblalam i mam komisa potem wyjazd w podroz poslubna do Egiptu i mase lekow musimy zalatwic i rzeczy tam potrzebnych potem 16 listopada wyjazd do Anglii i mase rzeczy do zabrania i przygotowania ejst tez na Anglie wiec wszystko w jednym czasie sie skumulowalo i czasem nie wiem w co rece wlozyc siedze a tu czas ucieka
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:38   #70
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Slub w Maju 2008

Sonera to ja Ci rzeczywiscie wspolczuje, ja mam tylko prace i zalatwienia zwiazane z weselem i nie mama czasu a TY...szok.Zazdroszcze Wam tej podrozy poslubnej, tez bym chciala gdzies wyjechac ale nie wiem czy Nam sie uda.A do Anglii jedziecie na stale??Zycze powodzenia na poprawce, bedzie dobrze, na pewno ktos Cie zrozumie ze nasz teraz urqwanie glowy i malo czasu na nauke.Buzka

dziewczyny licze na Was, potrzebuje opinii i namiarów na dobrych kamerzystów, zupelnie nie mam pojecia kogo i jakie sa cenniki.Chcialabym(pewnie jak kazda)sprawdzonego, dobrego i zarazem cenowo rozsadnego.pomozcie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-09-15 o 20:30 Powód: post pod postem
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:32   #71
iwusek
Raczkowanie
 
Avatar iwusek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny a mozecie plecic jakis dobry zespol muzyczny???????????

Niektorzy przesylaja super demo a na zywo okazuje sie e to jedna wielka lipa
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-3040.png

31.05.2008
iwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 21:50   #72
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez iwusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mozecie plecic jakis dobry zespol muzyczny???????????

Niektorzy przesylaja super demo a na zywo okazuje sie e to jedna wielka lipa

To tak samo jak z fotografem. Niektórzy robią takie triki, że na stronkach umieszczają podstawionych ludzi- np. modeli. Oni wiedzą jak sie ustawić, gdzie się uśmiechnąć itp do tego sztuczny tłum, a fotograf niby uchwycił wspaniałą chwile. Trzeba z dystansem podchodzić do oferowanych usług
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 12:06   #73
Marta000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 32
Dot.: Slub w Maju 2008

Witajcie przyszłe majowe panny młode
Dołączam do waszego grona! Bierzemy ślub 24.05.2008
Wiecie co? Na poczatku myślałam, że ten maj to nie jest dobry pomysł, głównie ze wzgledu na przesądy. Ale teraz, jak czytam wasze posty to mi się od razu lepiej zrobiło! Wypadło na maj, bo tylko wtedy i w październiku była wolna sala. Wybraliśmy maj- tak inaczej, wiosennie, świeżo... Mówię wam, będzie genialnie, nie moge się juz doczekać
Gorąco was pozdrawiam
Marta000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 14:32   #74
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

dziewczyny jak przez chwilę poczytałam wasze posty to się zastanawiałam, czy ja w dobry wątek weszłam, bo jakoś tak to napisałyście, ze miałam wrażenie że teraz bierzecie ten ślub.
ech, ale to chyba wszystko z przepracowania.
ja rozglądam się (w necie) za sukienkami, ale jakoś nic mnie nie powaliło - no moze ceny przy niektórych propozycjach
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 16:22   #75
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez iwusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mozecie plecic jakis dobry zespol muzyczny???????????

Niektorzy przesylaja super demo a na zywo okazuje sie e to jedna wielka lipa
mOGE POLECIC ALE NIESTETY GRAJA U MNIE NA WESELU A WYCHODZIMY ZA MAZ JEDNEGO DNIA.zESPOL NAZYWA SIE SEKRET, BIORA OK 2000 ZA DWA DNI.gRAJA WE TRZECH, NA PRAWDE FAJNIE, OCZYWISCIE KWESTIA GUSTU ALE MI SIE PODOBA A OCZEPINY-MOZNA SIE POSIKAC(NIEPOWTARZALNE):e hem:GRALI U MOJEGO BRATA, WSZYSTKIM SIE PODOBALAO...
BUZIACZKI
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 16:45   #76
iwusek
Raczkowanie
 
