Kosmetyki Avon - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 11:34   #91
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: AVON-Sypki podkład z wygładzającymi minerałami(co o nim sądzicie?)

Cytat:
Napisane przez monisia2993 Pokaż wiadomość
Jak sadzicie lepiej dosypac do tego podkladu (mam ivory i jest troche za jasny) glinke kaolinowa czy glinke czerwona?
Prosze o odpowiedz
Z tego co się orientuję to każda glinka z omawianych w tym wątku jest kaolinowa.
Glinki kaolinowe są w różnych kolorach: czerwona, żółta, zielona itd.
Ja bym dosypała czerwonej i troche żółtej
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 15:01   #92
kuleczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: AVON-Sypki podkład z wygładzającymi minerałami(co o nim sądzicie?)

To ja odświeżę trochę temat
jaszczurka_2007 oraz M-ka - jak wypada ten puderek w porównaniu z mineralką L'Oreal-a? Bo sama właśnie jestem przed zakupem a opinie zarówno o TM L'oreala jaki i Avonu są bardzo zbliżone - wiadomo jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził ale jeżeli ten z Avonku ma w sumie wiele podobieństw to ja zdecydowanie wolę tańszą alternatywę

I jeszcze mała prośba - z tego co już wyczytałam to Almond wpada w żółć, Buff jest dla bardzo opalonych, Ivory za jasność już na początku skreśliłam, nic jednak nie wyczytałam jak z kolorkiem Warmest Beige i Bigue.
Ja mam cerę opaloną w stopniu przeciętnym i taką wpadającą trochę w róż i trochę w beż. Czy orientujecie się który z kolorków pasowałby do takiej cery? Jak coś zawsze można dodać trochę skrobii żeby rozjaśnić, no i efekt matujący też się przyda
kuleczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 14:27   #93
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: AVON-Sypki podkład z wygładzającymi minerałami(co o nim sądzicie?)

DZiewczyny a co sadzicie o kremie wyszczuplajacym z serii AVON solutions ..Daje jakies efekty??
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 21:09   #94
ryfcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: AVON-Sypki podkład z wygładzającymi minerałami(co o nim sądzicie?)

a czy może któraś z was używała wcześniej puderku personal match powder w odcieniu beige ? i może któraś z was wie jaki mniej więcej kolorek z tego puderku mineralnego odpowiada kolorkowi beige ??
ryfcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:39   #95
dalidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: AVON-Sypki podkład z wygładzającymi minerałami(co o nim sądzicie?)

Czy może mi ktoś doradzić jaki kolorem mam wybrać, jeżeli moja vera jest taka brzoskwinkowa, lekko opalona i jestem bardzo jasną blondynką?

Z góry dziękuję za odp.
dalidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 16:48   #96
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: AVON-Sypki podkład z wygładzającymi minerałami(co o nim sądzicie?)

Hej ja także jestem jasną blondynką i mam podobną cerę ja mam kolor Almond. On jakby dostosowuje się do koloru skóry ale jak przesadzisz to wyglada jak maska, nie naturalnie.
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:11   #97
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: AVON-Sypki podkład z wygładzającymi minerałami(co o nim sądzicie?)

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ja o Ivory właśnie czytałam i nie zamwiłam go, mam raczej jasną cerę i nie chcę mieć mega białej, więc zamówiłam kolor Almond - idealny, jasny, cielisty, śliczny jest, cera ma boski, wyrównany odcień.
A ja zamówiłam sobie dwa kolory, Ivory i Almond i okazało się, że Ivory jest za jasny a Almond za ciemny i mieszam sobie te dwa kolory. Jestem bardzo zadowolona, już z dwóch opakowań zrobiło mi się jedno. Ja cenię ten puder za to, że nie nakładam już podkładu, bardzo ładnie ujednolica kolor skóry, mnie nie zapycha, naturalnie wygląda i dobrze się trzyma. Szybko wykonuję nim makijaż. Niestety szybko się świecę, ale na ten Avonu nakładam jeszcze odrobinę Antishine z Kryolanu i cały dzień super wszystko się trzyma.

Edit: Nakładam ten puder dużym pędzlem Bikor z naturalnego włosia.

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2009-04-10 o 09:12
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 14:40   #98
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Avon

w katalogu 7-mym jest nowa szminka z płatkami czystego złota. nie jestem na bierzaco z tymi kosmetykami, wiec może ta szminka była juz w ofercie i ktos ja juz zakupił. jesli tak to poprosze o opinie
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:26   #99
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kosmetyki Avon

Cytat:
Napisane przez Tiili Pokaż wiadomość
w katalogu 7-mym jest nowa szminka z płatkami czystego złota. nie jestem na bierzaco z tymi kosmetykami, wiec może ta szminka była juz w ofercie i ktos ja juz zakupił. jesli tak to poprosze o opinie
próbki tej szminki możesz zobaczyć w wątku "katalogi i zdjęcia z avonu" a opinię na jej temat znajdziesz w https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=319919.
właśnie dziś ktoś pisał o tej szmince.