Avatar iwusek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Slub w Maju 2008

No to szkoda gosiaczku Nie mozesz zmienic terminu hahaha
żartowałam oczywiscie

Czekam na dalsze propozycje i sama tez szukam i pytam wsrod znajomych

Dzisiaj ide na drugie nauki, pierwsze nie byly zle ale zobaczymy co dzisiaj wymysla
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-3040.png

31.05.2008
iwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 08:04   #77
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Slub w Maju 2008

witajcie, ciekawe czy wszyscy juz maja namiary na fotografa, bo jakby ktoś ze śląska poszukiwal to ja jestem chętna dobre słowo rzecz o naszym... zwłaszcza, że jesteśmy na świeżo, bo ślub był niecały miesiąc temu... pozwolę sobie wkleić tutaj coś co pisałąm już w kilku wątkach, a co mam nadzieję, jeszcze kilku osobom przydatne będzie

gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany dobrym fotografem na terenie śląska, to mam do polecenia naszego fotografa, którego znalazłam przez internet, i sprawdził się w 100%... po pierwsze cenowo bardzo fajnie, po drugie ilość zdjęć w albumie, bo dostaliśmy przepiękny i ogromny album na ok 160zdjęć, nie liczyłam dokładnie, cały fotoreportaż ślubny od przygotowań do oczepin, po trzecie zdjęcia super jakości, uchwycone najważniejsze momenty, fotograf był ciągle przy nas, ale nie przeszkadzał, nie dało się go tak odczuć, w kościele bardzo dyskretnie, ksiądz zadowolony, a różnie to z nimi bywa... po czwarte młody chłopak, 24 lata, talent niesamowity, do pośmiania, do pogadania, kontakt idealny, żadnych problemów, ja jestem całkowicie na tak, tak samo jak i mój mąż.
Skąd pochodzi? z Tarnowskich Gór, dwa tygodnie przede mną brał ślub, ma 24 lata i na imię Maciej... jak by ktoś był zainteresowany, to zapraszam na pw
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:04   #78
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
Sonera to ja Ci rzeczywiscie wspolczuje, ja mam tylko prace i zalatwienia zwiazane z weselem i nie mama czasu a TY...szok.Zazdroszcze Wam tej podrozy poslubnej, tez bym chciala gdzies wyjechac ale nie wiem czy Nam sie uda.A do Anglii jedziecie na stale??Zycze powodzenia na poprawce, bedzie dobrze, na pewno ktos Cie zrozumie ze nasz teraz urqwanie glowy i malo czasu na nauke.Buzka

dziewczyny licze na Was, potrzebuje opinii i namiarów na dobrych kamerzystów, zupelnie nie mam pojecia kogo i jakie sa cenniki.Chcialabym(pewnie jak kazda)sprawdzonego, dobrego i zarazem cenowo rozsadnego.pomozcie
Do Anglii nie na stale na jakies 5-7 lat chce tam studia zrobic bo tu jedne koncze tj filologie angielska i tam chce cos w tym kierunku probowac i chcemy zarobic na jakies mieszkanko zeby sobie w Polsce kupic.
Co do Egiptu to juz o tym marze i nie moge sie doczekac az odpoczne.
A skad jestes?bo mam swietnego i taniego kamerzyste i fotografa u nas beda
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:10   #79
katarzynar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
Dot.: Slub w Maju 2008