Edytowane przez gabipati
Czas edycji: 2009-05-06 o 15:36 Powód: dopiska
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:50   #100
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Avon

Cytat:
Napisane przez Tiili Pokaż wiadomość
w katalogu 7-mym jest nowa szminka z płatkami czystego złota. nie jestem na bierzaco z tymi kosmetykami, wiec może ta szminka była juz w ofercie i ktos ja juz zakupił. jesli tak to poprosze o opinie
to jest forum mineralne, więc wątek dotyczy jedynie "mineralnych" kosmetyków firmy avon. Na pewno gdzieś jest zbiorczy o kolorówce, chyba na plotkowym.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 17:38   #101
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Avon

dzieki i przepraszam za złe umieszczenie postu
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 19:29   #102
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Avon

Dobrze by było w tytułach wątków dodawać do popularnych nazw marek kosmetyków przymiotnik "mineralne" (Kosmetyki mineralne Avon, Kosmetyki mineralne Vichy). Inaczej nie ma się co dziwić, że panuje dezinformacja.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:40   #103
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Avon

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dobrze by było w tytułach wątków dodawać do popularnych nazw marek kosmetyków przymiotnik "mineralne" (Kosmetyki mineralne Avon, Kosmetyki mineralne Vichy). Inaczej nie ma się co dziwić, że panuje dezinformacja.
to 1. taki przypadek- osoba nowa na wizażu, więc jeszcze niezorientowana w forum.
Zamysł jest taki, że kosmetyki stricte mineralne mają to w nazwie wątku a pseudo nie, żeby był porządek. Na razie się sprawdza.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:05   #104
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Avon

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to 1. taki przypadek- osoba nowa na wizażu, więc jeszcze niezorientowana w forum.
Zamysł jest taki, że kosmetyki stricte mineralne mają to w nazwie wątku a pseudo nie, żeby był porządek. Na razie się sprawdza.
A mnie to właśnie dziwiło, bo logicznie byłoby na odwrót: zaznaczać, że mineralne w przypadku marek produkujących różne kosmetyki, a nie zaznaczać, jeśli chodzi o markę stricte mineralną.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:25   #105
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Avon

Ale nie będziemy tutaj nazywać pseudominerałów minerałami.
Cała nazwa forum sugeruje o jaką tematykę tu chodzi, więc niech zostanie tak jak jest.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:13   #106
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Avon

Przepraszam za głupie może pytanie, ale dopiero ,,wchodzę" w minerały i zielona jestem kompletnie Co to znaczy pseudominerały?
W nowym katalogu Avon są pudry mineralne (nie wiem czy to nowa wersja czy te o których tu od dawna piszecie) z pędzlem gratis. Pomyślałam, że wypróbuję, ale jak to nie są prawdziwe mineralne...
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 10:19   #107
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Avon

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Przepraszam za głupie może pytanie, ale dopiero ,,wchodzę" w minerały i zielona jestem kompletnie Co to znaczy pseudominerały?
W nowym katalogu Avon są pudry mineralne (nie wiem czy to nowa wersja czy te o których tu od dawna piszecie) z pędzlem gratis. Pomyślałam, że wypróbuję, ale jak to nie są prawdziwe mineralne...
przeczytaj: podstawowe informacje o kosmetykach mineralnych, wątek jest podpięty i nietrudno go odszukać.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 17:36   #108
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Avon

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Przepraszam za głupie może pytanie, ale dopiero ,,wchodzę" w minerały i zielona jestem kompletnie Co to znaczy pseudominerały?
W nowym katalogu Avon są pudry mineralne (nie wiem czy to nowa wersja czy te o których tu od dawna piszecie) z pędzlem gratis. Pomyślałam, że wypróbuję, ale jak to nie są prawdziwe mineralne...
Podaj dokładny skład INCI tego pudru, to coś będzie można powiedzieć na temat jego "mineralności" .
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:08   #109
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Kosmetyki Avon

zaczełam używać nowości w avonie AVON SMOOTH MINERALS i na razie jestem zachwycona trwałością i kryciem,ale pewnie jak zweryfikujecie skład to mi przejdzie.

mica,silica,calcium pca,zinc pca,saccharomyces/copper ferment,magnesium ferment,zinc ferment,malachite ferment,tourmaline ferment,kaolin,aqua,laury l pca,sodium hyaluronate,ascorbyl palmitate,atelcollagen,be tacarotene,trehalose,poly quaternium-51,phenyl trimethicone,urea,c12-15 alkyl benzoate,silica dimethyl silylate,methylparabenimi dazolidinyl urea,propylparaben,helian thus annus seed oil.
(+/- cl 77491,cl 77492,cl 77499,cl 77163<GL1032>

Edytowane przez paczusia
Czas edycji: 2011-01-16 o 18:10 Powód: DOPISEK
paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 12:45   #110
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Kosmetyki Avon

Który ze składów tego podkładu jest właściwy? Tutaj jest podany inny, chyba stara wersja:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...23&postcount=4
A jeszcze, jakby dobra dusza napisała, co tam w nich jest niedobrego, to byłabym wdzięczna.
__________________
;-D

Edytowane przez rzęsa
Czas edycji: 2011-03-21 o 12:47
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:26   #111
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki Avon

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...mi.html&next=1

no własnie "nowa" wersja podkladu sypkiego mineralnego, jak znajde dokladny sklad to wkleje, nie wiem czy to jest ten sam co kolezanka podała wyzej skład
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.