Hej hej dziewczynki No więc czytam sobie te wasze wypowiedzi no i rzeczywiście podnosze się na duchu hehe. My prawdopodobnie ślub będziemy mieć 10 maja 2008 Rodzice mojego lubego narzekają na ten maj, ale nam to nie przeszkadza. Sala tylko wtedy jest wolna, więc padło na maj, z czego teraz bardzo się cieszę. Jak na razie nie mamy nic załatwione, w tym tygodniu wpłacimy zaliczkę w restauracji i będziemy myśleć o reszcie. Sen z powiek spędza mi sukienka.... szyć czy kupić czy wypożyczyć.... uuuu.... Ale jakoś będzie Myślę, że pomożecie dziewczyny??? Pozdrówka
katarzynar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 20:38   #80
sylusia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja dopiero tez zaczynam sie powolutku przygotowywać...oczywiś ciwe ślub także w maju(przepiękny miesiąs) pozdrawiam Was dziewczynki
sylusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 23:28   #81
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Do Anglii nie na stale na jakies 5-7 lat chce tam studia zrobic bo tu jedne koncze tj filologie angielska i tam chce cos w tym kierunku probowac i chcemy zarobic na jakies mieszkanko zeby sobie w Polsce kupic.
Co do Egiptu to juz o tym marze i nie moge sie doczekac az odpoczne.
A skad jestes?bo mam swietnego i taniego kamerzyste i fotografa u nas beda
SoNeRa jestem z Lublina, mama nadzieje ze mi doradzisz kogos, A Ty skad jestes??
buziaczki
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 18:12   #82
orso
Przyczajenie
 
Avatar orso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 13
Dot.: Slub w Maju 2008

Witajcie! Bardzo sie ciesze ze istnieje ten watek My bedziemy slubowac 3 maja 2008!!! Date wybralismy ze wzgledu na dlugi weekend, bo cala rodzina mojego narzeczonego i duza czesc naszych znajomych przyjedzie z zagranicy, wiec tak jest po prostu latwiej. Poza tym maj jest super, ja akurat bardzo sie ciesze ze to miesiac maryjny. I w ogole juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze bedziemy sie tu wzajemnie wspierac
orso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:52   #83
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny u mnie jakiś przestój.
Powinnam rozglądać się za sukienkami,ale jakoś tak nie bardzo mi to idzie.
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:22   #84
giraff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
GG do giraff
Dot.: Slub w Maju 2008

Witam
Tak czytam i czytam i sie trochę załamałam. My bierzemy ślub 10 maja i mamy dopiero sale zarezerwowaną i fotografa, nawet w kościele jeszcze nie byliśmy. A ja nawet bierzmowania nie mam
giraff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:30   #85
katarzynar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
Dot.: Slub w Maju 2008

Hej dziewczyny Mam zaklepaną salę, fotografa, kamerzystę i orkiestrę. Jestem szczęśliwa Nie było problemów z wolnymi terminami (oczywiście oprócz restauracji, ale to już z głowy). Pozdrawiam Was serdecznie
katarzynar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 23:20   #86
p_feeble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Slub w Maju 2008

Witam,
Anulcia25, co do maja - miesiąca maryjnego, to chyba nawet dobrze bedzie sie miał za Wami kto wstawiać w niebie ja biore slub w sierpniu, 15go- i to jest święto Wniebowzięcia NMP pozdrawiam i bez obawnajwazniejsze, zebyście się kochali - data nie ma aż takiego znaczenia
p_feeble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 05:24   #87
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
SoNeRa jestem z Lublina, mama nadzieje ze mi doradzisz kogos, A Ty skad jestes??
buziaczki
Ja jestem z Tarnowa to qrde troche dalekobo oni sa rowniez z Tarnowa
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 08:38   #88
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny z sentymentem patrzę na Wasz wątek Zawsze chciałam wziąć ślub w maju, to taki piekny miesiąc, pozwolicie, że będę tu do Was zaglądać, czytać o przygotowaniach itp Ale z drugiej strony ciesze sie, bo juz za 2 tygodnie i 2 dni mój ślub

Pozdrawiam wszystkie majowe Panny Młode
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 08:46   #89
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Slub w Maju 2008

no wlasnie Bunny my za to mamy niewiele juz dni do slubu dzis sobie pomyslalam ze jak Ty bedziesz miala slubowania to ja panienskibede myslala o Tobie!
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 08:53   #90
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Slub w Maju 2008

SoNeRa koniecznie pomyśl o mnie i zmów "Zdrowaśkę" żebym nie denerwowała się za bardzo
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.